18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Hype MMA zakłady, bukmacherzy, typy

Stało się! Można już stawiać na Hype MMA zakłady! Nowa organizacja, napędzana przez Fame, to olbrzymia porcja dodatkowej adrenaliny. Jak obstawiać Hype MMA i na czym to wszystko polega? Jest bardzo ciekawie!

Hype MMA zakłady na walki

Wszyscy, którzy czekali na Hype MMA, zastanawiali się, czy będzie można stawiać na Hype MMA zakłady. Teraz już wiadomo, że nową organizacją spod szyldu Fame, zaopiekował się główny partner organizacji-matki, czyli Betclic.

Tylko i wyłącznie u tego bukmachera można legalnie obstawiać Hype MMA. Obstawianie nowej gali i przede wszystkim nowej formuły rywalizacji nie będzie miało przed Tobą żadnych tajemnic, jeżeli zapoznasz się z naszym poradnikiem odnośnie Hype MMA. Bukmacher Betclic w połączeniu z walkami freaków może być świetną rozrywką, ale trzeba wiedzieć z czym to wszystko się je. Jeżeli jesteś fanem takich walk, a przy tym lubisz wysłać kuponik, to poświęć kilka minut i pozwól, że oprowadzimy Cię po Hype MMA.

Hype MMA kiedy?

Hype MMA zakłady

Zanim wyślesz na Hype MMA zakłady, warto wiedzieć, kiedy w ogóle odbędzie się gala. Już spieszymy z informacją.

Kiedy Hype MMA? – 17 kwietnia 2021
Gdzie Hype MMA? – studio telewizyjne
Hype MMA walkiZobacz
Gdzie oglądać Hype MMA?Zobacz

Jak widzisz, premierowa gala odbędzie się już w najbliższą sobotę, 17 kwietnia 2021 roku. Emocje wszystkich fanów freakowych walk już są rozgrzane do czerwoności, a debiut Hype MMA z całą pewnością można porównać do zainteresowania, jakie wzbudzały za pierwszym razem zakłady na Fame MMA. Jest grubo!

Hype MMA bukmacher: Betclic ma wyłączność!

Cóż. Chyba tylko nieliczni myśleli, że będzie inaczej. W rzeczywistości okazało się tak, jak ćwierkały wróbelki w kontekście Hype MMA. Bukmacher, który podpisał umowę z organizacja to Betclic. To dobrze znany freakowemu środowisku operator, bowiem już od dłuższego czasu współpracuje z Fame, czyli tak naprawdę organizacją-matką Hype MMA. Czy to dobrze, czy to źle? Naszym zdaniem zdecydowanie dobrze, bo Betclic pokazał już dobrą ofertę na Fame, a teraz możesz stawiać u niego także na Hype MMA zakłady. I już widzimy, że jest ciekawie! Oj bardzo ciekawie!

Hype MMA kod promocyjny do Betclic i bonus na zakłady

betclic bonus

Jeżeli interesuje Cię na Hype MMA obstawianie walk, to koniecznie musisz zapoznać się z dostępnymi w Betclic bonusami. I od razu przechodząc do konkretów: sięgnij po nasz kod promocyjny Betclic: VIPBONUSPL, a następnie odbierz bonus powitalny.

Bukmacher Betclic ubezpieczy Twój pierwszy kupon (mogą to być także na Hype MMA zakłady) do 200 PLN! Tłumacząc wprost: jeżeli obstawisz walkę lub walki Hype MMA i okaże się, że przestrzeliłeś, to bukmacher zrobi zwrot. Naturalnie jednak, musisz spełnić kilka warunków promocyjnych, które opisujemy poniżej.

Złóż dowolny depozyt i przygotuj pierwszy kupon. Jedyny wymóg, jaki stawia przed Tobą Betclic to minimalny kurs 1.14, a reszta już wedle Twojego uznania. Możesz postawić właśnie na Hype MMA zakłady, ale równie dobrze pomieszać je z innymi lub obstawić zupełnie coś innego. Pierwszy kupon po spełnieniu warunku minimalnego kursu, od ręki zostaje objęty ubezpieczeniem. Zwrot po przegranej zostanie wypłacony w formie darmowego zakładu. Maksymalnie może wynieść 200 PLN. Musisz zagrać za niego kupon o kursie łącznym min. 2.14. Wygrana nie będzie objęta dalszym obrotem!

Hype MMA zakłady na walki, kursy, typy

Co ciekawego do zaoferowania ma na Hype MMA bukmacher Betclic? Śmiało możemy stwierdzić, że sporo ciekawego. W poniższych akapitach możesz bardzo dokładnie przyjrzeć się, jak wyglądają na Hype MMA zakłady, kursy oraz typy bukmacherskie. Jednym słowem, jest to kompendium, które powinieneś wchłonąć, zanim zdecydujesz się obstawiać Hype MMA.

Jeżeli chodzi o Hype MMA, obstawianie walk nie różni się niczym szczególnym od organizacji-matki Fame MMA czy nawet od tradycyjnych gal mieszanych sztuk walki. Możesz więc postawić zakład na zwycięzcę walki, ale równie dobrze na rundę czy sposób zakończenia walki. No bo przecież, dlaczego miałoby być inaczej, skoro mamy do czynienia z walkami właśnie na zasadach MMA? I choć cała idea gali jest zgoła inna, niż Fame (o tym w dalszej części tekstu), to jednak obstawianie u bukmachera wygląda w ten sam sposób.

  • Zakłady na zwycięzcę – stawiasz zakład na to, kto Twoim zdaniem wygra konkretną walkę.
  • Zakłady na sposób zwycięstwa – obstawiasz w jaki sposób zakończy się walka np. decyzja lub poddanie.
  • Zakłady na rundę – obstawianie w której rundzie zakończy się walka.

Na Hype MMA 1 można stawiać zakłady tylko na zwycięzcę walki. Nie mamy jednak wątpliwości, że Betclic poszerzy swoją ofertę już od następnej gali.

Prawda, że to nic skomplikowanego? No pewnie. Dlatego też na Hype MMA zakłady cieszą się sporą popularnością! Oczywiście cenne są także na Hype MMA typy, po które zawsze powinieneś sięgnąć i niekoniecznie mamy tutaj na myśli poszukiwanie tzw. “pewniaków”, ale po prostu skonfrontowanie własnych przewidywań z opiniami tych, którzy są blisko Hype. O tym, jak działają typy bukmacherskie i jak odróżnić solidne typy od tych, pisanych na kolanie, wspominamy w dalszej części tekstu.

Jak wygrywa się Hype MMA? Zasady kontraktów na Fame MMA

Zanim jednak przyjrzymy się typom i kursom, warto także wspomnieć co nieco o samych zasadach Hype MMA. Oczywiście, walki odbywają się na zasadach MMA, które zapewne doskonale znasz. Dlatego, nie będziemy męczyć Twoich oczu przypomnieniem czegoś, co jest oczywiste.

Ciekawe jest jednak to, że w Hype MMA walki toczą się nie tylko o to, którego fightera ręka powędruje w górę, ale też o kontrakt do… Fame MMA. Tak nie pomyliliśmy się. Hype MMA będzie dla części zawodników swoistego rodzaju autostradą do sławy i pieniędzy, które gwarantuje organizacja-matka, czyli Fame MMA.

No, ale zaraz, zaraz. W jaki sposób ma to się odbywać? Kto wygrywa walkę, dostaje szansę na Fame? Nie do końca! Organizatorzy Hype MMA, którymi są Wojtek Gola, Boxdel oraz Nitrozyniak chcą kreować poprzez Hype MMA przyszłe gwiazdy Fame. Dlatego też, szereg gal Hype MMA ma wyłonić uczestników finałowej gali, na której dwóch zwycięzców otrzyma kontrakty na 5 walk w Fame MMA. Oryginalnym pomysłem jest to, że do zdobycia przepustki do Fame MMA nie wystarczy wyłącznie wygrywać. Trzeba również zyskać przychylność widzów, wybranych zawodników Fame oraz włodarzy Hype MMA. Odbędzie się więc głosowanie, gdzie widzowie mają 50% głosów, włodarze 35%, a zawodnicy Fame 15%. Oj, coś czujemy, że na streamach padną kolejne rekordy!

Hype MMA kursy na walki

Emocje już buzują, a to dobrym moment, by przedstawić jak wyglądają przewidywania Betclic na Hype MMA. Kursy znajdziesz w poniższej tabeli. Jednak pamiętaj, że mogą się one pozmieniać nawet tuż przed startem lub w trakcie samej gali. Dlatego ostatecznie na Hype MMA kursy sprawdzaj zawsze bezpośrednio u bukmachera.

Hype MMA kursy Zawodnik 1 Zawodnik 2 Hype MMA kursy
1.30 Patryk Malinowski Władysław Zijajew 3.00
1.20 Adam Woźnicki Paweł Szwed 3.75
1.10 Mateusz Zakrzewski Albert Ghambaryan 5.25
1.50 Jakub Barczyk Damian Kalbarczyk 2.30
1.25 Jakub Droździel Krystian Bartocha 3.30
1.65 Norbert Krasnodębski Oskar Lesiak 2.02
2.20 Mariusz “Hejter” Słoński Marcin “Rafonix” Krasucki 1.55

Hype MMA kursy Betclic z dnia 13.04.2021

Jak widzisz, na pierwszą galę Hype MMA karta walk prezentuje się dość… anonimowo. Oczywiście Rafonixa i Hejtera nie trzeba przedstawiać i to głównie oni mają przyciągnąć przed ekrany komputerów widzów, ale pozostali zawodnicy dla większości Internautów są mało znani. To absolutnie nie oznacza, że zabraknie emocji, bo na ich brak przy okazji starć freaków nie mogliśmy nigdy narzekać. Dlatego nie dziwota, że na Hype MMA zakłady rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Hype MMA typy

hype mma typy kursy

Zacznijmy od tego, jak znaleźć solidne prognozy na Hype MMA. Typy dostępne są praktycznie wszędzie – od stron internetowych, przez fora dyskusyjne, a na mediach społecznościowych kończąc. Musisz jednak wiedzieć, że dobre typy to takie, które oprócz wskazania zwycięzcy niosą za sobą także analizę. I tylko takie typy bierz pod uwagę, a omijaj szerokim łukiem “pewniaki” od Wiesia, Franka czy Czesia, które jego zdaniem sprawdzą się, bo tak i koniec kropka.

My również przyjrzeliśmy się nadchodzącej gali Hype MMA. Typy, które znajdziesz poniżej przeanalizowaliśmy wzdłuż i wszerz, no i wychodzi nam: powinny wejść! Powinny, bo w sporcie, a już szczególnie w MMA w wydaniu freaków, pewne jest tylko to, że serwery będą płonąć od liczy oglądających, a wyniki walk? To często zagadka.

Rafonix – Hejter: wygrana Rafonixa

To główne danie wieczoru, a także postaci, które mają przyciągnąć przed komputery miliony. Oczywiście, zarówno Rafonix, jak i Hejter nie walczą o bilety na Fame MMA w przeciwieństwie do pozostałych uczestników gali, bo oni już są częścią Fame. Jesteśmy jednak absolutnie przekonani, że w ich walce nie zabraknie emocji. Obaj stoczyli już po 3 walki dla Fame MMA i mają identyczny bilans: 1 zwycięstwo, 2 porażki. Naszym zdaniem, podobnie, jak i w oczach bukmachera Betclic, faworytem jest Rafonix, który jakiś czas temu trenował przecież sztuki walki na poważnie. I nie przeszkadza nam wcale fakt, że Hejter jest o kilka centymetrów wyższy. Gdybyśmy mieli jeszcze bardziej zaryzykować, to coś czujemy, że walka zakończy się przed czasem.

Jakub Barczyk – Damian Kalbarczyk: wygrana Barczyka

Bary oraz Taksi ZRT, bo takie pseudonimy nosi ta dwójka, powinni być równie mocnym zastrzykiem adrenaliny, co opisani wcześniej Rafonix i Hejter. Już po konferencji Hype MMA zawodnicy Ci skoncentrowali wokół siebie mnóstwo pozytywnych opinii. Na największym forum związanym z Hype oraz Fame, internauci wypowiadają się pochlebnie o Barczyku i Kalbarczyku i nie trudno odnieść wrażenia, że na ten moment, to oni mają największe szanse na bilety na Fame MMA. Czy zachwycą jednak widzów w oktagonie? My liczymy na świetną walkę, z której zwycięsko wyjdzie Barczyk. Czy przed czasem? O taki zakład byśmy się nie pokusili, ale czyste zwycięstwo Barczyka powinno wejść. Tak zresztą twierdzi też przed tą walką Hype MMA bukmacher Betclic, co można zaobserwować po zdecydowanie niższych kursach na Barczyka, niż na Kalbarczyka.

Obstawianie Hype MMA: jak robić zwycięskie kupony?

Skoro wiesz już, jak wygląda na Hype MMA obstawianie walk, to pewnie chciałbyś też wiedzieć, jak obstawiać, by wygrywać. To nie takie proste. Gdybyśmy znali złoty środek, to pewnie teraz, zamiast pisać recenzję, smażylibyśmy się na Bahamach, ale go nie znamy. Idąc dalej, jeśli ktoś Ci powie, że ma pewniaki czy pewny sposób na wygraną, to jego opowieści możesz włożyć między bajki, o, na przykład te Andersena. My za to mamy dla Ciebie kilka wskazówek, zanim wyślesz na Fame MMA zakłady. Skorzystaj z nich, a zwiększysz prawdopodobieństwo wygranej. No to jak, zaczynamy?

Znaj zawodników

Przede wszystkim nie stawiaj zakładów na oślep, a to dlatego, że nie ma czego wybrać, a to dlatego, że kurs jest dobry. Miej świadomość na kogo wysyłasz na Hype MMA zakłady – nawet wtedy, kiedy sięgasz po solidne na Hype MMA typy. Dlatego zawsze, najpierw zobacz, jak wygląda przed daną galą Hype MMA karta walk, a następnie wygoogluj sobie nazwiska, które się tam pojawiły i spróbuj znaleźć co nieco informacji, jeżeli są one dla Ciebie anonimowe.

Śledź bieżące informacje dotyczące treningów i formy

Jest niemal pewne, że na Hype MMA zawodnicy nie będą wywodzić się z prawdziwego sportu (chociaż kto wie, co włodarzom wpadnie do głowy!?), a to oznacza, że ciężej jest przewidzieć rozstrzygnięcie walki. Zwłaszcza, że większość pojedynków zapowiadana jest na absolutne debiuty. Mimo tego celebryci, youtuberzy czy inne freaki poświęcają mniejszą bądź większą część swojego czasu treningom. Dlatego przed walką zawsze przeanalizuj formę obu wojowników. Patrząc właśnie na to, czy trenowali czy melanżowali. Takie informacje łatwo znaleźć w social mediach bohaterów Hype MMA.

Hype MMA stream: gdzie oglądać walki?

Wszyscy czekamy na najbliższą galę Hype MMA. Kiedy się odbędzie, to już wiesz, a gdzie oglądać stream? Transmisja na żywo będzie dostępna na zapewne dobrze Ci znanej stronie Fame MMA TV. Dostęp PPV do gali kosztuje 10,99 PLN.

Ciekawostką jest fakt, że dla wszystkich tych, którzy wykupili dostęp do Fame MMA 9, dostęp do premierowej gali Hype MMA będzie darmowy!

Dlatego, jeżeli oglądałeś Fame MMA 9, to nie ma o czym gadać! Jeśli nie, to sprawdź sobie, jak wygląda na galę Hype MMA karta walk i zastanów się, czy warto zainwestować tę dyszkę z hakiem. Naszym zdaniem warto i to nie tylko ze względu na pojedynek Rafonix – Hejter, ale też inne walki, które mogą dostarczyć równie ciekawych emocji.

FAQ

Kiedy i gdzie odbędzie się Hype MMA?

Premierowa gala Hype MMA odbędzie się już 17 kwietnia 2021 roku.

Kto walczy na Hype MMA?

Rafonix, Hejter ale też kilku innych, mniej znanych szerszemu gronu odbiorców freaków.

Czy tak samo jak na Fame MMA, do Hype MMA bukmacher jest tylko jeden?

Tak, na Hype MMA zakłady, podobnie, jak na Fame MMA, możesz stawiać wyłącznie w Betclic.

Jaki jest bonus na Hype MMA?

Póki co… nie ma go. Jednak kto wie, czy przed samą galą Hype MMA, bukmacher Betclic nie zdecyduje się “rzucić” jakimś freebetem czy innym bonusem. Śledź jego ofertę na bieżąco, bo przecież przy okazji Fame MMA, zdarzało się tak wielokrotnie.

Czy na Hype MMA zakłady są ustawione?

Nie. Mimo tego, że walczą tutaj freaki, to bukmacher Betclic podchodzi do zakładów zupełnie serio. Zresztą tak, jak sami zawodnicy. Ewentualna przepustka do Fame MMA jest dla wszystkich uczestników Hype MMA czymś wyjątkowym.