18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Kupon STS

Zakłady sportowe STS to jeden z najpopularniejszych bukmacherów Polsce. Jeśli chcesz u nich obstawiać, musisz to zrobić za pomocą kuponu, który możesz stworzyć online. W tym artykule zdobędziesz rzetelną wiedzę jak przygotować i postawić kupon STS.

STS

98/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!

Jak przygotować, postawić i rozliczyć kupon STS?

Trzeba przyznać, że zakłady sportowe STS, postarały się żeby ich gracze mogli cieszyć się obstawianiem bez większych komplikacji. Dlatego też- kupon STS i proces jego puszczania został maksymalnie uproszczony. Mimo to, polecamy Ci przeczytać poniższy przewodnik, w którym dowiesz się jak przebiega przygotowanie, postawienie i rozliczenie kuponu, Dzięki temu staniesz się dobrze zorientowanym graczem i zwiększysz swoją szansę na wygranie większych pieniędzy.

Od czego zacząć – kupon STS od podstaw

Kupon STS jest to proste narzędzie służące do zawierania zakładów u bukmachera. Możesz wybrać na nim wydarzenie, na które chcesz postawić, typ zakładu oraz stawkę, za którą chcesz zagrać. Kalkulator, który znajdziesz na stronie zakładów STS, dokładnie obliczy Twoją potencjalną wygraną. Zanim rozpoczniesz grę w STS, bukmacher oczekiwać będzie od Ciebie zarejestrowania konta. Podczas rejestracji pamiętaj, żeby nie ominąć pola, gdzie możesz wpisać kod promocyjny STS. Po zarejestrowaniu konta i zalogowaniu się zacznij grę od znalezienia spotkania, które Cię interesuje i klikając na kurs bukmacherski, dodaj je do swojego kuponu.

Na stronie bukmachera STS możesz również utworzyć, bez zakładania konta, tzw. e-kupon, nadający się jedynie do wykorzystania w lokalach STS. Aby zagrać stacjonarnie, po prostu podaj pracownikowi STS specjalnie wygenerowany dla Ciebie numer, który otrzymasz przy tworzeniu kuponu i następnie opłać zakład.

Niezależnie od tego czy zamierzasz grać przez internet czy w realu ustalenie stawki, strategii grania i rozeznanie w rodzajach zakładów może zwiększyć Twoje widoki na wygraną.

Kupon STS niejedno ma imię!

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że kupon STS dzieli się na kilka rodzajów. Na stronie STS bukmacher daje Ci do wyboru wiele opcji kuponu, którym możesz zagrać: od tego najprostszego, tylko na jedno wydarzenie, aż po kupony obstawiające wiele zdarzeń w różnych kombinacjach.

SOLO

Najprostszy i najczęściej wybierany przez typerów. Jest to kupon, którym obstawisz pojedyncze zdarzenie sportowe. Zawrzeć go możesz zarówno w ofercie przedmeczowej jak i w opcji live. Taki kupon wygrywa gdy uda Ci się poprawnie wytypować zakończenie spotkania. Wygrana jest obliczana za pomocą prostego wzoru: kurs x stawka x 0,88 (12% podatku).

AKO

Jest to zakład wielokrotny zwany też akumulowanym. Taki kupon powinien zawierać co najmniej dwa spotkania (a najwięcej sto). Aby wygrać musisz trafić wszystkie obstawione przez Ciebie zdarzenia muszą być poprawnie wytypowane. Zakłady sportowe STS rozliczają wtedy wygraną w następujący sposób: kurs ogólny x stawka x 0,88 (podatek 12 %). W tym przypadku kurs ogólny to iloczyn wszystkich pojedynczych kursów. Kupon AKO możesz zawrzeć przed meczem oraz w opcji live.

Zakład bezpieczny

Jest to dobra opcja dla tych graczy, którzy chcą postawić kilka zdarzeń na jednym kuponie, jednocześnie dopuszczając możliwość przegrania na nim raz. Jeśli chcesz przekształcić swój kupon w zakład bezpieczny, wystarczy, że zaznaczysz okienko pod możliwą wygraną. Twój kupon może zostać ubezpieczony tylko, jeśli kurs ogólny wszystkich zdarzeń będzie nie mniejszy niż 175, a każde spotkanie będzie po kursie nie większym niż 2.00. Dodatkowym warunkiem jest to, że maksymalna stawka takiego kuponu to 250 PLN. Wygrana w takim przypadku następuje nawet wtedy, gdy jedno zdarzenie wytypowane będzie przez Ciebie niepoprawnie. Bukmacher wylicza ją następująco: 10 x stawka x 0,88 ( czyli 12% podatku).

MAXIKOMBI, czyli czary mary!

Jest to zakład akumulowany, w którym gracz może określić własny margines błędu i mimo pomyłek wygrać kupon. W tym przypadku system zakłada istnienie 13 grup (od A do M), w których można popełnić aż do 12 błędów. Na przykład zawierając kupon w systemie 8 na 13, możesz pomylić się w typowaniu 6 razy, ale Twoje przewidywania powinny sprawdzić się przy 8 spotkaniach . Podobnie jak w AKO, w MAXIKOMBI obstawić można od 2 do 100 zakładów, z tą różnicą, że możesz to zrobić w wyłącznie ofercie przedmeczowej. Ten kupon STS podzielił na dwa rodzaje:

Kupon rozpisowy

W ramach tego zakładu gracz może tworzyć rożne kombinacje z umieszczonych na kuponie zakładów SOLO. W tym przypadku każdy pojedynczy zakład jest osobną grupą ( nazywaną literą alfabetu) , która zawiera jedno zdarzenie.

Kupon blokowy

Jest to kupon złożony z różnych kombinacji zakładów AKO czyli wielokrotnych. Tak samo jak w kuponie rozpisowym, każdy z zakładów jest oddzielną grupą, jednak w tym przypadku, w ramach grupy możemy zawrzeć kilka zdarzeń. Grupy mogą różnić się od siebie ilością spotkań, ale żeby wygrać kupon, musisz poprawnie wytypować wszystkie spotkania w danej grupie.

PEWNIAK – Grupa P

Zakłady sportowe STS podsuwają nam jeszcze jedną możliwość w ramach kuponu MAXIKOMBI. Na tym zakładzie możesz wybrać grupę P, czyli spotkania których typów jesteś pewien. Zdarzenia z grupy P, czyli tak zwanych pewniaków, nie wliczają się do systemu, Co to znaczy? Nawet jeśli dobrze wytypujesz resztę grup a Twoje pewniaki przegrają, kupon nie będzie wygrany. Ten zakład, jak zresztą każdy, jest obarczony pewnym ryzykiem, ale za to może znacznie podnieść wysokość wygranej, bo każda trafiona przez Ciebie kombinacja jest pomnożona przez kurs pewniaków.

Jak i za ile obstawiać zakłady sportowe STS?

Jeżeli już wiesz w jaki sposób możesz obstawić zakłady sportowe STS, kolejnym krokiem będzie ustalenie stawki, za którą zagrasz. W poniższych krokach zobaczysz jak wygląda proces ustawiania stawki u tego buka. Pamiętaj również, że sprawdzanie kuponu STS przed jego ostatecznym obstawieniem, powinno być dla Ciebie czynnością obowiązkową.

Jak ustawić stawkę na kuponie?

  • Zaloguj się na swoje konto na stronie internetowej STS
  • Wyszukaj spotkanie lub nazwę drużyny, na którą chcesz postawić
  • Kliknij na kurs bukmacherski umieszczony przy wybranym przez Ciebie zakładzie
  • Ten zakład zostanie umieszczony na Twoim kuponie
  • Możesz dodawać dowolną liczbę spotkań do swojego kuponu
  • Ustal stawkę lub zmień stawkę, za którą chcesz zagrać
  • Na stronie STS kontrola kuponu jest możliwa w każdym momencie przed ostatecznym zatwierdzeniem
Kupon STS
Przykładowy kupon STS

Za ile obstawiać?

Tak naprawdę nie będzie miało znaczenia to na jakim kuponie grasz, jeśli nie zadbasz o rozpisanie stawki i konsekwencję przy obstawianiu. Minimalna stawka w STS wynosi 2 PLN, ale nie ma sensu za nią obstawiać, kiedy wygrać możesz maksymalnie 20 groszy. Z drugiej zaś strony stawianie całej swojej kwoty na jeden kupon może skończyć się wyzerowaniem konta i spektakularnym bankructwem. Najlepiej ustawić sobie stawkę, dzięki której wygrana będzie Cię satysfakcjonowała,ale jednocześnie nie zagrozi Ci utratą wszystkich oszczędności. Oczywiście końcowa kwota, za którą postawisz zakład zależy od Ciebie i Twojego budżetu.

Jeżeli, wygrasz czego bardzo Ci życzymy, postaraj się nie ponosić zbytnio fantazji i nie zawyżaj w przypływie szczęścia, stawki, za którą postawisz kolejny zakład. Najlepiej obstawiać za taką kwotę, której strata nie przyprawi Cię o palpitację serca.

Jak wykorzystać bonusy na kuponach STS?

Przy wybieraniu odpowiedniego dla Ciebie kuponu i planowaniu swojego budżetu bukmacherskiego, warto skupić się nie tylko na stawce, ale i na bonusach, które możesz wyhaczyć u buka. Jak każdy legalny bukmacher, tak i zakłady sportowe STS oferują wiele promocji zarówno dla stałych, jak i nowych użytkowników. STS dba o swoich graczy i niezmiennie oferuje im okazję do powiększenia bankrolla. Ze wszystkich promocji to właśnie bonusy powitalne są najbardziej atrakcyjne i dzięki nim możesz zgarnąć dodatkową gotówkę na obstawianie. Zakładając nowe konto u bukmachera STS oprócz swoich danych osobowych koniecznie wpisz kod promocyjny. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z szerokiej oferty powitalnej STS, która da Ci pozytywnego kopa przy obstawianiu pierwszego zakładu.