18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Superbet sporty wirtualne

Jeśli jesteś fanem wyścigów i chcesz obstawiać sporty wirtualne, Superbet może być dla Ciebie bardzo dobrym wyborem. Sprawdzamy, jakie dyscypliny są w ofercie bukmachera i ile oferuje on rynków, a także czy proponuje opłacalne bonusy.

Zakłady sportowe

100% do 200 PLN od depozytu + 1300 PLN bez ryzyka + 34 PLN freebet + 20 PLN aplikacja mobilna!

18+. W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej złóż swój pierwszy depozyt na minimalną kwotę 20 PLN i zgarnij bonus 100% od pierwszej wpłaty do 50 PLN. Wystarczy zaledwie czterokrotny obrót oraz 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.3 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.8). Obowiązują pełne warunki.

Superbet bonus code form screenshot
Sporty wirtualne SuperbetOpinie
różnorodność sportówśrednia
liczba rynkówśrednia
kursyprzeciętne
bonusy na wirtualenie
Przekonaj się!Pokaż kod

Sporty wirtualne Superbet

superbet sporty wirtualne

Czy już wiesz, na czym polegają sporty wirtualne? Superbet nie wprowadził w tej kwestii żadnych nietypowych innowacji, więc pewnie niczym Cię nie zaskoczymy. Wirtuale to po prostu symulowane rozgrywki dla różnych dyscyplin. Nie biorą w nich udział żadni sportowcy, ani w rzeczywistości, ani przed ekranami.

Wszystko, co możesz obejrzeć w ramach wirtualnej transmisji jest generowane przez specjalnie zaprogramowane algorytmy. Biorą one pod uwagę elementy losowe oraz statystyki poszczególnych zawodników, a następnie prezentują wyniki swoich obliczeń w formie graficznej i tym samym pozwalają Ci oglądać efektowne widowisko! Tego rodzaju rozgrywki toczą się o dowolnej porze, więc możesz obstawiać na nie kupony nawet w środku nocy albo w dzień, kiedy w rzeczywistości nie ma żadnych ciekawych meczów. Wydarzenia są bardzo krótkie, co oznacza, że nie potrzebujesz dużo czasu, aby postawić kupon, obejrzeć cały mecz i zobaczyć, jakim skończył się on wynikiem.

Sporty wirtualne Superbet oferta

Zakłady wirtualne Superbet prezentują dosyć przeciętny poziom na tle konkurencji. Różnorodność oferowanych dyscyplin nie powala, no chyba że jesteś akurat pasjonatem sportów wyścigowych – w takim wypadku prawdopodobnie będziesz bardzo zadowolony. Rynki są raczej klasyczne i mało liczne, co wiąże się prawdopodobnie z naturą oferowanych sportów. Na wyścigi raczej trudno wymyślić tak dużo wydarzeń, ile można by zaoferować na przykład na piłkę nożną. Kursy są w porządku, ale nie nokautują innych buków.

Sporty i wydarzenia

Na Superbet jest dostępnych pięć dyscyplin, co wydaje się bardzo dobrym albo przynajmniej dobrym wynikiem na tle konkurencji. Możesz jednak zmienić zdanie, jeżeli zobaczysz listę oferowanych sportów:

  • wyścigi konne,
  • wyścigi chartów,
  • wyścigi chartów 2,
  • żużel,
  • wyścigi samochodów.

Coś je wszystkie łączy, prawda? No właśnie – na Superbet wirtualne sporty to wyścigi, wyścigi, wyścigi, wyścigi i wyścigi. Trudno nazwać to różnorodnością. Najpopularniejsze w Polsce sporty takie jak piłka nożna, tenis czy koszykówka nie znalazły niestety dla siebie miejsca u tego bukmachera. Obawiamy się, że dla sporej rzeszy fanów obstawiania może to zdyskwalifikować wirtualną ofertę Superbet.

Zakłady

superbet sporty wirtualne oferta

Zakres oferowanych przez Superbet rynków jest po prostu przeciętny. Znajdziesz tutaj wszystkie podstawowe zakłady, których mógłbyś się spodziewać po wyścigach, ale bukmacher nie dodał od siebie niczego specjalnego. W zasadzie dla wszystkich dyscyplin dostępne są po dwa rynki, czyli zakłady na określone miejsce na podium oraz na kolejność w top 2. Żużel dokłada do tego ubogiego dość zestawu jedynie H2H.

Kursy na wirtualki

Kursy stoją u tego buka na odpowiednim poziomie. To kolejny element oferty, który niczym nie zaskakuje. Możesz spokojnie obstawiać na Superbet bez obawy o to, że kursy będą przesadnie niskie, ale astronomicznie wysokich liczb raczej się nie spodziewaj.

Oferty specjalne i bonusy na sporty wirtualne w Superbet

Superbet to bukmacher, którego główną dyscypliną jest piłka nożna, a więc to właśnie z tym sportem wiąże się większość oferowanych przez niego promocji. Niekiedy pojawiają się różnego rodzaju konkursy i specjalne akcje, które warto śledzić. Dotychczas raczej nie dotyczyły one jednak wirtuali. Jeśli chcesz więc obstawiać wyłącznie tę kategorię zakładów, to bardzo możliwe, że nie będziesz zbytnio zadowolony z oferty promocyjnej.

Bonus powitalny

Jeżeli przejdziesz do bukmachera przy pomocy naszego linku, co jest równoznaczne z wpisaniem kodu promocyjnego Superbet, to będziesz mógł odebrać na start 1554 PLN w bonusach. Co konkretnie oferuje nowym użytkownikom ten bukmacher? 100% od pierwszego depozytu do kwoty 200 PLN, freebet o wysokości 34 PLN i zwrot do 1300 PLN za zakłady, które przegrasz w pierwszym tygodniu korzystania z usług Superbet, a do tego jeszcze bonus mobilny 20 PLN. Ten pakiet jest całkiem zachęcający i z pewnością Ci się przyda, jeżeli będziesz chciał obstawiać klasyczne dyscypliny. Niestety na Superbet wirtualne sporty są jednak wykluczone z promocji powitalnych – takie zapisy znalazły się w regulaminie każdego bonusu na start.

Bonus na zakłady w sportach wirtualnych

Obecnie bukmacher nie ma niestety bonusów na sporty wirtualne. Tego rodzaju promocja nie znalazła się ani w pakiecie na start, ani pośród standardowych akcji dostępnych dla stałych użytkowników. Mamy nadzieję, że z czasem Superbet poprawi to niedociągnięcie.

Zakłady wirtualne Superbet opinie

Przez całą recenzję czuć głównie przeciętność oferty tego bukmachera. Zakłady wirtualne Superbet mają spory potencjał, w końcu wystawione póki co dyscypliny prezentują się bardzo ładnie i są wygodne w obsłudze. Serwisowi brakuje jednak bardzo dużo do naprawdę konkurencyjnej usługi. Potrzebne jest więcej różnorodnych dyscyplin wraz z odpowiednią ofertą kursów, a do tego ciekawe bonusy, które zachęciłyby fanów wirtuali, żeby obstawiać właśnie u tego bukmachera.

W szczególności chcielibyśmy zobaczyć na Superbet wirtualną piłkę nożną. Serwis jest przecież znany ze szczególnego skupienia właśnie na futbolu. Bardzo nietypowa wydaje się więc nieobecność piłki nożnej w usłudze virtual. Będziemy przyglądać się rozwojowi Superbet i mamy nadzieję, że z każdym miesiącem usługa będzie ulegać poprawie. Ten bukmacher wciąż jest jednym z najnowszych na polskim rynku, więc póki co należy mu się pewna taryfa ulgowa.