18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Noblebet opinie: o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Jak wyglądają w temacie Noblebet opinie? Sprawdź, czy warto skorzystać z oferty tego buka pod względem bonusu, rynków, kursów czy obsługi klienta. Jeśli chodzi o Noblebet ocena jest pozytywna, a w artykule znajdziesz bardziej szczegółowy opis poszczególnych aspektów.

 Noblebet opinie
Oferta powitalna4/5
Rynki5/5
Kursy4/5
Streaming3/5
Aplikacja4/5
Opcje płatności4/5
Obsługa klienta4,5/5
Średnia ocena4/5
Zarejestruj sięBierz bonus

Bonusy powitalne: 4/5

Noblebet bonusy powitalne do 2554 zł

Na Noblebet oferta powitalna składa się z bonusów o łącznej wartości 2554 zł – przynajmniej jeśli użyjesz naszego kodu promocyjnego VIPBONUS, co oczywiście polecamy. Elementy bonusu na start to:

 • freebet 34 zł za kod promocyjny VIPBONUS
 • reload 100% do 1250 zł od pierwszego depozytu lub reload 100% 400 zł na wirtuale
 • reload 50% do 1000 zł od drugiego depozytu
 • reload 100% do 250 zł od trzeciego depozytu na wirtuale
 • freebet 20 zł za pierwszy kupon z apki

Szczegółowe warunki obrotu znajdziesz na stronie bukmachera. W przypadku większości promocji dostępnych na Noblebet warunek jest 3x, 4x albo 5x i wymaga obrotu po kursie minimalnym 1.85. Zazwyczaj można obracać zarówno na singlach, jak i na AKO. W praktyce należy natomiast oczywiście sprawdzić regulamin dla każdej promocji z osobna.

Poziom trudności obrotu u tego buka jest średni, a wysokość i różnorodność oferowanych bonusów prezentują się na tle konkurencji naprawdę nieźle. Trochę zbyt skomplikowane są tylko warunki obrotowe zaproponowane dla freebetów. Ocena wzrosłaby, gdyby bukmacher je uprościł.

Bierz bonus

Rynki w Noblebet: 5/5

noblebet opinie zaklady

Jeśli chodzi o rynki w ofercie Noblebet ocena jest nader zadowalająca. U tego buka znajdziesz wszystkie popularne wśród Polaków sporty i sporo tych mniej znanych w wersji przedmeczowej i na żywo, a do tego są również sporty elektroniczne i zakłady polityczno-społeczne. Noblebet udostępnia też wirtuale i zakłady na gry karciane, a do tego Betbuilder i Player Bets, dzięki którym gracze mogą budować własne kombinacje wydarzeń meczowych oraz tych powiązanych z występami poszczególnych zawodników. Spokojnie jesteśmy w stanie powiedzieć, że na Noblebet dla każdego znajdzie się coś miłego. Bukmacher ma naprawdę pełną i różnorodną ofertę.

Kursy na Noblebet: 4/5

Grając na Noblebet, możesz spodziewać się kursów na podobnym poziomie co u konkurencji. Oczywiście może się zdarzyć, że u innego buka oferta na dane wydarzenie będzie akurat lepsza, ale w ogólnym rozrachunku wyjdziesz na obstawianiu kuponów podobnie co u innych topowych bukmacherów.

Noblebet opinie streaming: 3/5

Na Noblebet oferta została już wzbogacona o streaming, co ogólnie bardzo się chwali, bo dostęp do transmisji na żywo zdecydowanie polepsza jakość doświadczenia przy obstawianiu live. Oceniamy więc ten krok pozytywnie, ale wciąż przydałoby się trochę ulepszeń. U tego buka dostęp do transmisji jest dopiero po zalogowaniu, co oznacza, że nie ma możliwości wypróbowania jakości oferty przed założeniem konta. Do tego nie ma łatwo dostępnego kalendarium zbliżających się transmisji, więc trudno zaplanować obstawianie na przyszłość. Sama jakość wideo jest bardzo dobra, więc jeżeli bukmacher poprawi wspomniane mankamenty związane bardziej z obsługą interfejsu, to nasza ocena pod tym względem na pewno sporo się poprawi.

Noblebet opinie aplikacja mobilna: 4/5

Jeśli chodzi o aplikację Noblebet opinie są raczej pozytywne. Dostępne na iOS oraz Androida oprogramowanie zostało zrealizowane naprawdę porządnie, apka chodzi szybko, wygląda ładnie, a do tego oczywiście umożliwia korzystanie z pełnej oferty bukmachera. Do tego dostępny jest nawet specjalny bonus mobilny w postaci freebetu 20 zł. Zdecydowanie warto więc ściągnąć apkę i postawić z niej kupon. Szczegóły promocji znajdziesz na stronie bukmachera.

Noblebet metody wypłat i depozytów: 4/5

W temacie wpłat i wypłat na Noblebet ocena jest raczej pozytywna. Dostępny jest szeroki jak na polski rynek wybór metod. Jeśli chodzi o wpłaty, do wyboru są:

 • Plix
 • Przelewy24
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • karty płatnicze
 • blik
 • Paysafecard
 • PayPal.

Wypłacać kasę można natomiast na:

 • konto bankowe
 • PayPal

Szybkość transakcji na Noblebet stoi na wysokim poziomie. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł, a wypłaty – 10 zł. Właśnie to nie do końca nam się podoba. Oczywiście dość mało osób gra za mniejsze kwoty niż 10 zł, ale jednak naszym zdaniem jeżeli gracz chce wpłacić kilka złotych i obstawiać za nieduże kwoty, to nie powinien być blokowany przed wypłatą środków, nawet jeżeli ma na koncie mniej niż 10 zł. Jeśli jednak grasz za bardziej typowe kwoty i planujesz wpłacić przynajmniej parę dych, to nie powinieneś napotkać żadnych niedogodności.

Obsługa klienta: 4,5/5

Obsługa klienta gwarantuje Noblebet opinie na naprawdę niezłym poziomie. Konsultanci są dostępni od rana do późnych godzin wieczornych i służą pomocą w temacie wszelkich problemów. Do tego na stronie dostępna jest także wyczerpująca sekcja FAQ oraz poradnik gry pozwalający bez obaw postawić pierwszy zakład. Noblebet nie dorasta może do najlepszych dostępnych na rynku standardów takich jak obsługa 24/7 czy dostępność konsultantów posługujących się różnymi językami, ale i tak możesz mieć pewność, że uzyskasz u tego buka porządne wsparcie ze strony konsultantów.

Opinie Noblebet: werdykt i średnia ocena: 4/5

Naszym zdaniem w przypadku buka Noblebet ocena, która uczciwie wycenia jego obecne możliwości to mocna czwórka z ambicjami na więcej. Po thym bukmacherze widać, że naprawdę stara się stanąć w szranki z najlepszymi. Od momentu premiery podkręcił jakość oferowanych usług i cały czas się rozwija. Widać to po pojawiających się coraz to nowszych dodatkach do oferty takich jak Betbuilder, kod promocyjny czy transmisje na żywo. Jeśli Noblebet utrzyma tę pozytywną tendencję, może przekształcić się w naprawdę ważnego gracza na rynku. Obserwuj ten serwis, a może nawet rozważ wypróbowanie jego usług i odebranie podwyższonego bonusu z kodem!

FAQ

Jakie są o Noblebet opinie?

Ten bukmacher to stosunkowo świeża marka na rynku, ale zdążył już zaskarbić sobie szacunek fanów zakładów.

Czy na Noblebet oferta na start jest oceniana pozytywnie?

Raczej tak, kwota jest wysoka, a rodzaje bonusów różnorodne. Natomiast niektóre warunki obrotu mogłyby zostać uproszczone.

Czy jest na Noblebet kod promocyjny i czy warto?

Tak! To VIPBONUS i dzięki niemu dostaniesz dodatkowy freebet 34 zł, więc zdecydowanie warto!

Bierz bonus