18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

PZBuk bonus Euro 2020

Stało się to, czego się spodziewaliśmy. W PZBuk bonus Euro 2020 pozwoli Ci wejść na grubo w zakłady na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Chcesz poznać szczegóły? No to nie przedłużajmy i zaczynajmy!

Zakłady sportowe

Freebet 50 zł + Cashback 1000 zł

18+. Oferta dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych Graczy pzbuk.pl i obowiązuje od dnia 17.01.2022 od godziny 17:00 do dnia 31.12.2022 do godziny 23:59. Aby skorzystać z oferty „Freebet 50 zł”, Gracz musi dokonać wpłaty na kwotę min. 50 zł, a następnie postawić zakład wielokrotny za wpłacone środki z kursem łącznym min. 2.00, o stawce min. 50 zł. Aby skorzystać z oferty „Cashback 1000 zł”, Gracz musi postawić zakład wielokrotny za wpłacone środki z kursem min. 1.40 na każde ze zdarzeń, o stawce minimum 100 zł. Promocja wyklucza się z innymi uprzednio dostępnymi ofertami powitalnymi. Gracz, który aktywował już jedną z promocji powitalnych, nie ma możliwości ponownego skorzystania z aktualnej oferty powitalnej. Obowiązują warunki promocji.

E-sports

Cashback do 500 zł!

18+. Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych graczy pzbuk.pl oraz dla tych, którzy nie skorzystali do tej pory z żadnej innej oferty powitalnej. Oferta powitalna „100% Bonus powitalny do 500 zł” zastępuje wszystkie inne oferty powitalne. Warunkiem obrotu bonusem jest dokonanie zakładów w wysokości pięciokrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0. Z kodem bonusowym “HLTV” dostaniesz również dodatkowe 20 000 punktów gracza, które wymienisz w sklepie PZBuk nawet na 200 zł w bonusach

PZBuk bonus code form screenshot

PZBuk bonus Euro 2020

Żaden kibic piłki nożnej nie potrafi przejść obojętnie obok Euro 2020 PZBuk bonus wywołuje zresztą podobne emocje. Przecież każdy z nas lubi się zakładać, a kiedy rozgrywane są Mistrzostwa Europy, to chęć ta jeszcze bardziej wzrasta. O tym, jak poważnie do Euro 2021 podchodzą także bukmacherzy, świadczą dostępne promocje. Zatem, jeżeli chcesz obstawiać Mistrzostwa Europy na PZBuk bonus Euro 2020 jest świetną sposobnością, żeby robić to na dużo korzystniejszych warunkach. Zresztą, nie tylko PZBuk wychodzi z ciekawymi ofertami. Zagęszczenie bonusów na Euro 2021 jest dość spore również u innych bukmacherów. Przeanalizuj wszystkie oferty i wybierz najlepsze z nich!

Jeśli konkretnie o PZBuk chodzi, bonus na Mistrzostwa Europy przybrał postać kalendarza Euro 2020. Podczas każdego dnia Mistrzostw Europy, możesz w nim odkrywać nowe bonusy i promocje, które z łatwością przeznaczysz na zakłady na Mistrzostwa Europy. Jeżeli jesteś ciekawy, jaki bonus właśnie dziś wjechał na stronę czy wjedzie jutro, zaglądaj na PZBuk i kto wie, czy nie wyhaczysz coś odpowiedniego dla siebie. Ba, istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie będzie.

Bukmacher PZBuk wprowadził też do oferty Euro 2020, Zakłady Kardio, które dostępne są z poziomu aplikacji i strony mobilnej. Wystarczy, że klikniesz w małą ikonkę kardiogramu przy danym wydarzeniu, a bicie Twojego serca może być słyszalne od Bałtyku aż po Tatry. Oczywiście, to żart, ale same Zakłady Kardio są czymś, czego u innych bukmacherów próżno by szukać. Stawiasz czas, w którym padnie następna bramka w wybranym przez Ciebie meczu Euro 2020. Bukmacher PZBuk rozłoży Twój zakład na trzy części, a każda z nich to coraz większa wygrana. Sam przekonaj się, ile emocji może towarzyszyć takiemu rodzajowi obstawiania meczów Euro 2020.

No i wreszcie mamy też w PZBuk promocję Kombo+, dzięki której Twoje wygrane na kuponach akumulowanych na Euro 2020 mogą być jeszcze wyższe – nawet o 25%! I to wszystko w całkiem przystępny sposób, bowiem PZBuk sam wszystko przelicza. Twoim zadaniem jest jedynie wysłać kupon na Euro 2020 z określoną minimalną liczbą zdarzeń. Promocja aktywuje się już od 3 meczów na kuponie, a warunki przyznawania bonusów do wygranej prezentują się następująco:

  • 3 mecze na kuponie – 2% bonusu do wygranej
  • 4 mecze – 3% bonusu
  • 5 meczów – 7% bonusu
  • 6 meczów – 15% bonusu
  • 7 i więcej meczów – 25% bonusu

Sięgaj zatem po dostępne już bonusy PZBuk na Euro 2020 i sprawdzaj, co pojawi się w nadchodzących dniach!

Euro 2020 PZBuk bonus na start: 520 PLN do zgarnięcia!

Na zbliżające się Euro 2020 bonusy bukmacherskie w PZBuk wyglądają świetnie, a przecież nie można też zapominać, że nowi gracze mogą odebrać od tego bukmachera dodatkowo 520 PLN! Wszystko dlatego, że w PZBuk bonus Euro 2020 to także cashback do 500 PLN oraz darmowy zakład 20 PLN.

Śmiało możesz wykorzystać całość pakietu powitalnego na zakłady bukmacherskie Euro 2020. Mecze Polaków, Anglików, Belgów, a może jeszcze innej reprezentacji? Czego dusza zapragnie!

PZBuk kod promocyjny MAXSPORT

Nie napalaj się jednak, jak szczerbaty na suchary, bo najpierw warto dokładnie zapoznać się z warunkami bonusowymi. Pierwsza kluczowa sprawa: darmowy zakład 20 PLN otrzymasz tylko i wyłącznie za kod promocyjny PZBuk, który możesz wprowadzić podczas zakładania konta. Jeżeli go nie podasz czy co gorsza, zapomnisz, niestety, ale na reklamację będzie już za późno. Zatem zadbaj, by kod pojawił się w formularzu rejestracyjnym.

Cashback 500 PLN

PZBuk kod bonusowy

Na stronie bukmacherskiej PZBuk bonus Euro 2020, który przykuwa szczególną uwagę, to wysoki cashback do 500 PLN. Wygląda to tak, że możesz postawić kupon na Mistrzostwa Europy, a jak – nie daj Boże – nie uda się wygrać, to bukmacher zwróci Ci stawkę zakładu. Zanim jednak ruszysz po bonus, zapoznaj się z kilkoma zasadami, ustalonymi przez PZBuk.

O tym, że musisz zarejestrować się w PZBuk (najlepiej z kodem) to już wiesz. Następnie zobligowany jesteś zweryfikować swój numer telefonu. Jeśli przebrniesz przez te dwa proste kroki, to złóż pierwszy depozyt i postaw pierwszy zakład: wielokrotny z kursem co najmniej 1.40 na każde zdarzenie. Bukmacher weźmie pod opiekę Twój kupon i obejmie go ubezpieczeniem.

W przypadku przegranej, otrzymasz zwrot stawki kuponu, z potrąceniem jedynie 12% stawki podatku bukmacherskiego. Zwrot przyznawany jest na zasadach darmowego zakładu, który jest zwolniony z warunków obrotu. Musisz go jednak postawić na kupon AKO z kursem m.in. 1.40 dla każdego zdarzenia. Wygrana będzie dostępna do natychmiastowej wypłaty.

No i co? Trzeba przyznać, że przed nadciągającym jak huragan Euro 2020 PZBuk bonus cashback to naprawdę kawał solidnej promocji. Możesz włożyć pięć stówek chociażby w wygrane Polski i Hiszpanii, a jeśli się nie uda, otrzymasz zwrot i będziesz mógł ponowić próbę, miejmy nadzieję, że już z lepszym efektem końcowym.

PZBuk bonus Euro 2020 Wymagania
Cashback do 550 PLN brak min. depozytu
Warunki bonusu brak min. stawki

kupon AKO z kursem min. 1.4 na sekcję

Obrót bonusem brak obrotu
Bierz bonus! Bierz bonus

Darmowy zakład 20 PLN

To jeszcze nie wszystko, co przygotował dla nowych klientów PZBuk. Na Euro 2020 oferta powitalna wzbogacona została także o darmowy zakład. Żeby dostać dwie dyszki extra, najpierw musisz przebrnąć przez proces rejestracji z kodem promocyjnym. Bez tego ani rusz. Następnie pozostaje Ci spełnić jeszcze jeden warunek.

Jaki? Otóż po rejestracji, musisz wpłacić do PZBuk co najmniej 20 PLN, a wówczas bukmacher dopisze do Twojego konta freebet 20 PLN. Oczywiście, możesz też wpłacić więcej, ale od razu informujemy – nie otrzymasz wyższego freebetu. Jeśli wpłacisz zaś mniej, bonus ominie Cię szerokim łukiem, jak rozpędzony Kylian Mbappe kolejnych obrońców w zabójczej kontrze reprezentacji Francji.

Darmowy zakład w PZBuk? Euro 2021 bonusem takim aż chce się obstawiać. Dlatego, że można to zrobić za środki przyznane przez bukmachera. Żeby jednak zrobić to poprawnie, musisz wiedzieć, że freebet wykorzystasz jedynie na kuponie wielokrotnym, a więc takim, który składa się z minimum 2 meczów. Dodatkowym wymogiem jest minimalny kurs każdego meczu, wynoszący co najmniej 1.40. Wygrane z kuponu promocyjnego za darmowy zakład zwolnione są z warunków obrotu!

PZBuk bonus Euro 2020 Wymagania
Cashback do 550 PLN tylko za kod promocyjny!
min. depozyt 20 PLN
Warunki bonusu kupon AKO z kursem min. 1.4 na sekcję
Obrót bonusem brak obrotu!
Bierz bonus! Bierz bonus

Euro 2020 bonusy bukmacherów

W PZBuk na Euro 2021 bonusy bukmacherskie są już Ci znane. Zobacz już teraz, jakie są na obstawianie Euro 2020 bonusy bukmacherów, którzy także przygotowali coś extra dla nowych klientów. Dzięki temu będziesz miał pełen przegląd sytuacji!

Bukmacher Bonusy Euro 2020 Bierz bonusy!
STS 30 zł freebet

230 zł cashback

1200 zł za depozyt
Wygraj Euro z pulą 1 500 000 zł!

Bierz bonus
Fortuna 20 zł free

210 zł cashback

2000 zł za depozyt

Bierz bonus
Superbet 34 zł freebet

50 zł za depozyt

500 zł cashback
Bonus 20 + 20 zł
Graj o Mustanga i Superpensję
Super przewaga na Polskę
Super Euro
Zakłady specjalne na Euro

Bierz bonus
BetFan 50 zł freebet

600 zł cashback

1000 zł za depozyt

Bierz bonus
Betclic 550 zł cashback
Multi+
Super Kursy
Dedykowane promocje na Euro 2020
Bierz bonus
LV BET 20 zł freebet

333 zł cashback

3000 zł za depozyty
Codzienny cashback
Eurotyper
Kasa na grę
Typuj mecze Polaków

Bierz bonus
forBET 200 zł cashback

2080 zł za depozyt

14 dni bez podatku
Wygraj skuter!
Codzienne promocje na Euro!
12. zawodnik

Bierz bonus
PZBuk 500 zł cashback

20 zł freebet
Kalendarz Euro 2020
Zakłady Kardio
Kombi+

Bierz bonus
eToto 1500 zł za depozyt

1000 zł w Etotomania
Freebet 10 zł
Reload bonus 100% do 500 zł

Bierz bonus
eWinner 110 zł cashback

500 zł za depozyt

Bierz bonus
Totolotek 25 zl freebet

49 zł bonus mobile

500 zł za depozyt

cashback 230 zł
Codzienny Freebet 25 zł

Bierz bonus
Fuksiarz cashback 50% do 500 zł
3 m-ce subskrypcji Przeglądu Sportowego
Bierz bonus

PZBuk bonus na Euro 2020 vs inne oferty

W zakładach bukmacherskich PZBuk bonus Euro 2021 to oferta, która może zachwycić. Wysoki zakład bez ryzyka i darmowy zakład na dość prostych warunkach, a do tego bonusowy kalendarz są łakomymi kąskami przed Euro 2020. Oferta może podobać się na tle konkurencji i bez dwóch zdań: warto po nią sięgnąć. A jeżeli już wykorzystasz bonusy od PZBuk, to przecież nikt nie broni Ci także, by odebrać promocje od innych bukmacherów. P.S. to nawet wskazane! Jak dają, to aż grzechem byłoby nie skorzystać.

Euro 2020 oferta bonusowa na zakłady w PZBuk

PZBuk promocje

Tak, jak się spodziewaliśmy – przed samym Euro 2021, PZBuk bonusami zasypał graczy. Kalendarz Euro 2020 to ciekawa propozycja, gdzie codziennie możesz wychwycić ciekawą promocję. Na turniej Euro 2020 bonusy bukmacherów bywają różne, więc niewykluczone, a wręcz całkiem prawdopodobne, że podczas kolejnych dni turnieju pojawią się też inne promocje, dedykowane pod konkretne mecze, jak chociażby mecze reprezentacji Polski. Warto być na bieżąco ze stroną PZBuk. Bonus Euro 2020 to zawsze dodatkowe środki na obstawianie i trzymajmy kciuki, że na wygrywanie!

Wykorzystaj w PZBuk bonus Euro 2020 i obstawiaj za więcej!

Chcesz obstawiać Euro 2020? PZBuk bonus jest dobrą sposobnością, by robić to na dużo lepszych warunkach. Zakład bez ryzyka w razie wpadki oraz darmowy zakład, będący dodatkowymi środkami na obstawianie reprezentacji Polski czy innych meczów, to propozycje, z których warto skorzystać bez chwili zawahania. Do tego przecież dochodzi jeszcze Kalendarz Euro 2020, bogaty w różne promocje, które odświeżane są każdego dnia Mistrzostw Europy! Nie zapominaj o Kombo+, gdzie na kuponach akumulowanych możesz wyrwać jeszcze wyższe wygrane czy unikalnej propozycji Zakładów Kardio. Z pełną odpowiedzialnością możemy więc stwierdzić, że na Euro 2021, PZBuk bonusami zaskoczył i to całkiem pozytywnie!

FAQ

  • Jaki jest bonus PZBuk na Euro 2020 (2021)?

W PZBuk bonus Euro 2021 to bonusowy kalendarz, gdzie konsekwentnie każdego dnia podczas Euro 2020 możesz sięgać po nową promocję. Śmiało odbierz także 520 PLN na start, za które możesz również obstawiać Mistrzostwa Europy.

  • Jaki jest kod na bonus PZBuk Euro 2020 (2021)?

Kod na darmowy zakład 20 PLN to: MAXSPORT. Jest on aktywny także podczas Euro 2021.

  • Czy są w PZBuk bonusy Euro 2020 (2021)?

Tak, jak się spodziewaliśmy, w PZBuk na Euro 2021 bonusy bukmacherskie wjechały z buta! Kalendarz Euro, Kombi + i Zakłady Kardio to oferty, obok których aż żal przejść obojętnie!

  • Czy bonus PZBuk Euro 2020 (2021) jest opłacalny?

Na Euro 2020 PZBuk bonus się opłaca! Warto jednak żebyś porównał także oferty promocyjne innych bukmacherów (mamy je w naszym tekście) i wówczas będziesz do końca rozeznany, co i jak!