18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Snooker zakłady bukmacherskie

Jednym ze sportów, którego popularność stale rośnie jest snooker. Zakłady bukmacherskie na ten sport możemy znaleźć w wielu ofertach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o typowaniu snookera, ten artykuł może okazać się przydatny.

Snooker zakłady bukmacherskie – poradnik początkującego typera

Choć może nie wydaje się to oczywistym zestawieniem, snooker i zakłady bukmacherskie mogą iść ze sobą w parze. I nawet świetnie się razem prezentują. Jeśli ta kategoria nigdy nie należała do kręgu Twoich zainteresowań, może nadszedł czas, żeby to zmienić i skupić swoją uwagę na sporcie jakim jest snooker. Zakłady na tę dyscyplinę wyglądają praktycznie tak samo jak na piłkę nożną. Niestety do wyboru masz o wiele mniej typów, ale niech Cię to nie powstrzyma przed obstawianiem. Kursy bukmacherskie na snookera mogą Cię nie raz zaskoczyć, więc jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy warto postawić kasę na tę kategorię, spróbujemy Cię do tego przekonać. A przynajmniej nieco przybliżyć zestawienie: snooker + zakłady bukmacherskie.

W tym tekście opowiemy ci więcej o odmianie bilarda jaką jest snooker. Typy, które możesz obstawić, jakich zasad się trzymać, kiedy zawierasz zakłady, a także jak zarobić więcej dzięki bonusom – to wszystko znajdziesz w tym poradniku początkującego typera.

Snooker zakłady bukmacherskie

Zanim przejdziemy do zasad obstawiania, warto najpierw rozejrzeć się w poszukiwaniu bonusów. Bukmacherzy często je rozdają z nadzieją, że zostaniesz u nich na dłużej. Kto wie może snooker i zakłady na tę kategorię staną się dla Ciebie nową, ulubioną rozrywką.

Aby nieco ułatwić Ci poruszanie się po tym świecie jakim jest snooker i zakłady bukmacherskie, poniżej przedstawiamy tabelę z przykładowymi bonusami, które możesz zgarnąć jeśli zdecydujesz się właśnie na ten sport. Polecani bukmacherzy zostali wybrani zgodnie z naszym osobistym doświadczeniem, a tabela nie przedstawia wszystkich bonusów. Jeśli więc lubisz polować, zerknij, czy pozostali nie mają żadnej promocji typu: “Snooker zakłady – cashback” na tę kategorię.

BukmacherBonus na startObstawiaj!
STS

 

sts bukmacher logo

100% do 300 PLN
Cashback do 100 PLN
50% do 500 PLN
50% do 700 PLN
Extra 60 PLN

Kod promocyjny: BONUS100

Superbet

 

Superbet kod promocyjny

Freebet 34 PLN
100% do 200 PLN
Cashback 3500 PLN
Mobilny 20 PLN

Kod promocyjny: MAXFREE

BetFan

 

betfan kod promocyjny

600 PLN bez ryzyka
60 PLN freebet
100% do 1000 PLN

Kod promocyjny: BONUSMAX

Korzystaj z ofert bukmacherów!

Powyższe bonusy nie obowiązują tylko na kategorię jaką jest snooker. Zakłady możesz zawierać też na inne sporty. To świetna opcja, żeby sprawdzić się w typowaniu tej odmiany bilarda, ale nie tylko! Darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka – to opcje, dzięki którym ryzykujesz naprawdę niewiele! Ale pamiętaj, zanim skorzystasz z któregokolwiek kodu i będziesz chciał go wykorzystać, upewnij się co do jego zasad i regulaminu promocji. Większość bonusów zakłada spełnienie określonych warunków, jak np. warunek obrotu, który może być niezbędny do wypłacenia wygranych pieniędzy. Kryteria nie są skomplikowane, więc na pewno sobie poradzisz.

Jak obstawia się snooker? Zakłady pod lupą!

Skoro już przyciągnęliśmy Twoją uwagę w temacie snookera, zerknijmy jak wygląda typowanie i czym różni się czymś od zakładów na piłkę nożną?

Zacznij od najważniejszej rzeczy – konta u bukmachera. Aby móc w pełni cieszyć się z możliwości typowania, musisz się zarejestrować. Warto pamiętać o tym, że tylko osoby pełnoletnie mają prawo założyć konto. Sprawdź, czy podczas rejestracji, nie należy wpisać kodu bonusowego, który da Ci dodatkowe bonusy na pierwszą grę. Bukmacherzy często mają wiele promocji dla nowych graczy.

Kiedy już masz założone konto, zaczyna się zabawa. Zwróć uwagę na to, że w przypadku snookera nie masz tak wiele zakładów jak np. na piłkę nożną czy nawet koszykówkę. Nie oznacza to jednak, że typowanie odmiany bilarda jest mniej kuszące, czy emocjonujące. Po prostu nie jest to aż tak popularny sport, jak ten nazywany narodowym. Dodatkowo snooker i zasady, które w nim obowiązują znacznie różnią się od piłki nożnej. Spójrzmy chociażby na liczbę graczy – to już eliminuje niektóre warianty obstawiania. Zakłady na snookera często dotyczą Championship League lub Mistrzostw Świata. Zanim jednak zechcesz wytypować zwycięzcę, dokładnie zapoznaj się z ofertą bukmacherów. Być może dodali jakieś inne, korzystniejsze zakłady.

Snooker zakłady bukmacherskie

Rodzaje zakładów, czyli rynki bukmacherskie

Tak jak w każdej dyscyplinie, tak samo jeśli chodzi o snooker i zakłady bukmacherskie istnieje kilka rynków, które pozwalają Ci typować. To tak naprawdę różne warianty zakładów. Poniżej niektóre z nich.

Zwycięzca

Bardzo klasyczny rynek, dostępny chyba w każdej kategorii. W nim obstawiasz kto zostanie zwycięzcą danego starcia. Na próżno szukać tutaj dodatkowych punktów, przeszkód, wyrównania szans – nic takiego nie ma miejsca. Po prostu stawiasz na tego, kto według Ciebie wygra.

Liczba frejmów

W tym rynku liczą się Twoje umiejętności proroctwa. A tak na poważnie, to jest to zakład, w którym obstawiasz, ile rozgrywek odbędzie się dla danego spotkania, zanim zostanie wyłoniony zwycięzca.

Handicap

Ten rynek, zwłaszcza dla początkujących graczy może być nieco mylący. Tak naprawdę chodzi w nim o wyrównanie szans. Jeśli mocny gracz ma zagrać z kimś, kto nie rokuje najlepiej, bukmacherzy często starają się wyrównać przewagę i stworzyć dużo ciekawszy zakład. W tym celu dodają punkty graczowi, który jest gorszy tak, żeby szanse obu w tej rozgrywce były podobne. Dzięki temu ostateczne wyniki snookera bywają zaskakujące.

Kursy bukmacherskie na snookera

Jeśli nie jesteś przywiązany do żadnego bukmachera, zanim zdecydujesz się postawić zakłady na snookera warto porównać kursy bukmacherskie. Bardzo często w przypadku tej dyscypliny, ale nie tylko, bukmacherzy chcąc zwabić większą rzeszę fanów, oprócz bonusów, dorzucają interesujące kursy na konkretne spotkanie. Oznacza to, że jeden buk może mieć zupełnie inny kurs niż drugi na to samo wydarzenie. Porównując oferty poszczególnych bukmacherów, masz potem większe pole manewru i możesz wybrać tę opcję, która będzie dla Ciebie bardziej korzystna i dzięki której możesz wygrać więcej kasy. Nie idź więc na łatwiznę. Porównanie kursów zajmuje dosłownie chwilę, a może zapewnić Ci dużo więcej rozrywki, ale także pieniędzy!

Snooker typy

Kiedy będziesz obstawiał snookera (ale nie tylko!), ważne jest, aby zebrać tyle informacji o typach, ile to tylko możliwe. Przejrzyj statystyki, zerknij na kursy – one zawsze stanowią jakąś wskazówkę, zobacz co mówią specjaliści i na kogo stawiają znawcy dyscypliny. Informacji szukaj tylko w rzetelnych źródłach. Wystrzegaj się fałszywych typerów, którzy w zamian za informacje, oczekują pieniędzy. Nie wydają się oni zbyt wiarygodni, więc nie warto opierać swoich zakładów o ich typy. Tak na wszelki wypadek.

Jak obstawiać snookera i wygrywać?

Jeśli podczas typowania będziesz trzymał się kilku zasad, jest duża szansa, że odniesiesz sukces. Co to za zasady? Zerknij poniżej.

  • Zawodnik to najważniejszy czynnik typowania. Zanim postawisz na wynik spotkania, koniecznie sprawdź aktualną formę snookerzysty. Pamiętaj, by nie kierować się nazwiskiem, tylko przeanalizuj, jak dany gracz radził sobie wcześniej. To zminimalizuje ryzyko błędu. Warto prześledzić ostatnich kilka potyczek, a nie opierać swojego typu na poprzedniej grze. Dzięki temu, masz większą ilość danych, na których możesz bazować i oszacować prawdopodobieństwo wygranej lub przegranej.
  • Kontuzje – jak w każdym sporcie, kontuzje potrafią naprawdę uprzykrzyć życie zawodnikom, ale takżę typującym. Zwróć uwagę, by zawodnik, na którego chcesz postawić nie był świeżo po odbytych obrażeniach. Wówczas jego zwycięstwo może nie być już takie pewne.
  • Wzrost/ spadek kursów – bukmacherzy również dostarczają sporo informacji. Jeśli na danego zawodnika mocno spadł kurs, to znaczy, że jego szansa na zwycięstwo jest większa. Śledź, obserwuj i porównuj!
  • Sam podejmuj decyzję – analiza, analizą, ale pamiętaj, że grasz za swoje pieniądze, więc to od Ciebie należy ostateczne zdanie.

Jak NIE obstawiać snookera!

Skoro wiesz już, na co zwracać uwagę podczas typowania, zerknij poniżej na kilka klasycznych błędów, które początkujący typerzy bardzo często popełniają.

Bezgraniczna wiara w kursy

Pisaliśmy o tym, że bukmacher to źródło wiedzy jeśli chodzi o szanse danego zawodnika, czy drużyny. Ale prawda jest taka, że nie można całkowicie mu powierzać swojego typowania. Klasycznym błędem jest właśnie ślepe stawianie na tego zawodnika, który jest z wyższym kursem, bez sprawdzenia, co na ten temat mówią inne, wiarygodne źródła. Dreszcz emocji jest fajny, ale po co zaprzepaszczać swoje szanse na wygraną przez ślepe typowanie. Zero przy tym frajdy!

Zakłady AKO na siłę

To częsty błąd wśród początkujących typerów. Pojawi się świetna oferta, ale wymagane jest  AKO. Co wtedy robi taki gracz? Dodaje pozycję do kuponu tylko po to, aby spełnić wymagania dotyczące bonusu AKO, bez żadnej wiedzy i analizy. Przez to jego szanse na wygraną diametralnie spadają. Prawda jest taka, że lepiej zgłębić temat, świadomie wytypować i tym samym zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia całego kuponu.

Internetowi “znawcy”

Każda opcja pomocy przy obstawianiu jest drogocenna, pod warunkiem, że informacje te są rzetelne i sprawdzone. Dlatego uważaj na różnego rodzaju typerów znalezionych w internecie. Nie warto ufać im ślepo. Zweryfikuj ich wiedzę i dodatkowo sprawdź odpowiednie statystyki. W ten sposób zyskasz pewność, czy ich typy to właściwe rozwiązanie dla Ciebie.