18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Fuksiarz opinie | Recenzja kursów, bonusów i zakładów

Są już o bukmacherze Fuksiarz opinie! Debiut nowego gracza na rynku, to idealna okazja, aby przyjrzeć się ofercie. Co za tym idzie, można też odpowiedzieć na kluczowe pytanie: warto rejestrować się w Fuksiarzu czy lepiej odpuścić?

Fuksiarz opinieNasza recenzja
Oferta powitalnaCashback 50% do 500 PLN

 

3/5

Rynki i wydarzenia3,5/5
Kursy bukmacherskie 4/5
Transmisje i zakłady na żywo3/5
Aplikacja mobilna1/5
Metody płatności4/5
Obsługa klienta 2,5/5
Średnia ocena3/5
RejestracjaGraj!

Fuksiarz opinie o bonusie powitalnym: 3/5

fuksiarz opinie i bonus

Zacznijmy od tego, co najbardziej ciekawi nowych graczy, a więc od bonusu powitalnego: cashback 50% do 500 PLN. Jego odbiór jest bardzo prosty, bo wystarczy zdeponować min. 20 PLN i za tyle też postawić pierwszy zakład, który musi być kuponem ako (min. 2 zdarzenia, kurs każdego min. 1.20). Na duży plus działa fakt, że zwrot wraca na dostępne do wypłaty saldo gracza. In minus? “Tylko” 50% zwrotu.

Z jednej strony można rzec, że szkoda, iż za przystępnymi warunkami odbioru bonusu i brakiem wymogu obrotu nie poszedł całościowy zwrot, a tylko jego połowa. Z drugiej jednak warto zauważyć, że czasem lepiej odebrać mniejszy, ale pewny zwrot, niż trudzić się z czterokrotnym czy nawet ośmiokrotnym obrotem 100% cashbacku, jak ma to miejsce w przypadku części innych zakładów bukmacherskich. Sprawdź też, jak aktualnie wygląda sytuacja z bonusem i czy pojawił się kod promocyjny, gwarantujący coś extra.

Bierz bonus

Jak Fuksiarz przygotował swoje rynki do obstawiania? 3,5/5

Oprócz bonusu powitalnego, najczęstsze opinie o Fuksiarzu dotyczą dostępnych zakładów. “Najmocniej” w ofercie Fuksiarza prezentują się następujące sporty:

 • Piłka nożna,
 • Tenis,
 • Koszykówka,
 • Siatkówka,
 • Piłka ręczna,
 • Hokej na lodzie.

Najbardziej zadowolonym możesz być z piłki nożnej i tenisa ziemnego, których oferty Fuksiarz dopieścił z dużą starannościa. O sportach innych, niż na wymienionej liście, nie ma się co zbytnio rozwodzić, bo ich oferta jest raczej symboliczna. Zatem reasumując, jeśli szukasz zakładów na piłkę nożną lub tenis, Fuksiarz może być dobrym wyborem, ale dla innych dyscyplin, jest to raczej średnia półka…

Fuksiarz kursy bukmacherskie: 4/5

fuksiarz zakłady i kursy

Kursy są jednym z najważniejszych, a my powiemy, że najważniejszym elementem w ofercie bukmacherów. W serwisie Fuksiarz opinie o kursach są różne, bo same kursy też różnie się rozkładają. Na jednych spotkaniach z zakresu piłki nożnej i tenisa, Fuksiarz melduje się w czołówce rynku bukmacherskiego, a na innych gdzieś po środku ze wskazaniem na dolną połowę wirtualnej tabeli.

Przykładowe porównanie kursów na mecz Manchester City – Borussia M’Gladbach:

BukmacherMan. CityremisM’Gladbach
Fuksiarz1.266.0011.00
Betclic1.256.0011.00

Jeśli nawet jakieś kursy na Fuksiarzu nie są zadowalające, to całkiem możliwe, że mecz ten znajdzie się w ofercie BOOST, gdzie bukmacher podwyższa swoje oferty. Dzięki temu możesz wychwycić ciekawe okazje. Zatem nie ma co ukrywać, kursy bukmacherskie są na ten moment najmocniejszą stroną Fuksiarza.

Streaming i zakłady na żywo: 3/5

O transmisjach wideo u bukmacherów można by pisać wiele, ale tym razem ograniczymy się do krótkiego słowa: brak. Tak właśnie wyglądają streamy, a właściwie nie wyglądają, bo ich nie ma na stronie Fuksiarza. Jest za to dość podstawowy widok na graficzną wizualizację i statystyki na żywo. Bądź co bądź, potrafią one ułatwić stawianie zakładów na żywo.

Same zakłady na żywo we Fuksiarzu wyglądają za to nieźle. Bukmacher daje tu pole do popisu na niemal wszystkich zakładach z oferty przedmeczowej, a kursy zmieniają się proporcjonalnie i niezwykle dynamicznie w stosunku do wydarzeń na boisku, parkiecie czy korcie tenisowym. To może się podobać!

Fuksiarz mobile – ale bez aplikacji: 1/5

Fuksiarz zakłady bukmacherskie nie zaprezentowały jeszcze aplikacji mobilnej. Co prawda zakłady z telefonu możesz stawiać na stronie mobilnej, ale nie oszukujmy się: to nie jest to samo. Czy wyobrażasz sobie, żeby w Twojej ulubionej piekarni nie było ciepłych bułek? No właśnie, a my nie wyobrażamy sobie bukmachera bez aplikacji. Tak samo, jak wielu innych graczy. Dlatego też o buku Fuksiarz opinie są jednoznaczne: aplikacja ma się pojawić tu i teraz! Czy bukmacher weźmie sobie to do serca? Zobaczymy.

Opcje płatności: 4/5

Jakie są opinie o Fuksiarzu, jeżeli na tapetę weźmiemy metody płatności? Różne, a do dlatego, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gracze, którzy preferują doładowanie konta przelewami online lub kodem Blik, będą zadowoleni, bo Fuksiarz dostarcza całą gamę operatorów: Przelewy24, tpay oraz dotpay. Kręcić nosem za to będą typerzy, którzy upodobali sobie karty płatnicze i portfele wirtualne, które nie znalazły uznania w oczach bukmachera Fuksiarz. Zakłady bukmacherskie co, jak co, ale karty powinny wspierać i mamy nadzieję, że wkrótce Fuksiarz zrewiduje swoje podejście.

O wypłatach z Fuksiarza praktycznie nie ma się co rozwodzić, bo tak, jak wszędzie, jedyną opcją na wypłatę pieniędzy jest przelew bankowy.

Jak działa w Fuksiarzu kontakt i obsługa klienta? 2,5/5

Średnio na jeża, byśmy powiedzieli. A wszystko dlatego, że jedyną drogą na skontaktowanie się z obsługą klienta Fuksiarz jest… e-mail. Bukmacher podał swój adres w zakładce “kontakt” i to na tyle. Dostępność konsultantów? Brak informacji. Czat online, infolinia telefoniczna? Niedostępne. Oj, sporo tutaj jest jeszcze do poprawki!

Fuksiarz opinie – podsumowanie: 3/5

Podsumujmy zatem nasze i graczy opinie o Fuksiarzu. Bukmacher otworzył swoją stronę i choćbyśmy chcieli, ciężko to porównać do debiutu z pompą. Póki co jest, dobrze, ale fajerwerków nie widać. Można pochwalić Fuksiarza za korzystne kursy bukmacherskie, Early Payout czy kilka metod doładowania konta przelewem, ale brak aplikacji mobilnej, transmisji wideo czy ograniczone metody kontaktu aż rażą po oczach.

Co lubimy w Fuksiarzu?Co nam się nie podoba w Fuksiarzu?
 • Korzystne kursy bukmacherskie
 • Ciekawe akcje promocyjne
 • Early Payout
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Niedostępne transmisje wideo
 • Brak czatu online na stronie