18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Jak czytać LV BET statystyki?

LV BET statystyki to ogólnodostępna opcja oferowana przez tego bukmachera wszystkim użytkownikom. Statystyki w tym serwisie nie są może najlepsze na rynku, jednak z pewnością są solidne, przydatne i wygodne w korzystaniu. Odpowiednie ich analizowanie z pewnością zwiększy Twoje szanse na wygraną. Przyjrzyjmy się im więc bliżej.

Zakłady sportowe

1500 PLN bonus klasyczny przy pierwszym depozycie + 1500pln przy drugim depozycie + 333pln zakład bez ryzyka!

18+. Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 10 PLN. Wysokość bonusu to 100% od depozytu, maksymalnie do 1500 PLN. Środki bonusowe, podlegają 4-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75, tylko i wyłącznie w ofercie sportowej. Bonus 1500 PLN od drugiego depozytu- Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 50 PLN. Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Zakład bez ryzyka 333 PLN- Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z promocji to 25 PLN. Minimalny kurs “Zakładu bez ryzyka” to 1.75. Jeśli zakład zostanie rozliczony jako przegrany, gracz otrzyma na swoje konto bonusowe bonus w kwocie stawki zakładu. Maksymalna kwota bonusu to 333,30 PLN.

LVbet bonus code form screenshot

Jak korzystać z LV BET statystyki?

LV BET statystyki są dość łatwo dostępne, jednak ich ikonka bywa nieczytelna, przez co trudno je znaleźć. Najłatwiej dotrzeć do nich poprzez kliknięcie symbolu wykresu słupkowego, znajdującego go się przy spotkaniu. Zostaniesz przekierowany do podstrony z LV BET statystyki, gdzie będziesz mógł dowiedzieć się nieco więcej na temat danego spotkania. Statystyki są całkiem w porządku, jednak czasami dość długo się wgrywają, a i zdarza się, że prowadzą do zawieszania się pluginów.

Ogólnie rzecz biorąc LV BET statystyki są całkiem czytelne, mimo wcześniej wspomnianych problemów z wgrywaniem podstrony. Niestety, ustępują one nieco szczegółowym statystykom, które dostępne są m. in. u bukmachera Fortuna. Mimo to, opcja LV BET statystyki jest i tak jak najbardziej na plus. Nasza ocena to mocne 4/5.

Niezłe LV BET statystyki to nie jedyna zaleta tego bukmachera. Ich najmocniejszą stroną są bez wątpienia ciekawe dyscypliny sportowe dostępne w serwisie i największa na rynku oferta e-sportowa. Nie podoba nam się za to sam interfejs strony, który w zamierzeniach miał być nowoczesny, jednak okazał się być dość toporny. Stało się to głównie za sprawą zbyt dużej ilości bajerów. LV BET jednak wynagradza to bardzo wysokim bonusem powitalnym i licznymi promocjami.

Dostępne LV BET statystyki

Bukmacher LV BET oferuje nam statystyki na zdecydowaną większość zdarzeń niemal ze wszystkich dyscyplin, a same staty są bardzo szczegółowe. Szczegółowe statystyki znajdziemy na niemal wszystkie dyscypliny, takie jak m. in.:

 • Piłka nożna
 • Koszykówka
 • Hokej
 • Tenis
 • Siatkówka
 • Siatkówka plażowa
 • Żużel
 • Kolarstwo
 • E-sport

Po kliknięciu w ikonkę zostajesz przekierowany na podstronę statystyk danego spotkania. Przykładowo, wybierając mecz ligi włoskiej pomiędzy AC Chievo Verona a Udinese Calcio, na pierwszy plan wychodzą nam statystyki H2H (head to head) czyli wyniki bezpośrednich spotkań pomiędzy obydwoma zespołami.

Obok H2H znajduje się ikona zegara, a klikając w nią uzyskasz dostęp do wyników ostatnich spotkań ostatnich kolejek danej ligi. Trzecia ikona z lewej przekieruje Cię do tabeli ligowej, a kolejna do klasyfikacji najlepszych strzelców tych rozgrywek.

Kolejna statystyka dotyczy żółtych i czerwonych kartek w lidze. Dwie ostatnie to ogólne statystyki ligowe dotyczące rezultatów, ilości bramek, itp. Dwie ostatnie ikony to odpowiednio wieści z Twittera i przycisk chowający LV BET statystyki.

Stream bet

Jak czytać wyniki?

Wyniki rozegranych spotkań znajdziesz u bukmachera LV BET w ramce pod listą z dyscyplinami. Nam namierzenie jej chwilę zajęło. Po kliknięciu w odnośnik zostaniesz przekierowani do listy dyscyplin. Po wybraniu interesującej Cię dyscypliny zyskujesz dostęp do spotkań z ostatnich kilku miesięcy wraz z wynikami na każdy rynek dostępny w ofercie. Opcja ta ma jednak jedną wadę –  rynki opisane są wyłącznie w języku angielskim. Niemniej, są bardzo szczegółowe i tylko podnoszą wartość LV BET statystyki.

Jak skontaktować się z biurem obsługi klienta

Bukmacher LV BET oferuje swoim użytkownikom aż trzy główne opcje kontaktu. Są to:

 • Czat na żywo
 • Formularz zgłoszeniowy
 • Adres mailowy

Każdy kontakt z konsultantami jest miłym doświadczeniem. Są oni rzeczowi i bardzo szczegółowi w przekazywaniu informacji. Ich czas odpowiedzi jest na ogół bardzo krótki i sięga od 5 do 30 minut w ciągu dnia. Jeżeli więc masz jakieś pytanie o bonus powitalny lub inne, śmiało skorzystaj z supportu.

Często zadawane pytania

Jak wpłacić środki?

Bukmacher LV BET oferuje kilka opcji wpłaty środków. Są to: Paymenticon, Skrill, Dotpay, Neteller, Przelewy24. Poszczególne metody płatności różnią się możliwymi sumami wpłaty i czasem realizacji depozytu.

Jak wypłacić środki?

Dostępne są dwie opcje wypłaty pieniędzy. Są to:: Paymenticon, Przelew bankowy. Obie opcje są bardzo wygodne, a szybkość docierania środków do użytkownika zależy od dnia tygodnia.

Ile wynosi minimalny depozyt w LV?

Wysokość wpłaty zależy od metody płatności. W niektórych wypadkach jest to nawet 0,01 PLN.

Ile wynosi bonus powitalny?

Bonus powitalny u tego bukmachera może wynieść nawet 3353 PLN i należy do jednych z najwyższych na rynku.

Ile kosztuje dostęp do LV BET statystyki?