Załóż konto w PZBuk: kod bonusowy 2022

Rzućmy okiem, czy jest na PZBuk kod bonusowy, dzięki któremu nasi użytkownicy wycisną jeszcze więcej z powitalnej oferty tego bukmachera, czy może w serwisie obowiązuje inny mechanizm odbioru bonusu! Gotowy?

PZBuk

75/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.11.2022

PZBuk kod bonusowy

Podaj w PZBuk kod bonusowy i odbierz pakiet na start: freebet 50 zł zakład bez ryzyka aż do 1000 zł!

Z naszym kodem od PZBuk bonus od tego bukmachera zyskuje na wartości! Otrzymasz darmowy zakład, który nie jest dostępny w ofercie standardowej – nie przegap takiej okazji i przejdź na serwis przy pomocy naszego linka partnerskiego! To wystarczy, żeby otrzymać najlepszy możliwy bonus, nie musisz wpisywać kodu do formularza.

Na PZBuk kod bonusowy nie jest potrzebny, by odebrać bonus cashback 1000 PLN

PZBuk kod bonusowy - odbierz od PZBuk bonus 1000 zł + freebet 20 zł

Dla wszystkich nowych klientów czeka w PZBuk bonus powitalny: cashback 1000 PLN, czyli ubezpieczony zakład aż do kwoty 1000 PLN! Aby dostać tę kasę, nie jest potrzebny w PZBuk kod bonusowy podczas rejestracji, więc nie ma co się na nim teraz skupiać.

Aby otrzymać bonus powitalny PZBuk, musisz:

 • zarejestrować się u bukmachera;
 • zweryfikować swój numer telefonu w ustawieniach konta;
 • zagrać kupon wielokrotny za min. 50 PLN o kursie co najmniej 1.40 na każde poj. zdarzenie;
 • czekać na wyniki meczów.

To naprawdę proste i wychodzi bardzo naturalnie: rejestrujesz się, weryfikujesz swoje dane, wpłacasz pierwszy depozyt i stawiasz bezpiecznie.

Jak odebrać od PZBuk cashback 1000 PLN

Kiedy otrzymasz już od PZBuk ubezpieczony zakład o wartości 1000 PLN, będziesz mieć 30 dni na to, aby go wykorzystać. Na pewno domyślasz się, że bukmacher stawia tutaj warunki, więc powiedzmy nieco więcej o tym, jak wykorzystać ten bonus:

 1. Postaw zakład wielokrotny.
 2. Upewnij się, że pojedynczy kurs zdarzenia wynosi co najmniej 1.40.

To wszystko, teraz czekaj już tylko na rozstrzygnięcie zakładów na kuponie. Jeśli przegrasz, dostaniesz zwrot stawki do 1000 PLN jako freebet do wykorzystania na kolejny zakład wielokrotny. Najlepsza wiadomość? Ten bonus PZBuk nie podlega żadnym warunkom obrotowym, a więc nie musisz obracać ani kwotą otrzymaną od bukmachera, ani tym, co wygrasz! I zauważ, że nie jest do tego wcale potrzebny na PZBuk kod bonusowy!

PZBuk bonusWarunki
Kod promocyjny PZBukniepotrzebny
Bonus cashback1000 PLN
Warunek obrotubrak!
Min. wpłata50 PLN
Odbierz bonus!

Kod bonusowy PZBuk na freebet 50 PLN!

pzbuk bonus freebet

Oprócz cashbacku 1000 PLN na PZBuk bonus zawiera również uwielbiany przez graczy freebet! Darmowy zakład ma wartość aż 50 PLN i do tego nie obowiązują go żadne warunki obrotu. Taką promocją zdecydowanie warto się zainteresować. Nie jest potrzebny kod promocyjny, ale pamiętaj, żeby przejść do bukmachera przez nasz link partnerski, jeśli chcesz odebrać bonus o maksymalnej wartości.

Jak odebrać od PZBuk freebet 50 PLN?

Zdobycie darmowego zakładu od PZBuk to nic trudnego. Trzeba spełnić następujące warunki:

 1. Wpłać do serwisu minimum 50 PLN
 2. Postaw zakład wielokrotny za kwotę minimum 50 PLN po kursie minimum 2.0
 3. Odbierz freebet
 4. Postaw darmowy zakład na kuponie wielokrotnym z kursem każdego wydarzenia minimum 1.4

I tyle! Spełnij wszystkie warunki, a jeśli Twój freebet okaże się wygrany, to cała kasa od razu będzie Twoja. Nie ma żadnych warunków obrotu!

PZBuk bonusWarunki
Kod promocyjny PZBukniepotrzebny
Darmowy zakład50 PLN
Jak wykorzystać?Kupon AKO
min. kurs 1.40 na selekcję
Min. wpłata50 PLN
Warunek obrotubrak!
Odbierz bonus!

Rejestracja w PZBuk

Sprawdziliśmy, jak wygląda na PZBuk rejestracja! Pod spodem znajdziesz informację, jak założyć konto tak, żeby zgarnąć jak najwyższy bonus.

Aktualnie na PZBuk kod bonusowy nie jest potrzebny. Wystarczy, że przejdziesz na stronę bukmachera przy pomocy jednego z przycisków w tym artykule. Sprawdziliśmy też przy okazji, jak zarejestrować się i wykorzystać kod bonusowy PZBuk. Jest to naprawdę proste.

 1. Przejdź do rejestracji na stronie PZBuk.pl.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny prawdziwymi danymi – przygotuj swój numer PESEL (weryfikację dowodu osobistego i numeru telefonu robisz później.)
 3. Dokończ rejestrację.
pzbuk rejestracja bez kodu

PZBuk – informacje o bukmacherze

Czy PZBuk to legalny bukmacher? Owszem, posiada on wszystkie licencje potrzebne do działalności na terenie Polski. Sprawdź sam:

 • Pełna nazwa firmy: Cherry Online Polska sp. z o.o.
 • Rok założenia firmy: 2017
 • Numer KRS: 0000678163
 • Numer licencji: PS4.6831.26.2017
 • Data przyznania licencji: 28 czerwca 2018 r.

PZBuk kod bonusowy i inne oferty – promocje w PZBuk

Bukmacherzy dobrze wiedzą, że graczy trzeba zachęcić nie tylko do rejestracji, ale również do regularnego obstawiania w serwisie. Na PZBuk bonus powitalny to zatem nie wszystko. Czytaj dalej i poznaj inne promocje bukmachera.

Ekstra bonus PZBuk: Kombodoładowanie!

Chcesz odbierać wyższe wygrane? Pewnie! W końcu Ci się należy za trafne typowanie!

W tym bonusie PZBuk oferta obejmuje przedmeczowe zakłady wielokrotne na ligi:

 • Premier League,
 • Bundesliga,
 • La Liga,
 • Serie A,
 • Ligue 1,
 • Liga Mistrzów,
 • Liga Europy,
 • Ekstraklasa,
 • mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów,
 • E-sport.

Wypełnij warunki stawiane przez regulamin i odbierz bonus bez obrotu sięgający nawet 15% kwoty podstawowej wygranej za zakład. Fajne? Fajne!

Kod bonusowy PZBuk – Sklep gracza

Jak wspominaliśmy we wcześniejszej części artykułu, bukmacher chce zaoferować swoim klientom także inne promocje i bonusy, ale nie w formie takiej, w jakiej robią to zazwyczaj inni bukmacherzy. Można powiedzieć, że Sklep gracza, bo o nim mowa, to coś w rodzaju uproszczonego e-Shopu na efortuna.pl.

Korzystając ze strony, otrzymujesz specjalne PZBuk punkty, które gromadzą się na Twoim indywidualnym koncie. Kiedy uzbierasz ich odpowiednią ilość, możesz je wymienić w Sklepie gracza na dowolny bonus, który jest w zasięgu możliwości Twojego punktowego licznika. Zdobywanie punktów na bonusy PZBuk jest za to dużo łatwiejsze i bardziej przystępne, niż u innych bukmacherów.

Za co dostanę Punkty PZBuk?

 • Rejestracja konta: 600 pkt
 • Codzienne logowanie: 25 pkt
 • Zatwierdzone dokumenty: 1000 pkt od zatwierdzonego dokumentu
 • Wpłata: 50 pkt za każde wpłacone 50 PLN
 • Pierwsza wypłata: 100 pkt
 • Zakłady na żywo i przedmeczowe: 10 – 100 pkt

Aplikacja mobilna PZBuk – obstawiaj i bierz bonusy przez telefon!

Trochę to niestety zajęło, ale na szczęście pojawiła się już aplikacja PZBuk. Oferta bukmachera jest w pełni dostępna dla użytkowników mobilnych zarówno na iOS, jak i na Androidzie. Przy pomocy telefonów i tabletów można nie tylko obstawiać, ale również zarządzać finansami, bawić się w zakłady wirtualne i korzystać z opcji cash-out. Bukmacher ma także dla użytkowników mobilnych specjalne, emocjonujące zakłady Kardio, które są dostępne tylko w aplikacji. Koniecznie je sprawdź! PZBuk obiecuje także, że w aplikacji będą się pojawiać unikalne bonusy.

Więcej o PZBuk dowiesz się z naszych recenzji i poradników ⬇

FAQ

Jaki jest teraz kod bonusowy PZBuk?

Aktualnie kod bonusowy PZBuk nie jest potrzebny, żeby otrzymać pełną wartość bonusu. Wystarczy przejść na stronę bukmachera z naszego linka!

Ile wynosi obrót bonusu powitalnego?

Nie trzeba obracać ani cashbackiem, ani też freebetem. Wystarczy go postawić.

Czy da się wykorzystać kod bonusowy w telefonie?

Jasna sprawa. Minęły już czasy, w których bukmacherzy pozwalali korzystać z kodów tylko przy rejestracji przez komputer, więc śmiało klikaj w naszego linka i zakładaj konto przez smartfona - na PZBuk rejestracja mobilna jest możliwa.