Kody promocyjne 2022

Kody promocyjne legalnych bukmacherów, bo o nich będzie nasz artykuł, to specjalne promocje przeznaczone dla nowych graczy. Na naszej stronie znajdziesz kody promocyjne na zakłady bukmacherskie w Polsce. Dzięki wyjątkowej ofercie otrzymasz więcej pieniędzy w pakiecie powitalnym od bukmacherów STS lub Fortuna. Zobacz, jak wiele możesz zyskać!

sts kod promocyjny

Kody promocyjne legalnych bukmacherów 2022

Kody promocyjne to wciąż niedoceniany, ale bez wątpienia bardzo ważny element branży bukmacherskiej. Bukmacherzy próbują przyciągnąć nimi do siebie nowych graczy. Jeżeli zarejestrujesz się z wykorzystaniem kodu promocyjnego, to możesz liczyć na dużo większe bonusy bukmacherskie! Przekonaliśmy Cię? Przeczytaj więcej szczegółów. Naprawdę warto!

Na początek – specjalnie dla Ciebie – dokonaliśmy wnikliwej analizy tego, jak działają kody promocyjne legalnych bukmacherów. Poniżej prezentujemy zakłady bukmacherskie, w których bonusy dla nowo zarejestrowanych graczy są najciekawsze.

Kod promocyjny STS BONUS100: bonusy do 1640 PLN

Z pewnością przeglądając strony internetowe nie raz natrafiłeś na ofertę bukmachera STS. Nie musimy go zatem bliżej przedstawiać. To jedne z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich w Polsce.

Przygotowaliśmy specjalny kod promocyjny, którego możesz użyć podczas rejestracji w STS: BONUS100  

STS

98/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!

Poznaj więcej szczegółów o bukmacherze STS i ofercie z kodem promocyjnym.

Dzięki niemu możesz zgarnąć wyjątkowy pakiet powitalny – otrzymasz na start nawet 1640 PLN!

W ramach oferty powitalnej z użyciem kodu promocyjnego, bukmacher STS oferuje podwojenie pierwszej wpłaty do 300 PLN, cashback do 100 PLN, dwa bonusy 50% na kwotę 500 PLN oraz 700 PLN oraz dwa kolejne ubezpieczenia po 20 PLN!

Kod promocyjny Fortuna: bonus do 830 PLN

Fortuna to jedna z najdłużej działających firm branży hazardowej w Polsce. Fortuna sympatię graczy zyskała w swoich punktach naziemnych. Ładnych kilka lat temu, z równie wysokim powodzeniem rozpoczęła przyjmowanie zakładów online.

Bukmacher, w którego barwach przeważa kolor żółty i czarny również przygotował dla Ciebie, jako czytelnika naszej strony, wyjątkowy kod promocyjny.

Fortuna

90/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

Fortuna kod promocyjny MAXVIP

Podaj w Fortunie kod promocyjny MAXVIP i odbierz freebety 10 zł i 20 zł, cashback do 600 zł oraz bonus 50% do 200 zł!

Odbierz KOD PROMOCYJNY FORTUNA i sprawdź szczegóły wyjątkowej promocji powitalnej.

Rejestracja u bukmachera Fortuna razem z kodem promocyjnym to cashback do 600 PLN, bonus 10 PLN, 50% do 200 PLN oraz 20 PLN freebetu bez depozytu!

fortuna bonus

Kody promocyjne na zakłady

Jak możesz wykorzystać kody promocyjne? Na zakłady sportowe, wirtualne, esport, a także wiele, wiele innych atrakcji. Dzięki kodom promocyjnym otrzymujesz dodatkowe środki, za które możesz rozpocząć bukmacherską przygodę. Zanim jednak to się stanie, musisz otworzyć konto gracza.

Wypełniając formularz rejestracyjny przyjrzyj się uważnie poszczególnym okienkom. Jedno z nich zostanie nazwane “kod promocyjny”, “kod bonusowy” lub też “kod promocji”. To właśnie w tym miejscu musisz wprowadzić poprawny kod, aby odebrać dedykowaną ofertę powitalną. Kody promocyjne bukmacherów, takich jak chociażby Fortuna, czy STS znajdziesz na naszej stronie. Jeżeli szukasz także innych firm, oferujących zakłady bukmacherskie – nie krępuj się – przeglądnij stronę sportbonusowy.pl. Znajdują się na niej wszyscy legalni bukmacherzy, którzy udostępnili dla graczy kody bonusowe.

Bonusy bukmacherskie 2022

Poznałeś już, jak wygląda oferta powitalna bukmacherów STS i FORTUNA, a także gdzie wpisać kody promocyjne. Legalnych bukmacherów w Polsce jest całkiem sporo. Wobec tego wszyscy muszą konkurować o klientów. Jak prezentują się na naszym rynku bonusy bukmacherskie? Legalni bukmacherzy bez wątpienia podążają za ogólnoświatowym trendem w zakładach bukmacherskich i proponują swoim klientom naprawdę zróżnicowane oferty. Bonusy generalnie dzielą się na dwie części – promocje powitalne oraz promocje tymczasowe. Najczęściej spotykane z nich to:

 • Promocje powitalne
  – podwojenie pierwszego depozytu, zdarzają się też oferty dla drugiej i trzeciej wpłaty
  – zakład bez ryzyka, czyli cashback
  – freebet, czyli obstawianie meczy za darmowe środki
 • Promocje tymczasowe
 • SUPEROFERTA, to podwyższenie kursów dla najciekawszych wydarzeń
 • bonusy dla kuponów AKO, zwiększenie wygranych na kuponach z wieloma zdarzeniami
 • dedykowane oferty dla aplikacji mobilnej
 • promocje na określone rodzaje zakładów – sporty wirtualne, e-sport itd.
 • programy lojalnościowe, czyli w skrócie wymiana zebranych punktów na bonusy i cenne nagrody

Zakłady bukmacherskie w Polsce

Legalni bukmacherzy w Polsce z roku na rok rosną w siłę – stale zwiększa się liczba aktywnych graczy. Wobec tego bukmacherzy zobowiązani są też poszerzać swoją ofertę oraz wprowadzać liczne promocje. Kody promocyjne na zakłady są jedną, z takich ofert. Czy może być coś przyjemniejszego dla gracza, niż bonusy na start? Obstawianie meczy staje się z pewnością jeszcze bardziej ekscytujące!

Wykorzystaj kody promocyjne legalnych bukmacherów

Podsumowując artykuł jeszcze raz wspomnimy o ofercie, jaką są kody promocyjne. Legalnych bukmacherów, którzy dostarczyli kody znajdziesz na naszej stronie. Pamiętaj, aby użyć aktualnego kodu promocyjnego. Nasza obsługa pracuje przez siedem dni w tygodniu, czuwając nad wszelkimi zmianami u bukmacherów. Dostarczamy zawsze tylko aktualne kody promocyjne. Pamiętaj, że kod wykorzystać możesz tylko raz. Zadbaj, by uzyskać go z właściwego źródła, po to, by nie przegapić wyjątkowej oferty bonusowej.

FAQ

Gdzie znaleźć aktualne kody promocyjne bukmacherów?

Na naszej stronie znajdziesz kody promocyjne do legalnych bukmacherów, które są zawsze aktualne. Regularnie sprawdzamy ich ważność tak, aby naszym czytelnikom nie uciekł żaden bonus na start.

Które kody promocyjne są najlepsze?

Najlepsze kody promocyjne gwarantują coś więcej, niż standardowe bonusy na start. Przykładowo dobrym kodem nazwiemy taki, który podwyższa bonus z 1000 złotych na 1200 złotych. Tak, jak i na zakupach, tak i u bukmacherów kody gwarantują zdecydowanie lepsze promocje niż te, które można znaleźć na co dzień.

Gdzie wpisać kod rejestracyjny?

Kod rejestracyjny znany jest pod różnymi nazwami: promocyjny, bonusowy, promocji. Wszystkie oznaczają to samo - dodatkowe bonusy na start. Kody promocyjne wpisujemy zawsze podczas rejestracji w zakładach bukmacherskich. W formularzu nie trudno dostrzec okienko opisane którąś z wymienionych przez nas nazw.