18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

OKbet kod promocyjny | Kiedy OKbet?

Trwają właśnie naprawdę dobre lata dla polskich fanów zakładów! Czasy, kiedy zazdrościliśmy Brytyjczykom powoli odchodzą w niepamięć. W naszym kraju pojawia się coraz więcej poważnych graczy na rynku bukmacherskim. Najnowszym z nich jest OKbet.

Co możemy o nim powiedzieć? Póki co wejście na stronę OKbet.pl kończy się błędem przeglądarki, więc trudno przekonać się o czymkolwiek na własnej skórze, ale kilka kluczowych informacji jest nam już znane, mamy też sporo domysłów. Przekonaj się, czego możesz się spodziewać po OKbet!

BukmacherBonus
Powitalny
Aplikacja
Mobilna
Kod
Bonusowy
Odbierz Bonus
OKbetCzekamy na
otwarcie!
Nie dotyczyNie dotyczyJuż wkrótce
otwarcie!
STS100% do 300 PLN
+ cashback do 100 PLN
+ bonusy 50% do 1200 PLN
+ extra 60 PLN
TakBONUS100
PZBbukcashback 1000
PLN + freebet 50 PLN
TakNie dotyczy

Nowy bukmacher OKbet legalny

W tej kwestii nie ma żadnych obaw! Spółka pod nazwą Polski Bukmacher Sp. z o.o. z siedziba w Dąbrowie Górniczej trzeciego stycznia 2019 roku uzyskała prawo do prowadzenia działalności w naszym kraju. Wszystko odbywa się w pełni legalnie. Jesteśmy już pewni, że firma ma w planach działalność związaną z grami losowymi i zakładami wzajemnymi, która prowadzona będzie za pośrednictwem strony o adresie okbet.pl. Nie wiemy jeszcze, czy bukmacher zaoferuje użytkownikom także aplikację mobilną, ale podejrzewamy, że będzie możliwość korzystania z mobilnej wersji strony internetowej. Najważniejsze jest to, że możesz już bez strachu przed oszustwem oczekiwać startu nowej marki.

OKbet kod promocyjny

Nie wiadomo jeszcze, jak będzie wyglądał OKbet kod promocyjny, ani czy bukmacher w ogóle na taki się zdecyduje. Ale ponieważ większość operatorów w Polsce decyduje się na wdrożenie systemu współpracy i wydawaniu bonusów za kody, spodziewać się należy, że prędzej, czy później znajdzie się i kod bonusowy OKbet.

Co z OKbet bonus?

Odkąd usłyszeliśmy o powstaniu nowego bukmachera nie możemy przestać myśleć o jednym: jaki będzie OKbet kod promocyjny i, co jeszcze ważniejsze, jakich możemy się spodziewać korzyści po jego użyciu? Mamy w tej kwestii sporo domysłów. Nowy bukmacher OKbet na pewno będzie starał się przekonać do siebie nowych klientów przez zachęcającą promocję powitalną. Prawdopodobnie trzeba będzie wpisać OKbet kod bonusowy w trakcie rejestracji, aby cieszyć się bonusowymi środkami finansowymi. Jest kilka możliwości. Spodziewamy się:

  • Darmowy zakład zwany także free bet – to klasyczna opcja na zachęcenie uczestników do przejrzenia oferty buka. Żeby zrobić wrażenie na starych wyjadaczach OKbet powinien zaoferować około 50 PLN, ale już 25 PLN nie wyglądałoby źle na tle pozostałych polskich bukmacherów.
  • Pomnożenie pierwszej wpłaty – to właśnie na bazie takiego bonusu niejeden bukmacher kusi reklamami, na których wypisane są ogromne liczby. Typowy mnożnik to 2x, co oznacza, że Twój pierwszy depozyt jest podwajany – wpłacasz na przykład 200 złotych, a bukmacher dorzuca Ci do tego 200 złotych na konto bonusowe, więc łącznie dysponujesz czterema stówkami. Właśnie tak będzie najprawdopodobniej wyglądać oferta powitalna OKbet. Jeśli OKbet bonus miałby na nas zrobić naprawdę duże wrażenie, bukmacher musiałby pokusić się o potrojenie depozytu. Takie rozwiązanie nie jest bardzo prawdopodobne, ale możliwe, że nowy bukmacher OKbet zaoferuje tak pokaźną kasę na przykład pierwszemu tysiącowi klientów. Warto być na czasie, żeby nie przegapić takiej ewentualności!
  • Ubezpieczenie – co gdyby Twoje środki były przez jakiś czas bezpieczne od straty? Gdybyś mógł postawić mega ryzykowny zakład z wielką możliwą wygraną bez przejmowania się utratą środków? Tego typu bonusy pojawiają się ostatnio rzadko. Jeśli więc bukmacher będzie chciał, aby OKbet kod promocyjny wyróżniał się na tle rynku, to możliwe, że zaoferuje swoim klientom tego rodzaju przyjemność.

Zakłady na OKbet.pl

Oczywistym minimum są z pewnością znane i kochane w Polsce sporty takie jak piłka nożna, piłka ręczna, tenis czy koszykówka. Czy po OKbet możemy się jednak spodziewać czegoś mniej typowego? Nowy bukmacher OKbet będzie musiał wyróżnić się na tle innych, aby odebrać im klientów. Spodziewamy się więc sporej liczby ciekawych lub nawet zabawnych zakładów, dzięki którym wiadomość o ich serwisie rozejdzie się drogą szeptaną. Nie zdziwią nas zakłady na temat wydarzeń politycznych czy ekonomicznych, a może bukmacher pokusi się nawet o zabawę z popkulturą.

W zeszłych latach w modzie są także sporty wirtualne. Spodziewamy się, że OKbet przedstawi co najmniej zadowalający ich wybór: liczymy na klasyczne trio w postaci piłki nożnej, tenisa i wyścigów (konnych lub rajdowych). Trudno byłoby też uwierzyć, że na okbet.pl mogłoby nie znaleźć się miejsce dla esportów. W obecnych czasach wydają się one już nieodłączną częścią bukmacherki, podejrzewamy więc, że obstawisz tam najpopularniejsze gry typu League of Legends czy Counter Strike GO. Z chęcią przyjęlibyśmy też jednak mniej znane opcje!

Płatności na OKbet.pl

Ze względu na brak zmian w polskim prawie jedno jest pewne – podobnie jak wszyscy inni bukmacherzy na naszym rynku OKbet.pl będzie pozwalać na wypłacanie środków jedynie na konto bankowe podane podczas rejestracji, założone na to samo nazwisko co konto na portalu bukmacherskim. Ciekawych rozwiązań możemy wyczekiwać jednak w kwestii wpłacania pieniędzy na portal. Wyczekiwanym przez polskich klientów sposobem jest PayPal. Wielu Polaków korzysta z tego portfela online, ale większość bukmacherów wydaje się to ignorować. Jeśli chodzi o sposoby płatności, których możemy się spodziewać niemal na 100%: nowy bukmacher OKbet raczej nie pomine możliwości wpłaty przelewem bankowym, płatnością kartą oraz przy pomocy wciąż popularnych w Polsce kodów Paysafecard.

Jak będzie brzmiał OKbet kod bonusowy? Czy bukmacher od razu umożliwi korzystanie ze swoich usług poprzez aplikację mobilną? Czy będzie możliwość śledzenia wydarzeń sportowych poprzez streaming video? Te wszystkie pytania pozostają póki co bez odpowiedzi. Najprawdopodobniej wiele okaże się z chwilą premiery strony OKbet.pl. Wszystkie nowe informacje od razu opublikujemy na stronie.

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Czy warto czekać na OKbet?

Bukmacher zapowiada się nieźle, aczkolwiek o konkretach na razie ciężko mówić. Niemniej im więcej bukmacherów w Polsce, tym większa rywalizacja, co oznacza lepsze bonusy dla graczy. Czekamy zatem!

Jak będzie wyglądał OKbet kod promocyjny?

Tego na razie nie wie nikt, nawet najstarsi górale. Pierwsze pytanie brzmi, czy wogóle na kod promocyjny OKbet się zdecyduje. Jeśli tak, to co on zagwarantuje? Po cichu liczymy na fajne bonusy, ale nie ma co zapeszać. Uzbrojmy się w cierpliwość.

Czy będzie w OKbet bonus na start?

Bonus powitalny w OKbet? To pewne! Trudno wyobrazić sobie, żeby OKbet wyłamał się i jako pierwszy bukmacher nie przygotował promocji na start. Warto zatem zapytać, jak bonus na start będzie wyglądał. Póki co są to tylko przewidywania, ale najczęściej pojawiają się opinie o bonusie od depozytu i zakładzie bez ryzyka. Pożyjemy, zobaczymy.