18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

STS logowanie

Jeśli jesteś początkującym graczem, na pewno zastanawiasz się jak wygląda u bukmachera STS logowanie. W poniższym artykule dowiesz się o szczegółach tego procesu, jak wykonać go bezpiecznie oraz jakie bonusy czekają dla zarejestrowanych graczy.

STS

98/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!

Jak wykonać w STS logowanie w bezpieczny sposób?

Większość z nas dokładnie wie jak przebiega logowanie. STS nie zaskakuje tu niczym nowym, niemniej jednak warto przestrzegać kilku ważnych zasad dotyczących tego procesu. Rzeczą często bagatelizowaną, a tak ważną, jest odpowiednio “mocne” hasło. Najlepiej jeśli będzie zawierać przynajmniej jedną dużą literę, jedną małą literę oraz minimum jedną cyfrę i składać się będzie z przynajmniej 8 znaków. Tak że, zanim zaczniesz wpisywać w rubrykę hasła, “love” lub swoje imię poprzedzone liczbą 1, poważnie się zastanów.

Na STS rejestracja trwa maksymalnie dwie minuty, a to dzięki rozłożeniu tego procesu na dwa etapy. Na początku nowy gracz zakłada konto tymczasowe, wpisując swoje dane osobiste, e-mail, mocne hasło, numer telefonu, PESEL oraz STS kod promocyjny. Następnie otrzymasz kod aktywny SMS-em, który wymagany jest do potwierdzenia rejestracji. W STS konto tymczasowe daje Ci możliwość grania, jednak aby zrealizować wypłaty lub zawierać zakłady bez ograniczeń, będziesz musiał założyć konto stałe. Do tego potrzebna będzie fotokopia dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość, numer rachunku bankowego oraz adres zamieszkania. Bukmacher deklaruje, że weryfikacja konta trwać będzie jedynie do kilkunastu minut.

voucher sts

Do STS zaloguj się z własnego urządzenia!

Gdy założyłeś już własne konto STS pamiętaj, żeby logować się na nie przede wszystkim z własnego urządzenia. To niestety kolejna rzecz często bagatelizowana przez użytkowników. Zapewne teraz zastanawiasz się co właściwie może się stać gdy zalogujesz się nie ze swojego urządzenia?

 • Gdy użyjesz do logowania na przykład tabletu swojego dziecka, będzie miało ono dostęp do zarządzania Twoimi pieniędzmi na koncie i może nieopatrznie je wydać. (Pamiętaj też, że obstawianie przez osoby niepełnoletnie jest w Polsce nielegalne!)
 • Logując się praktycznie z każdego urządzenia, zarówno login jak i hasło mogą zostać automatycznie zapisane. Daje to niepowołanym osobom dostęp nie tylko na konto STS, ale również na inne ważne konta, jeśli logujesz się do nich za pomocą tego samego hasła. Bądźmy ze sobą szczerzy – większość z nas ma ustawione tylko jedno hasło do wszystkich kont.

STS logowanie na smartfonie: aplikacja

U bukmachera STS logowanie się poprzez aplikację jest jeszcze prostsze i co najlepsze, wystarczy zrobić to tylko raz. Każde kolejne logowanie możliwe będzie za pomocą odcisku palca, technologii Face ID lub po wpisaniu kodu PIN.

 • Jeśli jesteś użytkownikiem Apple, aplikację STS możesz ściągnąć z Apple Store
 • Jeśl jesteś użytkownikiem Androida, aplikację możesz pobrać jedynie z oficjalnej strony STS, wcześniej zezwalając w ustawieniach telefonu na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż sklep Play
 • Załóż w aplikacji STS konto tymczasowe, podając swój e-mail, hasło, numer telefonu oraz PESEL
 • Po otrzymaniu sms z kodem aktywacyjnym od STS zaloguj się podając swój adres e-mail i hasło
 • Zaznacz opcję “pozostań zalogowany” i ciesz się możliwie najłatwiejszym wejściem na własne konto u tego buka.
STS logowanie aplikacja

STS logowanie z przeglądarki w telefonie

Buk ten daje możliwość również używania strony mobilnej STS. Rejestracja oraz logowanie na stronie w telefonie nie jest wcale trudniejsze niż w aplikacji. Witryna mobilna na pierwszy rzut oka może wydawać się okrojona, ale w porównaniu z tradycyjną stroną nie brakuje jej żadnej opcji. Proces logowania przebiega następująco:

 • na swoim smartfonie otwórz przeglądarkę i wejdź na stronę STS;
 • upewnij się, że jesteś na oficjalnej stronie STS, pomoże Ci w tym certyfikat SSL, którego symbol – zamknięta kłódka powinna znaleźć się na pasku adresu przeglądarki;
 • wyświetli Ci się mobilna wersja strony, która jest bardziej czytelna na małym ekranie telefonu;
 • wybierz u góry na stronie STS “logowanie” lub, jeśli jesteś nowym graczem, kliknij przycisk “załóż konto”;
 • wpisz swój adres e-mail oraz hasło podane podczas rejestracji i graj.
STS mobile logowanie

Logowanie STS z komputera

Tradycyjna strona STS niczym nie ustępuje swoim mobilnym siostrom. Na stronie bukmachera STS logowanie jest proste i przyjemne.

 • Na swoim komputerze wejdź w przeglądarkę i odpal stronę bukmachera
 • Upewnij się, że otwarta przez Ciebie witryna jest oficjalną stroną STS. Potwierdzić to możesz poprzez znalezienie symbolu zamkniętej kłódki na pasku adresu przeglądarki oraz przedrostka adresu “https://”
 • Jeżeli jesteś nowym graczem możesz, dosłownie w minutę, założyć konto tymczasowe ( kliknij pomarańczowy przycisk w prawym górnym rogu) i zacząć obstawiać. Dodatkowe dane osobowe uzupełnisz później
 • Jeśli założyłeś już konto u bukmachera STS, zaloguj się klikając niebieski przyciski w prawym górnym rogu strony.
 • Wpisz swój login czyli adres e-mail oraz hasło, które podałeś podczas rejestracji.
 • Ciesz się szybkością i prostotą procesu, jakim jest logowanie STS

Nie loguj się z wielu komputerów!

Pamiętaj, żeby nie logować się z wielu komputerów, a najlepiej logowanie STS przeprowadzać jedynie na własnym urządzeniu. Dbaj o bezpieczeństwo swojego konta.

Bonusy dla graczy w STS

W dzisiejszych czasach operatorzy zakładów sportowych robią wszystko, żeby zachęcić do siebie nowych typerów. Bukmacher STS również przygotował dla swoich graczy szeroką ofertę bonusową. Aby zgarnąć bonus w STS, zaloguj się na swoim koncie. Jeśli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera wiedz, że proces rejestracji przebiega bardzo szybko i sprawnie. Bonus powitalny możesz odebrać, mając nawet konto tymczasowe. Rejestracja konta u tego buka niesie ze sobą wiele korzyści.

Bonus powitalny na nowym koncie STS: bonus depozytowy, cashback i bonusy reload

STS może pochwalić się ofertą powitalną, która uznawana jest za jedną z najlepszych wśród polskich legalnych bukmacherów. Podczas zakładania konta nowy gracz ma możliwość wpisać kod promocyjny, który uprawnia go do odebrania atrakcyjnych bonusów:

 • Bonus powitalny 100% do 300 PLN, to pierwszy bonus, który czeka na Ciebie u tego bukmachera. Wpłać dowolną kwotę, a buk ją podwoi. Obróć przyznanym bonusem 3 razy po kursie min. 1.91 przed dokonaniem wypłaty.
 • Cashback do 100 PLN, ten bonus otrzymasz za rejestrację z naszym kodem promocyjnym (bez kodu nie jest dostępny!). Po wpłacie min. 50 zł, Twój pierwszy zakład zostanie objęty ubezpieczeniem. Otrzymasz zwrot stawki netto, który będzie podlegał obrotowi 3x kurs min. 1.91.
 • Bonus reload 50% do 500 PLN, za drugi depozyt bukmacher STS otwiera przed Tobą drogę do bonusu 50% aż do 500 PLN. Zdeponuj dowolną kwotę, obróć nią 3-krotnie po kursie min. 1.91, a kasa będzie Twoja (bez dalszego obrotu!).
 • Bonus reload 50% do 700 PLN, podobnie sprawa wygląda w przypadku trzeciego depozytu. Dowolna wpłata, trzykrotny obrót po kursie min. 1.91 i 50% bonusu do 700 PLN ląduje u Ciebie!
 • Extra 60 PLN, dodatkowy bonus za realizację sześciu zadań. Po dwa zadania zostały przypisane do każdego z trzech pierwszych depozytów.

Bonusy dla zarejestrowanych graczy

W zakładach sportowych STS nowym graczem możesz zostać tylko raz. Nie znaczy to jednak, że tylko ten pierwszy raz będzie dla Ciebie wyjątkowy. Bukmacher zadba o Wasz “romans” nawet wtedy gdy będziesz już od dawna zarejestrowanym użytkownikiem. Czeka na Ciebie bogaty wybór atrakcyjnych bonusów i promocji, który sprawi, że granie u tego buka może zamienić się w poważny związek.