18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Jak otrzymać na Fuksiarz.pl bonus? Cashback aż do 500 PLN

Czy w serwisie Fuksiarz bonus powitalny jest tym, na co czekali gracze? Zapoznaj się ze szczegółowo opisanymi przez nas warunkami promocji. Tak, aby w pełni wykorzystać bonus na start u Fuksiarza: 50% cashback do 500 PLN.

Fuksiarz bonus powitalny: cashback do 500 PLN

fuksiarz bonus

W przypadku bukmachera Fuksiarz bonus powitalny dotyczy zakładów sportowych. Jest to dość niestandardowe ubezpieczenie pierwszego kuponu. Po pierwsze, cashback wraca na saldo główne, a po drugie, wynosi 50%. Przed przystąpieniem do rejestracji u bukmachera i odebraniem bonusu, upewnij się czy jest i jak działa kod promocyjny Fuksiarza.

Jak zdobyć w serwisie Fuksiarz bonus na start?

Jeżeli powyższy krok masz już za sobą, to czas, by przyjrzeć się, jakie warunki trzeba spełnić, aby w zakładach bukmacherskich Fuksiarz oferta powitalna wylądowała na Twoim koncie.

 • Zarejestruj się w Fuksiarzu.
 • Podaj kod promocyjny (jeśli jest).
 • Dokonaj wpłaty środków.
 • Aby odebrać bonus, musisz zdeponować min. 20 PLN.
 • Postaw zakład wielokrotny (min. 2 sekcje).
 • Jego minimalna stawka to 20 PLN.
 • Kurs na każdą sekcję wynosić musi min. 1.20.
 • Bukmacher ubezpieczy Twój kupon na 50%.
 • Zwrot trafi na saldo główne!

Warunki i zasady bonusu

Kroki, które musisz zrobić, aby otrzymać bonus od Fuksiarza nie są zbyt skomplikowane. Rejestracja, wpłata min. 20 PLN, zakład wielokrotny (wg. wymagań bukmachera) no i zwrot na saldo główne, na wypadek przegranej. To podoba się najbardziej!

W serwisie Fuksiarz oferta powitalna opiewa maksymalnie na 500 PLN. Biorąc pod uwagę fakt, że bukmacher zwraca 50%, a do tego odciąga podatek bukmacherski (w wysokości 12%), to maksymalny zwrot otrzymasz dopiero wtedy, kiedy zagrasz pierwszy zakład wielokrotny za… 1137 PLN. Sporo? Owszem inni bukmacherzy oferują lepsze zwroty, ale na dużo mniej korzystnych warunkach. Możesz więc zgarnąć od razu 50% do 500 PLN we Fuksiarzu lub trudzić się z warunkami obrotu na innej stronie. Sam wybierz.

Bierz bonus

Inne bonusy Fuksiarza i jak je zdobyć

Skoro wiesz już, że w serwisie Fuksiarz bonus powitalny jest dość oryginalny, właśnie ze względu na brak warunków obrotu, to pora przedstawić kolejne promocje. I tutaj też jest ciekawie.

Cashback do 50% do 2000 PLN

Promocją cykliczną, którą bukmacher chce zaprosić w swoje strony jest cashback do 2000 PLN. Kluczowy jest tutaj fakt, że zwrot jest zmienny. Może wynieść 50%, a może przybrać wartość tylko 5% stawki. I ten w zakładach Fuksiarz bonus wraca na saldo główn. Warto jednak przybliżyć jego warunki.

 • Zakład pojedynczy – zwrot 5%.
 • AKO 2 zdarzenia – zwrot 7%.
 • AKO 3 zdarzenia – zwrot 10%.

I tak dalej… przy 15 zdarzeniach na jednym kuponie dochodzimy do możliwości uzyskania 50% zwrotu. Trochę sporo… ale jeśli ktoś lubi taśmy, to dlaczego nie!?

Sympatyczny jest za to fakt, że możesz ubezpieczyć tutaj tak wiele kuponów, jak tylko chcesz. Oczywiście pod warunkiem spełnienia wytycznych bukmachera. Limitem jest tylko suma łączna zwrotów: 2000 PLN.

Bukmacher ubezpiecza następujące zakłady:

 • Tylko i wyłącznie zakłady z oferty cashback.
 • Kurs każdego zdarzenia musi wynieść co najmniej 1.20.

Czy lepiej wyglądają kolejne w serwisie Fuksiarz promocje? Zdecydowanie lepiej.

BOOST

Na stronie Fuksiarz oferta “BOOST” to już tradycyjne na polskim rynku bukmacherskim podwyższanie kursów. Codziennie w zakładce “BOOST” znajdziesz zakłady z wyśrubowanymi kursami bukmacherskimi. Nie ma tutaj żadnych limitów w stosunku do minimalnej stawki, minimalnego kursu czy nawet minimalnej liczby zdarzeń na kuponie. Są za to z góry określone, a konkretniej rzecz ujmując, narzucone przez bukmachera wydarzenia.

Early Payout

Fuksiarz early payout

Jeśli jesteś fanem zakładów przedmeczowych (tylko takich dotyczy ten u bukmachera Fuksiarz bonus), to możesz skorzystać z wcześniejszej wypłaty wygranej! Zasada działania promocji jest bardzo prosta. Najpierw stawiasz zakład przedmeczowy na zwycięstwo jednej z drużyn (1×2), a jeśli w trakcie meczu dojdzie do sytuacji, w której obstawiona przez Ciebie ekipa obejmie dwubramkowe prowadzenie, Fuksiarz wypłaci 100% wygranej! Kasa trafia na saldo główne i nie zostanie zabrana z powrotem nawet, jeśli w dalszej części meczu wszystko się pozmienia.

Trzeba przyznać, że w zakładach bukmacherskich Fuksiarz oferta taka jest czymś nowym, nie tylko u nowego bukmachera, ale i w skali całego polskiego rynku zakładów wzajemnych.

Zanim jednak bukmacher Fuksiarz ulepszy swoje pozostałe promocje, możesz zagrać w Betclic. To doświadczony operator, który posiada szereg ciekawych zakładów, a do tego organizuje cykliczne akcje promocyjne.

Bierz bonus

Jak skontaktować się z Fuksiarzem w razie problemów z bonusami?

Szału nie ma – to i tak delikatnie stwierdzenie, jeśli przyjrzymy się metodom kontaktu z Fuksiarzem. Czat online? Brak. Formularz kontaktowy? Brak. Infolinia telefoniczna? Brak. Jest dostępny tylko adres e-mail. Z poziomu swojej strony internetowej bukmacher nie informuje, w jakich godzinach pracują konsultanci. Dlatego całkiem możliwe, że trochę potrwa zanim uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie o Fuksiarz bonus czy rozwiązanie jakiegokolwiek problemu technicznego.