18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Jak czytać statystyki Fortuna?

Fortuna jest jednym z najlepszych bukmacherów dostępnych na polskim rynku. Serwis gwarantuje dostęp do funkcji statystyki Fortuna. Operator umożliwia grę zarówno w punktach stacjonarnych jak i przez Internet.

logo Fortuna

Jak korzystać z opcji statystyki Fortuna?

Serwis oferuje dostęp do ogromnej liczby szczegółowych statystyk.

Wystarczy, że wykonamy następujące kroki:

  1. Wejdziemy w zakładkę statystyki
  2. Wybierzemy ligę, która nas interesuje
  3. Od razu zyskujemy dostęp do interesujących nas danych, w tym tabelę, bramki, ilość meczy wygranych i przegranych
  4. Z kolei wybierając zespół z ligi, otrzymujemy szczegółowe dane dotyczące zespołu, a nawet piłkarzy

Dostępne statystyki Fortuna

Wszystkie statystyki Fortuna są zawsze niezwykle dokładne. Ponadto, są one aktualizowane zawsze niedługo po każdym spotkaniu, co gwarantuje, że zawsze mamy dane do najświeższych danych. Dostępne są statystyki z niemal każdej dyscypliny możliwej do obstawienia, zarówno najpopularniejszych sportów jak i sportów uznawanych w naszym kraju za niszowe.

Liczba dostępnych statystyk jest ogromna i tyczy się każdej dyscypliny dostępnej w serwisie. Oferta na Fortunie jest niezwykle rzeczowa i kompleskowa. Najbardziej dokładne są oczywiście statystyki Fortuna dotyczące najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie, czyli piłki nożnej.

Przykładowo, wybierając polską Ekstraklasę, zyskujemy dostęp do aktualnej tabeli naszej rodzimej ligi, tabeli formy danej całej ligi, poszczególnych drużyn, meczy par poszczególnych drużyn, statystyk dotyczących całe ligi oraz terminarz.

statystyki Fortuna

Klikając w nazwę wybranej drużyny otrzymujemy dostęp do wszystkich informacji pojedynczej drużyny, w tym jej ostatnich występów, punktów, bramek, składów, formy i kartek poszczególnych graczy. Wszystko podane w wyjątkowo przejrzysty i przyjemny dla oka sposób.

Statystyki Fortuna należą do najlepszych na rynku, często przewyższając ilością informacji statystyki oferowane przez serwisy specjalizujące się w zbieraniu informacji na temat lig piłkarskich. Z pewnością korzystanie ze statystyk u tego bukmachera znacznie zwiększamy swoje szanse na prawidłowe wytypowanie wyników na kuponach.

Należy jednak pamiętać, że umiejętność korzystania ze statystyk wymaga doświadczenia i na ogół nie wystarczy jedynie korzystanie z aktualnej tabeli dane ligi.

Jak czytać wyniki w zakładce statystyki Fortuna?

Jeśli chcemy znaleźć informacje dotyczące wyników w danej lidze, przykładowo wyników ostatniej kolejki angielskiej Premier League, musimy wejść w zakładkę statystyki i wybrać tę ligę z listy znajdującej się po prawej stronie ekranu. Tak więc wybieramy kolejno Piłka Nożna -> Europa -> Anglia -> 1. Liga.  Już w pierwszym oknie znajdziemy wyniki całej ostatniej kolejki tej ligi.

Z kolei jeśli interesują nas wyniki konkretnego zespołu to musimy kliknąć w dany zespół. W oknie, które się pojawi będziemy mieli dostęp do wszystkich wyników tej drużyny w danych rozgrywkach. Jeśli interesują nas statystyki dotyczące wyników drużyny w innych rozgrywkach to musimy wybrać dane rozgrywki z listy znajdującej się po prawej stronie strony.

Jest bardzo przydatna opcja jeśli chcemy obstawić mecz tej drużyny, ponieważ forma w ostatnich meczach będzie miała najczęściej duży wpływ na jej formę w kolejnym spotkaniu. Oczywiście to piłka nożna i każdy rezultat jest możliwy, jednak korzystając ze statystyki Fortuna zdecydowanie zwiększamy swoje szanse na wygraną między innymi bonusów powitalnych.

tabela statystyki Fortuna

Jak skontaktować się z biurem obsługi klienta?

Statystyki Fortuna budzą Twoje wątpliwości? W razie problemów, możesz zawsze skontaktować się z zespołem wsparcia operatora. Jedynym sposobem na uzyskanie pomocy od konsultanta jest w tym wypadku formularz kontaktowy.

Jest to dość ograniczona możliwość kontaktu, jednak konsultanci są rzeczowi i dokładni w swoich odpowiedziach. Na ogół na wiadomość zwrotną nie trzeba długo czekać.

Można również skorzystać z rozbudowanego FAQ dostępnego dla wszystkich na stronie internetowej. Jest on pomocny przy rozwiązaniu zdecydowanej większości problemów i pytań dotyczących tego bukmachera.

Wszystko dostępne jest w zakładce Pomoc i FAQ, którą znajdziemy na dole strony. Dlatego, nim zdecydujesz się zgłosić problem konsultantom, sprawdź czy odpowiedź nie znajduje się w tej zakładce.

Fortuna obsługa klienta

FAQ Statystyki Fortuna

W jaki sposób mogę wpłacić pieniądze na Fortuna?

Pieniądze na stronie operatora można wpłacić za pomocą karty debetowej/kredytowej, przelewu, lub płatności błyskawicznej.

Ile wynosi minimalna ilość pieniędzy, którą mogę wpłacić?

Minimalna kwota, jaką wpłaty to 0,01 zł. Należy jednak pamiętać, że minimalna kwota zakładu to 2 zł.

W jaki sposób mogę dokonać wypłaty środków?

Jedyny sposób wypłaty środków to przelew bankowy.

Jaka jest minimalna stawka za jaką mogę zagrać?

Minimalna stawka kuponu to 2 złote.

W jakich godzinach działa Biuro Obsługi Klienta?

Biuro obsługi klienta Fortuna działa w godzinach 9-21 w dni robocze.