18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Płatności Totolotek: wypłaty i wpłaty

W zakładach bukmacherskich Totolotek płatności obsługiwane są przez szybkie przelewy. Możesz z nich skorzystać zarówno przy depozytach, jak i wypłatach wygranych. U bukmachera Totolotek wypłaty możliwe są tylko dla zweryfikowanych graczy. Podpowiadamy, jak przejść weryfikację.

Płatności – krok po kroku

Szukasz, jak funkcjonują u bukmachera Totolotek wypłaty wygranych? Dobrze trafiłeś! Rozpocząłeś już bukmacherską przygodę, a może zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego dla siebie serwisu? W naszym przewodniku, krok po kroku wyjaśnimy, jak wyglądają w zakładach bukmacherskich Totolotek płatności.

Jak dokonać u bukmachera Totolotek wpłaty?

Totolotek wypłaty wpłaty

W świecie zakładów bukmacherskich nie ma nic za darmo. Aby rozpocząć obstawianie meczów – także na stronie Totolotek depozyt jest warunkiem niezbędnym. Poniższe kroki pokażą Ci, w jaki sposób dokonać u bukmachera Totolotek wpłaty:

  • Zaloguj lub zarejestruj się na stronie
  • Kliknij w lewym górnym rogu przycisk “Wpłata”
  • Wybierz jedną z dostępnych metod wpłat
  • Wprowadź kwotę depozytu
  • Zatwierdź wpłatę przyciskiem “Kontynuuj”

Pamiętaj, że rejestrując się z wykorzystaniem kodu promocyjnego, Totolotek da Ci bonus powitalny. Klikając w link dowiesz się także, jak wypłacić bonus powitalny.

Bierz bonus

Jak dokonać u bukmachera Totolotek wypłaty?

Jeżeli przed rozpoczęciem gry zastanawiasz się, jak wyglądają w zakładach bukmacherskich Totolotek wypłaty to dobrze trafiłeś. Jeśli już wygrałeś – to przede wszystkim gratulujemy! Zanim otworzysz jednak szampana, sprawdź, jak wypłacić wygrane:

  • Zaloguj się na swoje konto
  • Rozwiń po lewej stronie “Menu”
  • Kliknij na odnośnik “Wypłata”
  • Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić
  • Potwierdź wypłatę

W zakładach bukmacherskich Totolotek płatności, jeżeli chodzi o wypłaty, odbywają się tylko i wyłącznie na osobisty rachunek bankowy. Ma to związek z ustawą hazardową i regulacjami Ministerstwa Finansów. Przed dokonaniem wypłaty musisz ponadto zweryfikować swoją tożsamość. Cała procedura polega na przekazaniu do Działu Finansowego skanów dowodu tożsamości. Możesz skorzystać z formularza na stronie internetowej lub przesłać je bezpośrednio na skrzynkę e-mail.

Totolotek metody płatności

Czas nieco bliżej przyjrzeć się, jak wyglądają na stronie Totolotek płatności. W dalszej części artykułu zobaczysz dokładnie, jak wpłacać i wypłacać w Totolotku. Zapewne zastanawiasz się także jaki jest minimalny w zakładach bukmacherskich Totolotek depozyt? Na to pytanie też mamy odpowiedź. Pamiętaj, że za pierwszą wpłatę możesz otrzymać od bukmachera Totolotek bonus!

Totolotek płatności

W poniższej tabeli przedstawiliśmy wszystkie dostępne opcje złożenia depozytu, a także podjęcia wygranych środków. Opisaliśmy, to, co powinieneś wiedzieć – minimalne kwoty, wysokość prowizji, a także czas realizacji.

Totolotek płatności – wpłatyMinimalna kwotaProwizja za wpłatęCzas realizacji
Dotpay4 złbraknatychmiastowo
Tpay4 złbraknatychmiastowo
BLIK4 złbraknatychmiastowo
Skrill4 złbraknatychmiastowo
Visa4 złbraknatychmiastowo
MasterCard4 złbraknatychmiastowo
PaySafe Card20 złbraknatychmiastowo
Wybierz płatność

Wiesz już, jak wyglądają u bukmachera Totolotek wpłaty pieniędzy. A może poszczęściło Ci się i wygrałeś? Brawo! Zobacz teraz, jak możesz wypłacić wygrane. Jeżeli tylko się rozglądasz, to też zwróć uwagę, bowiem metody wypłat to jeden, z kluczowych elementów, przy wyborze najlepszego bukmachera.

Totolotek płatności – wpłatyMinimalna kwotaProwizja za wpłatęCzas realizacji
Przelew bankowy10 złbrakdo 7 dni roboczych

FAQ – Pytania dotyczące płatności

Czy w Totolotku zrobię wpłatę i wypłatę na Skrill?

Możesz wpłacić pieniądze za pośrednictwem portfela Skrill. Minimalna kwota to 4 złote, a przelew jest księgowany natychmiast. Nie ma z kolei możliwości wypłaty wygranych tą metodą.

Jak długo czeka się na wypłaty Totolotka?

Twoje zlecenie wypłaty musi zostać zaksięgowane przez Dział Finansowy. Totolotek wypłaty realizuje tradycyjnymi przelewami bankowymi. Całość - od momentu zlecenia wypłaty - do pojawienia się środków na Twoim rachunku bankowym może zająć do 7 dni roboczych.

Jaki jest minimalny u bukmachera Totolotek depozyt i minimalna wypłata?

Minimalny depozyt to 4 złote (jedynie w przypadku Paysafecard wynosi on 20 złotych). Minimalna wypłata to 10 złotych.

Czy mogę zrobić wypłatę na konto zagraniczne?

Nie ma takiej możliwości. Wypłaty realizowane są tylko na osobisty rachunek bankowy gracza, który musi być zarejestrowany w Polsce.

Jak anulować wypłatę?

W zakładach bukmacherskich Totolotek płatności w przypadku zlecenia wypłat możesz anulować jedynie do momentu, w którym zlecenie ma status “oczekujące”. Po jego zatwierdzeniu nie ma już możliwości rezygnacji z podjęcia pieniędzy.

Totolotek Obsługa Klienta – Ocena

W każdych zakładach bukmacherskich, w tym także u bukmachera Totolotek płatności są niemalże kluczową rzeczą. Ważna jest także sprawna obsługa klienta, która pozwoli Ci rozwiązać wszelkie problemy. Masz wątpliwości co do oferty bukmachera, czy właśnie zapytania odnośnie wpłat, czy wypłat? Zobacz, na jaką pomoc możesz liczyć.Zanim jednak przedstawimy poszczególne metody kontaktu, to należy wspomnieć, że Obsługa Klienta u bukmachera Totolotek wygląda naprawdę pokaźnie. Czat na żywo, Infolinia oraz poczta e-mail – wszystkie te opcje gwarantują wysoki poziom. Przydałby się całodobowy czat na żywo, bo prawie, niekiedy (zwłaszcza w porach nocnych) robi wielką różnicę.

Czat na żywo

Najczęściej wybieraną przez graczy metodą kontaktu z bukmacherem jest czat na żywo. Umożliwia on najszybsze (obok Infolinii) otrzymanie pomocy. Konsultanci Totolotka dostępni są na czacie niemalże przez całą dobę.

Infolinia

Zakłady bukmacherskie Totolotek udostępniły także wsparcie klienta poprzez Infolinię. Pracownicy Działu Obsługi Klienta odbierają telefony codziennie w godzinach 9:30 – 22:00.

Formularz kontaktowy

Jeżeli cenisz sobie już dość tradycyjną formę kontaktu – poprzez adres e-mail, to również możesz skorzystać z tej opcji. Czas oczekiwania na odpowiedź nie powinien przekroczyć 24 godzin, ale z reguły “odzew” ze strony bukmachera następuje zdecydowanie szybciej.

Dział Pomocy

Oprócz bezpośredniego kontaktu, Totolotek udostępnił także Dział Pomocy. Znajdziesz tam regulamin bukmachera, a także odpowiedzi na najbardziej podstawowe pytania, jak chociażby to, jak wyglądają u bukmachera Totolotek płatności. Dział Pomocy jest szczególnie przydatny, jeżeli jesteś początkującym graczem zakładów bukmacherskich.