18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

STS nie działa

Co kiedy STS nie działa? Mówimy o bukmacherze online, który w teorii powinien być do dyspozycji 24 godziny na dobę. Bywają jednak sytuacje, w których STS posiada przerwę techniczną. Co robić w takiej sytuacji?

STS nie działa | listopad 2022

Bukmacher STS, choć cieszy się najlepszymi opiniami w Polsce, może mieć chwilę niedyspozycji. Z czego ona wynika? Czasami to problem techniczny, a innym razem prace konserwacyjne na serwerze lub witrynie. Wówczas oferta STS nie działa, co może wprawić w zakłopotanie klientów. Czy masz się czym przejmować?

Z obserwacji rynku wiemy, że w STS przerwa techniczna zdarza się bardzo rzadko. Jeśli już do niej dochodzi, to zwykle w takich godzinach, kiedy ruch w serwisie jest najmniejszy. Przede wszystkim nocą lub wczesnym rankiem. Tak jest, kiedy bukmacher wykonuje zaplanowane prace.

W STS do dyspozycji użytkowników oddana jest nie tylko strona, ale też aplikacja. W telefonach lub smartfonach bukmacher ten również może mieć przerwy w działaniu. Ponownie – tak będzie, jeśli programiści będą dokonywać znaczących zmian w ofercie STS.

sts nie działa

STS przerwa techniczna | listopad 2022

Większość typerów nie jest przyzwyczajona do tego, że w zakładach internetowych może być przerwa techniczna. Żyją oni w przeświadczeniu, że tego rodzaju bukmacher działa non stop. W przypadku STS zwykle tak bywa, ale od czasu do czasu firma planuje aktualizacje serwisu. Może to wynikać z migracji serwera lub przesyłaniu jakiś danych. Wtedy znajdziesz komunikat na stronie sts.pl, że serwis jest chwilowo nieczynny. Ile może potrwać taka przerwa w działaniu bukmachera? Nie jest to długi czas, bo zwykle wszystko zajmuje kilkanaście lub kilkadziesiąt minut. Najczęściej STS informuje, od której godziny zakłady i wszystkie funkcje zostaną przywrócone.

Co robić, kiedy STS nie działa?

Jakie możesz wdrożyć rozwiązania, kiedy bukmacher STS nie odpowiada? Co robić, jeśli nie możesz uruchomić strony online i mobilnej aplikacji? Pierwsze co przychodzi na myśli to upewnienie się, że twój internet działa. Warto wtedy sprawdzić połączenie z siecią bezprzewodową. Co jeszcze? Portal bukmachera może się nie otwierać w twojej przeglądarce ze względu na pliki cache. Wówczas polecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej z przeglądarki. Pozbycie się starych plików może spowodować poprawne działanie strony sts.pl.

W aplikacji warto sprawdzić najnowsze aktualizacje do STS, a także to, czy twój system Android/iOS spełnia wymagania narzucone przez bukmachera.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy STS nie działa?

Bukmacher STS ma przerwę techniczną, a ty chcesz postawić kupon. Co wtedy? W takiej sytuacji warto sprawdzić pozostałych bukmacherów online. Lista licencjonowanych operatorów jest długa i jeśli STS nie odpowiada, to można skorzystać z oferty Fortuny, Superbet lub Betfan. To tylko nasze propozycje, a więcej bukmacherów znajdziesz w poniższej tabeli:

 1. Superbet

  Freebet 34 zł + bonusy 3500 zł + 20 zł mobile
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  – Pierwszy depozyt min 20 zł na bonus 100%; – Obrót: x4; 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.30 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.80). Pełen reg
 2. LVbet

  Freebet 20 zł + bonusy do 3000 zł + cashback 333 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  – Bonus 100% od 1. depozytu do 1500 zł; obrót: bonus x4 po kursie min. 1.75 – Bonus 50% od 2. depozytu do 1500 zł; obrót: bonus x3 po kursie min. 2.00 (jedna selekcja z kursem mini. 1.50). – Zakład bez ryzyka 333 zł; kurs min. 1.75. Pełen reg
 3. forBet

  Bez ryzyka 1200 zł + 100% 2080 zł + 30 dni bez podatku
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  – Bez ryzyka do 1200 zł: min. kwota 20 zł; obrót: x1 na kuponie z min. 3 zdarzeniami po kursie min. 1.30 – 100% bonusu od 2. depozytu do 2080 zł: obrót x4 na kuponie z min. 2 zdarzeniami po kursie min. 1.20; kurs całk. min. 2.00. – 30 dni gry Bez Podatku: kupon min. 3 zdarzenia po kursie min. 1.30; oferta przedmeczowa, na żywo, zakłady wirtualne. Pełen reg