18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Płatności w STS: wpłaty i wypłaty

STS, podobnie jak wszyscy polscy bukmacherzy, jest mocno ograniczony, jeśli chodzi o płatności.  STS wpłaty i wypłaty można dokonać tylko na kilka sposobów, a wypłaty STS zawsze są wykonywane tylko i wyłącznie na konto bankowe.

STS

98/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!
STS kod promocyjny

Przewodnik krok po kroku: jak złożyć depozyt w STS

Poza wpłatą w punkcie stacjonarnym STS daje możliwość skorzystania z dwóch operatorów płatności. Niedawno wybór był minimalnie większy, ale już się skurczył i o czasach świetności świadczą tylko grafiki dawnych partnerów.

Jak wpłacać do STS?

Pierwszego depozytu STS można dokonać już po aktywacji konta. To potrzebne, ponieważ im szybciej wpłata STS dotrze na konto, tym szybciej będzie można korzystać z bonusów i tym szybciej dotrze też wypłata STS.

 1. Zarejestruj się, korzystając z kod promocyjny STS
 2. Wybierz opcję wpłaty z menu użytkownika
 3. Wybierz sposób wpłaty
 4. Wprowadź kwotę, którą chcesz doładować konto
 5. Zatwierdź wpłatę i przejdź do formularz operatora
 6. Przejdź całą procedurę, nie zmieniając istniejących danych
 7. Graj na świeżo doładowanym koncie

Podczas wpłacania pierwszego depozytu po rejestracji, możesz skorzystać z bonusu powitalnego. Łączna kwota bonusu za trzy bonusy plus zakład bez ryzyka to aż 1660 PLN!

Jak wypłacać z STS?

Jedyna opcja wypłat to przelew bankowy. Trzeba będzie na nieco poczekać nawet kilka dni, ale nie masz wyboru – innej furtki polskie prawo nie zostawia.

 1. Zaloguj się na STS do swojego konta
 2. Wprowadź lub zweryfikuj dane dotyczące konta bankowego
 3. Zatwierdź kwotę do wypłaty z STS
 4. Poczekaj na środki
 5. Sprawdź na koncie, czy kwota jest zgodna z dyspozycją

STS wpłaty i wypłaty

Metody wpłat

Metody płatności w STS prezentują się jako całkiem solidna lista operatorów udostępniających swoje usługi. Trzeba też przy okazji powiedzieć, że STS jest w tej chwili jednym z nielicznych bukmacherów w Polsce, którzy mogą pochwalić się taką różnorodnością możliwości wpłat depozytów, więc nie ma na co narzekać.

Metoda wpłatZakres kwotProwizjaCzas oczekiwania
Karta Visa lub MastercardOd 1 złotegoBrakKsięgowane natychmiast
SkrillOd 20 złotychBrakKsięgowane natychmiast
PaypalOd 20 złotychBrakKsięgowane natychmiast
PayU (szybki przelew bankowy lub karta płatnicza)Od 1 złotegoBrakKsięgowane natychmiast
NetellerOd 10 złotychBrakKsięgowane natychmiast
pay.comDowolnyBrakKsięgowane natychmiast (w dni robocze)
dotpay (w tym paysafecard)DowolnyBrakKsięgowane natychmiast (w dni robocze)

Metody wypłat

STS wypłaty realizuje jedynie wprost na konto bankowe zwykłym przelewem. Ta procedura niestety trochę trwa, ale na szczęście to wszystko przelewy krajowe, więc nie aż tak znowu strasznie długo, choć i tak żal, że inni mogą szybciej, a STS skrępowany przepisami nie da rady.

Metoda wypłatZakres kwotProwizjaCzas oczekiwania
Przelew bankowyOd 1 złotego0 złDo 3 dni roboczych

STS wpłaty i wypłaty: pytania i odpowiedzi

1. Jakie są wysokości opłat za wpłatę i wypłatę na STS?

Za wpłatę i wypłatę nie płaci się nic. Bukmacher musi natomiast dodatkowo pobierać podatek od wygranych, które przewyższyły ustawowo określony pułap. STS zrobi to jednak automatycznie, więc Ty nie musisz się o nic martwić.

2. Czy mogę wpłacić w punkcie stacjonarnym?

Tak, jest taka możliwość. Sprawdź na stronie internetowej STS, gdzie jest najbliższy punkt stacjonarny i czy możesz tam zapłacić kartą. Pamiętaj jednak, że nawet jeśli wybierzesz tę wersję depozytu, to i tak wypłata STS przyjdzie na konto bankowe: tutaj nie ma innej możliwości.

3. Jaki jest najniższy depozyt STS?

STS pozwala wpłacić nawet złotówkę. Czasem warto jednak zapłacić więcej, żeby móc skutecznie obstawiać. To tym bardziej istotne, jeżeli od danej kwoty ma być naliczana prowizja za wpłatę. Spróbuj poeksperymentować w swoim panelu użytkownika STS, tak dobierając operatorów i kwoty, aby uzyskać najbardziej opłacalny wariant wpłat STS.

4. Jaką metodą najszybciej można wypłacić pieniądze?

Teoretycznie, jeśli dysponujesz kontem w tym samym banku, co STS, otrzymasz przelew szybciej, ale nie będzie to duża różnica, ponieważ sporo czasu mija przed samym zleceniem przelewu – bukmacher weryfikuje twoją tożsamość i sprawdza przebieg zakładów, jeśli to konieczne, a także sprawdza dane bankowe i czasami dopiero po około 12 godzinach można zlecić wypłatę. Ponieważ zaś jest to przelew krajowy, to zwykle dzień roboczy wystarcza na jej zaksięgowanie na koncie odbiorcy i niewiele można tutaj przyspieszyć przez przelewy wewnętrzne, bo i tak nie skrócisz okresu weryfikacji zlecenia.

5. Czy można anulować zleconą na STS wypłatę?

W wyjątkowych sytuacjach wypłaty STS można anulować, jednak musi to nastąpić, zanim zlecenie zostanie przyjęte do realizacji, a poza tym w celu wstrzymania wypłaty trzeba skontaktować się bezpośrednio z biurem obsługi. O wiele mniej problemów można mieć, jeśli się po prostu wcześniej sprawdzi dane podane przy definiowaniu wypłaty STS.

6. Jakie waluty są dostępne na stronie STS?

STS to polski bukmacher i przyjmuje wpłaty oraz prowadzi konta wyłącznie w PLN. Innych możliwości zwyczajnie nie ma. Dzięki temu jednak przelewy są księgowane szybciej, a wpłaty STS nie wymagają kosztownego przewalutowania.

STS wpłaty i wypłaty: obsługa klienta

STS płatności obsługa klienta

Do dyspozycji graczy jest całodobowa opcja zostawienia wiadomości w Biurze Obsługi albo czynny w godzinach dziennych czas live. Poza tym można również uzyskać pomoc i wsparcie w punktach naziemnych, ale tutaj należy pamiętać, że pracownicy nie mają pełnego dostępu do konta gracza STS.

Istnieje również możliwość doładowania swojego konta internetowego w punktach stacjonarnych STS. Użytkownicy mogą doładować swoje konto już od 1 zł i również w weekendy wystarczy, że podają swój login konta na sts.pl.

Możesz dowiedzieć się więcej czytając pełną recenzję STS.