18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Promocje bukmacherskie – wrzesień 2022

Promocje bukmacherskie są najlepszym sposobem na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Najczęstsze bonusy bukmacherskie to: darmowy zakład, bonus bez depozytu i zakład bez ryzyka. W naszym artykule znajdziesz najważniejsze informacje o aktualnych promocjach bukmacherskich. Przedstawiamy także kody promocyjne. Jakie bonusy powitalne dzięki nim zyskasz?

Promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów w Polsce

Zapewne rozpoczynając przygodę bukmacherską bez wątpienia chciałbyś zostać graczem, który będzie dużo wygrywał. Droga nie jest łatwa i nie będziemy owijać w bawełnę – jest skomplikowana. Na rynku zakładów wzajemnych istnieje jednak kilka sposobów, jak ułatwić sobie rozpoczęcie gry w zakładach bukmacherskich. Jednym z nich są promocje bukmacherskie.

Legalni bukmacherzy w Polsce

Legalny bukmacherOpinie o bukmacherze
STSSTS zakłady opinie
BetclicBetclic zakłady opinie 
PZBukPZBuk zakłady opinie
FortunaFortuna zakłady opinie
LV BETLV BET zakłady opinie
eTotoETOTO zakłady opinie
TotolotekTotolotek zakłady opinie
MileniumMilenium zakłady opinie
forBETforBET zakłady opinie
NoblebetNoblebet zakłady opinie
TotalbetTotalbet zakłady opinie
BetFanBetFan zakłady opinie
eWinnereWinner zakłady opinie
TypikoTypiko zakłady opinie
TrafTraf zakłady opinie

W tabeli powyżej znajdziesz najważniejsze informacje o legalnych bukmacherach, a także nasz autorski ranking bonusów powitalnych. Jednym słowem – wszystkie informacje, które powinieneś posiąść przed rejestracją konta.

zakłady sportowe

Promocje bukmacherskie na start – bonusy powitalne

Legalni bukmacherzy oferują różne bonusy bukmacherskie. Pierwszym z bonusów, który możesz otrzymać – tuż po rejestracji konta – to oferta powitalna. To najbardziej pożądana przez graczy promocja, zwana również bonusem na start. Bukmacherzy w ramach oferty powitalnej proponują najczęściej: bonus od depozytu, darmowy zakład oraz zakład bez ryzyka.

W tym miejscu warto na chwilę się zatrzymać. Jak zapewne zauważyłeś promocje bukmacherskie – w postaci ofert powitalnych opiewają na naprawdę na różne kwoty. Pamiętaj, że nie zawsze wysokość oferty powitalnej świadczy o tym, że jest ona najbardziej atrakcyjna. Może się zdarzyć tak, że bonus od depozytu w postaci 500 PLN będzie bez wątpienia lepszy od tego, w wysokości 800 PLN. Przy ofercie powitalnej istnieje coś takiego, jak wymagany obrót. Oznacza to tyle, że bukmacher przyzna Ci darmowe środki. Nie będziesz mógł jednak ich wypłacić, dopóki nie dokonasz wymaganego obrotu. Najczęściej mowa tutaj o postawieniu zakładów za wielokrotność przyznanego bonusu, po określonym przez zakłady bukmacherskie minimalnym kursie.

Najlepsze bonusy bukmacherskie na start

Kody Promocyjne Bukmacherzy – wrzesień 2022

Zakłady BukmacherskieBonus Powitalny VIPKod Rejestracyjny
Fortunastandardowa oferta 820 PLN
+ 10 PLN więcej
Zobacz kod
STSstandardowa oferta 1560 PLN
+ 100 PLN więcej
Zobacz kod
forBETstandardowa oferta 3000 PLN
+ 280 PLN więcej
Zobacz kod
LV BETstandardowa oferta 3333 PLN
+ 20 PLN więcej
Zobacz kod
Betclicstandardowa oferta 200 PLNZobacz kod
eWinnerstandardowa oferta 600 PLN
+ 10 PLN więcej
Zobacz kod
PZBukstandardowa oferta 1050 PLNZobacz kod
TOTALbetstandardowa oferta  5040 PLNZobacz kod
Totolotekstandardowa oferta 800 PLN

 +4 PLN więcej

Zobacz kod

W powyższej tabeli przedstawiliśmy aktualne kody promocyjne, dzięki którym najlepsze bonusy powitalne mogą być Twoje. Przeczytasz tam także szczegółowo o bonusach, jakie czekają na Ciebie u poszczególnych bukmacherów.

Kody promocyjne a promocje bukmacherskie

Jak kody promocyjne wpływają na bonusy bukmacherskie? Otóż postaramy się to wyjaśnić na prostym przykładzie:

Zamierzasz zarejestrować się u jednego z legalnych bukmacherów. Na stronie bukmachera znajdujesz informacje, że na start oferuje podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN. Tak, to prawda. Nie potrzebujesz kodu promocyjnego, aby otrzymać ofertę powitalną. Jednakże rejestrując się z kodem otrzymasz jeszcze więcej bonusów! Dla przykładu, wspomniane wyżej 1000 PLN może wynieść 1200 PLN, a dodatkowo dostaniesz także bonus bez depozytu!

Najlepsze kody promocyjne wrzesień 2022

Kod promocyjny STS BONUS100

STS

98/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!

Jeżeli zarejestrujesz się w STS i wykorzystasz nasz kod promocyjny otrzymasz na start aż do 1660 PLN! Na taką kwotę składa się przede wszystkim podwojenie pierwszej wpłaty – aż do 300 PLN. Dodatkowo, za rejestrację z kodem, otrzymasz ekskluzywny cashback do 100 PLN. Na dokładkę czekają bonusy 50% po 500 i 700 PLN, a skorzystać możesz też z dodatkowych 60 PLN za realizację kilku zadań po trzech pierwszych depozytach.

sts bonus powitalny

Kod promocyjny Fortuna

Fortuna

90/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

Fortuna kod promocyjny MAXVIP

Podaj w Fortunie kod promocyjny MAXVIP i odbierz freebety 10 zł i 20 zł, cashback do 600 zł oraz bonus 50% do 200 zł!

W przypadku jednego z najstarszych bukmacherów, jakim jest Fortuna oferta powitalna z kodem promocyjnym to aż 830 PLN! Już za samą rejestrację, dzięki naszej promocji otrzymasz bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. Twój pierwszy depozyt zostanie nagrodzony bonusami – cashback 600 PLN oraz 10 PLN w punktach lojalnościowych. Dodatkowo, za drugą wpłatę otrzymasz 50% do 200 PLN.

Kod promocyjny Betclic

Betclic

73/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

Betclic kod promocyjny VIPBONUSPL

Podaj w Betclic kod promocyjny VIPBONUSPL i wykorzystaj bonus cashback aż do 200 zł!

Bukmacher Betclic wrócił na polski rynek zakładów wzajemnych. Zakłady te charakteryzuje świetnie wykonana platforma internetowa oraz mobilna. Ponadto w Betclic znajdziesz szeroką ofertę sportów i rozgrywek. W Betclic zgarniesz na start cashback do 200 zł. To nie wszystko, bowiem otrzymasz także inne, limitowane promocje!

Kod bonusowy PZBuk

PZBuk

75/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

PZBuk kod bonusowy

Podaj w PZBuk kod bonusowy i odbierz pakiet na start: freebet 50 zł zakład bez ryzyka aż do 1000 zł!

Na tę chwilę nie jest potrzebny tutaj kod bonusowy, a oferta powitalna buka PZBuk pozwoli Ci odebrać aż dwie wyjątkowe promocje. Mowa tutaj o bonusie powitalnym cashback do kwoty maksymalnej 1000 PLN. Dodatkowo, za rejestrację z kodem otrzymasz freebet 50 PLN. Darmowy zakład przysługuje za dokonanie pierwszego depozytu na kwotę min. 50 PLN i postawienie co najmniej na tę kwotę zakładu po kursie minimum 2.0. Możesz nim obstawić kupon wielokrotny z kursem min. 1.40 na każde zdarzenie, a wygrane nie podlegają obrotowi!

PZBuk kod bonusowy MAXSPORT

Kod rejestracyjny eWinner: VIPMAX

eWinner

68/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

eWinner kod promocyjny VIPMAX

Podaj w eWinner kod promocyjny i ciesz się powiększonym bonusem! Czekają cashback do 110 zł i bonus 100% do 500 zł!

Jakie promocje bukmacherskie przygotował eWinner? Otóż dokonując rejestracji z naszym kodem możesz zgarnąć nawet 610 PLN! Po rejestracji  oraz wpłacie drugiego depozytu otrzymasz bonus 50% do kwoty 500 PLN. Oprócz tego Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do kwoty 110 PLN, ale pamiętaj, aby był on aż tak wysoki, musisz podać nasz kod promocyjny!

Kod bonusowy eToto

etoto

75/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

eToto kod bonusowy

odaj w eToto kod bonusowy i odbierz od bukmachera mega doładowanie: 200% do 200 zł od pierwszego depozytu!

Ciekawy bonus przygotowało dla nowych graczy eToto. Bukmacher powiększy Twoją pierwszą wpłatę aż o 200% – do 200 PLN. Czekamy, czy pojawią się jeszcze jakieś dodatkowe bonusy!

Kod promocyjny Totolotek

Totolotek

25/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

Totolotek kod promocyjny po rejestracji

Podaj w Totolotku kod promocyjny po rejestracji – w zakładce z płatnościami. Przy okazji odbierz także bonus 25 zł bez depozytu i 500 zł za depozyt.

W końcu doczekaliśmy się i Totolotek kod promocyjny jest gotowy do użycia! Co takiego możesz dzięki niemu zyskać? Bonus 100% do kwoty 500 PLN, cashback do 230 PLN, bonus mobilny za 49 PLN oraz na dokładkę freebet za 25 PLN są już w zasięgu ręki! Nasz kod promocyjny podajesz już po dokonaniu rejestracji na stronie bukmachera. Znajdź zakładkę “Wpłaty”, a następnie kliknij na Bonus.card/Kod Bonusowy. Uwierz nam, to nic trudnego!

Dlaczego warto brać bonus powitalny?

Bonus powitalny, jak już zdążyliśmy wspomnieć, to najbardziej pożądane promocje bukmacherskie. Zapewne zastanawiasz się, czy warto brać bonus powitalny? Odpowiedź jest prosta – tak, warto. Jeżeli masz nadal wątpliwości, postaramy się wyjaśnić to na prostym przykładzie:

Chcesz rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi, ale masz ograniczone środki pieniężne. Właśnie między innymi w takiej sytuacji, z pomocą przychodzą bonusy bukmacherskie, jak na przykład bonus powitalny. Zakłady bukmacherskie oferują bardzo różne bonusy. Z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie.

Zadaj sobie też pytanie – “dlaczego nie chcę darmowych środków?”. Z pewnością nie znajdujesz logicznej odpowiedzi na to pytanie. Idealnie pasuje tutaj potoczny zwrot – dają, to bierz.

Przytoczmy jeszcze jeden przykład. Posłużmy się ofertą powitalną, jaką jest bonus od depozytu. Wpłacasz 500 PLN. Wolisz rozpocząć obstawianie mając na koncie 500 PLN, czy 1000 PLN? Chyba już sobie odpowiedziałeś. To właśnie dzięki bonusowi powitalnemu otrzymasz dodatkowe środki, czy też inne promocje bukmacherskie.

Darmowy zakład i bonus bez depozytu

Zacznijmy od tego, czym jest darmowy zakład i bonus bez depozytu. Jak zapewne zdążyłeś zauważyć, nazwy brzmią bliźniaczo. Znaczenie tych bonusów w wielu przypadkach jest jednak zgoła inne.

Bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu to środki przyznane przez bukmachera bez wkładu własnego. Oznacza to tyle, że nie musisz wpłacać żadnych pieniędzy, aby otrzymać od bukmachera bonus bez depozytu. Bonus przyznawany jest najczęściej przy okazji rejestracji konta. Do jego otrzymania uprawniają kody bonusowe. Otrzymać go możesz za samą rejestrację lub też za potwierdzenie swojej tożsamości – skanami dowodu tożsamości.

Darmowy zakład

Czym jest zatem darmowy zakład? Wśród niektórych bukmacherów pojęcia darmowego zakładu i bonusu bez depozytu się pokrywają. Jednakże nie jest to regułą. Niektóre zakłady bukmacherskie mianem darmowego zakładu nazywają również zakład bez ryzyka. Zacznijmy jednak od początku.Bukmacherzy zwykli rozdawać darmowe zakłady w sportach, czy rozgrywkach, które zamierzają promować. Często dzieje się tak przy okazji ważnych wydarzeń, jak np. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Języczkiem uwagi w przypadku darmowych zakładów są też nowe oferty zakładów bukmacherskich. Jeżeli jakiś bukmacher wprowadza do swojej oferty nowy sport, rozgrywkę, czy ligę – właśnie w ten sposób może dać graczom “posmakować” tej nowinki. W takich przypadkach darmowe środki uzależnione są najczęściej od dokonanych przez Ciebie zakładów. Posłużmy się przykładem:

Jeżeli wniesiesz zakłady za 100 PLN na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, wówczas otrzymasz darmowe 20 PLN na te rozgrywki.

Jak zatem dostrzegłeś tutaj klaruje się główna różnica. Bonus bez depozytu – otrzymujesz go bez wpłaty własnej. W przypadku darmowego zakładu – musisz obrócić swoimi pieniędzmi.

Wspomnieliśmy także, że jako darmowy zakład określany jest także zakład bez ryzyka. I tutaj kolejny raz musimy napisać wprost – nie jest to typowy darmowy zakład. Przecież najpierw musisz obstawić za swoje pieniądze, a to, że bukmacher odda Ci środki w przypadku niepowodzenia nie zmienia w żadnym stopniu tej sytuacji.

Warto zatem, żebyś dokładnie zapoznał się, jakie oferty proponuje dany bukmacher. Promocje bukmacherskie oznaczone jako bonus bez depozytu i darmowy zakład mogą, ale nie muszą oznaczać tego samego. Z ofertami bukmacherów zapoznasz się przeglądając tabelę oznaczoną jako “legalni bukmacherzy”, którą umieściliśmy we wstępie naszego artykułu.

Zakład bez ryzyka

Czym jest zatem wspomniany zakład bez ryzyka. Napisaliśmy już o tym nieco powyżej. Taki zakład to ubezpieczenie Twojego zakładu. Może być on przyznany w ramach oferty powitalnej, a także przy okazji innych promocji tymczasowych.

W każdym przypadku ustalona jest minimalna i maksymalna kwota, na jaką obowiązuje wspomniany zakład. Ale to nie wszystko. Spójrz na przykład:

Wybrałeś zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 200 PLN. Postawiłeś na mecz Polska – Francja, że wygrają biało-czerwoni. Teraz masz dwie możliwości, albo trafisz zakład, albo go przegrasz i bukmacher zrobi zwrot:

Jeżeli trafiłeś zakład, to po prostu cieszysz się ze swojej wygranej i zwycięstwa reprezentacji Polski.

Polacy przegrali? Wówczas bukmacher oddaje Ci środki w ramach zakładu bez ryzyka – w tym przypadku 200 PLN i teraz uważaj. Bukmacherzy zwykli to robić na dwa sposoby: albo oddają całość, albo potrącają podatek. W pierwszym przypadku otrzymasz 200 PLN, a w drugim kilkanaście procent mniej. Warto zatem wybrać bukmachera, który oferując tego typu bonusy bukmacherskie nie potrąca podatku.

Zakład bez podatku

Promocje bukmacherskie to nie tylko wspomniane wyżej darmowe zakłady, czy zakłady bez depozytu, ale również wiele innych ofert. Jedną z nich jest zakład bez podatku.

Legalni bukmacherzy – w przeciwieństwie do zakładów bez licencji – zobligowani są do pobierania 12% podatku od każdej Twojej wygranej. Ma to związek z obowiązującą w Polsce ustawą hazardową. Podatek zostaje naliczony już po wysłaniu kuponu – co zresztą łatwo zauważysz. Jeżeli obstawiłeś za 100 PLN po kursie 2.00, to nie wygrasz oczywiście równych 200 PLN. Twoja ewentualna wygrana wyniesie 176 PLN, czyli zostanie dokładnie pomniejszona o należny 12% podatek. Dostrzeżesz to także w przypadku wspomnianego kilka akapitów wyżej cashbacku. Niektórzy bukmacherzy zwracają środki, ale właśnie potrącone o należny podatek.

Zakłady bukmacherskie starają się zachęcić graczy proponując zakłady bez podatku. Zapewne zastanawiasz się jak to możliwe, skoro wspomnieliśmy o ustawie hazardowej, która nakłada na firmy taki obowiązek. Otóż w przypadku ofert promocyjnych “zakład bez podatku” to bukmacher bierze na siebie odpowiedzialność podatkową i płaci podatek za Ciebie.

Gdzie spotkać takie bonusy bukmacherskie? Sytuacja zmienia się naprawdę dynamicznie, a najświeższe oferty przedstawiamy na naszej stronie. Odnośniki do nich znajdziesz we wstępie artykułu – w specjalnie przygotowanej przez nas tabeli.

Kiedy najczęściej oferowane są zakłady bez podatku? Są to zazwyczaj promocje tymczasowe. Jeżeli bukmacher prowadzi szeroką kampanię reklamową, to w jej ramach może na określony czas zaproponować wszystkim graczom – na całą ofertę – zakłady bez podatku. Najczęściej jednak dotyczą one konkretnych dyscyplin. W ostatnim czasie najczęściej można było się spotkać z zakładami bez podatku na esport. Ma to w dużej mierze związek z rosnącą popularnością branży gamingowej. Zakłady bukmacherskie dostrzegły potencjał sportu elektronicznego i w ten sposób starają się zachęcić do obstawiania fanów tej dyscypliny.

programy lojalnościowe

Programy lojalnościowe

Programy lojalnościowe są znane od kiedy tylko bukmacherzy pojawili się w sieci. Jednakże w ostatnim czasie ten element promocji bukmacherskich przeszedł prawdziwą rewolucję. Aktualnie programy lojalnościowe to także bonusy powitalne.

Programy lojalnościowe to nic innego, jak nagradzanie graczy za ich aktywność w zakładach. Mówiąc wprost – chodzi tutaj o zbieranie punktów, które w późniejszym czasie możesz wymienić na różne promocje bukmacherskie, czy inne atrakcyjne nagrody.

Za co możesz dostać punkty? Już na początku przygody z zakładami bukmacherskimi punkty możesz dostać za rejestrację oraz potwierdzenie swojej tożsamości. Warto zwrócić tutaj uwagę, że rejestrując się z kodami promocyjnymi możesz otrzymać dodatkową ilość punktów! Ponadto premiowany jest każdy depozyt, a także każda postawiona złotówka na zakłady.

Na co możesz wymienić zebrane punkty? To już tak naprawdę zależy od konkretnego bukmachera, ale uczciwie trzeba przyznać – nagrody są bardzo atrakcyjne. Jak to wygląda w danych zakładach bukmacherskich, przeczytasz we wstępie naszego artykułu (patrz tabela). Reasumując, najczęstsze z promocji bukmacherskich, które przysługują za wymianę punktów to:

 • dodatkowy bonus od depozytu
 • zakłady bez ryzyka
 • darmowe zakłady
 • darmowe środki bonusowe

Ponadto oprócz stricte bonusów bukmacherskich otrzymać możesz bilety na ważne wydarzenia, koszulki ulubionych drużyn, czy wiele, wiele innych gadżetów sportowych.

Aktualne promocje bukmacherskie

Promocje bukmacherskie to bez wątpienia ważny aspekt dotyczący zakładów bukmacherskich. W związku z tym, jak już wspomnieliśmy, bonusy bukmacherskie możesz sprawdzić bezpośrednio na stronach bukmacherów. Nie jest to jednak najkorzystniejsze rozwiązanie. Oferta przedstawiania bezpośrednio przez zakłady bukmacherskie dotyczy wszystkich użytkowników, a więc nie jest aż tak atrakcyjna, jak limitowane promocje. W związku z tym, najlepsze bonusy możesz dostać tylko i wyłącznie korzystając z kodów promocyjnych.

Bukmacherzy ściśle współpracują ze stronami takimi, jak nasza. W związku z tym udostępniają dla Ciebie – naszego czytelnika ekskluzywne bonusy powitalne. Jeżeli czytasz ten artykuł, to jesteś o krok od uzyskania takiej oferty. Jedyne co musisz zrobić, to użyć odpowiedni kod promocyjny przy rejestracji u danego bukmachera. Kody promocyjne znajdziesz na wstępie artykułu. W tym miejscu musimy także wspomnieć, że czuwamy nad aktualnością kodów. Nie masz zatem powodów do obaw, że rejestrując się z naszego polecenia, ekskluzywne bonusy powitalne Cię ominą.

Reasumując, jeśli nadal zastanawiasz się u którego bukmachera rozpocząć grę polecamy ranking bonusów, który znajdziesz na naszej stronie.