18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

PZBuk aplikacja – jak grać na telefonie?

U bukmachera PZBuk aplikacja jest już gotowa! Leży na stole świeżutka i gotowa do spożycia, więc zapraszamy do przeczytania jej recenzji. Sprawdź, jak grać na telefonie w PZBuk!

 PZBuk mobile
Wymagania systemowe4
Bonusy3
Użyteczność4
Opinie4
Zagraj terazPobierz aplikację

Czy PZBuk aplikacja jest już możliwa do ściągnięcia?

A i owszem, nareszcie wziął się za ten temat nasz PZBuk. Aplikacja jest już gotowa do pobrania, co wpisuje się w nasze oczekiwania na temat strategii tego bukmachera. Poprzednio pisaliśmy dla Was, że fakt wydania przez tego buka apki jest praktycznie pewny. Obecnie trudno przebić się na polskim rynku z zakładami bukmacherskimi, jeśli nie oferuje się możliwości obstawiania mobilnego.

PZBuk aplikacja mobilna

Niestety póki co aplikację ściągniesz wyłącznie na urządzenia z systemem Android. Nie ma póki co możliwości pobrania jej na iPhone’y, iPady ani iPody. Nie pojawiła się ona w AppStore ani nic nie wspomina na temat wersji Apple sam bukmacher. Mamy jednak nadzieję, że to niedociągnięcie jak najszybciej zostanie naprawione. Nawet jeżeli Android wciąż dominuje na polskim rynku, to liczba użytkowników systemu iOS również jest duża i byłoby niemądrym tę grupę zignorować.

Jak pobrać aplikację PZBuk?

Na początek musisz odpowiedzieć sobie na jedno proste pytanie – czy masz jakieś urządzenie mobilne z Androidem, na którym chciałbyś obstawiać u PZBuk? Jeśli tak, to super, zapraszamy do instrukcji poniżej. Jeśli nie, cóż – pozostaje Ci póki co korzystanie z wersji przeglądarkowej albo oczekiwanie na aplikację na system iOS.

  1. Wejdź na stronę bukmachera PZBuk.
  2. Kliknij na stronie PZBuk “Aplikacja mobilna”, znajdziesz ten przycisk na jasnoczerwonym pasku z zakładkami.
  3. Zapoznaj się z instrukcją dostarczoną przez bukmachera, jest ona widoczna u dołu ekranu.
  4. Kliknij zielony przycisk “Pobierz aplikację” i zainstaluj ją zgodnie z wytycznymi dostępnymi na stronie PZBuk.

PZBuk mobile — Wymagania systemowe

Póki co wiadomo tylko tyle, że w celu pobrania aplikacji trzeba dysponować urządzeniem z systemem Android. Bukmacher nie udostępnia jednak na stronie informacji co do tego, jaka wersja oprogramowania jest wymagana. Nie ma też żadnych informacji dotyczących minimalnej szybkości procesora. Plik z aplikacją waży prawie 4 MB, więc musisz mieć na telefonie czy tablecie co najmniej tyle miejsca na sam plik i najlepiej drugie tyle na zainstalowaną apkę.

Jeżeli nie masz urządzenia z Androidem, masz za mało wolnego miejsca albo po prostu nie chcesz pobierać apki, możesz korzystać z serwisu przy pomocy przeglądarki mobilnej. Strona PZBuk cechuje się responsywnością. Oznacza to, że automatycznie dostosowuje się ona do rozdzielczości ekranu, niezależnie od tego, czy korzystasz na urządzeniu mobilnym, czy stacjonarnym.

PZBuk aplikacja mobilna funkcjonalnosc

Strona PZBuk wygląda więc w zasadzie tak samo na telefonach jak na komputerach. PZBuk w wersji przeglądarkowej działa na praktycznie każdym telefonie i systemie. Można więc z niej korzystać zarówno na Android, jak i na iOS. Wystarczy tylko użyć przeglądarki, np. Google Chrome.

Jak uzyskać na PZBuk bonus?

Po wykorzystaniu powitalnej oferty tego bukmachera będziesz mógł obstawiać za bonusowe środki zarówno na komputerze, jak i na telefonie i tablecie. U PZBuk bonus na start to ubezpieczony zakład o wartości aż do 1000 PLN oraz dodatkowy darmowy zakład 50 PLN!  Ponadto dostępny jest program VIP z punktami lojalnościowymi i zwiększenie wygranej z zakładów wielokrotnych.

Jeszcze większe korzyści można otrzymać, otwierając konto z kodem promocyjnym.

Bierz bonus

Jak zgarnąć cashback 1000 PLN + freebet 50 PLN na start?

Ubezpieczony zakład o wartości 1000 PLN można uzyskać z dużą łatwością. Należy tylko otworzyć konto, potwierdzić numer telefonu i wpłacić co najmniej 50 PLN, po czym postawić za tę kwotę zakład wielokrotny po kursie pojedynczego zdarzenia min. 1.40. Jeśli wygrasz ten kupon, cała kasa jest Twoja. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki gotowy do postawienia w kolejnym zakładzie kwalifikowanym. Ani zwrotu, ani wygranej za kolejny kupon nie musisz obracać.

Zabawę u tego bukmachera można rozpocząć niczym Niemcy w półfinale mistrzostw świata z Brazylią w 2014 roku. Wymiernie może w tym pomóc darmowy zakład 50 PLN! Co najlepsze, uzyskać go można bez większego wysiłku. W czasie rejestracji nie trzeba podawać kodu bonusowego. Wystarczy założyć konto, a później doładować konto za minimum 50 PLN. Postaw za tę kwotę zakład wielokrotny o kursie co najmniej 2.0, a otrzymasz darmowy zakład. Będziesz mógł wykorzystać freebet na zakładach AKO z kursem min. 1.40 dla każdego zdarzenia. Wygrane nie podlegają obrotowi!

Co możesz zyskać w programie lojalnościowym Sklep Gracza PZBuk?

PZBuk Sklep Gracza

Program lojalnościowy Sklep Gracza pozwala się poczuć jak prawdziwy VIP. Zasada jego działania jest zaś banalna. Gracz za aktywność, np. codzienne logowanie zbiera punkty, a później wymienia je w Sklepie Gracza na nagrody takie jak darmowe zakłady.

Przykładowe ceny w Sklepie gracza przedstawiają się następująco:

  • Bonus od wpłaty 50 PLN – 10 000 pkt.
  • Darmowy zakład 100 PLN – 100 000 pkt.
  • Środki bonusowe 50 PLN – 70 000 pkt.

Kombodoładowanie, czyli wygrane większe o nawet 15%

U tego bukmachera można liczyć na nawet 15% więcej w przypadku wygranej. Wszystko dzięki promocji pod nazwą Kombodoładowanie. Dotyczy ona zakładów przedmeczowych najpopularniejszych klubowych piłkarskich rozgrywek, niektórych meczów reprezentacji Polski oraz e-sportu.

PZBuk aplikacja mobilna: najważniejsze funkcje

Dość długo czekaliśmy na aplikację, ale na szczęście było warto. PZBuk umożliwia korzystanie w apce z pełnej oferty, co oznacza zakłady przedmeczowe i na żywo, a do tego także wirtualne, dostępne 24/7. Użytkownicy mobilni mogą także obstawiać dedykowane im zakłady Kardio, które w ogóle nie są dostępne na komputerze. Bukmacher obiecuje także, że będzie oferował promocje i bonusy przeznaczone specjalnie dla osób korzystających z apki. Przy pomocy aplikacji będziesz mógł wypłacać pieniądze z konta bukmacherskiego i korzystać z opcji Cash-out.

FAQ

Jak obstawiać w PZBuk mobile?

Chcąc postawić zakład na telefonie: zaloguj się -> kliknij przycisk w lewym górnym rogu -> wybierz “Zakłady” -> określ wynik wybranego zdarzenia/zdarzeń ->kliknij “Kupon” -> określ stawkę -> kliknij “Postaw Zakład”. Menu wygląda tak samo w aplikacji, żeby obstawiać przy jej pomocy po prostu najpierw ją pobierz, korzystając z instrukcji w artykule.

Jak wpłacić środki na urządzeniu mobilnym?

Jeśli chcesz dokonać depozytu to: zaloguj się -> kliknij środkowy przycisk znajdujący się w górnym menu -> wpisz kwotę -> wybierz metodę płatności -> dokonaj wpłaty.

W jaki sposób można wypłacić środki na urządzeniu mobilnym?

Jeśli zamierzasz wypłacić środki z konta to: zaloguj się -> kliknij przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu -> wybierz “Wypłata”. Pamiętaj, że przed pierwszą wypłatą trzeba zweryfikować numer telefonu, załączyć dokument tożsamości oraz podać numer konta bankowego.

W jaki sposób skontaktować się obsługą na telefonie?

Jeżeli chcesz skontaktować się z działem obsługi klienta to: zaloguj się -> kliknij przycisk w lewym górnym rogu -> wybierz “Punkt obsługi Klienta” -> Kliknij w “Czat”, “FAQ” lub Email, w zależności od preferowanej formy kontaktu.

PZBuk aplikacja opinie

PlusyMinusy
Aplikacja dostępna na system AndroidPrzeglądarkowa wersja działa wolno i czasem się zacina
Wersja przeglądarkowa zapewnia dostęp do wszystkich ważnych funkcjiBrak aplikacji na system iOS
Specjalne promocje i zakłady Kardio na urządzenia mobilne 

Oferta mobilna prezentuje się u tego bukmachera naprawdę dobrze – szkoda tylko, że póki co posiadacze sprzętów Apple muszą obejść się smakiem. Pozytywne wrażenie robi szczególnie wprowadzenie specjalnych zakładów Kardio. Cieszy też, że na stronie buka jest dostępna przejrzysta instrukcja co do tego, w jaki sposób zainstalować aplikację. Sprawdź pełną recenzję, żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty PZBuk.

Obstawiaj