18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

PZBuk płatności: jak wpłacać i wypłacać?

PZBuk płatności to Dotpay,Przelewy24, Blik i przelew bankowy. Wybór nie jest więc zbyt szeroki, ale może w praktyce nie jest jednak aż tak źle? Zobacz, jak wyglądają PZBuk wpłaty i PZBuk wypłaty.

PZBuk płatności – poradnik krok po kroku

W PZBuk płatności dokonać można bardzo łatwo. Wystarczy do tego kilka chwil. Wpłat i wypłat można dokonywać na urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych.

PZBuk wpłaty – jak to zrobić?

Chcąc złożyć depozyt u tego buka:

1.Zaloguj się do konta (jeśli jeszcze go nie masz, zarejestruj się, na tę chwilę nie jest potrzebny kod promocyjny!)
2.Kliknij przycisk umiejscowiony w centrum górnego menu, które pokazuje aktualne saldo na koncie (przy pierwszej wpłacie ten przycisk będzie więc oznaczony wartością “0 PLN” )
3.Określ metodę płatności i wpisz jej wartość
4.Kliknij “Wpłać”
5.Dokonaj wpłaty środków przy użyciu wcześniej wybranej metody

Pamiętaj – przy okazji pierwszej PZBuk wpłaty masz możliwość uzyskania bonusu powitalnego. Zyskać możesz cashback o wartości 1000 PLN! Do tego za użycie naszego kodu promocyjnego dostaniesz freebet 20 PLN.

Bierz bonus

PZBuk wypłaty – jak to zrobić?

Środki można wypłacać w sposób analogiczny do ich wpłaty:

  1. Zaloguj się na konto
  2. Kliknąć przycisk, znajdujący się pośrodku górnego menu
  3. Wybierz przycisk “Wypłata”

Zanim dokonasz po raz pierwszy PZBuk wypłaty środków, zostaniesz jeszcze poproszony o weryfikację numeru telefonu i załączenie dokumentu tożsamości.

Pamiętaj, że kopia dowodu lub paszportu musi być kolorowa i w dobrej rozdzielczości. Jeżeli chodzi o format to może to być zarówno jpg, pdf, czy też png. Ważne jest żeby plik nie był większy niż 800 KB. To jednak nie wszystko. Żeby sfinalizować weryfikację swojego konta bukmacher poprosi Cię o przesłanie skanu, bądź też zrzutu z ekranu, wyciągu z Twojego konta bankowego. Co takiego musi zawierać taki skan?

  • imię i nazwisko gracza
  • numer rachunku
  • data wyciągu (nie starsza niż 3 miesiące)
  • logo banku

Twoje dane finansowe, czyli np. stan konta, powinny być zakryte. Co istotne skany dokumentów musisz załączyć wchodząc na konto gracza i znajdując zakładkę “ Moje konto – Wyślij dokumenty.

PZBuk wypłaty - weryfikacja telefoniczna

PZBuk wpłaty – dostępne możliwości

Obecnie PZBuk wpłaty można dokonywać wyłącznie na trzy sposoby

Metoda depozytuLimity depozytówWysokość prowizjiCzas
Dotpay4.5 PLN0%Płatność błyskawiczna
Blik4.5 PLN0%Płatność błyskawiczna
Przelewy244.5 PLN0%Płatność błyskawiczna

Ilość metod dokonywania depozytów jest więc mała. Z drugiej jednak strony dostępne metody zapewniają całkiem szerokie możliwości. Blik umożliwia dokonać wpłaty na telefonie przez 13 polskich banków. Konto przez Dotpay można zaś uzupełnić nie tylko przelewem bankowym, ale także przez karty płatnicze, portfele elektroniczne itp., podobnie Przelewy24. Pod względem wpłat PZBuk jest więc trochę jak klub piłkarski z solidnym pierwszym składem, któremu brakuje wartościowych rezerwowych.

Wybierz płatność
PZBuk wpłaty - Dotpay, Blik

PZBuk wypłaty – dostępne możliwości

W PZbuk wypłaty to:

MetodaKwota min.ProwizjaCzas realizacji
Dotpay5 PLN0%do 24 godz.
Przelewy245 PLN0%do 24 godz.

To, że metody wypłaty środków u polskich bukmacherów są ograniczone, jak chęci Ozila do gry w obronie, jest wiadome od dawna. PZBuk na szczęście wyróżnia się na tle tej rynkowej szarzyzny i operator postarał się o przelewy natychmiastowe. Gracze mogą teraz skorzystać z opcji Dotpay oraz Przelewy24. Brawa dla tego buka!

PZBuk platnosci

Najczęstsze pytania na temat PZBuk płatności

Czym jest prowizja za płatność i czy występuje w PZBuk?

Prowizja za płatność to po prostu opłata za jej dokonanie. Wyraża się ją kwotowo, np. 5 PLN na każdy depozyt lub procentowo, np. 1% wartości wpłaty, W przypadku PZBuk płatności  na chwilę obecną takie prowizje nie występują. Warto jednak zachować czujność i przed dokonaniem PZBuk płatności, sprawdzić, czy na pewno żadna prowizja nie została naliczona. Informacja o jej wysokości powinna zostać wyświetlona jeszcze przed zatwierdzeniem płatności.

Na czym polega potwierdzanie tożsamości?

Polskie Zakłady Bukmacherskie to legalny i licencjonowany bukmacher, który jest zobligowany do potwierdzenia tożsamości graczy i upewnienia się, że są to osoby pełnoletnie. Dlatego przed pierwszą wypłatą środków konieczne jest załączenie dokumentu tożsamości. Warto przypomnieć, że dokonując pierwszej wpłaty, można uzyskać bonus powitalny, czyli cashback 1000 zł i darmowy zakład o wartości 50 PLN!

Jakie są limity sum wpłat i wypłat?

W przypadku użycia metody Dotpay, Przelewy24 czy też opcji Blik minimalna suma depozytu w PZBuk wynosi 4.50 PLN. Wartości tych limitów mogą podlegać zmianom. Jeżeli chodzi o wypłaty, minimalna kwota to 5 PLN.

Jak szybko PZBuk płatności są zatwierdzane?

PZBuk wpłaty za pomocą Blik i Dotpay to tzw. płatności błyskawiczne. Oznacza to, że środki po dokonaniu wpłaty zwykle pojawiają się na koncie praktycznie natychmiastowo. Wystarczy więc wpłacić i już można obstawiać zakłady. PZbuk wypłaty odbywają się zaś przez przelew bankowy. Oznacza to, że czas trafienia ich na konto jest uzależniony od sesji bankowych. W rezultacie zazwyczaj trzeba czekać od 10 min. do dwóch dni.

Czy można cofnąć decyzję o wypłacie środków?

Aktualnie w PZBuk, tak jak u wielu innych bukmacherów, nie ma możliwości prostego i szybkiego anulowania decyzji o wypłacie środków. W takich przypadkach można jednak poprosić o pomoc dział obsługi klienta, np. przez kontakt za pomocą czatu na żywo.

Jakie waluty są obsługiwane?

U tego bukmachera gra się wyłącznie przy użyciu polskiego złotego, co jest całkowicie wystarczające dla większości graczy.

Czy jest opcja wypłacenia środków na zagraniczne konto?

Co do zasady, w Polskich Zakładach Bukmacherskich, ma się możliwość wypłaty środków wyłącznie na rachunki prowadzone przez polskie banki.

Jakie sposoby płatności są dostępne?

W Polskich Zakładach Bukmacherskich wpłat można dokonywać przy użyciu aplikacji mobilnej Blik oraz systemu płatności elektronicznych Dotpay oraz Przelewy24. Wypłaty są dokonywane również przy użyciu Dotpay i Przelewy24.

PZBuk obsługa klienta – ocena

U tego buka można zaczerpnąć informacje o PZBuk płatności i innych tematów w następujące sposoby:

  • Czat na żywo PZBuk dostępny od 10 do 19
  • Przesłanie wiadomości za pomocą formularza e-mail
  • Sprawdzenie działu FAQ znajdującego się na stronie

Obecne możliwości kontaktowe PZBuk prezentują się całkiem nieźle. Można jednak mieć nadzieję, że w przyszłości zostaną jeszcze rozszerzone, a odpowiedzi będą przychodzić nieco szybciej.