18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Forbet: opinie o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Forbet to wyróżniający się na polskim rynku operator zakładów bukmacherskich. Serwis ten jest w 100% legalny, więc nie musisz obawiać się problemów ze strony służb celnych. Ażeby ułatwić Ci dokonanie najlepszego wyboru spośród licznych serwisów bukmacherskich, postanowiliśmy sprawdzić ten serwis.

W tabeli poniżej wystawiliśmy bukmacherowi iForbet opinie w kilku kategoriach.

 iForbet opinie
Oferta powitalnaCashback 1200 PLN, 100% do 2080 PLN, 30 dni bez podatku
5/5
Rynki5/5
Kursy4/5
Live Streaming4/5
Aplikacja mobilna3/5
Opcje płatności3/5
Obsługa klienta4/5
Średnia ocena4/5

forBet

65/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

forBET kod promocyjny MAXBET

Podaj w forBET kod promocyjny MAXBET i odbierz pakiet bonusów: zakład bez ryzyka do 1200 zł, 100% do 2080 zł i 30 dni gry bez podatku!

Bonusy powitalne: 5/5

iForbet opinie zwraca uwagę na zachęcającą ilość atrakcyjnych bonusów dla użytkowników serwisu.

Jest wśród nich cashback, bonus reload oraz 30 dni gry bez podatku!

Cashback do 1200 PLN

Pierwszym bonusem w serwisie forBET jest zakład bez ryzyka na kwotę nawet 1200 PLN.

Oto, jak go zdobyć:

 • Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego i zarejestruj się na Forbet. Tylko dzięki temu otrzymasz do 1200 PLN bonusu, zamiast standardowych 1000 PLN.
 • Wyślij pierwszy zakład o stawce min. 20 PLN.
 • Jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki.
 • Cashback będzie objęty 1-krotnym obrotem.
 • Do obrotu zaliczają się kupony wielokrotne, z minimum 3 zakładami i kursem min. 1.30 na każdą selekcję.
 • Masz 14 dni na wyrobienie obrotu.

Bonus od 2. depozytu do 2080 PLN

Podobnie jak w przypadku wielu innych serwisów bukmacherskich, Forbet oferuje także bonus za drugi depozyt.

Oto kilka szczegółów:

 • bonus otrzymasz od swojego drugiego depozytu, jako równowartość wpłaty
 • stawka bonusu może wynieść maksymalnie 2080 PLN (z kodem) lub 2000 PLN (bez kodu)
 • minimalna wpłata to 20 PLN
 • przed zagraniem za bonus, konieczna jest jego aktywacja: obrót kwoty depozytu x1 w zakładach z kursem min. 2.00,
 • bonus dostępny jest do wypłaty dopiero po wykonaniu 2-krotnego obrotu na kuponach akumulowanych z min. 3 zdarzeniami (kurs łączny co najmniej 2,50 i na każdą sekcję min. 1,30)

Gra bez podatku przez 30 dni

W Forbet jako nowy gracz masz prawo grać bez podatku przez 30 dni. Wystarczy, że zarejestrujesz się i zaczniesz stawiać zakłady według poniższych wytycznych:

 • Kupony akumulowane z min. 3 zdarzeniami
 • Kurs pojedynczego zdarzenia to min. 1,30

Forbet automatycznie przeliczy Twoje wygrane, nie potrącając żadnego podatku przez pierwszy miesiąc gry.

forbet bonus

Rynki w Forbet: 5/5

Forbet posiada wyjątkowo ciekawą ofertę zakładów i sportów. Dostępne dyscypliny sportowe i rodzaje zakładów przedstawione są w przejrzysty sposób, a poruszanie się między nimi jest intuicyjne.

Wśród dostępnych dyscyplin sportowych znaleźć można te najpopularniejsze, takie jak:

 • piłka nożna,
 • żużel,
 • koszykówka,
 • tenis,
 • hokej na lodzie.

Zaletą tego serwisu jest szeroka oferta dyscyplin uznawanych w Polsce za sporty niszowe, takich jak darts, futsal, snooker, czy e-sport.

Ofertę uzupełnia ogromna liczba lig piłkarskich, a także liczne ligi zagraniczne w innych dyscyplinach. Duża liczba dostępnych sportów i zdarzeń sprawia, że iForbet opinie otrzymał maksymalnie wysokie – 5/5.

Kursy na Forbet: 4/5

Według iForbet opinie, stawki u tego bukmachera są dość atrakcyjne i bardzo często znajdują się one na poziomie globalnych bukmacherów, takich jak bWin.

Ma to jednak swoje złe strony, gdyż stawki na ligi polskie są często nieco niższe niż u konkurentów z Polski, takich jak STS czy Fortuna. Przykładowo, stawki na mecz Lechia Gdańsk – Termalica Bruk-Bet Nieciecza wynoszą 1,60 na zwycięstwo gospodarzy, 3,75 na remis i 5,25 na zwycięstwo Termaliki, są od 0,2 do 0,5 niższe niż u innych.

Rzecz ma się podobnie w przypadku innych dyscyplin – zbliżony poziom stawek w ligach zagranicznych, jednak niższe w przypadku polskich lig. Świetną opcją dostępną u tego bukmachera jest możliwość grania systemami blokowymi.

Opcja ta pozwala graczowi na podzielenie kuponu na kilka bloków, z których, w zależności od wybranego przez gracza systemu, musi wejść określona liczba (np. 1 z 4, 2 z 4, 3 z 4). Podsumowując wady i zalety, stawki u tego bukmachera oceniamy na 4/5. Nieźle, ale mogło być lepiej. Minus za niższe stawki w polskich ligach.

forbet opinie o zakładach

Streaming w Forbet: 4/5

iForbet opinie zwraca uwagę na ogrom dostępnych zakładów live. Dostępne są zakłady z najróżniejszych dyscyplin, zarówno tych najpopularniejszych jak i niszowych.

Najwięcej zakładów live dotyczy piłki nożnej i są to zarówno mecze z mocnych lig jak i tych słabszych. W weekendy bywa, że dostępnych jest po kilkanaście meczy na raz, więc wybór jest ogromny.

Choć bukmacher ten nie daje możliwości oglądania na swojej stronie transmisji meczów na żywo, to oferuje interesujące relacje graficzne wraz z tekstowymi komentarzami. Nie potrzeba środków na koncie, żeby móc je śledzić. Wszystko działa płynnie, nawet przy łączu internetowym o przeciętnej prędkości.

Ogólnie, mieliśmy całkiem pozytywne odczucia dotyczące zakładów live, jednak zabrakło nam transmisji telewizyjnych na żywo. Stąd tylko 4/5.

Forbet aplikacja mobilna: 3/5

Długo gracze musieli czekać na to, aż pojawi się Forbet aplikacja mobilna i musieli zadowolić się jedynie wersją z przeglądarki na swoich smartfonach.

Aplikacja Forbet jest przygotowana na oba wiodące systemu: iOS oraz Android. Oba programy są udane, chociaż nie są one szczególnie różne od tego, co jest w przeglądarce. Przydałyby się jakieś bonusy mobilne i dodatkowe funkcje, które zachęciłyby do pobrania i zainstalowania aplikacji.

Ocena: 3/5.

Forbet metody wypłat i depozytów: 3/5

Opcje płatności u tego bukmachera nie są szczególnie bogate.

Jedynymi dostępnymi opcjami są:

 • wpłata przy pomocy PayU (przelewem lub kartą kredytową/debetową)
 • wpłata przy pomocy DOTPAY (przelewem lub kartą kredytową/debetową)

Obie formy płatności są wygodne i szybkie, jednak brakuje innych metod, takich jak dostęp do systemów:

 • PayPal
 • Skrill

Ważny jest brak jakichkolwiek opłat przy wypłacaniu pieniędzy na konto, a także minimalna kwota do wypłaty – 1 zł.

Mimo iż oferowane formy wpłat i wypłat są wygodne i bezpieczne, to jest ich zdecydowanie za mało. Stąd 3/5 to maksymalna oceną, którą mogliśmy wystawić iForbet opinie graczy nie moga się mylić.

metody płatności Forbet

Obsługa klienta w Forbet: 4/5

Serwis ten posiada różne formy kontaktu z obsługą klienta. W godzinach roboczych istnieje możliwość kontaktu za pomocą czatu, albo połączenia telefonicznego. Niestety, opcje te nie są dostępne całą dobę.

Istnieje również możliwość przesłania wiadomości do biura obsługi klienta. Fachowość, szybkość odpowiedzi i kultura osobista konsultantów stoją na wysokim poziomie. Wszystko w języku polskim.

Ogólnie, obsługa klienta tej firmy stoi na bardzo przyzwoitym poziomie, możemy jedynie narzekać na brak całodobowego wsparcia. Stąd iForbet opinie wystawia ocenę 4/5.

Forbet nasz werdykt: 4/5

iForbet opinie: zaletyiForbet opinie: wady
 • ilość dostępnych zakładów
 • przeciętna aplikacja mobilna
 • atrakcyjny bonus na start
 • niewiele opcji płatności
 • przyjazny interfejs
 

Mimo, że mamy tutaj do czynienia z przyzwoitym bukmacherem, kilka rzeczy wymaga dopracowania. Bardzo możliwe, że lata największej świetności jeszcze przed nim.

Uwagę przyciąga na pewno ładna szata graficzna i oczywiście bardzo wysoki maksymalny bonus na start.

Oferta zakładów jest również imponująca. Z niecierpliwością czekamy na ciekawszą aplikację mobilną i nowe opcje płatności. Ocena końcowa w oparciu o iForbet opinie graczy wynosi 4/5.

FAQ

Czy warto obstawiać w forBET?

Tak, bukmacher ma ciekawą propozycję zakładów, a także oferuje 2000 złotych w pakiecie powitalnym dla nowych graczy.

Jakie o forBET opinie mają gracze?

Gracze cenią sobie u bukmachera przede wszystkim szeroką ofertę zakładów na polskie ligi piłkarskie, siatkówki, czy żużla. Dobra opinie forBET ma także za przejrzystą stronę internetową i aplikację bukmacherską. Gracze zauważają też minusy: mała liczba transmisji wideo, czy nie za duży wybór w metodach płatności.

Jak otrzymać w forBET bonus?

Bonus na start przeznaczony jest dla nowych klientów. Jeśli nie masz jeszcze konta w forBET, to rejestrując się, otworzysz sobie drogę do bonusów: cashback 1200 PLN, 100% do 2080 PLN oraz 30 dni gry bez podatku!