18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Jak założyć konto na Fortuna?

Z pewnością wielu miłośników zakładów bukmacherskich zadaje sobie pytanie jak założyć Konto na Fortuna? Na szczęście nie jest to nic trudnego. Bukmacher Fortuna po raz kolejny postarał się, by uczynić tę czynność jak najbardziej intuicyjną.

Fortuna logo

Jak założyć konto na Fortuna?

Aby założyć konto Fortuna nie trzeba wielkich umiejętności i nie zajmuje to dużo czasu. Wszystko dzięki szybkiej rejestracji i możliwości utworzenia konta tymczasowego!

Żeby to zrobić należy kolejno:

  1. Wejść na stronę bukmachera Fortuna i kliknąć zakładkę Rejestracja w prawym górnym rogu ekranu, pod polami do logowania. Zakładka Rejestracja oznaczona jest kolorem żółtym.
  2. Wypełnić formularz na pierwszej stronie rejestracji. Należy podać swój pseudonim. Podaj również swój adres e-mail, hasło i potwierdzenie hasła, imię i nazwisko, swój wiek, datę urodzenia, a także kod promocyjny Fortuna.
  3. Zaznacz również oświadczenie, że jesteś pełnoletni i zgodę na przetwarzanie danych. Są to pola obowiązkowe. Wyraź także zgodę na otrzymanie bonusów od bukmachera Fortuna. Potwierdź wszystko klikając Zarejestruj.
  4. W ciągu maksymalnie kilku minut otrzymasz link aktywujący na podany przez siebie adres. Zdarza się, że na e-mail ten trzeba chwilę poczekać. Może się również zdarzyć, że e-mail trafi do folderu spam. Po otrzymaniu maila kliknij w link.
  5. Jeżeli wszystko zostało wykonane prawidłowo, możesz zalogować się na swoje konto. (Maksymalnie 28 dni po zalogowaniu musisz uzupełnić brakujące dane i wysłać skan dowodu osobistego!)
  6. Obstawiaj w Fortunie!
jak założyć konto na Fortuna

Rejestracja na Fortuna aplikacja mobilna

Istnieje również możliwość, by założyć konto na Fortuna aplikacja mobilna, czyli konto na naszym urządzeniu mobilnym. By to zrobić wystarczy nam urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS.

Aplikację na Androida znajdziemy na stronie internetowej bukmachera, a na iOS dostępna jest również w sklepie iTunes. Po zainstalowaniu aplikacji logujemy się po prostu na nasze konto Fortuna, lub zakładamy nowe.

Nie ma możliwości, by założyć konto na Fortuna na telefonach z systemem Windows Phone, ponieważ nie istnieje na nią aplikacja. Na urządzeniach mobilnych z Windows Phone możemy za to korzystać z serwisu Fortuna poprzez przeglądarkę internetową, a nawet założyć konto na Fortuna.

Regulamin – jak założyć konto na Fortuna

Żeby założyć konto na Fortuna należy spełniać określone warunki. Nie odbiegają one jednak od warunków stawianych przez innych bukmacherów.

Tak więc należy:

  • Mieć ukończone 18 lat
  • Posiadać dowód osobisty
  • Posiadać konto w banku
  • Nie mieć sądowego zakazu uprawiania hazardu

Ponadto w zakładach nie mogą brać udziału pracownicy bukmachera Fortuna oraz ich małżonkowie a także właściciele drużyn albo zwierząt biorących udział w zawodach na danym zakładzie.

regulamin jak założyć konto na Fortuna

Bonusy na Fortuna

Gdy już udało Ci się założyć konto na Fortuna (wykorzystując kod promocyjny Fortuna), możesz liczyć na bonus. Ten bukmacher proponuje aż cztery rodzaje bonusów powitalnych, czyli Zakład Bez Ryzyka, Bonus za Depozyt, Bonus od Drugiego Wkładu i 20 PLN w punktach Fortuna Klub Plus.

Zakład bez ryzyka do 600 złotych

Jak wskazuje nazwa, użytkownik który wnosi pierwszy zakład, kiedy już założy konto Fortuna, nie ponosi żadnego ryzyka. Jeśli zakład okaże się trafiony – wygra pieniądze, jeśli nie – cały wkład wróci do użytkownika.

Ten bonus może wynieść maksymalnie 600 PLN.

10 zł w punktach lojalnościowych

Extra dodatkiem za pierwszy depozyt są punkty FKP, które możesz od razu wymienić na darmowy zakład o wartości 10 złotych. Obstaw nim tak jak chcesz, a wygrane nie będą objęte obrotem.

Bonus do 200 złotych od drugiego wkładu

Bonus powitalny, czyli Bonus od Drugiego Wkładu, wymaga od użytkownika tylko kilku prostych czynności. Jest tego wart, bo można dzięki niemu uzyskać 50% do 200 PLN.

Żeby to zrobić należy założyć iKonto na Fortuna i wpłacić pierwszy depozyt, zgarniając przy okazji cashback.

Następnie użytkownik ma 2 dni, aby zatwierdzić bonus. Następnie należy przelać na swoje iKonto środki, a bonus zostanie przyznany automatycznie.

20 zł w punktach Fortuna Klub Plus

Dodatkowo, zupełnie za darmo, otrzymasz za kod promocyjny Fortuna 20 zł w punktach Fortuna Klub Plus. Punkty doliczane są do konta gracza automatycznie, nie stawiane są żadne dodatkowe wymagania. Wystarczy więc zarejestrować się i podać aktualny kod promocyjny Fortuna i korzystać z okazji.

Fortuna kod promocyjny Euro

Jak stawiać na Fortuna

Jeśli już wiesz jak założyć konto na Fortuna możesz zacząć obstawiać. Jest to bajecznie proste.

Jak postawić pojedynczy zakład na Fortuna

Żeby postawić pojedynczy zakład na eFortuna wystarczy kliknąć przewidywane zdarzenie lub podgrę. Następnie wpisać stawkę za jaką chcemy zagrać i zatwierdzić klikając „Zagraj”

Jak postawić kupon kombinacyjny na Fortuna

Żeby wysłać kupon kombinacyjny należy wybrać  przynajmniej dwa mecze i wybrać z rozwijanej listy nad wybranymi zdarzeniami opcję MAXIKOMBI.

Następnie przy pomocy pojawiających się przy zdarzeniach kolejnych list rozwijanych podzielić kupon na bloki, wedle własnego uznania.

Metody płatności: jak wpłacać i wypłacać pieniądze

Wpłacanie i wypłacanie pieniędzy na eFortuna jest bardzo proste. Kiedy gracze wiedzą jak założyć konto na Fortuna mogą dokonać wpłaty za pomocą przelewu przez Internet lub wpłaty w punkcie stacjonarnym.

Jeśli chodzi o wypłaty, to są one możliwe jedynie przy pomocy przelewu bankowego. Przelewy pieniędzy na konto wysyłane są każdego dnia po godzinie 12.

Obsługa klienta Fortuna

eFortuna obsługa klienta

Fortuna posiada rozbudowany i godny pochwały dział BOK, z którego chętnie skorzysta nawet najbardziej nieśmiały gracz. Oprócz obowiązkowych w tych czasach usług takich jak czat online, czy formularz kontaktowy, bukmacher stworzył obszerny, wyczerpujący wszystkie najważniejsze tematy dział pomocy, w którym znaleźć można kwestie związane z rejestracją, wpłatami i wypłatami, obstawianiem, zakładami live, wirtualnymi sportami, bonusami, wersją mobilną i aplikacją mobilną, RODO, a także tutoriale, czyli proste instrukcje obsługi zakładów bukmacherskich dla początkujących. Na stronie znajduje się także ABC gracza, które z pewnością pomoże każdemu graczowi poszerzyć wiedzę z zakresu zakładów na różne dyscypliny sportowe. Nie ma więc znaczenia, czy jesteś weteranem, czy stawiasz dopiero swoje pierwsze kroki w bukmacherce – teraz, kiedy już wiesz, jak założyć konto na Fortuna i że nigdy nie zostajesz z problemem sam, możesz śmiało obstawiać, co tylko zechcesz!

FAQ

Jak wygląda w zakładach Fortuna rejestracja?

Zakłady bukmacherskie Fortuna umożliwiają szybką rejestrację konta. Oznacza to, że możesz stawiać zakłady już po podaniu swoich podstawowych danych. We wstępnym etapie nie jest konieczna weryfikacja tożsamości. Przesłanie skanów dowodu tożsamości będzie jednak niezbędne przy wypłacie wygranych.

Jaki jest kod promocyjny dla Fortuny?

Aktualny kod promocyjny Fortuna znajdziesz na naszej stronie. Każdy, kto poda go podczas rejestracji nowego konta jest uprawniony do zgarnięcia bonusów na łączną kwotę do 830 złotych, w tym 20 zł freebetu bez depozytu.

Jak długo można posiadać konto tymczasowe w Fortunie?

Konto tymczasowe, czyli takie bez weryfikacji tożsamości za pośrednictwem dowodu osobistego lub paszportu, można posiadać do 28 dni od rejestracji. Następnie konieczna będzie weryfikacja. Fortuna poprosi też każdego gracza o potwierdzenie tożsamości przy pierwszej próbie wypłaty wygranych.