18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

MMA zakłady bukmacherskie

Czyli planujesz obstawiać MMA? Zakłady trochę Cię przytłaczają? Jesteś więc w dobrym miejscu. Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jak działa obstawianie walk u polskich buków i czy warto czytać wystawiane na MMA typy!

Zakłady bukmacherskieBonus powitalny i kod promocyjnyObstawiaj!
STS100% do 300 PLN
cashback do 100 PLN
50% do 500 PLN
50% do 700 PLN
extra 60 PLN
Betcliccashback 200 PLN
PZBukcashback 1000 PLN

freebet 50 PLN

eToto200% do 200 PLN

Najlepsze w świecie MMA zakłady bukmacherskie i gdzie je znaleźć

zakłady bukmacherskie mma

Gdzie możesz obstawiać zakłady bukmacherskie MMA? Który bukmacher posiada zakłady na Fame MMA, a który na KSW czy UFC? W Polsce jest do wyboru bardzo wiele firm, które legalnie umożliwiają puszczanie kuponów na różne dyscypliny sportowe, w tym także na MMA. Nie musisz się więc niczego obawiać – obstawianie walk jest w naszym kraju dozwolone. Musisz się tylko upewnić, że grasz u bukmachera, który posiada odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów. Na szczęście na naszej stronie piszemy wyłącznie właśnie o takich firmach, więc możesz bez obaw klikać w linki i zaczynać stawiać na MMA zakłady. Jeżeli nie będziesz mógł znaleźć u jakiegoś buka kategorii “MMA”, to szukaj dla siebie rynków w sekcji “Sporty walki” – gdzieniegdzie panuje takie nazewnictwo.

A czy stawiać na MMA zakłady się opłaca? Cóż, jak wygrywasz, to tak… Ale to nie każdemu się udaje, czego trzeba mieć oczywiście świadomość, zanim rozpocznie się grę. Oczywiście masz jednak szansę na sukces – upewnij się tylko, że dobrze rozumiesz dyscyplinę, na którą planujesz obstawiać, czyli w tym przypadku MMA. W dalszej części artykułu zaserwujemy Ci informacje, dzięki którym lepiej zrozumiesz, w jaki sposób przebiegają wystawiane na MMA zakłady i będziesz mógł poczuć się pewniej po wejściu na serwis bukmacherski.

Główne rynki MMA: zakłady, które warto i nie warto robić

mma zakłady rynki
Przykładowe kursy na MMA w STS

Zanim zaczniesz obstawiać na MMA zakłady, byłoby dobrze, abyś zapoznał się z najpopularniejszymi rynkami proponowanymi przez bukmacherów na tę dyscyplinę. Poniżej prezentujemy kilka z nich. Niestety z góry zapowiadamy, że nie zawsze znajdziesz u polskich buków pełen zakres tego rodzaju rynków – duży wybór pojawia się raczej tylko dla najważniejszych walk. Z drugiej strony możesz się też jednak spodziewać, że czasami wpadniesz na jakiś nietypowy rynek, którego my tutaj nie opisaliśmy!

Zwycięzca walki

Ten rynek jest raczej prosty do zrozumienia i to właśnie on najczęściej pojawia się u bukmacherów. Musisz po prostu wytypować, kto wyjdzie zwycięsko z walki MMA. Polska? Zawodnicy z naszego kraju też czasami rywalizują, więc owszem, będziesz mógł też czasami postawić na Polaka!

Koniec w rundzie

W której rundzie zakończy się walka? W pierwszej, w drugiej, a może dopiero w trzeciej!? Jeżeli masz nosa do tego, jak długo zawodnicy będą się naparzać, to nikt Ci nie broni postawić właśnie na ten interesujący rynek.

Liczba rozpoczętych rund

Jak dużo rund się rozpocznie w trakcie walki? Tutaj możesz postawić, czy będzie to na przykład więcej, czy mniej niż 1,5 albo 2,5. Ten zakład wymaga więc mniej precyzji niż poprzednio opisany rynek.

Walka zakończy się przez…

Jak się zakończy walka? K.O., przez poddanie, na punkty? A może przez dyskwalifikację?! Zapraszamy, taki rynek też na Ciebie czeka.

Dokładne scenariusze

Bukmacherzy czasami umożliwiają też obstawianie na bardziej szczegółowe scenariusze, na przykład “Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy”, “2. zawodnik wygra całą walkę w 1. rundzie” albo “1. zawodnik wygra na punkty”. Takie zakłady to dobra zabawa, ale nie radzimy inwestować w nie dużo pieniędzy, bo losowość jest jednak zbyt duża.

Obstawianie walk MMA: strategie

Zastanawiasz się, jak obstawiać zakłady bukmacherskie MMA, żeby jak najczęściej wygrywać? Przedstawiamy porady i strategie, dzięki którym obstawianie walk będzie dla Ciebie łatwiejsze.

Ustal budżet

Zanim zaczniesz obstawianie walk, wyznacz sobie pewne zasady. Pierwsza z nich to budżet – konkretna kwota na konkretny okres. Szczegóły zależą od Twojej sytuacji finansowej i tolerancji ryzyka, ale może to być na przykład 200 zł na tydzień albo 100 zł na miesiąc. Trzymaj się wyznaczonego budżetu – jeżeli pechowo przegrasz kasę, to daj sobie odpocząć od gry i odczekaj do końca planowego okresu. Taka dyscyplina pomoże Ci mądrze i odpowiedzialnie obstawiać.

Graj stabilnie

Oprócz budżetu dobrze, żebyś wyznaczył sobie strategię obstawiania. My mamy dla Ciebie kilka sugestii. Po pierwsze wyznacz sobie jednostkę, czyli stawkę, po której będziesz zwykle obstawiać. Może to być około 5% budżetu, tak, abyś był ubezpieczony na wypadek kilku przegranych pod rząd. Zakłady bardziej ryzykowne możesz stawiać za pół jednostki, a mniej ryzykowne za dwie, ale raczej staraj się nie wykraczać poza te ramy. Bazuj swoją taktykę na zakładach pojedyncznych, maksymalnie podwójnych. AKO są bardzo ryzykowne i często źle się kończą. Radzimy obstawiać tak tylko czasami, dla zabawy, a nie dla zarobku.

Zrozum rynki

Zanim postawisz na określony rynek, zapoznaj się z tym, na czym on polega. Sprawdź także, jak dokładnie rozlicza postawione na niego zakłady Twój bukmacher – czasami istnieją w tej kwestii różnice pomiędzy firmami.

Bądź na bieżąco

Bardzo ważną kwestią jest w MMA karta walk – zapoznaj się z nią z odpowiednim wyprzedzeniem, tak żebyś mógł porządnie przemyśleć swoje zakłady. Sprawdź statystyki poprzednich walk fighterów i poczytaj o ich obecnej formie. Możesz też zapoznać się z typami i przemyśleć, czy warto wykorzystać cudze analizy.

Korzystaj z bonusów

Chyba nie chcesz, żeby przeleciała Ci przed nosem dodatkowa kasa! Wielu bukmacherów oferuje nie tylko zakłady bukmacherskie MMA, ale również opłacalne bonusy w różnych formach. Czasami dostaniesz dodatkową kasę po wpłacie, czasami bukmacher ubezpieczy Twój zakład albo powiększy kurs… Warto wyglądać tego rodzaju okazji, bo na ich ignorowaniu można tylko stracić.

UFC, KSW i inne gale MMA – zakłady znajdziesz na wszystkie!

Jakie są w Polsce najpopularniejsze gale MMA? Sam już pewnie wiesz, o których mówimy. Polscy bukmacherzy oferują zakłady na wszystkie najpopularniejsze imprezy i umożliwiają obstawianie walk, chcąc tym samym zachęcić do siebie klientów.

UFC – Ultimate Fighting Championship

Niezwykle popularna amerykańska gala to pewniak w ofercie każdego szanującego się buka. Możesz się spodziewać, że wystawione na nią będą liczne rynki, a nie tylko ten na wygraną walkę.

KSW – Konfrontacja Sztuk Walki

Polska gala również wbudza w naszym kraju niezwykłe emocje. Bukmacherzy zawsze oferują na nią liczne zakłady, często z okazji kolejnych imprez pojawiają się także opłacalne bonusy. Jest więc oczywistością, że obstawianie walk KSW także jest możliwe na większości serwisów.

Fame MMA

Popularny w ostatnich latach freak show jest uwielbiany szczególnie przez młodych Polaków. Obecnie bukmacher Betclic ma w Polsce monopol na oferowanie zakładów na tę imprezę. Możesz się spodziewać soczystych bonusów i interesujących, zróżnicowanych rynków ze strony tej firmy.

Dlaczego kursy MMA nie muszą być najważniejsze?

Zanim zdecydujesz się na obstawianie walk u konkretnego buka i postawisz na MMA zakłady za prawdziwą kasę, będziesz się pewnie zastanawiać, na ile ważne są kursy. My odpowiadamy: to zależy. Ogólnie kursy są oczywiście bardzo ważne, ponieważ w dużej części to od ich wysokości zależy, jak duża będzie potencjalna wygrana. Pamiętaj jednak, że na nich oferta bukmacherska się nie kończy. Serwisy często proponują na obstawianie MMA dodatkowe bonusy, dzięki którym można zredukować ryzyko czy podbić wygraną niezależnie od kursu. Często zdarza się więc, że buk wystawia na MMA zakłady o niższym kursie niż konkurencja, ale pozwala zdobyć wyższe wygrane dzięki bonusom! Miej to na uwadze.

Czy znalezione na MMA typy w sieci są funta kłaków warte?

Kiedy planujesz swoje zakłady na MMA, często typy rzucają się w oczy w internecie i kuszą swoimi podpowiedziami. Czy warto się do nich stosować? To skomplikowane. Informacje znalezione w typach mogą być oparte na rzetelnej analizie, ale mogą też opierać się na wymysłach autora. Nie radzimy więc stuprocentowo stosować się w swoich zakładach do informacji z typów. W końcu ryzykujesz swoimi pieniędzmi, czy jesteś gotów zostawić ich los w rękach obcego człowieka? Możesz oczywiście zapoznać się z typami, a może nawet postawić tak, jak w nich sugerowano, ale pamiętaj, żeby zawsze samodzielnie przemyślęc każdą decyzję. Typy to tylko źródło – czasem wiedzy, czasem bzdur. To Twoja odpowiedzialność, żeby oddzielić ziarna od plew i stawiać na MMA zakłady z głową.

FAQ

Gdzie warto robić zakłady na MMA?

Naszym zdaniem dobrym wyborem jest STS – to właśnie tego bukmachera wybiera najwięcej Polaków. Dobrą ofertę zakładów na MMA mają także Betclic, PZBuk i eToto. Na pewno któryś z tych serwisów Ci się spodoba!

Jak robić zakłady na MMA?

Żeby mądrze obstawiać zakłady bukmacherskie MMA, warto najpierw zapoznać się z tą dyscypliną. Trzeba także wyznaczyć sobie budżet i założyć konto u bukmachera, korzystając z proponowanych bonusów. Sugerujemy obstawiać według wyznaczonych zasad i nie podwajać stawek ani nie wierzyć w frazesy typu “do trzech razy sztuka”.

Czy warto obstawiać walki?

Jasne, obstawianie walk to dobra rozrywka, a do tego możesz nawet wyjść na plus. Zakłady bukmacherskie (MMA i nie tylko) wiążą się jednak z ryzykiem, więc podchodź do nich z głową!

Czy walki MMA są ustawione?

Nie! Wiele osób wierzy w taki mit, ale to nie jest prawda. Zakłady bukmacherskie MMA nie byłyby dostępne, gdyby walki były ustawione.