GoBet kod promocyjny sierpień 2022

W GoBet kod promocyjny niebawem może oznaczać dla ciebie wyższe bonusy za rejestrację. Nowy bukmacher już oferuje zakłady, a co za tym idzie, promocje na start. Co możesz odebrać od GoBet? Sprawdź bonus i pozostałe oferty!

GoBet ma jeszcze pewne braki. Póki co, polecamy BetFan ⬇

Zakłady sportowe

600 zł Cashback

Jeśli Gracz kwalifikuje się do promocji to za pierwszy depozyt otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto bonusowe. Minimalna stawka kuponu przy pierwszym depozycie to 50 zł.

E-sports

600 zł Cashback + 60 zł FreeBet

Jeśli Gracz kwalifikuje się do promocji to za pierwszy depozyt otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto bonusowe. Minimalna stawka kuponu przy pierwszym depozycie to 50 zł.

W GoBet zakłady bukmacherskie mogą być typowane tylko przez internet. To legalny podmiot w naszym kraju, który otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów. To sprawia, że w GoBet bonus mogą wykorzystać wszyscy pełnoletni gracze, którzy zdecydują się na grę u tego operatora.

Firma zaczęła działalność na początku kwietnia 2022 roku. W GoBet oferta wciąż pozostawia wiele do życzenia, ale to normalne w sytuacji, kiedy bukmacher stawia pierwsze kroki na rynku. Najważniejsze, że wszystko wskazuje na to, że w GoBet kod promocyjny będzie mógł być użyty przy rejestracji.

W GoBet kod promocyjny będzie mógł być użyty w tradycyjny sposób. Tak jak w STS, Fortunie czy Superbet – kod do GoBet będzie trzeba wpisać / wkleić w pierwszym oknie rejestracji. Oczywiście z tego rodzaju przywileju będą mogli skorzystać klienci rejestrujący się przez komputer, jak i urządzenie mobilne.

GoBet kod promocyjny - freebet 100 zł

GoBet kod promocyjny na bonus freebet 100 zł

W GoBet kod promocyjny początkowo nie jest potrzebny do tego, żeby skorzystać z ogólnego bonusu na start. Prawdę mówiąc w GoBet bonus nie zwala z nóg, bo maksymalnie może wynieść 100 złotych.

W zakładach bukmacherskich GoBet rejestracja konta powiązana jest z bonusem na start. Jako początkujący typer uzyskasz możliwość odebrania 100 złotych ekstra. Na czym zatem dokładnie polega w GoBet bonus powitalny?

Freebet powiązany jest z pierwszą wpłatą, a więc, żeby otrzymać bonus należy dokonać depozytu. Minimalna wpłata powinna liczyć przynajmniej 20 zł. Gracz, który chce otrzymać maksymalną kwotę – powinien zdeponować 200 zł. Wówczas po zagraniu pierwszego kuponu za taką stawkę – otrzyma bonus freebet o wartości 50% tej kwoty. Jak widać w GoBet kod promocyjny nie uruchamia bonusu bez depozytu. To oznacza, że najpierw trzeba zainwestować własne środki, żeby odebrać bonifikatę u tego bukmachera.

Jak odebrać od GoBet freebet do 100 zł?

 1. Przejdź na stronę GoBet i rozpocznij rejestrację konta
 2. Po założeniu konta – zaloguj się wybranym loginem i hasłem
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty o minimalnej wartości 20 zł
 4. W GoBet bonus zostanie przyznany, jeśli zagrasz pierwszy kupon z minimalnym kursem 1.80
 5. Po rozliczeniu zakładu w ciągu 48 godzin otrzymasz od GoBet bonus 50% do 100 zł
 6. Freebet należy w całości wykorzystać na kuponie AKO z minimum trzema selekcjami
 7. Obracając bonus pamiętaj, żeby kurs minimalny każdego zdarzenia liczył przynajmniej 1.30
GoBet bonusWarunki
Kod promocyjny GoBetniewymagany!
Bonus freebet100 zł
Warunek obrotux1
Minimalna wpłata20 zł

GoBet rejestracja 2022

W GoBet rejestracja umożliwia założenie konta bez dowodu osobistego. To znacząco wpływa na szybkość tego procesu. Dzięki temu, jako nowy użytkownik, w kilka minut zarejestrujesz profil, a następnie będziesz miał do dyspozycji ofertę tego bukmachera.

W zakładach online GoBet kod promocyjny na ten moment nie oznacza dodatkowej gratyfikacji do bonusu na start. Liczymy, że kwestią czasu jest aż rejestracja u tego buka będzie wiązała się z większymi apanażami!

GoBet rejestracja - kod promocyjny

Jak działa w GoBet rejestracja? Sprawdź, jak założyć konto:

 1. Na stronie goplusbet.pl kliknij przycisk “rejestracja” w prawym górnym rogu
 2. Wprowadź informacje, które znajdują się w pierwszym formularzu: e-mail, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacyjny, kod promocyjny
 3. W kolejnym kroku wpisz dane osobowe: imię, nazwisko i PESEL.
 4. Jeśli chcesz od GoBet bonus na start, to zaznacz zgody marketingowe.
 5. Na koniec zweryfikuj adres e-mail klikając odebrany odnośnik.
 6. To wszystko – konto powinno być utworzone!

W GoBet w każdej chwili możesz zweryfikować konto, żeby m.in. mieć możliwość wykonywania wypłat na rachunek bankowy. W tym celu standardowo powinieneś przygotować skany/zdjęcia dokumentu tożsamości, które trzeba dołączyć w odpowiednim miejscu u bukmachera.

GoBet zakłady bukmacherskie – informacje o bukmacherze

W zakładach GoBet oferta składa się z wielu sekcji, które możesz typować. Bukmacher ten od razu wystartował w dodatkowymi funkcjami takimi jak: gry karciane i sporty wirtualne. Tym samym GoBet pokazał, że planuje dostarczać graczom naprawdę kompleksową ofertę. 

Jeśli chodzi o sporty, to w GoBet są podstawowe dyscypliny, jak i te mniej znane. Należy przyznać, że ilość rynków i typów robi wrażenie. W końcu mówimy o nowym bukmacherze, a już widzimy, że przy meczach piłki nożnej oferuje on około 400 typów. To świetny wynik, który może uplasować GoBet na dobrej pozycji.

Oczywiście w ofercie tego bukmachera znajdują się też zakłady na żywo. Na ten moment nie są oferowane do nich transmisje, co nie oznacza, że tak będzie zawsze. 

GoBet kod promocyjny a inne bonusy i oferty

Na pierwszy rzut oka GoBet nie wydaje się być bukmacherem, który oferuje wiele promocji. To jeden z kamyczków do ogródka tego bukmachera. W GoBet kod promocyjny nie udostępnia zakładu bez ryzyka lub powiększonego bonusu od wpłaty. Na pewno takie coś nie spodoba się typerom. Mimo to GoBet ma kilka produktów, które mogą przypaść im do gustu. Takim wabikiem są zakłady bez podatku.

GoBet bez podatku

Gra bez podatku

W GoBet gra bez podatku jest wyjątkowo uproszczona. Tak naprawdę wystarczy przestrzegać jednej zasady, a więc tego, żeby typy liczyły kurs minimalny 1.14. To wystarczy, żeby obstawiać bez podatku. Jak doskonale wiesz, to daje wyższe wygrane o prawie 14%. Trudno rezygnować z takiego przywileju, dlatego gra bez podatku w GoBet to na pewno atut tego operatora.

Cashout

Poza tym GoBet oferuje cash out. Można rzec: to nic wyjątkowego. Standardem są już kupony, które można wcześniej rozliczyć. Cash out daje właśnie taką możliwość. Dobrze, że w GoBet jej nie brakuje. W tym przypadku opcja ta działa dla kuponów pojedynczych, jak i akumulowanych. Co więcej, GoBet niejako poszerzył to narzędzie o dodatkowe funkcje:

 • Cashout częściowy – ustalasz część stawki, dla której ma mieć zastosowanie wcześniejsza wypłata.
 • Automatyczny cash out – wybierasz limit wygranej/kursów według których cash out ma się automatycznie zrealizować.
 • Częściowy Auto CashOut – ustalasz automatyczny cash out dla wskazanej części stawki.

Edytuj kupon

W GoBet możesz edytować kupon, który nie został jeszcze rozstrzygnięty. To narzędzie, które znajdziesz również u innego legalnego bukmachera: Betcris. W zakładach GoBet w ramach tej funkcji możesz dodawać lub usuwać selekcje, a także zmieniać typy i zwiększać stawkę. Oczywiście edycja kuponu działa tylko wtedy, jeśli zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.

Jak wygląda w GoBet aplikacja mobilna?

U bukmachera GoBet aplikacja, w przeciwieństwie do wielu innych funkcji, nie została jeszcze ukończona. To oznacza, że bukmacher zadebiutował na rynku, ale bez dedykowanej apki na iOS i Android. Czy to sprawia, że w chwili obecnej nie możesz korzystać z GoBet w telefonie? Nic bardziej mylnego. Do dyspozycji użytkowników jest mobilna strona online goplusbet.pl. Możesz ją uruchomić w przeglądarce urządzenia mobilnego np. Safari czy Google Chrome. 

Strona mobile GoBet dostosuje się do rozmiarów twojego urządzenia. Serwis jest responsywny, a na stronie bukmachera możesz robić wszystko to, co standardowo na komputerze. Do obstawiania zakładów i realizowania płatności wcale nie potrzebujesz aplikacji, choć nie ukrywamy, że byłaby ona sporym ułatwieniem. Nie ma co się oszukiwać – zdecydowanie lepiej korzysta się z usług bukmachera przy użyciu apki.

FAQ

Jaki jest w GoBet kod promocyjny?

W GoBet kod promocyjny nie został jeszcze aktywowany. Na ten moment do dyspozycji gracza jest standardowy bonus.

Gdzie podać w GoBet kod promocyjny?

W formularzu rejestracyjnym bukmacher przewidział miejsce na kod bonusowy, ale jeszcze go nie oferujemy.

GoBet bonus powitalny - co jest w ofercie?

Na ten moment na start bukmacher GoBet oferuje bonus freebet o maksymalnej wartości 100 zł.

Ile zajmuje w GoBet rejestracja?

Nowe konto zarejestrujesz w kilka minut, bo bukmacher nie wymaga dowodu osobistego.