O Nas

Tekst reklamowy | 18+

O nas

Sportbonusowy.pl to przewodnik dla graczy online zainteresowanych legalnym hazardem. Naszym celem jest:

  • udzielenie pomocy użytkownikom w uzyskaniu najlepszych bonusów i ofert specjalnych u bukmacherów online,
  • przegląd legalnych witryn dla graczy,
  • udzielanie darmowych porad, wskazówek i strategii dotyczących zakładów i gier.

Partnerstwo i reklama

Sportbonusowy.pl jest zarządzany przez firmę Better Collective Paris, która posiada stosunki handlowe z określonymi operatorami zakładów i gier.

Better Collective Paris nawiązuje współpracę jedynie z legalnymi operatorami hazardowymi. Kiedy użytkownik korzystając z naszych porad zarejestruje się na stronie określonego operatora, Better Collective Paris otrzymuje prowizję. Gracz oczywiście nic na tym nie traci!

Sportbonusowy.pl promuje konkretnych operatorów w ściśle określonych miejscach reklamowych, które są wyraźnie oddzielone od treści artykułów. Pozyskiwana dzięki temu prowizja pozwala na dalsze tworzenie artykułów i utrzymanie strony.

Niezależność redakcyjna

Na Sportbonusowy.pl kładziemy szczególny nacisk na niezależność redakcyjną. Na nasz zespół nie jest wywierany nacisk ze strony partnerów handlowych. Nasze porównania i zalecenia opierają się na jasnych i przejrzystych kryteriach. Naszym celem jest stworzenie przewodnika po grach i zakładach online, który pomoże graczom podjąć właściwe dla siebie wybory.

Bezpieczna i legalna gra

Nigdy nie promujemy nielegalnych operatorów hazardowych i zobowiązujemy się do informowania użytkowników o obowiązujących przepisach prawnych w zależności od lokalizacji gracza. Zalecamy naszym czytelnikom, którzy padli ofiarą nieuczciwego traktowania ze strony operatorów, aby sygnalizowali takie przypadki za pośrednictwem sekcji komentarzy lub formularza kontaktowego na naszej strony.

Przybliżymy również naszym czytelnikom zasady i warunki przyznawania premii, a także wszelkich innych ofert dostępnych na stronach promowanych przez nas operatorów. Użytkownicy serwisu są zobowiązani do korzystania z treści zamieszczanych na naszej stronie w sposób legalny. Sportbonusowy.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieuczciwe wykorzystanie artykułów znajdujących się na stronie.

Uzależnienie

Gra i zakłady online mogą być uzależniające dla niektórych osób. Nie ponosimy za to odpowiedzialności. Jeśli zauważysz, że hazard negatywnie wpływa na Ciebie i na Twoich bliskich, nie zwlekaj ze skorzystania ze specjalistycznej pomocy i wsparcia!

Anonimowi hazardziści

881 488 990

Pomóż nam ulepszyć Sportbonusowy.pl

Better Collective Paris dysponuje siecią stron internetowych, na których artykuły publikowane są od 2010 roku. Niektóre treści mogą być nieaktualne, dlatego zachęcamy naszych czytelników do pozostawiania komentarza lub napisania do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Osoby prawne:

Strona prowadzona przez Amazon Web Services LLC
P.O. Box 81226
Seattle, WA 98108-1226
http://aws.amazon.com

Strona Sportbonusowy.pl jest obsługiwana przez
Better Collective Paris
42 rue de Maubeuge
75009 Paris

Dyrektor wydawniczy: Henrik Lykkesteen

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci