18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

PZBuk kontakt – co musisz wiedzieć o obsłudze klienta

Masz wątpliwości co do zakładu, który chcesz postawić? Promocja jest dla Ciebie zbyt skomplikowana i nie wiesz, kogo poprosić o pomoc? W PZBuk kontakt służy właśnie do tego, żeby rozwiać wątpliwości i uzyskać odpowiedzi.

Zakłady sportowe

Freebet 50 zł + Cashback 1000 zł

18+. Oferta dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych Graczy pzbuk.pl i obowiązuje od dnia 17.01.2022 od godziny 17:00 do dnia 31.12.2022 do godziny 23:59. Aby skorzystać z oferty „Freebet 50 zł”, Gracz musi dokonać wpłaty na kwotę min. 50 zł, a następnie postawić zakład wielokrotny za wpłacone środki z kursem łącznym min. 2.00, o stawce min. 50 zł. Aby skorzystać z oferty „Cashback 1000 zł”, Gracz musi postawić zakład wielokrotny za wpłacone środki z kursem min. 1.40 na każde ze zdarzeń, o stawce minimum 100 zł. Promocja wyklucza się z innymi uprzednio dostępnymi ofertami powitalnymi. Gracz, który aktywował już jedną z promocji powitalnych, nie ma możliwości ponownego skorzystania z aktualnej oferty powitalnej. Obowiązują warunki promocji.

E-sports

Cashback do 500 zł!

18+. Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych graczy pzbuk.pl oraz dla tych, którzy nie skorzystali do tej pory z żadnej innej oferty powitalnej. Oferta powitalna „100% Bonus powitalny do 500 zł” zastępuje wszystkie inne oferty powitalne. Warunkiem obrotu bonusem jest dokonanie zakładów w wysokości pięciokrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0. Z kodem bonusowym “HLTV” dostaniesz również dodatkowe 20 000 punktów gracza, które wymienisz w sklepie PZBuk nawet na 200 zł w bonusach

PZBuk bonus code form screenshot

PZBuk kontakt z obsługą klienta

Niemal każdy, kto zaczyna przygodę z zakładami bukmacherskimi, po jakimś czasie trafi na temat, który w jakimś stopniu będzie dla niego niezrozumiały. To mogą być nowe warunki promocji, kryteria, które trzeba spełnić, by otrzymać dodatkową kasę, czy nawet przewodnik po rodzajach zakładów (kto nie miał problemów z zakładami AKO, niech pierwszy rzuci kamień!). Właśnie dla takich sytuacji został stworzony w PZBuk kontakt. Niezależnie, czy jesteś stałym graczem, czy dopiero zaczynasz przygodę i Polskie Zakłady Bukmacherskie to dla Ciebie zupełnie nowy sprzymierzeniec, warto wiedzieć, gdzie szukać pomocy, kiedy któryś z elementów obstawiania będzie sprawiał Ci trudność. W końcu jeśli chodzi dodatkowe bonusy, czy ekstra kasę, to warto skorzystać z takiej ilości pomocy jak tylko się da, prawda?

PZBuk kontakt

Jeśli pilnie musisz skontaktować się z PZBuk, bukmacher podaje kilka skutecznych dróg komunikacji. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że bardzo łatwo się z nim skontaktować. Jeśli chodzi o otrzymanie odpowiedzi – to często inna para kaloszy. Ale spokojnie, w tym tekście podpowiemy Ci jak możesz szybko uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Ale najpierw zerknij poniżej na listę sposobów kontaktu. Warto znać cały wachlarz dostępnych opcji.

  • PZBuk czat
  • Wiadomość

Obsługa klienta przed rejestracją

Bardzo często wszystkie usługi dostępne na stronie bukmachera wymagają wcześniejszej rejestracji. Nie ma co się dziwić, w końcu zakłady bukmacherskie są dla osób pełnoletnich, więc trzeba ten wiek jakoś zweryfikować. Jeśli więc masz ochotę założyć konto u tego bukmachera i spróbować swoich sił w typowaniu – śmiało! Przy okazji możemy podrzucić Ci powiększony za sprawą współpracy z PZBuk bonus. Dzięki niemu możesz otrzymać cashback 1000 PLN i freebet 50 PLN. W PZBuk kod bonusowy nie jest obecnie potrzebny, bardzo niewielkie są więc wymagania, jakie trzeba spełnić u PZBuk. Bonus przysługuje każdemu, więc do dzieła!

W przypadku, gdy planujesz jedynie znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytanie – rejestracja nie jest wymagana. To fajna opcja, bo wiele osób zanim założy konto u konkretnego bukmachera, sprawdza najpierw dostępne promocje w poszukiwaniu najlepszej oferty dla siebie. W przypadku niezrozumienia regulaminu promocji, śmiało można napisać z prośbą o wyjaśnienie. W końcu nie każdy chce się wszędzie rejestrować.

Jak został rozwiązany w PZBuk kontakt z klientem?

Każdy, kto odwiedza stronę PZBuk bez problemu znajdzie zakładkę z pomocą dla graczy. Oczywiście konsultant nie powie Ci co obstawiać i za ile, ale z pewnością wytłumaczy warunek obrotu konieczny przed wypłatą albo ile zakładów składa się na AKO. Każdy, kto potrzebuje pomocy, otrzyma ją. Pytanie tylko w jakiej formie i jak szybko? Czas oczekiwania na odpowiedź jest trudny do zdefiniowania. O ile wybierając opcję czatu widzisz ile osób przed Tobą czeka w kolejce, o tyle wybierając wiadomość, takiej informacji już nie otrzymujemy.

Brak FAQ również może nie ułatwiać sprawy. Ktoś, kto chce sam znaleźć odpowiedź, mimo wszystko musi zwrócić się do konsultanta, co może wydłużać czas oczekiwania każdej osoby, która się zgłosi. Na logikę: jeśli wiesz, że możesz znaleźć odpowiedź w FAQ, wolisz przejrzeć artykuł, niż czekać na zgłoszenie się operatora. Zwłaszcza, że zapewne część problemów można w łatwy i szybki sposób wyjaśnić za pomocą zbioru najczęściej zadawanych pytań.

Niewątpliwym plusem jest fakt, że aby skorzystać z pomocy, nie trzeba się rejestrować. Dzięki temu możesz najpierw dowiedzieć się wszystkiego u źródła, potwierdzić lub zaprzeczyć informacjom znalezionym na temat tego bukmachera i jego oferty w sieci, zanim podejmiesz decyzję o założenia konta.

PZBuk czat

PZBuk czat

Z dostępnych opcji u PZBuk czat to szybki sposób, żeby zadać konkretne pytanie. Na odpowiedź nie czeka się długo. Co więcej, po napisaniu wiadomości otrzymujesz standardowe powitanie wygenerowane przez BOTa oraz informację, ile osób przed Tobą czeka w kolejce po odpowiedź. To bardzo fajne udogodnienie, dzięki któremu możesz mniej więcej oszacować ile czasu zajmie czekanie. Dodatkowo nie musisz ślęczeć na stronie i pilnować, kiedy konsultant Ci odpisze, tylko możesz zająć się innymi sprawami. Warto wspomnieć, że otrzymujesz również powiadomienie dźwiękowe, kiedy konsultant zajął się Twoją sprawą. Czat to naprawdę fajna opcja pomocy.

Zostaw wiadomość pracownikom obsługi klienta PZBuka

PZBuk kontakt wiadomość


Ci, którzy nie lubią czatu z różnych względów, mają jeszcze jedno wyjście – napisać wiadomość. To dobre rozwiązanie jeśli kolejka oczekujących na odpowiedź na czacie jest zbyt długa, a trochę już się niecierpliwisz. Kto wie, może ten sposób komunikacji okaże się sprawniejszy? Niestety nie jesteśmy w stanie podać Ci nawet przybliżonego czasu oczekiwania w przypadku wysłania wiadomości, ponieważ jest to uzależnione od liczby zgłoszeń.

“Podziel się z nami opinią” – na czym polega ankieta?

PZBuk czat opinia

Po każdej rozmowie z konsultantem, otrzymujesz ankietę, w której oceniasz poziom i jakość rozmowy z konsultantem PZBuk. Kontakt z klientem to jedna z najważniejszych dla nich spraw, więc nic dziwnego, że proszę o Twoją opinię. Jak ją wyrazić? Najpierw wybierasz kciuk w górę, jeśli rozmowa według Ciebie była efektywna lub kciuk w dół jeśli jesteś nią zawiedziony. Dodatkowo możesz pokusić się o komentarz, w celu dokładniejszej oceny konsultanta, jego nastawiania i chęci pomocy, a także znajomości tematu. W naszej opinii warto po każdej rozmowie podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi poziomu pomocy. Dzięki temu bukmacher otrzymuje informację zwrotną, co jest dobre, a nad czym należy popracować jeśli chodzi o punkt obsługi klienta. Oprócz tego dostępna jest również ankieta dla wszystkich osób korzystających ze strony PZBuk. Tam możesz wyrazić swoją opinię na temat nowych produktów, które są wprowadzane przez bukmachera, jak np. Wirtualne TV. Jeśli więc miałeś jakieś doświadczenia z nowością, możesz podzielić się swoim zdaniem w tym temacie. Wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytania.

PZBuk kontakt – opinie

Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że kontakt z PZBuk wydaje się ograniczony. Dostępne opcje pomocy to jedynie czat i wysyłanie wiadomości. Brakuje popularnego już FAQ, który znacznie mógłby odciążyć pracę konsultantów, a tym samym skrócić czas oczekiwania na odpowiedź. Niemniej jednak z naszego doświadczenia wynika, że wbrew pozorom, szybko możemy uzyskać pomoc od PZBuk. Bukmacher uzależnia wszystko tak naprawdę od liczby zgłoszeń. Jeśli czas oczekiwania za każdym razem jest zbliżony do tego, który my musieliśmy poświęcić na czekanie podczas naszych testów – wówczas FAQ jest zbędny, a punkt obsługi klienta działa bez zarzutu.

FAQ

W jaki sposób umożliwiony jest w PZBuk kontakt z obsługą klienta?

Do wyboru masz czat i wysyłanie wiadomości.

W jakich godzinach czynny jest w PZBuk czat?

Od 10:00 do 22:00

Jak długo trzeba czekać na odpowiedź od obsługi klienta w PZBuk?

Zazwyczaj kilka sekund. Pamiętaj jednak, że czas oczekiwania uzależniony jest od liczby zgłoszeń.