O Nas

Witamy w serwisie sportbonusowy.pl!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie, więc poznajmy się lepiej! Ta sekcja powstała, by powiedzieć Ci nieco więcej o nas, ekipie, która tworzy serwis sportbonusowy.pl, a także przybliżyć Ci realia naszej pracy.

Redakcja

Moglibyśmy opowiedzieć tutaj historię o tym, jak to wiele lat temu grupka pasjonatów postanowiła założyć stronę internetową na swoich domowych PCtach. Ale byłoby to kłamstwo. Jesteśmy profesjonalistami pracującymi w firmie specjalizującej się w rynku hazardowym nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Poważnie. Nie zmienia to jednak faktu, że zespół prowadzący sportbonusowy.pl skupia swoją uwagę na polskim rynku bukmacherskim, ponieważ w tym właśnie siedzimy jako Polacy.

sportbonusowy.pl to przewodnik dla graczy zainteresowanych legalnym hazardem. Naszym celem jest:

  • udzielenie pomocy użytkownikom w uzyskaniu najlepszych bonusów i ofert specjalnych u bukmacherów online,
  • przegląd legalnych witryn dla graczy,
  • udzielanie darmowych porad, wskazówek i strategii dotyczących zakładów i gier.

W naszych działaniach współpracujemy z doświadczonymi typerami, copywriterami specjalizującymi się w pisaniu o zakładach i sportcie, a także samymi bukmacherami.

Bezpieczna i legalna gra

Nigdy nie promujemy nielegalnych operatorów hazardowych i zobowiązujemy się do informowania użytkowników o obowiązujących przepisach prawnych w Polsce. Zalecamy naszym czytelnikom, którzy padli ofiarą nieuczciwego traktowania ze strony operatorów, aby sygnalizowali takie przypadki za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie. Nie chcemy polecać bukmacherów, którzy nieuczciwie traktują swoich klientów!

Przybliżamy również naszym czytelnikom np. zasady i warunki przyznawania bonusów powitalnych bukmacherów, a także wszelkich innych ofert dostępnych na stronach promowanych przez nas operatorów. Ale z drugiej strony, nakładamy też pewne zobowiązania: nasi użytkownicy są zobowiązani do korzystania z treści zamieszczanych na naszej stronie w sposób legalny. Załoga sportbonusowy.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieuczciwe wykorzystanie artykułów znajdujących się na naszej stronie.

Kładziemy także nacisk na uczulanie naszych czytelników na tematy tzw. prawa hazardowego, zasad opodatkowania gier hazardowych, a także – a nawet przede wszystkim! – zdrowia i rozsądnego korzystania z usług bukmacherów i kasyna online.

Uzależnienie od hazardu

Zakłady online mogą być uzależniające dla niektórych osób. Jeśli zauważysz, że hazard negatywnie wpływa na Ciebie i/lub na Twoich bliskich, nie zwlekaj ze skorzystania ze specjalistycznej pomocy i wsparcia!

Anonimowi hazardziści

881 488 990

Partnerstwo i reklama

Strona sportbonusowy.pl jest zarządzana przez firmę Better Collective Paris, która posiada stosunki handlowe z określonymi operatorami zakładów i gier. Better Collective Paris nawiązuje współpracę jedynie z legalnymi w Polsce operatorami hazardowymi. Kiedy użytkownik korzystając z naszych porad zarejestruje się na stronie określonego operatora, nasza firma otrzymuje prowizję. Gracz oczywiście nic na tym nie traci!

Sportbonusowy.pl promuje konkretnych operatorów w ściśle określonych miejscach reklamowych, które są wyraźnie oddzielone od treści artykułów. Pozyskiwana dzięki temu prowizja pozwala na dalsze tworzenie artykułów i utrzymanie strony. Nie znajdziesz tutaj więc denerwujących banerów i reklam hamburgerów, dekoderów telewizyjnych, ciuchów albo seksownych lasek. Jedyne, treści reklamowe, które mogą się u nas znaleźć to te, które ustaliliśmy ze współpracującymi z nami bukmacherami. Koniec.

Niezależność redakcyjna

Na sportbonusowy.pl kładziemy szczególny nacisk na niezależność redakcyjną. Na nasz zespół nie jest wywierany nacisk ze strony partnerów handlowych, a nasze porównania i zalecenia opierają się na jasnych i przejrzystych kryteriach. Naszym celem jest stworzenie przewodnika po zakładach online, który pomoże graczom podjąć właściwe dla siebie wybory. Innymi słowy: jeśli usługa bukmachera nam się nie podoba, wyraźniej o tym napiszemy, bez względu na to, czy mamy podpisaną z nim umowę partnerską, czy nie.

Pomóż nam ulepszyć sportbonusowy.pl

Better Collective Paris dysponuje siecią stron internetowych, na których artykuły publikowane są od 2010 roku. Niektóre treści mogą być nieaktualne, dlatego zachęcamy naszych czytelników do napisania do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Osoby prawne

Strona sportbonusowy.pl jest obsługiwana przez:
Better Collective Poland Sp. z o.o.
ul. Mogilska 43
31-545 Kraków