18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

PZBuk nie działa

Zakłady bukmacherskie są najpopularniejsze tuż przed ważnymi wydarzeniami sportowymi. Co jednak zrobić, kiedy chcesz obstawić, a nie możesz, bo PZBuk nie działa? Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami!

PZBuk nie działa | listopad 2022

Powodów dla których bukmacher PZBuk nie działa może być jest potencjalnie kilka. Zawieszenie strony, błąd aplikacji mobilnej lub po prostu trwające prace serwisowe uniemożliwiają obstawianie zakładów. Mamy jednak dobrą informację. Na każdy z tych problemów mamy rozwiązanie. Z naszą pomocą na pewno przerwa w świadczeniu usług przez Twojego bukmachera nie będzie niczym kłopotliwym. Żeby uporać się z niedziałającym oprogramowaniem czasami trzeba się namęczyć, ale tutaj sprawa nie będzie aż tak skomplikowana.

pzbuk nie działa

PZBuk przerwa techniczna | listopad 2022

Najczęstszą przyczyną, dla której bukmacher nie działa są przerwy spowodowane pracami serwisowymi. Niekiedy trzeba coś poprawić czy usprawnić, żeby móc świadczyć usługi jeszcze lepiej. Może się więc okazać, że to w PZBuk przerwa techniczna, na którą trudno będzie poradzić coś ‘na już’. Z reguły takie przerwy trwają nawet po kilka lub kilkanaście godzin, co dla graczy rzeczywiście może być dość uciążliwe.

Bukmacher stara się jednak, aby odbywały się one w możliwie jak najmniej inwazyjnym czasie, czyli np. nocą. Wiadomo, że nie zawsze się tak da, ale tutaj najlepszym lekarstwem będzie po prostu cierpliwość, bo jak tylko programiści skończą swoje zadania, PZBuk znów będzie działać. Co robić jeśli jednak szybko potrzebujemy puścić kupon i goni nas czas? Na to pytanie odpowiadamy na samym końcu.

Co robić, kiedy PZBuk nie działa?

Jeśli nie chodzi o przerwę techniczną w PZBuk, zupełnie się nie przejmuj. Również mamy pewne instrukcje, które pomogą Ci swobodnie obstawiać zakłady. Możliwe, że zawiodła Twoja domyślna przeglądarka internetowa i będzie trzeba wypróbować innej. Jeżeli zaś zawiodła aplikacja bukmacherska, najprościej będzie ją najpierw zrestartować, a więc wyłączyć i uruchomić ponownie. Jeśli to nie zadziała, możesz tego samego spróbować ze swoim urządzeniem, a ostatecznie odinstalować apkę i pobrać ją jeszcze raz. Jasne, że możesz też spróbować obstawić na innym urządzeniu, ale wróćmy jeszcze do osób, które obstawiają klasycznie przez swój komputer.

Dobrze byłoby wyczyścić zbędne pliki z przeglądarki (cookie, cache), żeby ją nieco odświeżyć. To bardzo proste, tylko brzmi skomplikowanie. Wystarczy otworzyć ustawienia przeglądarki i odszukać zakładkę z prywatnością i bezpieczeństwem. Następnie wybieramy opcję wyczyszczenia danych przeglądania i pozbywamy się niepotrzebnych plików. Teraz wszystko powinno śmigać!

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy PZBuk nie działa?

Jeżeli wszystkie powyższe metody zawiodły, albo po prostu trwa przerwa techniczna i nic nie da rady z tym zrobić, mamy jeszcze jedną radę. Spróbuj skorzystać z usług innego bukmachera! Na polskim rynku jest przecież więcej niż kilku legalnych operatorów i na pewno któraś oferta przypadnie Ci do gustu. Poniżej prezentujemy listę najlepszych bukmacherów, więc warto się z nią zapoznać już teraz.

 1. STS

  Bonusy do 1500 zł + 125 zł w cashbacku + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x3 po 1.91 Pełen reg
 2. Fortuna

  Freebet 20 zł + 10 zł + cashback do 600 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  – Freebet 10 zł: bez obrotu!; – Freebet 20 zł: obrót x1; – Cashback 600 zł: depozyt min. 1 zł; obrót: bonus x1 Pełen reg
 3. Superbet

  Freebet 34 zł + bonusy 3500 zł + 20 zł mobile
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  – Pierwszy depozyt min 20 zł na bonus 100%; – Obrót: x4; 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.30 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.80). Pełen reg