18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Recenzja Milenium: opinie || Sprawdź bonus do 3190 zł!

Na temat Milenium opinie bywają różne – niektórzy bardzo doceniają tego bukmachera z tradycjami, a inni są na niego poirytowani ze względu na kilka niedociągnięć. Sprawdź, czy warto – zapoznaj się z naszą recenzją Milenium!

Milenium nie działa, graj w STS.

STS

98/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!
Milenium opinieNasza ocena
Ogólna ocena4,1/5
Oferta powitalna4,5/5
Oferta zakładów4/5
Kursy4,5/5
Streaming i zakłady na żywo4/5
Aplikacja mobilna4/5
Metody płatności3/5
Obsługa klienta5/5
Rejestracjaniedostępna
Milenium zakłady bukmacherskie bonus powitalny

Milenium bonus urodzinowy 3190 zł!

Uwaga, obecnie możesz zgarnąć na Milenium bonus powitalny o wysokości nawet 3190 zł! Ta ekskluzywna oferta obowiązuje wyłącznie w październiku 2019. Z okazji swoich piętnastu urodzin bukmacher niemal podwoił swój pakiet na start. Zamiast 100% do 1000 zł możesz dostać 100% do 1500 zł, zamiast cashbacku 760 zł czeka na Ciebie 1500 zł, a zamiast zakładu ubezpieczonego na 10 zł wchodzi, uwaga, 150 zł! Lepiej się pospiesz, załapiesz się na taki bonus tylko do końca listopada 2019. Pod spodem możesz się zapoznać z zasadami działania bonusu na przykładzie jego podstawowej wersji.

Milenium opinie: bonus powitalny do 1790 zł – 4,5

Bonus powitalny jest u tego bukmachera całkiem wysoki i zróżnicowany. Dzięki temu mogą mieć z niego pociechę osoby o bardzo różnych stylach gry. Sprawdź również czy na Milenium kod promocyjny jest już dostępny.

100% do 1000 zł

Głównym kąskiem jest bonus 1000 zł przyznawany na zasadzie 100% od pierwszego depozytu. Po prostu wpłać kasę na swoje konto bukmacherskie, a otrzymasz dodatkowe środki o wartości równej depozytowi, ale do maksymalnie 1000 zł. Żeby wypłacić tę kasę, musisz w ciągu 60 dni spełnić warunek obrotowy. W tym celu należy czterokrotnie postawić kwotę bonusu na zakładach z co najmniej trzema wydarzeniami. Każde z nich musi mieć kurs 1.20, natomiast łączny kurs wynieść powinien 2.0 lub więcej. Można wypełnić maksymalnie 10% warunku obrotu dziennie.

Milenium – bukmacher z cashbackiem do 760 zł

Dzięki promocji Wygraj ligę można na Milenium uzyskać cashback 5% o wysokości nawet 760 zł. Co więcej, ta szansa powtarza się co miesiąc, a nie tylko bezpośrednio po założeniu konta!

Zakład ubezpieczony 10 zł

Twój pierwszy zakład w Milenium będzie stuprocentowo bezpieczny – nawet w przypadku przegranej otrzymasz zwrot postawionej kasy, więc nic nie stracisz! Bukmacher przyzna Ci go w formie punktów, które będziesz mógł wymienić na kredyty. Za nie można stawiać zakłady na Milenium. Opinie na temat tego bonusu są bardzo pozytywne, w końcu każdy lubi minimalizować ryzyko podczas obstawiania.

20 zł na zakłady

Coś już wspominaliśmy o kredytach, prawda? Na Milenium jest to taka dodatkowa waluta, którą można wydawać na zakłady podobnie jak normalne pieniądze. Na zakończenie tej litanii bonusów możesz liczyć jeszcze na dwie dyszki w kredytach. No i mamy pełne 1790 zł!

Jeśli chodzi o bonus Milenium, opinie są raczej pozytywne, ten bukmacher oferuje na powitanie dużo kasy w bardzo zróżnicowanej formie. Do tego podgrzał atmosferę mega wysokim bonusem urodzinowym – to się chwali!

Milenium opinie: oferta zakładów – 4

Na Milenium jest duży wybór w szczególności dla fanów sportu. Zarówno piłka nożna, jak i pozostałe popularne dyscypliny mają swoją godną reprezentację wśród zakładów. Mowa chociażby o tenisie, hokeju, koszykówce czy siatkówce. Te sporty regularnie pojawiają się w SUPEROFERCIE, czyli podwyższonych kursach na dany dzień – piłka nożna nie jest przesadnie faworyzowana.

Trochę gorzej to wygląda dla esportu i wydarzeń pozasportowych, ale i tak widać u tego bukmachera regularne polepszanie oferty. Na pocieszenie zawsze można wypróbować sporty wirtualne. To dostępna 24/7 zabawa, w ramach której stawia się kupony na symulowane rozgrywki nieistniejących drużyn, które mają swoje statystyki i historie. Na Milenium jest dostępne naprawdę dużo wirtualnych dyscyplin, to pod tym względem jeden z najbardziej rozwiniętych buków.

Kursy Milenium bukmacher

Milenium opinie: kursy – 4,5

Kursy oferowane przez Milenium są porównywalne do tych u pozostałych dużych polskich bukmacherów. Oczywiście zdarzają się naturalne wahania. Często nawet w obrębie jednego wydarzenia Milenium będzie mieć na przykład wyższy od konkurencji kurs na zwycięstwo danej drużyny, a niższy na remis. Ogólnie kursy stoją jednak na porządnym poziomie i nie wyjdziesz na minus, obstawiając głównie u Milenium. Zakłady są dosyć opłacalne w porównaniu z konkurencją. Warto zwracać uwagę na sekcje SUPEROFERTA i Typ Dnia, tam znajdziesz specjalnie podwyższone kursy.

Milenium zakłady bukmacherskie na żywo i streaming – 3,5

Zakłady live to oczywiście u tego buka ważna funkcja. Na żywo można obstawiać większość dyscyplin i głównych wydarzeń, które są w ofercie przedmeczowej. Niestety bukmacher nie ma żadnego rodzaju funkcji live streamingu. Z tego względu w kwestii Milenium opinie są trochę niższe. Okej, udostępnianie meczów na żywo nie jest jakimś podstawowym wymaganiem, ale ten buk jest już na rynku od piętnastu lat, więc mógłby już wprowadzić live streaming.

Milenium zakłady bukmacherskie mobile: aplikacja mobilna – 4

Aplikacja Milenium jest dostępna na Androida i iOS, czyli dwa najpopularniejsze w Polsce mobilne systemy operacyjne. Apka umożliwia obstawianie zakładów z pełnej oferty bukmachera i zarządzanie płatnościami. Niestety według użytkowników iOS sprawuje się ona raczej średnio. Ma niskie opinie na AppStore. Ważne jednak, że da się obstawiać z telefonu i że bukmacher ma podstawową aplikację, którą można ulepszyć aktualizacjami.

Milenium opinie: metody płatności – 3

Na Milenium wpłaty można dokonać tylko przez system Tpay (Transferuj.pl). Niestety bukmacher nie oferuje zbyt dużej różnorodności. Dla niektórych dotyczące Milenium opinie mogą się przez to pogorszyć, obecnie większość graczy preferuje jednak mieć szerszy wybór. Wypłaty są oczywiście możliwe tylko na konto bankowe, tak samo jak u pozostałych polskich bukmacherów.

Milenium obsługa klienta – 5

Brawo, Milenium, opinie, które poszły w dół ze względu na metody płatności mogą teraz podnieść głowę do góry. Obsługa klienta jest bowiem u tego buka naprawdę niezła. Od 8.00 do 23.00 jest dostępny czat na żywo, i to codziennie – świątek, piątek czy niedziela. Konsultanci są uprzejmi i wiedzą, co robią. Możesz się od nich spodziewać szybkiej i pomocnej odpowiedzi na większość postawionych pytań. Do tego jest także możliwość kontaktu poprzez specjalny formularz. A zanim w ogóle odezwiesz się do pracownika, zajrzyj do sekcji FAQ, to kopalnia przydatnych informacji na temat oferty tego bukmachera. Znajdziesz tam odpowiedzi na wiele pytań, które możesz sobie zadawać.

Milenium opinie: nasza ocena – 4,1

Co sądzisz na temat bukmachera Milenium? Opinie są mieszane, tak to wygląda w zasadzie dla każdej firmy, ale naszym zdaniem ten bukmacher wypada całkiem dobrze. Szczególnie imponująca była jego odwaga, żeby w październiku 2019 zaoferować klientom bonus powitalny o wysokości aż 3190 zł! Standardowa oferta w 1790 zł również prezentuje się jednak bardzo zachęcająco.

Zwany Milenium bukmacher ma również sporo ciekawych promocji, szeroką ofertę, wysokie kursy i świetną obsługę klienta. Aplikacja nie jest może niezwykle nowoczesna, ale spełnia swoją funkcję, pozwalając na korzystanie z usług bukmachera posiadaczom urządzeń z iOS i Androidem. Główną bolączką portalu jest małe zróżnicowanie metod płatności, ale temu da się łatwo zaradzić. Ogólnie wystawiamy Milenium pozytywną ocenę.

Milenium opinie na plusMilenium opinie na minus
  • Dobry bonus powitalny 1790 zł
  • Jest aplikacja mobilna
  • Świetna obsługa klienta
  • Minimalna liczba metod płatności
  • Brak live streamingu