Milenium kod promocyjny 2022 || Nawet 1790 PLN!

Nareszcie pojawił się na Milenium kod promocyjny! Zarejestruj się z kodem – warto, bo na Milenium bonus powitalny to bogaty pakiet o łącznej wartości nawet do 1790 PLN. W tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat bonusu i oferty bukmachera Milenium.

Milenium nie działa, graj w STS

STS

98/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 05.10.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!

Milenium kod promocyjny

Typ BonusuMilenium Bonus
Milenium kod bonusowy:niedostępny
Za rejestrację:10 PLN darmowy zakład ubezpieczony
Bonus od wpłaty:100% do 1000 PLN
Cashback:Do 760 PLN
Za Milenium kod promocyjny:20 PLN w kredytach
Happy Hour:Zakłady bez podatku
Program lojalnościowy:Milenium Liga Mistrzów
Bonusy AKO:Bonus do wygranej nawet 20%
Min. wpłata:50 PLN

Milenium kod promocyjny: Co możesz z niego mieć?

Na Milenium kod promocyjny pojawił się dopiero niedawno, więc musieliśmy na niego czekać naprawdę długo. Było jednak warto, bo zaprezentowana przez bukmachera oferta robi wrażenie! Na Milenium bonus powitalny to pakiet, który składa się z następujących elementów:

  • Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1000 PLN,
  • Cashback do 760 PLN,
  • Darmowy zakład ubezpieczony do 10 PLN,
  • Dodatkowe 20 PLN w kredytach.

Pamiętaj, że opisujemy tutaj taką wersję pakietu, którą otrzymasz, jeżeli skorzystasz z naszego linku i podasz podczas rejestracji na Milenium kod promocyjny. Jeśli zapomnisz o kodzie, Twój bonus niestety będzie niższy! Dlatego koniecznie zastosuj kod w trakcie zakładania konta, bo po co miałbyś tracić kasę? W tym celu wystarczy po prostu kliknąć w link podany w tabelce powyżej, on zabierze Cię prosto do wersji portalu z aktywowanym kodem promocyjnym.

Milenium kod promocyjny bonus na start

Urodziny Milenium: 100% do 1500 PLN!

Tylko teraz zamiast 1000 PLN możesz dostać od bukmachera Milenium aż 1500 PLN w ramach bonusu powitalnego! Mowa tutaj oczywiście o promocji typu 100% od pierwszej wpłaty. Taka super podwyżka wiąże się z piętnastymi urodzinami serwisu. Co, już chcesz lecieć na portal buka, żeby złożyć Milenium życzenia? Poczekaj, bo to jeszcze nie koniec urodzinowych prezentów.

Urodziny Milenium: cashback do 1500 PLN!

Oprócz zwiększonej promocji 100% do 1500 PLN, Milenium niemal podwoił także swoją ofertę cashbacku! Zamiast tradycyjnego 760 PLN jest teraz możliwe zgarnięcie nawet 1500 PLN. Łącznie z poprzednim bonusem robią się nam tutaj aż trzy tysiące! Ta promocja również obowiązuje do odwołania – nie wiadomo, kiedy bukmacher uzna, że koniec juz tego dobrego!

Urodziny Milenium: ubezpieczony zakład do 150 PLN!

Zabawa trwa! Zazwyczaj na Milenium darmowy zakład to 10 PLN, ale z okazji piętnastych urodzin… bukmacher powiększył ten bonus piętnastokrotnie! Ci to mają gest. I do tego wciąż otrzymasz jeszcze 20 PLN w kredytach na grę! Jeśli chcesz skorzystać z tej limitowanej promocji, to koniecznie leć na serwis Milenium i postaw swój pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Po prostu kliknij w link poniżej! Tylko pamiętaj, te wszystkie powiększone bonusy można dostać wyłącznie w tej promocji.

Milenium kod promocyjny: Rejestracja

Milenium bonus powitalny

Żeby móc w ogóle odebrać od Milenium bonus powitalny, musisz oczywiście zarejestrować się na portalu. Na szczęście to szybki i bezproblemowy proces. Dzięki naszemu specjalnemu linkowi nie musisz nawet samodzielnie wpisywać na Milenium kodu bonusowego!

  1. Przejdź do Milenium i kliknij na banner, zostaniesz wtedy przeniesiony do ekranu rejestracji.
  2. Wpisz swój adres email i hasło, a także zaznacz wymagane zgody i upewnij się, że kod promocyjny jest na miejscu, po czym kliknij “Utwórz konto”.
  3. Zaloguj się na swoje nowo utworzone konto i uzupełnij wymagane dane osobowe.
  4. Aktywuj konto poprzez kliknięcie w link, który przyjdzie na Twojego maila.

Wystarczy tyle czynności, by aktywować tymczasowe konto na Milenium! Aby uzyskać uprawnienia przysługujące pełnemu kontu, koniecznie w niedługim czasie wpisz swój numer konta bankowego, a także wgraj skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Jej weryfikacja to obowiązek, bez tego nie zagrasz u żadnego polskiego bukmachera, więc nie miej tego za złe bukowi Milenium. Wgranie dokumentów nie zajmie Ci dużo czasu!

Milenium kod promocyjny a inne kody

Zakłady bukmacherskieBonus bukmacherski powitalnyKod promocyjny
Milenium100% do 1000 PLN + darmowy zakład 10 PLN
+ cashback do 760 PLN + 20 PLN w kredytach
LV BETfreebet 20 PLN + bonus do 3000 PLN + cashback do 333 PLNZobacz kod
STS100% do 300 PLN + cashback do 100 PLN + bonusy 50% do 1200 PLNBONUS100
Fortuna20 PLN + do 600 PLN cashback + 10 PLN + 50% do 200 PLNZobacz kod
PZBukcashback 200 PLN + freebet 20 PLNMAXSPORT
Totolotekbonus 100% do 500 PLN + cashback do 230 PLN + bonus mobilny za 49 PLN + freebet za 25 PLNZobacz kod
forBETcashback 1200 PLN + 100% do 2080 PLN + 30 dni bez podatkuZobacz kod
eTotobonus do 200 PLN +
srebrny status ETOTOMANIA
Zobacz kod

Milenium bonus powitalny: 100% do 1000 PLN

Po rejestracji w portalu Milenium bonus powitalny może Cię wypchnąć na nawet 1790 PLN na plusie. Zacznijmy od pierwszego tysiaka w ofercie tego bukmachera. Ta część bonusu działa na zasadzie 100% od pierwszego depozytu. Żeby skorzystać z promocji, musisz w trakcie rejestracji zaznaczyć pole “Chcę otrzymać BONUS NA START”. Oczywiście polecamy zarejestrować się z naszego linka, bo dzięki temu dostaniesz powiększony bonus!

Gdy już będziesz mieć konto, musisz w ciągu 10 dni wpłacić depozyt. Masz 60 dni, aby czterokrotnie nim obrócić. Do warunku obrotowego liczą się zakłady AKO z co najmniej trzema selekcjami. Każda z nich musi mieć kurs co najmniej 1.20, natomiast kurs łączny musi wynieść minimum 2.00. W jeden dzień możesz spełnić maksymalnie 10% warunku obrotowego. Jeśli więc np. wpłacisz 1000 PLN, to Twoja kwota do obrócenia wyniesie 4000 PLN. Dziennie będziesz mógł obrócić jej 1/10, czyli 400 PLN. Ze względu na tę zasadę obrót zajmie Ci niestety co najmniej 10 dni. Kiedy już zakończysz cały ten proces, dostaniesz od Milenium bonus 1000 PLN! Zostanie on przyznany w formie normalnej kasy na Twoje konto. Będziesz mógł od razu go wypłacić albo dalej stawiać zakłady.

Milenium bonus powitalny: darmowy zakład ubezpieczony 10 PLN

Żeby otrzymać ten bonus, zadeklaruj chęć udziału w promocji, zaznaczając podczas rejestracji pole „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD”. Następnie wystarczy już tylko, żebyś wpłacił kasę na swoje konto bukmacherskie i postawił pierwszy zakład! Jeśli wygrasz, to super, ciesz się nagrodą. Jeżeli natomiast go przegrasz, bukmacher zwróci Ci postawioną kasę do kwoty 10 PLN. Otrzymasz ją w formie punktów, które będziesz mógł wymienić na kredyty. Przy ich pomocy można stawiać kolejne zakłady na stronie Milenium.

Milenium kod promocyjny: do 760 PLN cashbacku + 20 PLN

Tamte bonusy to jeszcze nie koniec! Oprócz nich na Milenium możesz liczyć także na cashback do nawet 760 PLN. W ramach promocji Wygraj Ligę za stawianie zakładów cashbacki są przydzielane najlepszym graczom co miesiąc! W bardzo łatwy sposób możesz również uzyskać od Milenium bonus w postaci 20 PLN w kredytach. W tym celu wystarczy tylko wpłacić na konto bukmacherskie co najmniej 50 PLN i obrócić tą kwotą w ciągu 30 dni od rejestracji.

Milenium promocje i konkursy

Milenium promocje

U bukmachera Milenium promocje pojawiają się nie tylko dla nowicjuszy. Stali użytkownicy również mogą liczyć na udział w ciekawych akcjach promocyjnych, dzięki których można zgarnąć bonusowe środki. Pojawiają się także konkursy z dodatkowymi nagrodami. Oto kilka wybranych promocji na Milenium.

Bonus 5-10-15

Dzięki tej akcji promocyjnej możesz powiększyć swoje wygrane z zakładów AKO. W zależności od tego, ile wydarzeń umieścisz na kuponie, będziesz mieć szansę na bonus o określonej wysokości. Za 5-9 wydarzeń jest to 5% wartości wygranej, za 10-14 10%, a za 15 lub więcej wydarzeń 15%. Żeby wziąć udział w akcji, musisz zaznaczyć opcję „Skorzystaj z BONUSU 5-10-15” w trakcie komponowania kuponu. Kurs minimalny na pojedyncze wydarzenie w zakładzie to 1.20.

Happy Hour

U bukmachera Milenium regularnie pojawiają się Happy Hours, dzięki którym można grać bez podatku. To oczywiście w pełni legalne, buk i tak pokryje podatek, ale Ty dostaniesz tak wysoką nagrodę, jak gdyby niczego nie trzeba było płacić! Żeby wziąć udział w akcji, w trakcie trwania promocji należy postawić zakład AKO. Jeśli masz czerwoną lub srebrną kartę Ligi Mistrzów Milenium, musisz umieścić na kuponie co najmniej 4 wydarzenia. Jeżeli masz kartę złotą lub platynową, wystarczą 3.

Bonus Grand

Dobra passa dla fanów zakładów AKO wciąż trwa. Dzięki bonusowi Grand możesz zwiększyć swoją wygraną nawet o 20%. Musisz tylko podjąć dosyć spore ryzyko. Umieść na zakładzie wielokrotnym co najmniej pięć zdarzeń, każde z kursem minimum 2.00, a w przypadku zwycięstwa zgarniesz aż 20% bonusu.

To oczywiście nie koniec. Jeśli chcesz sprawdzić pełną ofertę promocyjną tego bukmachera, wejdź w zakładkę “Bonusy” u góry jego strony internetowej.

Punkty fizyczne Milenium

Bukmacher Milenium ma punkty sprzedaży rozsiane po całej Polsce. Wygodną mapkę znajdziesz na jego stronie internetowej. Będziesz mógł tam sprawdzić, czy któryś z punktów jest w Twojej okolicy. Dla klientów stacjonarnych są przewidziane promocje, mogą też oni korzystać z większości promocji dostępnych online.

Milenium zakłady bukmacherskie i oferta

Milenium zakłady bukmacherskie

U bukmachera Milenium oferta zawiera wszystkie popularne w Polsce sporty. Możesz bezproblemowo obstawiać piłkę nożną, w tym ligi europejskie i światowe, a także turnieje i mecze towarzyskie. Dostępne są też zakłady tenisowe, siatkarskie, koszykarskie czy hokejowe. Do wyboru jest też sporo innych sportów. Milenium umożliwia również obstawianie na esport, w szczególności League of Legends i CS:GO. Dostępna jest zakładka Polityka, choć nie ma w niej bardzo dużego wyboru. Prawdopodobnie oferta zakładów pozasportowych będzie się jednak powiększać. Milenium ma także w ofercie zakłady wirtualne. Tam 24/7 można obstawiać różnorodne symulowane sporty: piłkę nożną, tenisa, wyścigi koni, wyścigi psów, koszykówkę… To naprawdę szeroka oferta w porównaniu z większością innych bukmacherów.

Milenium aplikacja mobilna

Bukmacher Milenium ma dostępną apkę na urządzenia z systemem Android i iOS. Bardzo ładnie – niektórzy bukowie ograniczają się tylko do Androida, więc doceniamy porządną ofertę Milenium! Przy pomocy aplikacji można przeglądać dostępne zakłady i obstawiać na żywo oraz przedmeczowo. Jest także możliwość przeglądania postawionych kuponów oraz śledzenia wyników meczów. Możesz też otrzymywać powiadomienia o wynikach oraz o rozliczeniu Twoich zakładów. Jeśli nie chcesz ściągać aplikacji, możesz oczywiście po prostu korzystać z wersji Milenium mobile. Wystarczy, że wejdziesz na portal za pośrednictwem przeglądarki na telefonie lub tablecie.

Milenium płatności

Niestety na Milenium wpłaty można dokonać wyłącznie przez przelew. Obsługuje go portal Transferuj.pl. Tylko jedna metoda płatności to zdecydowanie za mało jak na obecne czasy. Mamy nadzieję, że bukmacher Milenium jak najszybciej poprawi jakość usług oferowanych w temacie płatności! Oczywiście i tak wszyscy posiadamy konta bankowe, więc wpłata za ich pośrednictwem to nie jakiś duży problem. Wszyscy lubimy jednak wolność wyboru, wiele osób trzyma środki na różnego rodzaju portfelach internetowych takich jak PayPal, Skrill czy Neteller. Dlatego życzylibyśmy sobie, żeby Milenium zdecydował się na wprowadzenie możliwości płacenia przy pomocy takich usług. Nie ma ograniczeń co do minimalnej wpłaty, ale na pojedynczy zakład trzeba postawić co najmniej 2 PLN. Z tego względu dobrze zdeponować przynajmniej taką kwotę. Pamiętaj, że żeby mieć szansę na dodatkowe kredyty 20 PLN, należy wpłacić przynajmniej 50 PLN. Obowiązuje też bonus 100% do 1000 PLN, w związku z czym warto od razu podczas pierwszego depozytu wpłacić większą kwotę.

Jeśli chodzi o wypłaty, Milenium oferuje wyłącznie przelew na konto, co nie powinno stanowić zaskoczenia. Tak ograniczona oferta wynika w tym przypadku z ustaleń ustawy hazardowej. Polscy bukmacherzy maja prawo do wypłacania środków wyłącznie na konto bankowe, które do tego musi być założone na te same dane co konto bukmacherskie. To znaczy, że nie wyślesz kasy koledze ani mamie, ani nikomu, kto nie jest Tobą. Lepiej od razu wpisz numer konta bez literówek, żeby potem nie mieć przygód!

Milenium obsługa klienta

Na Milenium masz do wyboru dwa sposoby kontaktu z obsługą klienta. Możesz skorzystać z formularza dostępnego na stronie, wystarczy wówczas wpisać informację o swoich problemach lub wątpliwościach w odpowiednie okienko i wysłać wiadomość. Masz także możliwość kontaktu poprzez czat na żywo. Wówczas możesz na szybko porozmawiać z konsultantem, nie czekając na odpowiedź tak długo, jak ma to miejsce w przypadku użycia formularza.

Milenium kod promocyjny FAQ

Czy jest w Milenium kod promocyjny?

TAK! Wykorzystaj nasz link a automatycznie przeniesiesz się na stronę Milenium i od razu będziesz miał wpisany kod w odpowiednim okienku formularza rejestracyjnego.

Jaki jest na Milenium bonus powitalny?

U bukmachera Milenium bonus powitalny to łącznie 1790 PLN: 100% do 1000 PLN, zakład ubezpieczony 10 PLN, cashback do 760 PLN i 20 PLN w kredytach.

Czy muszę podać swoje dane osobowe?

Tak, to konieczne. Taki wymóg jest u każdego bukmachera w Polsce.

Czy muszę wgrać zdjęcie dowodu?

Tak, musisz zweryfikować swoją tożsamość poprzez wgranie skanu albo zdjęcia dokumentu. Jest to podyktowane przepisami prawa, które obowiązują w Polsce.