18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Milenium płatności 2022: jak wpłacać i wypłacać?

W tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat dostępnych na Milenium płatności oraz tego, jak wypłacić bonus Milenium, kiedy zdołasz już nim obrócić! Przyjrzymy się temu, ile bukmacher udostępnia metod wpłat i wypłat i czy pod tym kątem dobrze wypada na tle swoich konkurentów na polskim rynku.

Milenium nie działa, graj w STS.

STS

98/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!

Jak dokonać na Milenium wpłaty i wypłaty?

Milenium płatności

Na dobry początek zapraszamy na krótką piłkę. Sprawdźmy, w jaki sposób dokonuje się na Milenium wypłaty oraz wpłaty! Mamy dla Ciebie krótkie listy czynności, które należy wykonać, aby zarządzać środkami u tego bukmachera.

Jak dokonać na Milenium wpłaty?

  1. Zaloguj się na swoje konto w serwisie Milenium.
  2. Najedź kursorem na awatar konta i przejdź do panelu “Wpłaty”.
  3. Wybierz kwotę, którą chcesz wpłacić i zleć wpłatę przy pomocy przelewu bankowego w systemie Transferuj.pl.
  4. Odśwież portal, pieniądze powinny być już dostępne do gry.

Koniecznie sprawdź, jaki jest na Milenium bonus powitalny. Ta wiedza przyda Ci się przed pierwszą wpłatą.

Jak dokonać na Milenium wypłaty?

  1. Zaloguj się na swoje konto w serwisie Milenium.
  2. Najedź kursorem na awatar konta i przejdź do panelu “Wypłaty”.
  3. Wybierz kwotę, którą chcesz wpłacić i zleć wypłatę na swoje konto bankowe.
  4. Oczekuj na pojawienie się środków na Twoim koncie.

Milenium płatności: metody

Niestety w tej kwestii nie wykazał się zbytnio zwany Milenium bukmacher. Wpłaty oraz wypłaty mogą być u niego zlecane na bardzo niewiele sposobów. Większość graczy odczuje zapewne rozczarowanie, bo oferta Milenium jest po prostu dużo słabsza niż ta obecna u większości konkurencyjnych bukmacherów. Od razu trzeba także zaznaczyć, że na Milenium płatności iPhone czy Android nie są w ogóle obsługiwane! Aplikacja bukmachera nie posiada takiej funkcji, więc kasą trzeba zarządzać sprzed komputera. Pamiętaj, że Milenium ma atrakcyjny bonus powitalny, który możesz dodatkowo powiększyć dzięki naszemu kodowi promocyjnemu!

Milenium wpłaty: metody

Nie ma co się tutaj nawet rozkręcać z tabelą: jeśli chodzi o deponowanie środków, na Milenium płatności są serwowane tylko w dwóch metodach. Mowa o przelewie bankowym i PayU. W praktyce można więc albo wpłacić kasę przy pomocy konta bankowego, albo wykorzystać kartę, ewentualnie zapłacić blikiem, ale nie bezpośrednio, tylko dopiero po przejściu przez procedurę PayU. Jak się ma PayPal w Milenium? Nijak, podobnie jak Skrill, Neteller, PaysafeCard i w zasadzie każda inna regularnie używana przez Polaków metoda płatności poza tymi najprostszymi. Milenium Bukmacher wpłaty powinien zdecydowanie polepszyć, ale nie wygląda na to, aby zapowiadało się na jakieś ruchy w tym kierunku. Opisana w tym artykule sytuacja utrzymuje się już od bardzo dawna.

Milenium wypłaty: metody

Na Milenium płatności poza serwis są możliwe wyłącznie na zasadzie przelewu bankowego na konto, które zostało założone na to samo nazwisko co konto w serwisie bukmacherskim. Tutaj nie będziemy już jednak krytykować za to firmy. Taki stan rzeczy wynika z narzuconego przez polskie prawo obowiązku wypłacania pieniędzy wyłącznie na zweryfikowane konto bankowe.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Tutaj rozwiewamy wątpliwości na temat oferowanych przez Milenium płatności.

Czy w Milenium zrobię wpłatę i wypłatę na Skrill?

Niestety nie, na Milenium wpłaty i wypłaty dokonasz wyłącznie przy pomocy podstawowych metod takich jak przelew.

Jak długo czeka się na wypłaty Milenium?

Zwykle wypłaty są realizowane w ciągu jednego dnia roboczego, maksymalnie trzeba czekać siedem dni.

Minimalny depozyt i minimalna wypłata?

Nie ma w tej kwestii ograniczeń u bukmachera Milenium, płatności są dowolne.

Milenium obsługa klienta

Milenium obsługa klienta

Plus jest taki, że na Milenium porozmawiasz z konsultantem na kilka różnych sposobów: są to formularz kontaktowy, czat na żywo oraz infolinia telefoniczna. Pierwsza metoda wiąże się z najdłuższym czasem oczekiwania, bo nie zawiera interakcji na żywo. Trzeba po prostu wypełnić formularz, wysłać go i oczekiwać na odpowiedź. Czat na żywo oraz infolinia są dostępne w godzinach 08:00 do 16.00 od poniedziałku do piątku. Konsultanci odpowiadają zwykle szybko i sprawnie, w naszym doświadczeniu posiadają też odpowiednią wiedzę, aby rozwiać większość wątpliwości. Niestety trzeba jednak przyznać, że godziny działania biura obsługi klienta wydają się wyjęte z innej epoki. Między ósmą a szesnastą nie odbywają się przecież praktycznie żadne ważne mecze, nie wspominając już o tym, że w weekend w ogóle nie uświadczymy pomocy.

To oznacza, że jeśli będziesz mieć na przykład jakieś zastrzeżenia do rozstrzygnięcia kuponu na mecz, który skończy się w piątek o 20.00, to porozmawiasz na ten temat z konsultantem dopiero w poniedziałek o 8.00. To dość frustrujące, szczególnie na tle konkurencji, bo wielu polskich bukmacherów oferuje wsparcie 24/7, nawet w niedziele i święta.

Jak widzisz niestety nie możemy wygłosić zbyt pozytywnej opinii na temat oferowanych przez Milenium płatności. Bukmacher po prostu by na nią nie zasługiwał. Ta marka nie zdołała jeszcze dosięgnąć poziomu, który powoli staje się standardem wśród polskich bukmacherów. Mamy nadzieję, że jak najszybciej rozszerzą ofertę płatności, ponieważ mają przecież wiele zalet takich jak bogaty bonus powitalny czy szeroka oferta sportów wirtualnych. Trochę szkoda, by wrażenia psuły klientom takie szczegóły jak płatności i obsługa klienta.