GoBet kod promocyjny listopad 2022

W GoBet kod promocyjny niebawem może oznaczać dla ciebie wyższe bonusy za rejestrację. Nowy bukmacher już oferuje zakłady, a co za tym idzie, promocje na start. Co możesz odebrać od GoBet? Sprawdź bonus i pozostałe oferty!

W GoBet zakłady bukmacherskie mogą być typowane tylko przez Internet, choć bukmacher pracuje nad tym, żeby uatrakcyjnić również ofertę stacjonarną w dość nietypowy sposób. Nie zamierza otwierać lokali naziemnych, a udostępniać automaty np. w sportbarach. Go+Bet to legalny podmiot w naszym kraju, który otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów. To sprawia, że w GoBet bonus mogą wykorzystać wszyscy pełnoletni gracze, którzy zdecydują się na grę u tego operatora.

Firma zaczęła działalność na początku kwietnia 2022 roku. GoBet jest więc stosunkowo nowym podmiotem na rynku, ale coraz bardziej daje się zauważyć graczom zakładów bukmacherskich. Najważniejsze, że wszystko wskazuje na to, że wkrótce w GoBet kod promocyjny będzie mógł być użyty przy rejestracji.

W GoBet kod promocyjny będzie mógł być użyty w tradycyjny sposób. Tak jak w STS, Fortunie czy Superbet – kod do Go Bet będzie trzeba wpisać / wkleić w pierwszym oknie rejestracji. Oczywiście z tego rodzaju przywileju będą mogli skorzystać klienci rejestrujący się przez komputer, jak i urządzenie mobilne.

GoBet kod promocyjny na bonus cashback 1000 zł

W GoBet kod promocyjny początkowo nie jest potrzebny do tego, żeby skorzystać z ogólnego bonusu na start. Niedawno Go+Bet bonus został zmieniony i obecnie jest nim cashback, który może wynieść nawet 1000 złotych.

W zakładach bukmacherskich GoBet rejestracja konta powiązana jest z bonusem na start. Jako początkujący typer uzyskasz możliwość odebrania 1000 złotych w przypadku przegrania pierwszego zakładu. Na czym zatem dokładnie polega w GoBet bonus powitalny?

Goplusbet oferuje swoim graczom bonus cashback, czyli zwrot 100% stawki po przegraniu pierwszego kuponu. Jest to dobre ubezpieczenie na początek swojej przygody z nowym bukmacherem. W efekcie na start możesz albo wygrać, albo otrzymać zwrot środków.

cashback 1000 zł gobet

Jak odebrać od GoBet cashback 1000 zł?

 1. Przejdź rejestrację w GoBet i zaznacz zgody marketingowe.
 2. Po założeniu konta – zweryfikuj je
 3. Zagraj pierwszy kupon o minimalnej stawce 20 zł (max. kurs – 10.00)
 4. Jeśli Twój zakład został rozliczony jako przegrany – otrzymasz 100% stawki na swoje konto bonusowe.
 5. Od teraz masz 7 dni na obrót kwotą bonusową. Wymagane są min. 3 zdarzenia na kuponie, a każde z kursem 1.30 lub wyższym.
 6. Jeśli Ci się udało, środki razem z wygranymi wylądują na Twoim koncie głównym, skąd możesz je od razu wypłacić.
GoBet bonusWarunki
Kod promocyjny GoBetwkrótce!
Bonus cashback1000 zł
Warunek obrotux1
Minimalna wpłata20 zł

GoBet rejestracja 2022

W GoBet rejestracja umożliwia założenie konta bez dowodu osobistego. To znacząco wpływa na szybkość tego procesu. Dzięki temu, jako nowy użytkownik, w kilka minut zarejestrujesz profil, a następnie będziesz miał do dyspozycji ofertę tego bukmachera.

W zakładach online GoBet kod promocyjny na ten moment nie oznacza dodatkowej gratyfikacji do bonusu na start. Liczymy, że kwestią czasu jest aż rejestracja u tego buka będzie wiązała się z większymi apanażami!

GoBet rejestracja - kod promocyjny

Jak działa w GoBet rejestracja? Sprawdź, jak założyć konto:

 1. Na stronie goplusbet.pl kliknij przycisk “rejestracja” w prawym górnym rogu
 2. Wprowadź informacje, które znajdują się w pierwszym formularzu: e-mail, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacyjny, kod promocyjny
 3. W kolejnym kroku wpisz dane osobowe: imię, nazwisko i PESEL.
 4. Jeśli chcesz od GoBet bonus na start, to zaznacz zgody marketingowe.
 5. Na koniec zweryfikuj adres e-mail klikając odebrany odnośnik.
 6. To wszystko – konto powinno być utworzone!

W Go+Bet w każdej chwili możesz zweryfikować konto, żeby m.in. mieć możliwość wykonywania wypłat na rachunek bankowy. W tym celu standardowo powinieneś przygotować skany/zdjęcia dokumentu tożsamości, które trzeba dołączyć w odpowiednim miejscu u bukmachera.

Go Bet zakłady bukmacherskie – informacje o bukmacherze

W zakładach GoBet oferta składa się z wielu sekcji, które możesz typować. Bukmacher ten od razu wystartował w dodatkowymi funkcjami takimi jak: gry karciane i sporty wirtualne. Tym samym goplusbet pokazał, że planuje dostarczać graczom naprawdę kompleksową ofertę. 

Jeśli chodzi o sporty, to w GoBet są podstawowe dyscypliny, jak i te mniej znane. Należy przyznać, że ilość rynków i typów robi wrażenie. W końcu mówimy o nowym bukmacherze, a już widzimy, że przy meczach piłki nożnej oferuje on około 400 typów. To świetny wynik, który może uplasować Go+Bet na dobrej pozycji.

Oczywiście w ofercie tego bukmachera znajdują się też zakłady na żywo. Na ten moment nie są oferowane do nich transmisje, co nie oznacza, że tak będzie zawsze. 

GoBet kod promocyjny a inne bonusy i oferty

Na pierwszy rzut oka Go Bet nie wydaje się być bukmacherem, który oferuje wiele promocji. Tak było kiedyś, ale GoBet szybko się rozkręcił i mocno próbuje zaangażować swoich graczy. W Go+Bet kod promocyjny nie udostępnia powiększonego bonusu od wpłaty, ale mamy do dyspozycji różne promocje, które na pewno przypadną graczom do gustu. Taką promocją są na pewno zakłady bez podatku.

Gra bez podatku

W GoBet gra bez podatku jest wyjątkowo uproszczona. Nic dziwnego, że mówi się o najłatwiejszej grze bez podatku w Polsce. Tak naprawdę wystarczy przestrzegać jednej zasady, a więc tego, żeby mieć 3 zdarzenia na kuponie, a każde z nich miało kurs 1.20. To wystarczy, żeby obstawiać bez podatku. Jak doskonale wiesz, to daje wyższe wygrane o prawie 14%. Trudno rezygnować z takiego przywileju, dlatego gra bez podatku w goplusbet to na pewno atut tego operatora.

gra bez podatku go+bet

Uczta na wypasie

Z okazji mistrzostw świata w siatkówce, tenisowego US Open i koszykarskiego Eurobasketu bukmacher Go+Bet daje graczom szansę na zgarnięcie freebetu w wysokości 100 zł. Uczta na wypasie to promocja czasowa, z której mogą skorzystać zarejestrowani użytkownicy goplusbet. Jak zgarnąć darmowy zakład?

 1. Zagraj kupon za środki z konta głównego.
 2. Stawka min. 50 zł, kurs całkowity min. 2.5 i przynajmniej 2 zdarzenia z oferty MŚ w siatkówce, Eurobasketu lub US Open.
 3. Po rozliczeniu zakładu niezależnie od tego czy jako wygrany czy przegrany – otrzymujesz freebet.
 4. Wysokość freebetu zależy od stawki kuponu.
 • zagrałeś za 50 zł i więcej – dostajesz freebet 25 zł
 • zagrałeś za 150 zł i więcej – dostajesz freebet 75 zł
 • zagrałeś za 200 zł i więcej – dostajesz freebet 100 zł
 1. Swój darmowy zakład wykorzystaj w ciągu 7 dni od jego otrzymania. Kupon grany za otrzymany bonus powinien mieć min. 3 zdarzenia, a każde z nich z kursem min. 1.30.

Urodzinowy freebet

Masz urodziny? Bukmacher Go Bet sprawi Ci fajny prezent, który na pewno się przyda. Jako zarejestrowany gracz, dostajesz freebet w wysokości 25 złotych. Jeśli kiedykolwiek udało Ci się wpłacić depozyt o minimalnej wartości 10 zł i postawić dowolny zakład – to znaczy, że kwalifikujesz się do warunków otrzymania prezentu od Go+Bet. Będzie on dostępny na Twoim koncie do 7 dni po Twoich urodzinach, więc bez obaw. Na spokojnie zdążysz go sobie odebrać. Znajdziesz go w zakładce ‘dostępne bonusy’ na swoim profilu gracza. Na co możesz go wykorzystać? Na wydarzenia z działu Sport, Live i E-sport, więc w grę nie wchodzą tylko karcianki i gry wirtualne. Pamiętaj, żeby Twój zakład miał kurs min. 2.00!

urodzinowy freebet goplusbet

Dłuuugość ma znaczenie

Pewnie nieraz spotkaliście się ze stwierdzeniem, że długość ma znaczenie. W Go+Bet jest podobnie, tyle że tym razem chodzi o długość kuponu! Najczęściej gracze w Polsce składają swoje kupony z 3 zdarzeń, co w Go Bet daje możliwość gry bez podatku. Każdy kolejny mecz na kuponie oznacza dodatkowy % do wygranej. Wystarczy, że każde spotkanie będzie miało kurs 1.20 lub wyższy i już podbija Twoją ewentualną wygraną. O ile? Sprawdź w poniższej tabeli.

Zdarzenia na kuponieO ile więcej wygrywasz?
416%
518%
620%
722%
825%
927%
1030%
1135%
1240%
1345%
1450%
1555%
1660%
1765%
1870%
1975%
2080%
2185%
2290%
2395%
24100%

Przyjdź z kolegami

Nowemu bukmacherowi zależy na tym, żeby zbudować sobie bazę wiernych klientów. W związku z tym Go Bet przygotował ciekawą promocję dla graczy, którzy chcą mu pomóc. Przyprowadź kolegę, który założy konto w goplusbet, a zarówno Ty, jak i on otrzymacie bonus w postaci freebetu 50 zł. Jednak, żeby móc zapraszać nowych typerów do zabawy, musisz najpierw spełnić pewne warunki. 

 1. Po pierwsze musisz wpłacić na swoje konto stałe co najmniej 200 zł.
 2. Następnie obrócić tą kwotą w zakładach Go+Bet.
 3. W zakładce ‘Moje Bonusy’ pojawi się możliwość wygenerowania linku, który przesyłasz znajomemu.
 4. Kolega zakłada konto z Twojego linku i w ciągu 30 dni musi:
 • zweryfikować swoje konto
 • wpłacić min. 200 złotych
 • obrócić raz powyższą kwotą
 1. Po przejściu wszystkich kroków, obaj otrzymujecie freebet o wartości 50 zł.

Na tym jednak nie koniec! Możesz zapraszać kolejnych kumpli, a z każdym kolejnym zweryfikowanym graczem ze swojego linku otrzymujesz jeszcze 100 zł darmowego zakładu. Tak samo zresztą jak sprowadzony kolega. Brzmi dobrze? Dla nas wręcz super!

przyjdź z kolegami go bet

Cashout

Poza tym Go+Bet oferuje cash out. Można rzec: to nic wyjątkowego. Standardem są już kupony, które można wcześniej rozliczyć. Cash out daje właśnie taką możliwość. Dobrze, że w Go Bet jej nie brakuje. W tym przypadku opcja ta działa dla kuponów pojedynczych, jak i akumulowanych. Co więcej, GoBet niejako poszerzył to narzędzie o dodatkowe funkcje:

 • Cashout częściowy – ustalasz część stawki, dla której ma mieć zastosowanie wcześniejsza wypłata.
 • Automatyczny cash out – wybierasz limit wygranej/kursów według których cash out ma się automatycznie zrealizować.
 • Częściowy Auto CashOut – ustalasz automatyczny cash out dla wskazanej części stawki.

Edytuj kupon

W GoBet możesz edytować kupon, który nie został jeszcze rozstrzygnięty. To narzędzie, które znajdziesz również u innego legalnego bukmachera: Betcris. W zakładach goplusbet w ramach tej funkcji możesz dodawać lub usuwać selekcje, a także zmieniać typy i zwiększać stawkę. Oczywiście edycja kuponu działa tylko wtedy, jeśli zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.

Jak wygląda w GoBet aplikacja mobilna?

U bukmachera Go Bet aplikacja została już uruchomiona. To oznacza, że bukmacher zadebiutował na rynku, z zamiarem szybkiego wypuszczenia apki, choć na razie tylko na Android. Czy to sprawia, że gracze bardziej przychylnym okiem spoglądają na ofertę Go Bet? Cóż… ci z oprogramowaniem Androida jak najbardziej. Mocno ułatwia to poruszanie się między usługami bukmachera Go+Bet. Do dyspozycji użytkowników jest też mobilna strona online goplusbet.pl. Możesz ją uruchomić w przeglądarce urządzenia mobilnego np. Safari czy Google Chrome. 

aplikacja mobilna go bet

Strona mobile goplusbet dostosuje się do rozmiarów twojego urządzenia. Serwis jest responsywny, a na stronie bukmachera możesz robić wszystko to, co standardowo na komputerze. Do obstawiania zakładów i realizowania płatności wcale nie potrzebujesz aplikacji, choć nie ukrywamy, że jest ona sporym ułatwieniem. Nie ma co się oszukiwać – zdecydowanie lepiej korzysta się z usług bukmachera przy użyciu apki, więc dobrze, że Go Bet ma ją w wersji na Androidy.

FAQ

Jaki jest w GoBet kod promocyjny?

W GoBet kod promocyjny nie został jeszcze aktywowany. Na ten moment do dyspozycji gracza jest standardowy bonus.

Gdzie podać w GoBet kod promocyjny?

W formularzu rejestracyjnym bukmacher przewidział miejsce na kod bonusowy, ale jeszcze go nie oferujemy.

GoBet bonus powitalny - co jest w ofercie?

Na ten moment na start bukmacher GoBet oferuje bonus cashback o maksymalnej wartości 1000 zł.

Ile zajmuje w GoBet rejestracja?

Nowe konto zarejestrujesz w kilka minut, bo bukmacher nie wymaga dowodu osobistego.