18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Mr Bet kod promocyjny 2022

Sprawdź, kiedy pojawi się nowy bukmacher Mr Bet, kod promocyjny i bonus powitalny. Operator nie ma jeszcze zezwolenia na przyjmowanie zakładów, ale to już tylko kwestia czasu.

Czy będzie w Mr Bet kod promocyjny?

Na razie nie wiadomo zbyt wiele o tym, co zaproponuje swoim klientom Mr Bet: kod promocyjny, bonus, jakie dodatkowe usługi: aplikację mobilną, sporty wirtualne itd. Nie przeszkadza nam to jednak w poszukiwaniu informacji o nowej marce już teraz i napisaniu o wszystkim, czego udało nam się dowiedzieć.

Mr Bet bonus Szczegóły promocji Mr Bet kod promocyjny
bonus powitalny czekamy kod promocyjny wkrótce
bonus na zakłady czekamy kod promocyjny wkrótce
bonus mobilny czekamy kod promocyjny wkrótce

Mr Bet kod promocyjny krok po kroku

Tak samo, jak i u innych bukmacherów, w Mr Bet kod promocyjny będzie mógł zostać wykorzystany na jeden z trzech sposobów:

 • podczas rejestracji,
 • podczas składania depozytu,
 • jako kod do wysłania do Obsługi Klienta.

Najbardziej popularnym i najczęściej spotykanym sposobem przyjmowania kodu bonusowego przez bukmacherów jest ten pierwszy: w formularzu rejestracyjnym. Jeśli pojawi się w Mr Bet kod promocyjny bardzo możliwe więc, że będzie on występował podczas rejestracji.

 • Przejdź do serwisu mrbet.pl i kliknij w “Rejestracja”.
 • Wypełnij formularz rejestracyjny i podaj wyłącznie prawdziwe dane.
 • Wpisz w wyznaczonym miejscu formularza Mr Bet kod promocyjny.
 • Odhacz wymagane zezwolenia i zatwierdź rejestrację.

Mr Bet czeka na licencję

Zakłady bukmacherskie Mr Bet nie mają jeszcze licencji Ministra Finansów. Kiedy Mr Bet będzie legalny, na pewno przeczytasz o tym właśnie na SportBonusowy.pl.

Mr Bet bonus powitalny

Ponieważ nie ma jeszcze gotowej strony mrbet.pl, nie potrafimy powiedzieć Ci dokładnie, jaki jest w Mr Bet bonus powitalny. Jesteśmy przekonani, że ludzie odpowiedzialni za nowego bukmachera zapewnią wiele atrakcji swoim klientom, a w szczególności na samym początku.

Mr Bet bonus bez depozytu

W ostatnim czasie polscy bukmacherzy online chętnie oddają w ręce swoich klientów darmowe zakłady, które nie wymagają depozytu. Czy i ten pójdzie w ich ślady i otrzymamy od Mr Bet bonus freebet? Z całą pewnością byłby to dobry początek.

Mr Bet bonus od depozytu

Bonus za depozyt to jedna z najczęściej spotykanych form zachęcania graczy do obstawiania. Zasady są proste: Ty wpłacasz depozyt, a bukmacher dorzuca do niego odpowiedni bonus. Może to być np. 100% wartości Twojej wpłaty ograniczony do pewnej maksymalnej kwoty, np. 200 zł. Oznacza to, że jeśli dokonasz depozytu w wysokości 200 zł, Mr Bet odda Ci dodatkowo do dyspozycji bonus o wartości 200 zł.

Promocje w Mr Bet

Niebanalne znaczenie w utrzymaniu graczy przy kuponach mają także promocje. W Mr Bet nie powinno ich zabraknąć! Oczywiście dajemy bukmacherowi pewien czas na rozpęd – nie można oczekiwać od zupełnie nowej marki budowanej od zera, że już na otwarciu zaprezentuje swoim klientom bogatą ofertę bonusów dodatkowych do wykorzystania po bonusie powitalnym. Niemniej, jako rozpieszczeni przez obecnych już na rynku bukmacherów gracze, rezerwujemy sobie prawo do oceny promocji w Mr Bet od razu, kiedy się u niego pojawią.

Mr Bet zakłady bukmacherskie

Nie wiadomo jeszcze, kiedy oficjalnie ruszy Mr Bet i jego zakłady bukmacherskie. Na razie trzeba zaczekać, aż otrzyma licencję z Ministerstwa Finansów, o którą wiemy, że się stara. Kiedy to nastąpi? Być może już na przełomie 2018 i 2019 roku. Sam start bukmachera nie nastąpi jednak na pewno wcześniej, niż pod koniec pierwszego kwartału 2019.

Mr Bet zakłady bukmacherskie

Mr Bet zakłady na żywo i live streaming

Zakłady na żywo w Mr Bet muszą się pojawić, jeśli bukmacher chce być traktowany poważnie. Obstawianie live jest u graczy równie częste, co zakłady przedmeczowe, dlatego nie może zabraknąć tej usługi u szanującego się bukmachera online.

Oczywiście wszyscy obstawiający na żywo lubią mieć od razu pod ręką live streaming, czyli transmisje na żywo. Tych jednak nie spodziewalibyśmy się w Mr Bet, a przynajmniej nie od początku jego działalności.

Mr Bet aplikacja mobilna

Czy warto czekać, aż pojawi się w Mr Bet aplikacja mobilna? Nierozsądnym byłoby wyrokować o tym już teraz, kiedy bukmacher jeszcze nie działa.

Spodziewamy się, że prędzej czy później aplikacja Mr Ber się pojawi, chociaż nie nastawialibyśmy się na Twoim miejscu na to, że pobierzesz ją od razu. Prawdopodobnie bukmacher da sobie trochę więcej czasu na jej dopracowanie i przetestowanie, kiedy ruszy strona internetowa.

Mr Bet metody płatności

Temat metod płatności u polskich bukmacherów jest zwykle dość drażliwy, kiedy zapytać graczy. Sposobów wpłat i wypłat nie ma zazwyczaj zbyt wielu, nad czym ubolewają klienci zmuszeni do korzystania z tradycyjnych przelewów lub przelewów błyskawicznych typu T-pay lub PayU. Nastaw się więc na to, że i w Mr Bet metody płatności nie będą szczególnie szeroką kolekcją.

Mr Bet metody płatności

Nasza ocena Mr Bet – opinie

Nie ma co jeszcze wystawiać jakichkolwiek opinii na temat Mr Bet. Zaczekajmy, aż bukmacher:

 • otrzyma polską licencję,
 • wystartuje z zakładami.

Mamy nadzieję, że Mr Bet będzie oferował jedne z najbardziej konkurencyjnych zakładów bukmacherskich na polskim rynku.

Co nam się podoba Co nam się nie podoba
 • nowa marka
 • jeszcze nie działa
 • polski kapitał

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

 • Kiedy wystartuje Mr Bet?

Na start Mr Bet musimy jeszcze nieco poczekać. Bukmacher otrzymał jak na razie licencję, a teraz przygotowuje swoją stronę internetową. Wszystko wskazuje na to, że Mr Bet rozpocznie przyjmowanie zakładów w 2020 roku.

 • Czy będzie w Mr Bet kod promocyjny?

Zapewne tak, ale na więcej szczegółów trzeba poczekać.

 • Jaki będzie bonus w Mr Bet?

W Mr Bet bonus na start pojawi się wtedy, kiedy otwarta zostanie rejestracja graczy. Spodziewać możemy się także promocji okresowych. Po cichu liczymy na darmowy zakład i zakłady bez podatku. To byłoby coś!