18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Fuksiarz rejestracja – jak założyć konto w serwisie?

W serwisie Fuksiarz rejestracja to szybki, pozbawiony skomplikowanych czynności proces, służący do otwarcia konta bukmacherskiego. Zobacz, jak wygląda krok po kroku. Dodatkowo sprawdzamy czy bonus w Fuksiarzu jest konkurencyjny.

Fuksiarz rejestracja: jak założyć konto krok po kroku

Na stronie zakładów Fuksiarz rejestracja jest konieczna, aby skorzystać z oferty tego bukmachera. Nic się jednak nie martw, bo cały proces rejestracji zajmuje około 120 sekund. Jeżeli przekonasz się do tego bukmachera, to przed przystąpieniem do otwierania konta, warto jeszcze żebyś sprawdził, czy pojawił się już kod promocyjny Fuksiarz.

Pierwszym krokiem, aby otworzyć w serwisie Fuksiarz konto jest oczywiście odwiedzenie strony internetowej bukmachera. Następnie pozostaje Ci kliknąć w przycisk “rejestracja” i przygotować kilka danych. Już na samym starcie rejestracji ustalisz swój login, będący jednocześnie adresem e-mail; hasło oraz będziesz musiał wprowadzić numer telefonu komórkowego. Po zaznaczeniu oświadczenia o pełnoletności i akceptacji regulaminu plus opcjonalnie: zgód marketingowych, będziesz mógł przejść do kolejnej fazy rejestracji konta.

Tam czeka na Ciebie uzupełnienie kilku danych osobowych. Są to: imię, nazwisko, obywatelstwo, numer PESEL oraz kod sms, który w celach weryfikacyjnych otrzymasz na podany w poprzednim kroku numer telefonu komórkowego. Możesz też zmienić metodę weryfikacji na link aktywacyjny, wysyłany na uprzednio wprowadzony adres e-mail. Na zakończenie pamiętaj o zaznaczeniu pola “chcę otrzymać bonus powitalny” i to wszystko! Potwierdź rejestrację przyciskiem “zarejestruj” i zaczynaj zabawę!

Weryfikacja tożsamości w Fuksiarzu

W Fuksiarz konto, które utworzysz ma status tymczasowy. Oznacza to dokładnie tyle, że możesz stawiać zakłady wyłącznie przez 90 dni, a dodatkowo bukmacher zablokował możliwość wypłaty środków. Do momentu, w którym nie aktywujesz swojego konta. Aktywacja to nic innego, niż weryfikacja tożsamości. Zaloguj się na swoje konto i załącz skany dowodu osobistego (opcjonalnie: paszportu). Poczekaj, aż obsługa bukmachera zweryfikuje Twoje dokumenty i ciesz się nielimitowanym dostępem do oferty Fuksiarza.

Bonus dla nowych klientów Fuksiarza: cashback do 500 PLN!

fuksiarz bonus

Jeśli już się zarejestrowałeś, kliknij w serwisie Fuksiarz “zaloguj”, wprowadź login i hasło, złóż depozyt i postaw pierwszy zakład. Jeżeli spełnisz wymagania promocyjne, to bukmacher Fuksiarz zagwarantuje ubezpieczenie na Twoim pierwszym zakładzie.

Tak to dokładnie wygląda. W zakładach bukmacherskich Fuksiarz rejestracja uprawnia Cię do odebrania zakładu ubezpieczonego. Maksymalna kwota zwrotu to 500 PLN, przyznawana jako zwrot 50% stawki przegranego kuponu. Powinieneś jednak pamiętać o kilku warunkach. Inaczej bonus może przemknąć obok Twojego nosa. Po pierwsze: musisz zdeponować co najmniej 20 PLN, a po drugie: postawić zakład ako (min. 2 zdarzenia) z kursem 1.20 dla każdego wydarzenia. Żeby wycisnąć tę promocję, jak sok z cytryny, musisz zagrać za 1137 PLN. Wówczas w przypadku przegranej, otrzymasz maksymalny bonus – 500 PLN zwrotu. Dlaczego tak? Ano dlatego, że przy zwrocie Fuksiarz odlicza jeszcze 12% podatek od stawki kuponu. Kasa z przegranego zakładu wraca na saldo gracza, co jest w tej promocji najbardziej fajne!

Bierz bonus

Jak założyć konto na Fuksiarzu z telefonu?

Czy w witrynie Fuksiarz rejestracja jest dostępna także z poziomu telefonu komórkowego? Z racji tego, że nie ma tutaj aplikacji mobilnej (ani dla Androida ani też dla iOS), to rejestracja z telefonu jest możliwa wyłącznie na stronie mobilnej.

W tym celu wystarczy, że wpiszesz adres “fuksiarz.pl” w przeglądarce na smartfonie czy tablecie, a bukmacher przeniesie Cię do witryny mobilnej. Później wszystko jest już równie intuicyjne, jak na stronie głównej. Klikasz w przycisk “zarejestruj”, wprowadzasz niezbędne dane, potwierdzasz rejestrację kodem sms lub linkiem aktywacyjnym. No i co kluczowe, nie zapomnij zaznaczyć “chcę otrzymać bonus powitalny”, bo inaczej cashback na start przemknie bezlitośnie obok Ciebie.

Warunki korzystania z konta i oferty na Fuksiarz.pl

  • W serwisie Fuksiarz rejestracja przeznaczona jest tylko dla osób zamieszkałych na terenie Polski, posiadających numer PESEL.
  • Żeby otworzyć konto musisz mieć ukończone 18 lat.
  • Nie może być nałożony na Ciebie sądowy zakaz uczestniczenia w grach hazardowych.
  • Musisz podać bukmacherowi prawdziwe dane osobowe. W przeciwnym wypadku ma on prawo zablokować Twoje konto.

Jak robić zakłady na Fuksiarzu?

Fuksiarz zakłady

Skoro już założyłeś albo też zamierzasz założyć na stronie Fuksiarz konto, to powinieneś wiedzieć też, jak w ogóle obstawiać mecze. Jak w każdych zakładach bukmacherskich, tak i tutaj, jest to bardzo intuicyjny proces. Jeśli to Twój pierwszy kontakt z bukmacherami, spójrz poniżej, gdzie krok po kroku wyjaśniamy, jak postawić zakład pojedynczy, a następnie zakład akumulowany (wielokrotny).

Jak postawić zakład pojedynczy?

Zaloguj się do Fuksiarza, a następnie po lewej stronie na liście zakładów wybierz interesującą Cię dyscyplinę. Czas teraz na wybór rozgrywki. Po tym wszystkim zobaczysz dostępne kursy na mecze. Kliknij na interesujący Cię kurs, a ten zostanie przeniesiony do szkicu Twojego kuponu. Ustaw stawkę kuponu i zatwierdź jego wysłanie. Teraz pozostaje zacisnąć kciuki i zaczekać na, miejmy nadzieję pozytywne rozstrzygnięcie zakładu.

Jak postawić zakład wielokrotny (akumulator)?

Musisz tutaj powtórzyć powyższe kroki. Zakład wielokrotny, zwany też akumulatorem to po prostu zlepek kilku (co najmniej dwóch) zakładów na jednym kuponie. Wybierz więc interesujące Cię zdarzenia, a jeśli już wszystko będzie tak, jak sobie życzysz: ustalasz stawkę i wysyłasz kupon. Prawda, że dla chcącego nic trudnego?

Zarówno zakład pojedynczy jak i zakład wielokrotny możesz postawić przed meczem (zakłady przedmeczowe), jak i już w trakcie trwania spotkania (zakłady na żywo). Pomiędzy tymi dwoma rodzajami zakładów możesz przełączać się na stronie Fuksiarza z poziomu menu głównego, w którym znajdziesz właśnie dwa takie odnośniki: zakłady bukmacherskie (przedmeczowe) oraz zakłady na żywo. Procedura obstawiania wygląda tutaj dokładnie tak samo.

Płatności w serwisie: wpłaty i wypłaty

U bukmachera Fuksiarz rejestracja da Ci dostęp do oferty zakładów, a jak je stawiać już wiesz. Potrzebujesz więc tylko środków na grę i odrobiny szczęścia. Przyjrzyjmy się, jak wpłacić i wypłacić pieniądze.

Depozyty w Fuksiarzu

Wpłatę do Fuksiarza możesz zrealizować wybierając jedną, z dostępnych metod płatności: Przelewy24, blik, dotpay lub tpay. Minimalna kwota depozytu wynosi 1 PLN. Samo doładowanie konta jest dość proste. Po zalogowaniu kliknij na przycisk “wpłata”, wybierz metodę i kwotę. Po kilku chwilach zobaczysz środki na swoim koncie bukmacherskim.

Wypłaty z Fuksiarza

Wypłaty dostępne są wyłącznie dla graczy z kontem stałym, a więc takim, na którym pozytywnie została przeprowadzona weryfikacja tożsamości. Jeśli nie wiesz, jak zweryfikować na stronie Fuksiarz konto, zajrzyj na sam początek naszego artykułu, gdzie krok po kroku opisaliśmy ten proces. Wracając jednak do wypłat, minimalna kwota wypłaty to 1 zł dla przelewu zwykłego i 10 zł dla przelewu błyskawicznego. W zakresie tej drugiej metody, Fuksiarz wspiera 12 najpopularniejszych polskich banków. Miej też na uwadze, że wypłacić możesz wyłącznie środki z salda gracza, a saldo bonusowe podlega dodatkowo wymogowi obrotu. Aktualny stan sald sprawdzisz po zalogowaniu się na swoje konto. Wypłatę zlecisz w zakładce “moje konto”, wpisując jej kwotę i zatwierdzając zlecenie.

Obsługa klienta bukmachera

W przypadku tego bukmachera obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia.  Bez względu na to, czy w serwisie Fuksiarz rejestracja jest już za Tobą czy dopiero przed, powinieneś wziąć to pod uwagę. Na wypadek jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, z obsługą klienta możesz skontaktować się wyłącznie za pomocą adresu e-mail. Szczególnie we znaki daje się brak czatu online, który, nie będziemy ukrywać: jest zawsze najszybszą metodą kontaktu z dowolnym bukmacherem.