Kod promocyjny STS BONUS100 – Rejestracja październik 2021

agnieszka | 28.09.2021

Kod promocyjny STS BONUS100 – Rejestracja październik 2021

Tekst reklamowy | 18+

Kod promocyjny STS umożliwi Ci odebranie na początek gry bonusów o zawrotnej łącznej wartości 1504 PLN! Poznaj bliżej ofertę powitalną bukmachera STS!

Jaki jest kod promocyjny STS 2021?

STS kod promocyjny to BONUS100 . Należy wpisać go podczas rejestracji w polu „kod promocyjny”, które znajduje się poniżej wymaganych danych (adresu e-mail, hasła i numeru telefonu). Po użyciu kodu otrzymasz freebet (bonus bez depozytu) o wysokości 30 zł oraz zakład bez ryzyka do 234 zł.

STS bonus Warunki Kod
Bonus od depozytu 100% Do 1200 zł BONUS100
Warunek obrotu 3 x po kursie min. 1.91 BONUS100
Minimalna wpłata Dowolna BONUS100
Bonus freebet bez depozytu 30 zł ⭐ BONUS100
Warunek obrotu 3 x po kursie min. 1.91 BONUS100
Minimalna wpłata Bez depozytu! BONUS100
Zasady obstawiania Kwotę 30 zł można dzielić między zakłady BONUS100
Bonus cashback 234 zł  BONUS100
Warunek obrotu 3 x po kursie min. 1.91 BONUS100
Minimalna wpłata 20 zł BONUS100
Bonus bezpieczny 2 x 20 zł BONUS100
Warunek obrotu Betgames Brak BONUS100
Warunek obrotu sporty wirtualne 3x min. kurs 1.91 BONUS100

STS kod promocyjny na bonus 1200 zł od depozytu

zakłady bez ryzyka STS

Na STS oferta bonusowa jest bardzo szeroka, ale najważniejszym bonusem jest według wielu właśnie 100% od depozytu, czyli aż 1200 zł, które możesz odebrać na początek swojej przygody z bukmacherem. Nasz kod promocyjny to BONUS100! Dzięki podwojeniu będziesz mieć sporo więcej środków na zakłady, co pozwoli Ci także ryzykować dużo mniej przy zakładach stawianych za bonus, a nie prawdziwą kasę! Żeby wypłacić otrzymane od STS 1200 zł, będziesz musiał oczywiście spełnić warunek obrotowy – chociaż nie jest on przesadnie trudny. Szczegóły prezentujemy poniżej!

Jak odebrać od STS bonus 1200 zł: 100% od depozytu

Jedną z ważniejszych zasad jest tu mnożnik 100%. Żeby otrzymać pełen bonus, czyli 1200 zł, musisz właśnie tyle kasy – lub więcej – wpłacić do serwisu. Jeżeli zdeponujesz natomiast na przykład 500 zł, to STS podwoi dla Ciebie pięć stówek i da Ci 500 zł bonusu. Nie da się otrzymać aż 1200 zł bonusu, wpłacając mniej niż 1200 zł na STS!

Żeby zacząć grę i odebrać bonus, na początek wymagana jest na STS rejestracja. To oczywiście nic trudnego, a cały proces opisujemy w dalszej części artykułu. Klik klik, stuk stuk i już, zarejestrowany. Teraz musisz tylko wpłacić wybraną kwotę na STS. Bukmacher automatycznie ją podwoi do sumy maksymalnej 1200 zł i będziesz mógł cieszyć się dodatkową kasą!

Nie zapomnij tylko, że pomnożone pieniądze lądują na osobnym koncie bonusowym – nie będzie można ich wypłacić bez spełnienia ściśle określonych warunków! Obróć bonusem 100% x3 po minimalnym kursie 1.91 aby mieć kasę do swojej pełnej dyspozycji. Bonusu nie można obstawiać na HIT DNIA.

STS bonus Warunki
Kod promocyjny STS BONUS100
Bonus od depozytu 100% Do 1200 zł
Warunek obrotu 3 x po kursie min. 1.91
Minimalna wpłata Dowolna

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu! Freebet 30 zł

Żeby rozpocząć obstawianie u najpopularniejszego polskiego bukmachera, nie musisz nawet wpłacać od siebie żadnej kasy. Wystarczy, że wpiszesz podczas rejestracji na STS kod promocyjny BONUS100, a będzie Ci przysługiwał freebet 30 zł, dzięki któremu bez żadnego ryzyka wypróbujesz usługi buka, a może nawet wygrasz jakąś kasę dosłownie z niczego.

Jak odebrać od STS freebet 30 zł bez depozytu

Nie musisz zrobić nic wielkiego. Wystarczy, że dokonasz poprawnej rejestracji, wpisując nasz kod bonusowy BONUS100. I już, na STS oferta nie jest przesadnie skomplikowana, prawda? Tak niewiele kroków wystarczy, aby zacząć grę z trzema dyszkami zupełnie za darmo. Kasa według regulaminu jest przyznawany w ciągu trzech dni, ale zwykle pojawia się sporo szybciej.

Ważny plus tego bonusu jest taki, że możesz dowolnie rozdysponować otrzymaną kwotą. Nie musisz stawiać jednego zakładu za 30 zł. Równie dobrze masz możliwość postawić dwa zakłady po 15 zł, jeden po 10 zł i cztery po 5 zł… I tak dalej, i tak dalej – ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia co do strategii, którą postanowisz obrać!

Żeby wypłacić pieniądze, musisz obrócić otrzymaną kwotą, czyli 30 zł, trzykrotnie po kursie minimalnym 1.91. Liczą się tylko wygrane zakłady.

STS bonus Warunki
Kod promocyjny STS BONUS100
Bonus freebet bez depozytu 30 zł
Warunek obrotu 3 x po kursie min. 1.91
Minimalna wpłata Bez depozytu!
Zasady obstawiania Kwotę 30 zł można dzielić między zakłady

Kod promocyjny STS na bonus cashback – ubezpieczenie

Wpisz podczas rejestracji kod BONUS100, a dzięki temu dodatkowemu bonusowi Twój pierwszy zakład na STS będzie ubezpieczony! To pozwoli Ci jeszcze bardziej zmniejszyć ryzyko na początku przygody z obstawianiem.

Jak odebrać bonus STS: cashback 234 zł

Po prostu załóż konto u bukmachera, wpłać pieniądze i postaw swój pierwszy zakład. Nic trudnego, prawda? Ale Twój pierwszy kupon będzie bezpieczny. Jeżeli przegrasz, zostanie Ci zwrócona postawiona kasa do kwoty maksymalnie 234 zł. Aby wypłacić ten zwrot, musisz obrócić nim trzy razy po kursie minimum 1.91. Nie zapomnij tylko, żeby wpisać podczas rejestracji na STS kod promocyjny.

STS bonus Warunki
Kod promocyjny STS BONUS100
Bonus cashback 234 zł
Warunek obrotu 3 x po kursie min. 1.91
Minimalna wpłata 20 zł

STS kod promocyjny: bierz 2x bezpieczne 20 zł: Betgames i Wirtual

Dzięki tym bonusom STS będziesz mógł bez ryzyka wypróbować dwa nowoczesne elementy oferty bukmachera: gry kasynowe Betgames i zakłady na sporty wirtualne.

Jak odebrać od STS cashback 2x bezpieczne 20 zł: Betgames i Wirtual

Wystarczy, że w ciągu jednej doby postawisz zakłady na Betgames lub Sporty Wirtualne za łączną stawkę 20 zł. Obie akcje są liczone osobno, ale w ramach jednej kategorii zakładów musisz obstawić wszystkie kupony i muszą one zostać rozliczone w ciągu jednej doby. Licz się zakłady z minimalnym kursem 1.91. Jeżeli niektóre z Twoich kuponów zostaną przegrane, dostaniesz zwrot postawionej kasy netto (bez podatku) do maksymalnej kwoty 20 zł! Jeśli chodzi o Betgames, otrzymana od STS kasa od razu ląduje na koncie depozytowym, czyli nie trzeba nią obracać! Zwrotem ze sportów wirtualnych trzeba natomiast obrócić 3x po kursie minimalnym 1.91.

STS bonus Warunki
Kod promocyjny STS BONUS100
Bonus bezpieczny 2 x 20 zł
Warunek obrotu Betgames Brak
Warunek obrotu sporty wirtualne 3x min. kurs 1.91

Rejestracja w STS

Jak wygląda na STS rejestracja?

 1. Kliknij przycisk “Załóż konto” w prawym górnym rogu.
 2. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi i koniecznie wpisz kod promocyjny “BONUS100” w okienko na dole pierwszej części formularza.
 3. W trakcie rejestracji zaznacz okienko „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. W przeciwnym wypadku nie dostaniesz bonusu!
 4. Potwierdź dane, zakończ rejestrację, a następnie zweryfikuj swoją tożsamość przy pomocy skanu dowodu tożsamości.

STS rejestracja

STS – informacje o bukmacherze

STS to najpopularniejszy bukmacher w Polsce, więc nikogo raczej nie zdziwi, że ma on w pełni legalną licencję do działania w naszym kraju! Jego rodzinne miasto może być dumne z tak prężnie rozwijającego biznes przedstawiciela! Pod spodem możesz przejrzeć najważniejsze dane na temat buka.

 • Pełna nazwa firmy: Star-Typ Sport Sp. z o.o.
 • Rok założenia firmy: 1997
 • Adres firmy: ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice
 • Numer KRS: 0000080269
 • Numer licencji: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12
 • Data przyznania licencji: 21 lutego 2012 roku

STS kod promocyjny i inne oferty – promocje w STS

Rzuć jeszcze okiem na promocje, z których będziesz mógł skorzystać, kiedy wyciśniesz już ostatnie soki z oferty powitalnej STS!

Ekstra 30 PLN

To mozliwość skasowania 30 PLN każdego tygodnia. Wystarczy, że dokonasz obrotu rzędu 200 PLN na swoim koncie depozytowym (to ważne) kuponami o całkowitym kursie wynoszącym min. 1.85.

Esportowe 25 PLN

Druga okazja do odebrania dodatkowych środków, to zwroty za zakłady esportowe. Jeśli interesujesz się esportem i lubisz obstawiać wirtualne potyczki, to bonus wprost dla Ciebie: po prostu zagraj kupon SOLO na esport z kursem min. 1.85. Za przegraną otrzymasz nagrodę (tak jest) w wysokości 10% Twojej stawki. Przegrane kupony kumulują się przez cały tydzień, aż do wtorku. Wtedy też na Twoje konto bonusowe trafia zwrot w wysokości do 25 PLN za obstawianie esportu!

Zaproś kumpla i zgarnij 50 zł

Jak gdyby oferta STS nie była wystarczająco bogata, jest jeszcze możliwość zarobienia kasy poprzez zapraszanie znajomych do serwisu. Jest to niezwykle prosta i przejrzysta promocja, która pozwala na zdobycie środków finansowych zarówno Tobie, jak i Twoim znajomym. Wystarczy, że zgodnie z instrukcją na stronie STS zaprosisz kogoś do wspólnej gry w serwisie. Pamiętaj, że Twój kolega ma po otrzymaniu zaproszenia 14 dni na założenie konta i maksymalnie 30 dni na spełnienie warunku obrócenia 150 złotych. Jeżeli nie będzie wystarczająco szybki, 50 złotych nagrody przepadnie.

Aplikacja mobilna STS – obstawiaj i bierz bonusy przez telefon!

Serwis oferuje aplikacje mobilną, przez którą możesz korzystać ze wszystkich ofert na stronie bez STS kod bonusowy. Jeśli nie chcesz jej jednak ściągać, nie musisz być stratny – dostępna jest także responsywna wersja mobilna strony internetową, którą można odpalić na smartfonie w zwykłej przeglądarce. Aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu i intuicyjna.

Użytkownicy w wersji mobilnej znajdą wszystko to co w wersji desktopowej: kursy, bonusy, zakłady na żywo i znacznie więcej. Można bez problemu wypłacać pieniądze na konto, stawiać zakłady czy korzystać z usługi cash-out, dzięki której wypłacisz wygraną za kupon, który został zrealizowany jedynie częściowo.

Więcej o STS dowiesz się z naszych recenzji i poradników ⬇

FAQ

 • Czy na STS kod promocyjny BONUS100 zapewnia wygrane?

Niestety nie działa to w ten sposób. Kod promocyjny STS zapewnia, ale otrzymanie dostępu do specjalnych bonusów: darmowego zakładu na kwotę 30 zł, ubezpieczonego zakładu na 234 zł oraz bonusu 100% do 1200 zł. To, czy wygrasz za te bonusy kolejne kupony, zależy od tego, jak będziesz obstawiać!

  • Czy bonus STS jest dostępny bez kodu?

Standardowy bonus powitalny jest dostępny dla każdego nowego gracza. Jeśli jednak chcesz odebrać od STS bonus w postaci freebetu 30 zł i ubezpieczenia zakładu do 234 zł, kod promocyjny BONUS100 jest niezbędny!

 • Jak obstawiać w STS?

O tym, jak obstawiać zakłady bukmacherskie w ogóle, można napisać całą książkę – powstało ich nawet całkiem sporo! Jeśli zaś chodzi o stworzenie i postawienie kuponu konkretnie w STS, to sprawa jest doprawdy prosta: zaloguj się na swoje konto, a następnie wyszukaj mecz, który chcesz obstawić. Potem znajdź swój zakład, np. zwycięzcę meczu. Kliknij w wynik, który uważasz za najbardziej prawdopodobny, a zakład wskoczy na kupon po prawej. Teraz już tylko wystarczy określić stawkę zakładu i zatwierdzić kupon!

 • Nie mam konta w STS. Czy mogę obstawiać?

Niestety nie ma takiej możliwości – w STS nie można grać bez logowania.

Jak otrzymać bonus STS 2021?

Jak otrzymać bonus STS 2021?

STS

Tekst reklamowy | 18+ Teraz w STS bonus to nawet 1504 PLN na start, czyli zaraz po rejestracji. Jak otrzymać ekstra środki? To bardzo proste!…

Czytaj dalej

Poker STS

STS

Tekst reklamowy | 18+ Jeśli chcesz obstawiać karty i Twoją ulubioną grą jest poker STS daje Ci taką możliwość. Na stronie tego bukmachera tę grę…

Czytaj dalej
Legalne kasyno online: gdzie grać w gry hazardowe

Legalne kasyno online: gdzie grać w gry hazardowe

STS

Tekst reklamowy | 18+ Masz ochotę na sloty albo pokera i zastanawiasz się, czy jest w Polsce legalne kasyno online? Poznaj Total Casino oraz Betgames…

Czytaj dalej
Płatności w STS: wpłaty i wypłaty

Płatności w STS: wpłaty i wypłaty

STS

Tekst reklamowy | 18+ STS, podobnie jak wszyscy polscy bukmacherzy, jest mocno ograniczony, jeśli chodzi o płatności.  STS wpłaty i wypłaty można dokonać tylko na…

Czytaj dalej
STS Betgames – nasz poradnik i bonusy na gry karciane

STS Betgames – nasz poradnik i bonusy na gry karciane

STS

Tekst reklamowy | 18+ W sporcie nie dzieje się nic interesującego albo jesteś nim znudzony? A może po prostu lubisz kasyno? STS Betgames to propozycja…

Czytaj dalej
STS logowanie

STS logowanie

STS

Tekst reklamowy | 18+ Jeśli jesteś początkującym graczem, na pewno zastanawiasz się jak wygląda u bukmachera STS logowanie. W poniższym artykule dowiesz się o szczegółach…

Czytaj dalej
Jak grać w wirtualne sporty STS? Obstawianie dostępne 24/7

Jak grać w wirtualne sporty STS? Obstawianie dostępne 24/7

Tekst reklamowy | 18+ Naucz się nowego sposobu obstawiania i poznaj sporty wirtualne – STS ma je w ofercie już od dawna, a cała zabawa…

Czytaj dalej
Aplikacja STS – jak grać mobilnie?

Aplikacja STS – jak grać mobilnie?

STS

Tekst reklamowy | 18+ STS posiada wersję aplikacji mobilnej zarówno na Androida jak i na iOS. Pozostali gracze muszą się zadowolić stroną mobilną, która na…

Czytaj dalej
STS opinie: o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

STS opinie: o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

STS

Tekst reklamowy | 18+ STS to jeden z najbardziej lubianych polskich serwisów bukmacherskich. Ale czy naprawdę zasłużył sobie na tę popularność, czy to tylko wynik…

Czytaj dalej
Fortuna czy STS: porównanie bukmacherów

Fortuna czy STS: porównanie bukmacherów

Tekst reklamowy | 18+ Sprawdźmy, który bukmacher jest lepszy: Fortuna czy STS? Obie marki są na polskim rynku od wielu lat. Jeśli w jakimkolwiek stopniu…

Czytaj dalej
Zakłady Maxikombi STS

Zakłady Maxikombi STS

STS

Tekst reklamowy | 18+ Chciałeś kiedyś postawić zakład maxikombi STS, ale nie wiedziałeś jak? Chcesz poznać, na czym polega różnica między maxikombi STS, a zakładem…

Czytaj dalej
STS bonus Euro 2020

STS bonus Euro 2020

Tekst reklamowy | 18+ Sprawdź, jak wygląda na STS bonus Euro 2020. Rozgrywki Mistrzostw Europy 2021 to dla graczy woda na młyn! Z okazji tak…

Czytaj dalej
Kupon STS

Kupon STS

STS

Tekst reklamowy | 18+ Zakłady sportowe STS to jeden z najpopularniejszych bukmacherów Polsce. Jeśli chcesz u nich obstawiać, musisz to zrobić za pomocą kuponu, który…

Czytaj dalej
STS rejestracja – jak otworzyć konto?

STS rejestracja – jak otworzyć konto?

STS

Tekst reklamowy | 18+ Chcesz zacząć obstawiasz spotkania, ale założenie konta wydaje Ci się skomplikowana? Nic z tych rzeczy! W STS rejestracja jest banalnie prosta!…

Czytaj dalej
Voucher STS BONUS100

Voucher STS BONUS100

STS

Tekst reklamowy | 18+ Interesuje Cię voucher STS? Dobrze się składa, bowiem dzięki niemu otrzymasz napompowane jak bicki Hardkorowego Koksa bonusy na start! Żeby nie…

Czytaj dalej
18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci