18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

PZBuk rejestracja

Polskie Zakłady Bukmacherskie to nowy legalny bukmacher na rynku, który stawia na prostotę już od etapu otwierania konta. PZBuk rejestracja jest bowiem szybka i łatwa. Warto jednak poznać kilka porad na temat tego, jak zarejestrować się w PZBuk, aby uniknąć zbędnych problemów.

PZBuk rejestracja krok po kroku

Jak zarejestrować się w PZBuk? To bardzo proste, wystarczy tylko kilka kroków:

 1. W pierwszym etapie rejestracji należy podać podstawowe informacje, czyli wybrać i wpisać nazwę użytkownika, adres e-mail oraz hasło. Wtedy zostanie się też poproszonym o wprowadzenie numeru Pesel.
 2. Drugi krok polega na wypełnieniu danych teleadresowych. Należy wtedy także podać numer i serię dowodu osobistego lub paszportu oraz zaakceptować regulamin oraz politykę prywatności. W tym etapie można także wpisać kod bonusowy MAXSPORT, dzięki któremu grę będzie można rozpocząć na lepszych warunkach, otrzymując nie tylko cashback 1000 PLN, ale też darmowy zakład w kwocie 20 PLN!
 3. Trzeci krok dotyczy odpowiedzialnego grania i polega na ustaleniu limitów czasu gry i obrotów w perspektywie dziennej oraz miesięcznej.
PZBuk rejestracja

PZBuk rejestracja jest więc wysoce uproszczona i pozbawiona wymogów dołączenia skanu lub dowodu osobistego i podania numeru konta. To jest konieczne dopiero przy pierwszej wypłacie środków.

PZBuk rejestracja, a weryfikacja numeru telefonu

Po rejestracji warto jednak kliknąć link aktywacyjny, który pojawi się na skrzynce e-mail oraz zweryfikować numer telefonu, co jest koniczne przy ubieganiu się o bonus powitany. Numer telefonu weryfikuje się zaś przez kod SMS i można to zrobić bez problemu w swoim panelu użytkownika po pierwszym logowaniu.

Warto pamiętać, że praktycznie każdy zakład bukmacherski oferuje bonusy powitalne. Chcąc dowiedzieć się, jaką ofertę pod tym względem ma PZBuk i jak zdobyć kod bonusowy przejdź do głównej recenzji.

Bonus powitalny w PZBuk

PZBuk bonus cashback 1000 zł

Po zakończeniu procesu pod tytułem PZBuk rejestracja i weryfikacja, przychodzi czas na zdobycie bonusu powitalnego, czyli ubezpieczonego zakładu do 1000 PLN + freebetu 20 PLN.

Zakład ubezpieczony do 1000 PLN

W celu odbioru cashbacku należy wykonać 2 ważne czynności:

 • podać podczas rejestracji kod bonusowy PZBuk: MAXSPORT (konieczny do otrzymania freebetu 20 PLN)
 • zaznaczyć chęć udziału w promocji i wpłacić co najmniej 50 PLN, a następnie postawić za tę kwotę zakład wielokrotny, dzięki czemu uzyskasz zakład ubezpieczony

Zakład ubezpieczony możesz aktywować na kuponie wielokrotnym. Trzeba pamiętać o tym, by kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie wynosił min. 1.40. Jeśli wygrasz, dostaniesz kasę i po sprawie. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki i nie będziesz musiał w ogóle nią obracać!

Darmowy zakład 20 PLN za kod bonusowy

PZBuk jeszcze bardziej podkręca swoją ofertę na start. Rejestrując się z kodem MAXSPORT zgarniesz freebet 20 PLN po wpłacie na min. 20 PLN.

 • Zarejestruj się z kodem bonusowym MAXSPORT
 • Wpłać min. 20 PLN
 • W nagrodę otrzymasz darmowy zakład, do wykorzystania na kuponie wielokrotnym

Freebet możesz aktywować na kuponie AKO, gdzie każde zdarzenie ma kurs min. 1.40. Wygrane nie podlegają dalszemu obrotowi!

Jak zarejestrować się w PZBuk na urządzeniach mobilnych?

Na PZBuk rejestracja na telefonach czy tabletach przebiega identycznie, jak otwieranie konta na urządzeniach stacjonarnych. Trzeba więc określić nazwę użytkownika i hasło oraz podać adres e-mail i numer Pesel. Następne wprowadza się dane teleadresowe i określa limity obrotów oraz czasu gry.

PZBuk rejestracja na urzadzeniach mobilnych

PZBuk rejestracja – warunki i regulamin

Poza odpowiedzią na pytanie jak zarejestrować się w PZBuk, warto też wiedzieć, jakie warunki należy spełnić, aby otworzyć tam konto. Na szczęście nie są one wygórowane i zbieżne ze standardami rynkowymi:

 • Należy być osobą pełnoletnią
 • Nie można mieć sądowego zakazu uczestnictwa w grach hazardowych
PZBuk rejestracja - finalizacja

Jak obstawiać w PZBuk?

Znając już odpowiedź na pytanie, jak zarejestrować się w PZBuk, warto dowiedzieć się jak postawić tam pierwsze zakłady. Na szczęście stawianie zakładów u tego bukmachera przychodzi z taką łatwością, jak Robertowi Lewandowskiemu strzelanie bramek Werderowi Brema.

Jak postawić zakład pojedynczy w PZBuk?

Wystarczy wybrać dowolne wydarzenie, a metod na to jest mnóstwo np. poprzez użycie menu „polecane”. Następnie trzeba wybrać konkretne wydarzenie i wybrać jego rezultat, poprzez jedno kliknięcie. Wtedy to po prawej części strony należy wpisać wartość zakładu oraz kliknąć „Postaw zakład”.

PZBuk obstawianie zakładu pojedynczego

Jak postawić zakład wielokrotny w PZBuk?

Zakład wielokrotny można postawić równie prosto, co ten pojedynczy. Należy tylko wybrać więcej niż jedno wydarzenie i zamiast opcji „Pojedynczy”, wybrać opcję „Zakład wielokrotny”. Wtedy to na stronie pojawi się także wartość Kombodoładowania, czyli promocji powiększającej wygraną.

Wpłaty i wypłaty w PZBuk

Pod względem możliwości wpłat i wypłat PZBuk wpisuje się w rynkową szarzyznę. Wybór jest bowiem mocno ograniczony i sprowadza się do użycia systemu płatności online Dotpay oraz systemu płatności mobilnych Blik. Pozostaje więc mieć nadzieję, że wraz z upływem czasu ten bukmacher rozszerzy możliwości sposobów dokonywania depozytów i wypłacania środków.

Możliwości kontaktu z PZBuk

Odpowiedź na pytanie jak zarejestrować się w PZBuk jest prosta więc nie powinno się mieć żadnych problemów z PZBuk rejestracja. Jeżeli jednak pojawi się wątpliwość dotycząca jakiegokolwiek aspektu funkcjonowania tych zakładów bukmacherskich, to można się skontaktować przez:

 • Czat live, który jest czynny od 10:00 do 20:00
 • Wiadomość e-mail, którą można przesłać w dowolnym momencie.

Odpowiedzi na pytania można też znaleźć w sekcji FAQ dostępnej na stronie tego bukmachera.

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

 • Czy warto zarejestrować się w PZBuk?

Naszym zdaniem warto. Bukmacher ma ciekawą ofertę zakładów, a spodobać może się także bonus na start. Aktualnie jest to cashback 1000 PLN oraz darmowy zakład 20 PLN, jeśli podczas rejestracji podasz nasz kod bonusowy: MAXSPORT.

 • Czy kod bonusowy PZBuk jest niezbędny?

Możesz zarejestrować się z kodem lub bez – Twój wybór. Bez kodu bonusowego otrzymasz tylko cashback 1000 PLN. Kod bonusowy gwarantuje także freebet w wysokości 20 PLN – bez warunków obrotu!

 • Czy w PZBuk można zarejestrować się na telefonie?

W PZBuk rejestracja możliwa jest także na telefonie, za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Bukmacher przygotował appkę na systemy Android oraz iOS. Ściągniesz ją bezpośrednio na stronie PZBuk.