18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Fuksiarz nie działa

Co, jeśli Fuksiarz nie działa? Bukmacher może mieć zaplanowane przerwy, które wynikają z awarii technicznej. Wówczas jego strona, jak i aplikacja może nie działać. Co wtedy? Podpowiadamy, jak rozwiązać problem!

Fuksiarz nie działa | listopad 2022

Co sprawia, że bukmacher Fuksiarz nie działa? To operator, który obsługuje tylko zakłady online. W teorii Fuksiarz powinien być dostępny przez całą dobę, ale czasami pojawia się złośliwość rzeczy martwych. Strona nie odpowiada lub aplikacja nie wyświetla zakładów? Co robić? Kłopoty z Fuksiarzem mogą wynikać z prac konserwacyjnych u bukmachera. W takiej sytuacji bukmacher powinien poinformować na stronie o przypuszczalnym terminie zakończenia aktualizacji. 

W zakładach Fuksiarz przerwa techniczna oznacza, że jako typer nie możesz postawić kuponu ani dokonać płatności. W gruncie rzeczy serwis jest niedostępny do ukończenia wszystkich czynności prowadzonych przez bukmachera. Zwykle dotyczy to witryny, jak i aplikacji. Kiedy strona nie działa, to zazwyczaj zakłady nie są obsługiwane również w aplikacji mobilnej.

fuksiarz nie działa

Fuksiarz przerwa techniczna | listopad 2022

W zakładach internetowych przerwa techniczna to nie tylko wymysł Fuksiarza. Tego rodzaju problemy można spotkać również u pozostałych bukmacherów. Komunikat ten sugeruje, że bukmacher dokonuje zmian na stronie online lub serwerze. Z czym się to może wiązać? Np. z wprowadzeniem nowego narzędzia do obstawiania lub aktualizacją oprogramowania. Wówczas bukmacher zapowiada prace techniczne, które zazwyczaj odbywają się w godzinach, kiedy to gra najmniej osób. 

Z doświadczenia wiemy, że przerwa techniczna w Fuksiarz planowana jest na noc lub wczesne godziny poranne. Wszystko po to, żeby jak najmniej graczy odczuło związany z tym dyskomfort. Co więcej, Fuksiarz informuje graczy o prowadzonych pracach modernizacyjnych podając w komunikacie przypuszczalny termin ich zakończenia. Wszystko wdrażane jest zazwyczaj w ciągu 30 minut.

Co robić, kiedy Fuksiarz nie działa?

To że zakłady Fuksiarza nie mogą się otworzyć nie zawsze musi być winą bukmachera. Czasami problem może leżeć po stronie użytkownika. Czemu tak się dzieje? Gdy strona online nie chce się uruchomić, a aplikacja nie odpowiada pierwsze co trzeba zrobić, to sprawdzić połączenie z internetem. Co dalej? Tego rodzaju problemy mogą wynikać też z błędnej pamięci podręcznej. W takiej sytuacji warto usunąć pliki cache i cookies, które znajdują się w twojej przeglądarce. To tzw. twardy reset pamięci, który w niektórych przypadkach pozwala rozwiązać problem ze stronami internetowymi, w tym portalem fuksiarz.pl.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy Fuksiarz nie działa?

Bukmacher Fuksiarz przez dłuższy czas nie działa, a ty chcesz postawić kupon na nadchodzący mecz? Wówczas walczysz z czasem i nie musisz wcale czekać na to aż Fuksiarz zacznie działać. Pamiętaj, że na naszym rynku jest kilkunastu bukmacherów obsługujących zakłady live. U każdego z nich nowe konto zarejestrujesz w ciągu kilku minut. To alternatywa dla Fuksiarz, jeśli ten wciąż nie odpowiada.

 1. STS

  Bonusy do 1500 zł + 125 zł w cashbacku + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x3 po 1.91 Pełen reg
 2. Fortuna

  Freebet 20 zł + 10 zł + cashback do 600 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  - Freebet 10 zł: bez obrotu!; - Freebet 20 zł: obrót x1; - Cashback 600 zł: depozyt min. 1 zł; obrót: bonus x1 Pełen reg
 3. Superbet

  Freebet 34 zł + bonusy 3500 zł + 20 zł mobile
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  - Pierwszy depozyt min 20 zł na bonus 100%; - Obrót: x4; 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.30 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.80). Pełen reg