18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Milenium aplikacja: jak obstawiać na telefonie?

Sprawdźmy, jak prezentuje się zaproponowana przez Milenium aplikacja. Dzięki niej użytkownicy bukmachera mogą cieszyć się zakładami także na telefonach i tabletach – ale czy stoi ona na wystarczająco wysokim poziomie i opłaca się z niej korzystać?

Milenium nie działa, graj w STS.

STS

98/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!
 Milenium aplikacja
Wymagania systemowe4,5/5
Bonusy i promocje4,5/5
Funkcje2/5
Opinie3,5/5
Pobierz aplikację Mileniumniedostępna

Oceny na temat aplikacji Milenium są raczej niskie. W dalszej części artykułu dokładnie tłumaczymy, z czego to wynika. Trzeba jednak przyznać, że warto grać u tego bukmachera ze względu na bardzo bogaty bonus powitalny, który dzięki nam możesz jeszcze dodatkowo powiększyć. Mamy bowiem dla Ciebie specjalny kod promocyjny, sprawdź go tutaj!

Milenium aplikacja: jak ją pobrać?

Milenium aplikacja jak pobrać

Na Milenium aplikacja jest dostępna zarówno w wersji na system iOS, jak i na Androida. Pomiędzy nimi jest jednak znacząca różnica. Aplikację na urządzenia Apple bezproblemowo pobierzesz z AppStore, natomiast tę na Androida będziesz musiał ściągnąć ze strony Milenium i zainstalować we własnym zakresie.
Nie ma się jednak czego obawiać. Po wejściu w zakładkę “Aplikacja mobilna” na stronie Milenium znajdziesz dwa przydatne przyciski: “Pobierz w AppStore” oraz “Do pobrania na Android”. Pierwszy z nich od razu przeniesie Cię do sklepu Apple, skąd będziesz mógł bezpośrednio pobrać apkę. Po przyciśnięciu drugiego na Twoje urządzenie od razu zostanie pobrana aplikacja w wersji na Android. U dołu strony znajdziesz natomiast szczegółową instrukcję, która krok po kroku wytłumaczy Ci, w jaki sposób właściwie zainstalować apkę na urządzeniu.

Milenium aplikacja: wymagania sprzętowe

Tylko dla iOS podał wymagania Milenium Bukmacher. Aplikacja na urządzeniu Apple zadziała, jeśli będziesz dysponować systemem w wersji co najmniej 9.0. Apka jest zgodna z urządzeniami iPhone, iPad oraz iPod touch. Dla Androida nie podano natomiast żadnych wymagań, ale rekomendowalibyśmy, aby zaktualizować swój system przynajmniej do wersji 5.0. Aplikacja nie jest raczej skomplikowana, więc powinna działać w porządku na większości urządzeń mobilnych wydanych w ostatnich latach.

Jak odebrać bonus powitalny Milenium?

Na Milenium zakłady na telefon można rozpocząć z dodatkowymi środkami, a wszystko dzięki różnorodnym bonusom powitalnym oferowanym przez tego bukmachera. W trakcie trwania specjalnej promocji urodzinowej można zgarnąć u tego buka łącznie nawet 3170 zł! Taka kwota obowiązuje oczywiście tylko wtedy, jeżeli wykorzystasz nasz kod promocyjny. Pozwala on podwyższyć wartość otrzymywanego bonusu powitalnego. A jakiego rodzaju benefitów możesz się spodziewać po Milenium? Bukmacher – aplikacja czy nie, to nieważne – obdarowuje zarówno bonusem od pierwszej wpłaty, jak i darmowym zakładem, a do tego jeszcze cashbackiem! Wszystkie te nagrody możesz odebrać i na komputerze, i w apce.

Milenium aplikacja: dostępne funkcje

Milenium aplikacja

Jakie funkcje udostępnił mobilnie zwany Milenium bukmacher? Aplikacja pozwala na dostęp do następujących usług:

  • Pełna oferta zakładów: zarówno przedmeczowych, jak i live. To oznacza, że jeżeli jakiś rynek jest dostępny na pełnowymiarowej stronie Milenium, aplikacja również umożliwia jego postawienie.
  • Dostęp do konta gracza i zarządzanie obecnymi na nim środkami.
  • Możliwość śledzenia wyników na żywo dla wszystkich meczów znajdujących się w ofercie live bukmachera.
  • Wgląd w postawione kupony.
  • Powiadomienia o topowych meczach, nowych promocjach i rozstrzygnięciach Twoich zakładów.

Jak widzisz liczba funkcji nie jest tu za wysoka, nie popisał się nasz Milenium Bukmacher. Aplikacja nie pozwala nawet na wpłacanie ani wypłacanie pieniędzy! Można je wykorzystać wyłącznie w celu stawiania zakładów. Nie ma też mowy o żadnego rodzaju live streamingu. Buk nie chwali się także match trackerem, który pozwoliłby przynajmniej w ograniczony sposób śledzić wydarzenia rozgrywające się na boisku. Niestety trzeba przyznać, że nie popisało się tutaj Milenium. Aplikacja jest po prostu przeciętna. Pozwala ona postawić zakłady w chwilach, gdy nie jest się akurat przed komputerem, ale żeby zarządzać kontem, w tym wpłacać i wypłacać pieniądze, koniecznie trzeba logować się od czasu do czasu na pełnowymiarową wersję strony.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące apki Milenium. Wersja mobilna usługi tego bukmachera nie ma pełnej funkcjonalności, więc warto je przeczytać.

Jak postawić zakład?

Jak obstawiać smartfonem? W tym celu należy wybrać odpowiednią liczbę selekcji poprzez naciskanie na kursy widoczne przy wydarzeniach. Następnie trzeba wpisać satysfakcjonującą stawkę, sprawdzić, czy prognozowana wygrana jest odpowiednia i potwierdzić kupon.

Jak wpłacić pieniądze na Milenium?

Tutaj nie popisał się Milenium Bukmacher. Aplikacja nie pozwala na wpłaty, trzeba ich dokonać przez pełnowymiarową, komputerową wersję jego strony internetowej.

Jak wypłacić pieniądze z Milenium?

Sytuacja jest taka sama jak powyżej. Na Milenium wersja mobilna nie obsługuje ani wpłat, ani wypłat. Trzeba się nimi zająć z komputera.

Jak skontaktować się z obsługą klienta?

Z obsługą klienta można rozmawiać poprzez zostawienie wiadomości w specjalnym formularzu, zwrócenie się do konsultanta na czacie lub wykonanie telefonu pod numer 606 100 300. Niestety obsługa klienta jest czynna tylko w godzinach 08:00-16.00 w dni powszednie.

Milenium aplikacja: opinie

Na Milenium wersja mobilna nie jest niestety specjalnie udana. Owszem, zaprojektowana przez Milenium aplikacja pozwala obstawiać zakłady i śledzić wyniki meczów, ale na tym się właściwie kończy. Nie ma tutaj wielu funkcji, do których zdążyła nas już przyzwyczaić konkurencja: wpłaty i wypłaty, live streaming, nie wspominając o dodatkowych rodzajach zakładów specjalnie stworzonych na potrzeby aplikacji. Milenium nie deklaruje też, jakoby w wersji mobilnej miały działać zakłady wirtualne.
Ostatecznie apka tego bukmachera to po prostu opcja minimum na sporadyczne obstawianie. Warto się zastanowić, czy nie lepiej obstawiać po prostu na mobilnej wersji strony internetowej, bo aplikację średnio opłaca się w ogóle pobierać. Opinie o Milenium? Bukmacher broni się innymi funkcjami, w szczególności bonusem powitalnym, więc może pomimo słabej aplikacji i tak znajdziesz u tego buka coś dla siebie.