18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

LV BET aplikacja: jak obstawiać na telefonie zakłady mobile?

Jest już dostępna na LV BET aplikacja mobilna. Zagrasz na niej zarówno na systemie iOS, jak i Android! Przeczytaj artykuł, żeby dowiedzieć się, jakie ma ona funkcje, czy zadziała na Twoim urządzeniu i czy warto z niej korzystać, żeby obstawiać zakłady mobile.

Zakłady sportowe

1500 PLN bonus klasyczny przy pierwszym depozycie + 1500pln przy drugim depozycie + 333pln zakład bez ryzyka!

18+. Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 10 PLN. Wysokość bonusu to 100% od depozytu, maksymalnie do 1500 PLN. Środki bonusowe, podlegają 4-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75, tylko i wyłącznie w ofercie sportowej. Bonus 1500 PLN od drugiego depozytu- Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 50 PLN. Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Zakład bez ryzyka 333 PLN- Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z promocji to 25 PLN. Minimalny kurs “Zakładu bez ryzyka” to 1.75. Jeśli zakład zostanie rozliczony jako przegrany, gracz otrzyma na swoje konto bonusowe bonus w kwocie stawki zakładu. Maksymalna kwota bonusu to 333,30 PLN.

LVbet bonus code form screenshot
 LV BET aplikacja
Wymagania systemowe4,5/5
Bonusy i promocje4,5/5
Funkcje4/5
Opinie4,5/5
Pobierz aplikację LV BETPobierz aplikację

LV BET aplikacja: jak ją pobrać?

LV BET aplikacja jak pobrać

Nie jest niczym trudnym pobranie aplikacji LV BET. Android i iOS nieco się pod tym względem jednak różnią. Użytkownicy urządzeń Apple będą mogli pobrać apkę tak samo jak każdą inną – wystarczy wejść w App Store i wyszukać tam hasło LV BET. Z pewnością nie zajmie Ci to długo. To zdecydowany plus iOS. LV BET nie mógł niestety umieścić swojej aplikacji w oficjalnym sklepie Google z prostego powodu – jest to niedozwolone, by pojawiało się tam oprogramowanie związane z hazardem.

I tak możesz jednak obstawiać zakłady na telefon, różnica jest po prostu taka, że apkę LV BET będziesz musiał pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera. Odpowiedniego linka znajdziesz w zakładce Mobile. Gdy klikniesz w przycisk “Pobierz dla Android”, zostaniesz przeniesiony do przejrzystej instrukcji, w której znajdziesz dokładne informacje co do tego, jak ściągnąć i zainstalować apkę.

LV BET aplikacja: wymagania sprzętowe

Użytkownicy iOS mogą używać LV BET mobile nie tylko na iPhonie, ale także na iPadzie oraz iPodzie touch. Wymagany jest system operacyjny w wersji co najmniej 10.0. Jeśli używasz natomiast Androida, to będziesz go potrzebował w wersji co najmniej 5.0. Bukmacher nie podał żadnych informacji na temat wymagań co do modelu telefonu albo jego procesora czy pamięci RAM, więc polecamy po prostu spróbować. Jeśli masz urządzenie kupione w ostatnich latach, to opracowana przez LV BET aplikacja powinna bez problemu na nim zadziałać.

Jak odebrać bonus powitalny LV BET?

Bonus powitalny od tego bukmachera to aż 3000 zł w formie bonusów reload od dwóćh pierwszych depozytów oraz cashback do 333 zł. Za pierwszy depozyt możesz zgarnąć 100% do 1500 zł, za drugi 50% do 1500 zł, a za trzeci zakład ubezpieczony do 333 zł. Oprócz tego dla osób, które zarejestrują się na stronie buka za pomocą naszego linku, LV BET ma jeszcze darmowy zakład o wartości 20 zł! Działa on na zasadzie mnożnika kursu. Mnożniki można wykorzystywać na zakładach wielokrotnych składających się z co najmniej trzech wydarzeń, z czego każde ma kurs minimum 1.25, a całkowity kurs wynosi co najmniej 2.50. Więcej informacji na temat działania bonusu, warunku obrotu oraz regulaminu znajdziesz w tym artykule.

LV BET aplikacja: dostępne funkcje

LV BET aplikacja funkcje

LV BET mobile ma sporo użytecznych funkcji, dzięki którym osoby grające na telefonach czy tabletach mogą poczuć się tak samo, jak gdyby korzystali z komputera. Oto najważniejsze cechy apki:

  • Na LV BET aplikacja daje dostęp do pełnej oferty przedmeczowej oraz na żywo, więc jeśli można coś obstawić na komputerze, to jest to dostępne również na telefonie.
  • Podczas meczów na żywo można śledzić live tracker, czyli wizualizację tego, co dzieje się w danym momencie na boisku albo na korcie. Ta funkcja pozwala podjąć lepsze decyzje w trakcie obstawiania.
  • Wpłacanie i wypłacanie środków również jest możliwe za pośrednictwem apki. LV BET chwali się, że dzięki funkcji Rapid Pay można mieć kasę na koncie bankowym nawet już 10 minut po zleceniu wypłaty.
  • Cash-out również jest dostępny także na mobilnym LV BET. Aplikacja umożliwi Ci więc wypłacenie kasy z zakładu jeszcze przed jego ostatecznym rozstrzygnięciem – oczywiście jeśli sytuacja na boisku układa się na Twoją korzyść!
  • Sporty wirtualne również są dostępne w LV BET – aplikacja pozwala bez problemu korzystać z nich także mobilnie.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

W tej sekcji znajdziesz szybkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat mobilnej usługi LV BET.

Jak postawić zakład?

Żeby wybrać wydarzenia, które umieścisz na kuponie, wystarczy zacząć stukać palcem w widoczne na ekranie kursy. Dla zakładu pojedynczego wybierz tylko jeden, a dla AKO - kilka. Następnie wystarczy jeszcze tylko przejść do widoku kuponu przy pomocy widocznego u dołu ekranu przycisku. Wybierasz stawkę zakładu i potwierdzasz - i już, kupon jest w grze.

Jak wpłacić pieniądze na LV BET?

W tym celu należy wejść w zakładkę “Płatności”, wybrać “Wpłaty”, a następnie kliknąć na odpowiednią metodę płatności i dalej postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi w LV BET mobile.

Jak wypłacić pieniądze z LV BET?

Tutaj proces jest podobny co powyżej, zamiast wpłaty trzeba po prostu wybrać “Wypłaty”. Następnie możesz wpisać kwotę, którą chcesz wypłacić i potwierdzić zlecenie.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Na LV BET - mobile oraz PC - możesz skontaktować się z konsultantem na kilka sposobów. Do wyboru masz adres mailowy [email protected], znajdujący się na stronie formularz kontaktowy oraz czat na żywo. Pomoc jest u tego bukmachera dostępna codziennie i przez całą dobę!

LV BET aplikacja: opinie

LV BET aplikacja opinie

LV BET mobile to naszym zdaniem usługa na bardzo wysokim poziomie. Dzięki niej mobilni użytkownicy mogą poczuć się tak samo, jakby korzystali z komputerowego LV BET – aplikacja ma zapewniać właśnie takie wrażenia. Oczywiście są też jednak drobne minusy, które należy wytknąć. Największy problem mamy z absolutnym brakiem live streamingu. Nie liczymy na prawa do Premier League, ale taka wielka marka mogłaby już oferować możliwość oglądania przynajmniej kilku lig.

Oprócz tego LV BET mobile zasługuje jednak głównie na pochwały. Aplikacja jest ładnie zaprojektowana, nowoczesna i szybka w użyciu. Oferta bukmachera jest bardzo szeroka, jako jedna z nielicznych na polskim rynku zawiera na przykład handicapy azjatyckie, więc cieszy, że użytkownicy mobilni mogą wykorzystać ją w pełni. Do tego obsługa klienta w trybie całodobowym zdecydowanie zapewnia spokój ducha. Usługa mobilna bukmachera LV BET wciąż mogłaby zostać nieco ulepszona, ale naszym zdaniem aplikacja i tak świetnie się sprawdza i warto ją polecić do obstawiania. A sam nukmacher? Opinie o LV BET są zupełnie pochlebne.