18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Fortuna nie działa

Co jeśli Fortuna nie działa? Problem z bukmacherem zdarzyć się może ze względu na prace konserwacyjne, a także kłopoty z internetem. Wówczas niemożliwe staje się obstawianie zakładów w Fortunie. Co robić w takiej sytuacji?

Fortuna nie działa | listopad 2022

Bukmacher Fortuna zakłady przyjmuje za pośrednictwem strony internetowej i mobilnej aplikacji. Jak doskonale wiesz – nie ma niezawodnych urządzeń. Zdarzają się sytuacje, że odwiedzając stronę internetową trafisz na komunikat: problem techniczny. Podobnie bywa z zakładami Fortuny, choć zaznaczamy, że dzieje się to niezwykle rzadko. Dlaczego Fortuna nie działa?

Powody mogą być natury technicznej, a także odpowiednio zaplanowane. W godzinach nocnych lub wczesno porannych czasami bukmacher przeprowadza konserwacje serwisu. Wówczas programiści Fortuny dokonują prac na serwerze lub w witrynie. W takich okolicznościach bukmacher może nie odpowiadać. Zwykle pojawia się komunikat, od której godziny zakłady zostaną przywrócone do dyspozycji online.

Co robić, jeśli problem jest po twojej stronie? Wówczas warto sprawdzić połączenie z internetem. Co jeszcze? Możesz usunąć pliki cookies, które mogą posiadać w pamięci błąd, przez który strona Fortuny nie chce się otworzyć prawidłowo. 

fortuna nie działa

Fortuna przerwa techniczna | listopad 2022

W zakładach Fortuna przerwa techniczna może być spowodowana aktualizacją oferty lub wdrażaniem nowych funkcji do zakładów. To bukmacher o rozbudowanych narzędziach, bo na jego stronie można oglądać mecze na żywo czy obstawiać gry karciane. Tego rodzaju funkcje wymagają odpowiedniego oprogramowania, a także regularnej aktualizacji. W takiej sytuacji może pojawić się komunikat na stronie o przerwie technicznej. Co robić? Wiemy z doświadczenia, że bukmacher tego rodzaju prace planuje z wyprzedzeniem, dlatego takie działania nie trwają długo. Zwykle oferta jest przywracana w ciągu kilkunastu lub kilkudziesięciu minut.

Co robić, kiedy Fortuna nie działa?

Gracze Fortuny często obstawiają za pośrednictwem telefonu. Aplikacja tego bukmachera co jakiś czas również przechodzi aktualizacje. To oznacza, że do poprawnego działania zakładów mobile – będzie wymagane przeprowadzenie aktualizacji aplikacji. To jedno z rozwiązań, kiedy oferta Fortuny nie będzie działać na smartfonie.

W przypadku strony internetowej zwykle wystarczy uruchomienie adresu www na nowo. Jeśli to nie pomaga, a masz pewność, że internet działa bez zarzutu, to warto wyczyścić w przeglądarce pamięć podręczną. Następnie ponownie wpisz w przeglądarkę adres efortuna.pl. Tym razem serwis bukmachera powinien działać bez zarzutu.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy Fortuna nie działa?

Co robić, kiedy Fortuna nie odpowiada przez dłuższy czas? Wydaje nam się, że taka sytuacja nie miała jeszcze miejsca, ale jeśli zależałoby ci na szybkim postawieniu zakładu, to pamiętaj, że w Polsce są też pozostali bukmacherzy. Nie jesteś zdany tylko na Fortunę, bo na naszym podwórku jest kilkunastu operatorów zakładów sportowych. Oczywiście mówimy o legalnych firmach, które znajdziesz w poniższej tabelce.

U każdego z tych bukmacherów możesz zarejestrować konto bez dowodu dosłownie w ciągu kilku minut. To alternatywa w sytuacji, gdy Fortuna ma dłuższą przerwę techniczną.

 1. Superbet

  Freebet 34 zł + bonusy 3500 zł + 20 zł mobile
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  – Pierwszy depozyt min 20 zł na bonus 100%; – Obrót: x4; 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.30 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.80). Pełen reg
 2. LVbet

  Freebet 20 zł + bonusy do 3000 zł + cashback 333 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  – Bonus 100% od 1. depozytu do 1500 zł; obrót: bonus x4 po kursie min. 1.75 – Bonus 50% od 2. depozytu do 1500 zł; obrót: bonus x3 po kursie min. 2.00 (jedna selekcja z kursem mini. 1.50). – Zakład bez ryzyka 333 zł; kurs min. 1.75. Pełen reg
 3. forBet

  Bez ryzyka 1200 zł + 100% 2080 zł + 30 dni bez podatku
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  – Bez ryzyka do 1200 zł: min. kwota 20 zł; obrót: x1 na kuponie z min. 3 zdarzeniami po kursie min. 1.30 – 100% bonusu od 2. depozytu do 2080 zł: obrót x4 na kuponie z min. 2 zdarzeniami po kursie min. 1.20; kurs całk. min. 2.00. – 30 dni gry Bez Podatku: kupon min. 3 zdarzenia po kursie min. 1.30; oferta przedmeczowa, na żywo, zakłady wirtualne. Pełen reg