18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

KSW bukmacher

KSW jest najlepszą profesjonalną organizacją mieszanych sztuk walki w Polsce i jedną z lepszych w Europie. Dlatego też – warto zastanowić się, jaki jest najlepszy do obstawiania zakładów na KSW bukmacher, by stawiać na walki z zyskiem.

KSW bukmacherOfertaObstawiaj!
STS100% do 300 PLN
Cashback 100 PLN
50% do 500 PLN
50% do 700 PLN
Extra 60 PLN
FortunaFreebet 20 PLN

Cashback 600 PLN


Extra 10 PLN
50% do 200 PLN
SuperbetFreebet 34 PLN

 

Cashback 3500 PLN

100% do 20 PLN

Bonus mobilny 20 PLN

BetFanCashback 600 PLN

 

Freebet 60 PLN

100% do 1000 PLN

Do obstawiania KSW bukmacher musi być sprawdzony!

Podobnie, jak na inne sporty, tak i na KSW zakłady warto robić z głową. Pierwszym krokiem jest zawsze wybór odpowiedniego bukmachera. Tak, żebyś na jego stronie czuł się jak najbardziej komfortowo. Jako początkujący gracz, możesz mieć pewne problemy z wyborem operatora na KSW. Bukmacher A czy Bukmacher B, a może i C? Może to być dla Ciebie nie lada zagwozdka. Dlatego postanowiliśmy porównać oferty zakładów bukmacherskich i już wiemy, gdzie obstawiać KSW i dlaczego.

Dlaczego polecamy akurat tych bukmacherów?

W trakcie porównania bukmacherów na KSW wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w branży bukmacherskiej. Chłodnym okiem przyjrzeliśmy się jakości poszczególnych operatorów, ale przede wszystkim: ofercie na KSW i kursom bukmacherskim. Zebraliśmy kompletne informacje, które pozwoliły na wybór kilku bukmacherów.

Choć w tym momencie to bukmacher Fortuna KSW ma pod swoimi skrzydłami i jest oficjalnym partnerem organizacji, to pozostali, wskazani operatorzy też niczym nie ustępują. Dlatego ostateczną decyzję musisz podjąć sam, analizując chociażby bonusy na start. W tym przypadku to akurat w STS KSW wygląda najkorzystniej. Ale przecież nikt nie każe Ci też ograniczać się tylko do jednego bukmachera. Całkiem rozsądne jest otwarcie kilku kont i na bieżąco porównywanie ofert oraz kursów na KSW.

KSW zakłady: które rynki warto, a których nie warto obstawiać?

ksw zakłady

Zanim zdecydujesz się na któregoś bukmachera – i bez znaczenia czy będzie to na przykład Fortuna czy STS, KSW musisz mieć rozpracowane na czynniki pierwsze. Wbrew pozorom może wydawać się, że obstawianie KSW jest proste, ale nie do końca. Zwłaszcza, kiedy nie znasz dostępnych rodzajów zakładów. Zatem przybliżmy je teraz!

Zwycięzca walki

To najpopularniejszy sposób, by obstawiać KSW. Bukmacher wystawi dla Ciebie takie zakłady już na wiele tygodni przed planowanym terminem walki.

Przykładowo, jeżeli dojdzie do rematchu Ziółkowskiego z Szymańskim, możesz wysłać kupon na zwycięstwo pierwszego, drugiego lub na remis. W dowolnych zakładach, w STS czy u bukmachera Fortuna, KSW obstawiają w ten sposób zarówno starzy wyjadacze, którzy na walkach w oktagonie i klatkach zarwali już niejedną nockę, jak i początkujący typerzy. I to właśnie tym drugim, szczególnie polecamy takie na KSW zakłady.

Zwycięzca walki i sposób zakończenia

W przypadku KSW obstawianie zwycięzcy możesz połączyć ze sposobem jej zakończenia. Uważaj jednak, bo oprócz przewidzenia fightera, którego ręka powędruje w górę, musisz wytypować także jedno z pięciu możliwych rozwiązań! Może to być:

  • KO – klasyczny nokaut, kiedy jeden z zawodników stracił przytomność, a sędzia zmuszony jest przerwać walkę.
  • TKO – przerwanie walki ze względów bezpieczeństwa, mimo, że powalony zawodnik wciąż ma świadomość. Sędzia najczęściej chroni zawodnika przed ciężkim nokautem.
  • Na punkty – walka na pełnym dystansie, zakończona punktowym werdyktem sędziów.
  • Poddanie – najczęściej “odklepanie” zawodnika po zastosowaniu przez jego rywala jednej z technik kończących np. duszenie zza pleców.
  • Dyskwalifikacja – wykluczenie jednego z zawodników np. za nagminne łamanie regulaminu walki, jak np. kopanie poniżej pasa pomimo ostrzeżeń czy kopnięcie rywala w głowę, podczas kiedy ten jest w pozycji parterowej (tzw. Trzy punkty podparcia)

Tak to wygląda jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. KSW jako organizacja dopuszcza także rozstrzygnięcie “no contest”, czyli uznaje walkę za nieodbytą. Na ten wariant nie możesz postawić zakładów, ale bukmacherzy najczęściej w takim przypadku zrobią zwrot. Aczkolwiek zawsze warto zapoznać się na stronie bukmachera z regulaminem odnośnie zakładów na KSW. Bukmacher zawarł w nim informacje, co w przypadku “nieodbytej walki”.

Zwycięzca walki i runda

Dobry na obstawianie KSW bukmacher to też taki, który umożliwia postawienie zakładu na zwycięzcę + rundę. Zostańmy przy Szymańskim. Możesz zagrać, że wygra i stanie się to na przykład już w 1 rundzie. Co ważne, w tym przypadku nie liczy się sposób rozstrzygnięcia, a jedynie wspomniany zwycięzca i runda. Teoretycznie wydaje się więc to nieco prostsze. No ale też nie do końca. Zależy kto z kim walczy i jakie są okoliczności. Wiele było walk, które nie wychodziły z pierwszej rundy, a z drugiej strony: wiele też takich, gdzie przecieraliśmy oczy ze zdziwienia, że zawodnik po olbrzymim gradobiciu ciosów przetrwał pełen dystans.

Liczba rund (under/ over)

U polecanych przez nas bukmacherów, na przykład STS lub Fortuna KSW możesz obstawiać także z pominięciem zwycięzcy walki. Chociażby na liczbę rund. Typujesz czy pojedynek potrwa mniej lub więcej rund. Na przykład: mniej niż 1.5 rundy, co oznacza, że walka zakończy się już w pierwszej odsłonie lub więcej niż 2.5 rundy, gdzie pojedynek musi wyjść co najmniej poza 2 rundę.

Runda, w której zakończy się walka

To niemal bliźniaczy rodzaj zakładu do liczby rund, aczkolwiek tym razem musisz idealnie wstrzelić się w rundę, w której zakończy się walka. Jest to zdecydowanie trudniejsze zadanie. Na przykład przewidzieć, że Borys Mańkowski zakończy swoją najbliższą walkę w drugiej rundzie nie jest takie proste. W przypadku tego zakładu, w przeciwieństwie do under/ over nie masz żadnego marginesu błędu.

Sposób zakończenia walki

Bez względu czy podjąłeś już decyzję, czy zastanawiasz się jeszcze gdzie obstawiać KSW, musisz też wiedzieć, że możesz postawić na “suchy” sposób zakończenia walki bez wskazania, kto zwycięży. Jak już wspomnieliśmy, wariantów u bukmacherów jest pięć: TKO, KO, poddanie, na punkty oraz dyskwalifikacja.

Jak obstawiać KSW? Bukmacher, zakłady i co jeszcze?

ksw bukmacher

Poznałeś już, jakie możesz stawiać na KSW zakłady, ale to wciąż nie wszystko. Zakłady bukmacherskie to nie Lotto i popularna metoda chybił-trafił. Jeśli chcesz mieć szanse na wygrane, a nie pozostawiać wszystko szczęściu, powinieneś wiedzieć o kilku dobrych praktykach.

Kursy na walki

Tym, co przede wszystkim powinno przykuć Twoją uwagę, zanim zdecydujesz się na obstawianie KSW, są kursy. Dobrze jest porównać kursy u co najmniej kilku bukmacherów i wybrać tę ofertę, gdzie są dostępne najwyższe kursy. Same kursy podpowiedzą Ci też, kogo bukmacherzy widzą w roli faworyta walki czy który sposób zakończenia pojedynku rozpatrują jako najbardziej prawdopodobny. To fajna opcja, aby skonfrontować kursy bukmacherskie ze swoimi przewidywaniami. Oczywiście, zarówno Ty, jak i bukmacherzy, możecie się pomylić, bo wiadomo, w sporcie nie ma nic pewnego. I miej to zawsze z tyłu głowy, zanim zdecydujesz się postawić na KSW zakłady.

KSW typy

Przy niektórych zestawieniach możesz mieć problem, by wskazać zwycięzcę walki KSW. Typy bukmacherskie mogą okazać się tutaj zbawienne. Oczywiście po typie, że na przykład Grzegorz Szulakowski wygra ze swoim rywalem, nie będziesz wiedział nic więcej, jeżeli także sam zastanawiasz się nad postawieniem na Szymańskiego. Dlatego warto wyszukać typy z konkretną analizą. Takie, które rozłożą przeciwników na czynniki pierwsze i wskażą Ci dokładnie, dlaczego warto wytypować tego fightera jako zwycięzcę czy też taki sposób rozstrzygnięcia walki. Wielu graczy bije się też z myślami, czy za typy warto płacić. Od razu odpowiadamy – nie. W internecie jest sporo solidnych, darmowych typów, a zarówno te za darmo, jak i płatne nigdy nie są “pewniakami”. Zawsze wiążą się z mniejszym lub większym ryzykiem.

Analiza karty walk

Oczywiście, nie możesz się opierać wyłącznie na kursach i typach ekspertów czy innych internautów. Warto, a powiemy i więcej, wręcz trzeba samemu przeanalizować walkę po walce na danej gali KSW. Karta walk da Ci już wstępny podgląd na to, który pojedynek może być teoretycznie najłatwiej wytypować. Przeanalizuj wszystkie zestawienia krok po kroku, patrząc na historię walk poszczególnych zawodników. I spróbuj znaleźć jakąś wskazówkę.

Tych błędów nie popełniaj! – Najgorsze zakłady na KSW

Na mieszane sztuki walki, a konkretnie w tym przypadku na KSW zakłady trzeba robić rozważnie. Błędy wkradają się zazwyczaj u początkujących graczy. Zobacz, jak uniknąć trzech najczęściej popełnianych błędów.

Obstawianie na czuja

Choć zakłady bukmacherskie KSW często wiążą się z ryzykiem, bo przecież w ciągu kilku sekund w klatce może wydarzyć się dosłownie wszystko, to Ty staraj się ograniczać to ryzyko do minimum. Dokonaj analizy, porównaj kursy, poczytaj typy i dopiero wówczas postaw zakład.

Emocjonalna gra

Walczy zawodnik z Twojego miasta albo stójkowiec, któremu kibicujesz jeszcze od czasów K1? To pierwszy krok do zguby. Początkujący gracze mają problem z emocjonalną grą. Stawiają na KSW zakłady sercem, sympatią a nie chłodną głową. Wystrzegaj się tego!

Nieodpowiednie zarządzanie środkami

Najpierw ustal sobie ile środków chcesz przeznaczyć na zakłady na KSW. Obstawianie zacznij od nieco mniejszych kwot, a kiedy już się wczujesz, spróbuj nieco podbić stawkę. Kiedy przegrasz raz, dwa czy kilka razy z rzędu – absolutnie nie rzucaj wszystkiego na szalę w jeden zakład, bo próba szybkiego odbicia – z reguły kończy się jeszcze gorzej.

FAQ

Najlepszy do obstawiania walk KSW bukmacher to…?

Naszym zdaniem, w STS KSW ma się bardzo dobrze. Równie ciekawie wyglądają oferty Fortuny, Superbet i BetFan.

Jak skutecznie obstawiać KSW?

Zacznij od analizy tego, jak wygląda na najbliższym KSW karta walk. Później krok po kroku przeanalizuj każdego zawodnika, sprawdź kursy i typy. I dopiero stawiaj zakład!

Czy warto robić zakłady na KSW?

KSW jest niezwykle emocjonującym wydarzeniem i możesz pokusić się uciułać coś grosza. Pamiętaj jednak, że nie zawsze wygrasz.