Załóż konto w Superbet: kod promocyjny MAXFREE bonusy do 1554 PLN

Ambroży Dajbet | 20.08.2021

Załóż konto w Superbet: kod promocyjny MAXFREE bonusy do 1554 PLN

Tekst reklamowy | 18+

Czy stało się to, na co wszyscy czekali i w Superbet kod promocyjny jest już osiągalny? Sprawdź także, jakie bonusy przygotował ten bukmacher dla nowych graczy.

Na Superbet bonus na start zgodnie z nazwą buka można określić mianem super! Oprócz dostępnego dla wszystkich graczy bonusu 200 PLN po pierwszym depozycie, bonusu mobilnego 20 PLN oraz nawet 1300 PLN zwrotu za grę w pierwszym tygodniu, możesz jeszcze zgarnąć ekskluzywny dodatek dla naszych użytkowników, czyli freebet o wartości 34 PLN.

Superbet kod promocyjny MAXFREE na bonusy powitalne do 1554 PLN!

Już jest na Superbet kod promocyjny MAXFREE, czyli unikalna oferta, dzięki której nasi użytkownicy mogą odebrać bonus powitalny o zwiększonej wartości! Musieliśmy trochę się naczekać, ale zdecydowanie było warto. Teraz oprócz 100% do 200 PLN, bonusu mobilnego 20 PLN oraz zwrotu do 1300 PLN możesz odebrać również darmowy zakład o wartości 34 PLN. To jeden z wyższych freebetów na rynku!

Jak odebrać od Superbet bonus powitalny?

Od zgarnięcia bonusów powitalnych w Superbet dzieli cię zaledwie kilka kroków.

Po pierwsze, przejdź na stronę bukmachera przy pomocy naszego linku. Wprowadź w formularzu rejestracyjnym prawdziwe dane, kod promocyjny MAXFREE i zaakceptuj wymagane zgody. Po zakończeniu procesu rejestracji możesz zalogować się za pomocą ustalonego wcześniej loginu i hasła.

Superbet przygotował dla Ciebie aż cztery bonusy powitalne!

Darmowy zakład 34 PLN

Aby otrzymać nasz unikalny freebet 34 PLN, za pierwszym razem powinieneś wpłacić minimum 40 PLN – oczywiście po założeniu konta w serwisie z kodem promocyjnym. Pozwoli Ci to bez żadnych dodatkowych wymogów odebrać darmowy zakład o łatwym i przyjemnym warunku jednokrotnego obrotu. Otrzymasz swój bonus w ciągu 48 godzin i będziesz mieć 24 godziny, aby zaakceptować jego przyjęcie.

Żeby wypłacić kasę z freebetu, musisz tylko postawić go na dowolne wydarzenie z oferty sportów przedmeczowych i na żywo. Zwróć tylko uwagę, że każde wydarzenie na kuponie musi mieć kurs minimalny 1.50 – niezależnie od tego, czy postawisz singla, czy zdecydujesz się na AKO. Na spełnienie warunku obrotu masz trzy dni po zaakceptowaniu freebetu.

Jak więc pewnie zdążyłeś już zauważyć, na Superbet kod promocyjny prezentuje się naprawdę dobrze i zapewnia porządny bonus. Po pierwsze, dzięki darmowemu zakładowi otrzymujesz od bukmachera możliwość przetestowania jego usług bez ryzykowania własną kasą. Oczywiście musisz złożyć depozyt, żeby odebrać freebet, ale jednak potem obstawiasz zakład zupełnie za darmo i Twoje pieniądze nie podlegają ryzyku.

Superbet bonus Warunki
Kod promocyjny Superbet MAXFREE
Bonus powitalny freebet za 34 PLN
Obrót 1x, kurs każdej selekcji min. 1.50
Minimalny depozyt 40 PLN
Odbierz bonus!

100% do 200 PLN za pierwszy depozyt

Jeśli chodzi o bonus za pierwszą wpłatę, czyli bonus do 200 PLN: aby otrzymać dodatkowe środki musisz zdeponować minimum 20 PLN. (Tylko pamiętaj, żeby Twoja pierwsza wpłata wyniosła jednak przynajmniej 40 PLN, jeśli chcesz odebrać freebet!) Otrzymasz bonus 100% swojego depozytu – maksymalnie do 200 PLN. Dodatkowe środki powędrują na saldo bonusowe, co oznacza, że będziesz mógł nimi obstawiać mecze. Bonus będzie jednak objęty wymaganym obrotem: wynosi on kwotę depozytu x2. Do obrotu zaliczają się tylko zakłady z kursem łącznym min. 1.80. Na spełnienie warunków obrotu masz 10 dni.

Superbet bonus Warunki
Kod promocyjny Superbet MAXFREE
Bonus powitalny 100% do 200 PLN
Obrót 2x, kurs łączny min. 1.80
Minimalny depozyt 20 PLN
Odbierz bonus!

Tydzień bez ryzyka: zwrot aż do 1300 PLN!

No i został nam ostatni z dużych bonusów powitalny, który robi nieliche w dodatku wrażenie. Ten cashback Superbet różni się od pozostałych występujących w branży i jesteśmy do niego bardzo pozytywnie nastawieni. O co więc chodzi? Po rejestracji i wpłacie depozytu rozpoczynasz swój pierwszy tydzień obstawiania. Bukmacher skrzętnie zapamięta wszystkie Twoje kupony i na koniec okresu promocyjnego otrzymasz od Superbet bonus: zwrot stawek zakładów pomniejszony o sumę wygranych oraz oczywiście odciągnięte od kuponów podatki!

Gdyby było mało dobrych wiadomości, informujemy jeszcze, że warunki obrotu zwrotu są bardzo korzystne (dla Ciebie, oczywiście). Obracasz bowiem wyłącznie kwotę otrzymanego bonusu, i to jedynie 2x, przy czym… liczą się także zakłady systemowe! Minimalny kurs kuponu to 1.80. Prościzna! Na spełnienie warunków obrotu masz 10 dni.

Superbet bonus Warunki
Kod promocyjny Superbet MAXFREE
Bonus powitalny zwrot do 1300 PLN
Obrót 2x, kurs łączny min. 1.80
Minimalny depozyt 20 PLN
Odbierz bonus!

Bonus mobilny 20 PLN

Na deser Superbet przygotował jeszcze dla nowych użytkowników bonus mobilny o wartości 20 PLN. Żeby go odebrać, musisz tylko pobrać aplikację mobilną i zalogować się do niej po raz pierwszy w ciągu siedmiu dni od złożenia pierwszego depozytu. Warunek obrotowy jest tutaj nawet łatwiejszy niż w przypadku poprzednich promocji, bo należy obstawić jedynie za jednokrotność otrzymanej kasy po kursie łącznym minimum 1.8. Jeżeli wygrasz taki zakład, od razu będziesz mógł wypłacić kasę z bonusu mobilnego!

Superbet bonus Warunki
Kod promocyjny Superbet MAXFREE
Bonus powitalny bonus 20 PLN
Obrót 1x, kurs łączny min. 1.80
Minimalny depozyt 20 PLN
Odbierz bonus!

Rejestracja w Superbet

superbet bonus powitalny 1500

Jeżeli zdecydowałeś się na grę w Superbet, przejdź na stronę bukmachera i kliknij w prawym górnym rogu w przycisk “Rejestracja”. Zobaczysz formularz rejestracyjny, który został podzielony na trzy części. Pamiętaj, aby wypełnić go starannie i w zgodzie z prawdą, bowiem przekłamanie w danych osobowych może doprowadzić do zablokowania Twojej wypłaty wygranych. W Superbet rejestracja nie powinna zająć Ci więcej niż około 2-4 minuty. Po uzupełnieniu wszystkich danych, zaznacz potwierdzenie znajomości regulaminu, a także opcjonalnie (nie jest to konieczne) zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Nie musisz wprowadzać żadnego Superbet kod promocyjny, bo bukmacher nie przygotował ani kodu, ani okienka do jego wpisania. Zatem potwierdź rejestrację i możesz zaczynać!

W Superbet rejestracja to tzw. szybka rejestracja, a więc bukmacher nie wymaga od Ciebie załączania skanów dowodu tożsamości. Możesz rozpocząć grę bez weryfikacji, otrzymasz od Superbet bonus powitalny, ale potwierdzenie tożsamości i tak Cię nie ominie. To wymóg konieczny w celu wypłaty wygranych środków, a także po upływie 90 dni od rejestracji.

Superbet rejestracja - kod promocyjny MAXFREE

 

Superbet – informacje o bukmacherze

Co wiemy o bukmacherze Superbet? Sprawdź najważniejsze fakty.

 • Pełna nazwa: Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
 • Numer licencji: PS4.6831.5.2019, wydana w dniu 18.10.2019 r.
 • Superbet oferta: zakłady online, a także w punktach naziemnych
 • Początek działalności: naziemnie – 2017, online – 2019
 • Twarz Superbet: Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski i klubów takich, jak Liverpool FC, czy Real Madryt

Superbet kod promocyjny i inne oferty – promocje w Superbet

W Superbet bonus powitalny to nie wszystko, co przygotowano dla spragnionych zakładów bukmacherskich graczy. Zobacz poniżej i sam oceń, jak wyglądają pozostałe promocje bukmacherskie.

Super Mecz

Aby klienci mogli się cieszyć większymi wygranymi, bukmacher obiecuje, że na najważniejszy mecz danego dnia wyzbędzie się marży. To oznacza, że będzie mógł wystawić naprawdę wysokie kursy, bo na określonym spotkaniu będzie wychodził po prostu “na zero” – bez żadnych zysków! Jeśli buk dotrzyma obietnicy, to możliwe, że właśnie tutaj będzie się najbardziej opłacało obstawiać hitowe spotkania.

Super Ekstra

To kolejna promocja polegająca na podkręcaniu kursów, ale działa nieco inaczej. Bukmacher nie skupia się tutaj na hitowych meczach, a na starciach faworytów ze słabymi drużynami. Superbet słusznie zauważa, że na “pewniaczków” często w ogóle nie opłaca się obstawiać, ponieważ konkurencja wystawia tak śmiesznie niskie kursy. Właśnie dlatego serwis obiecuje, że będzie podkręcać swoją ofertę na faworytów, aby kursy stały się opłacalne! Aby wziąć udział w tej promocji, należy umieścić na kuponie przynajmniej sześć wydarzeń, z których każde ma minimalny kurs 1.10. Można połączyć bonus z akcją Super Mecz i dołożyć do kuponu podkręconą selekcję na dany dzień. Dozwolone są nawet zakłady systemowe.

Super Live

Pewnie Cię nie zaskoczy, jeśli napiszemy, że w tej promocji również Superbet podkręca po prostu oferowane kursy. Tym razem padło na wydarzenia LIVE. Codziennie w ofercie na żywo znajdzie się kilka meczów, dla których kursy 1X2 na żywo zostaną sporo podwyższone, aby gracze mogli wygrać ze swoich kuponów więcej kasy.

Super Szansa

Ta promocja jest przeznaczona dla fanów zakładów AKO z naprawdę dużą liczbą selekcji na kuponie. Wystarczy, że puścisz taśmę składającą się z 11 wydarzeń, z których każde ma kurs co najmniej 1.30. Jeżeli nie trafisz wtedy tylko jednego z nich, to i tak dostaniesz nagrodę pocieszenia. Bukmacher wypłaci Ci 10% z kwoty, która przysługiwałaby Ci, gdybyś pierwotnie puścił na kuponie tylko te 10 wydarzeń, które okazały się prawdziwe.

Super Bonus

Ten bonus obowiązuje tylko w punktach Superbet. Kod promocyjny podobnie jak w kwestii pozostałych bonusów nie jest tu w żaden sposób potrzebny. Super Bonus to sposób na naprawdę mocne podkręcenie wygranej z zakładu AKO. Jeżeli postawisz na co najmniej sześć wydarzeń naraz, zacznie się naliczać specjalny mnożnik. Na początek dostaniesz +5% do wygranej, ale z każdą kolejną selekcją liczba ta będzie się powiększać. Maksymalnie możesz dostać nawet +150% do wygranej! Pamiętaj tylko, że każde z wybranych przez Ciebie na kupon wydarzeń musi mieć kurs co najmniej 1.35.

Aplikacja mobilna Superbet – obstawiaj i zgarnij bonusy na telefonie

W przypadku Superbet oferta zakładów bukmacherskich dostępna jest zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach. Gracze z Androidem lub iOS mogą pobrać oficjalną aplikację bukmacherską. Co ona daje?

 • Dostęp do wszystkich zakładów (w tym zakładów na żywo)
 • Szybkie doładowania konta
 • Możliwość wypłaty wygranych
 • Wyskakujące powiadomienia push (bonusy, najlepsze mecze, rozstrzygnięcia kuponów)

Doładowując konto w apce, możesz oczywiście zgarnąć bonusy powitalne. Pamiętaj jednak, że jeżeli chcesz wykorzystać opracowany przez Superbet kod promocyjny, to musisz najpierw zarejestrować się z użyciem naszego linka! Potem natomiast możesz już bez żadnych obaw kontynuować grę mobilnie przy pomocy dobrze zaprojektowanej i użytecznej apki Superbet.

Więcej o Superbet dowiesz się z naszych recenzji i poradników ⬇

FAQ

 • Czy jest na Superbet kod promocyjny?

Tak, możesz już zarejestrować się przy użyciu kodu promocyjnego MAXFREE i odebrać dodatkowy ekskluzywny freebet 34 PLN dla naszych użytkowników!

 • Dla kogo jest bonus powitalny?

Dla osób 18+, które pierwszy raz zakładają konto Superbet. Freebet jest natomiast tylko dla osób, które założą konto przy użyciu naszego linka.

 • Czy jest bonus mobilny?

Póki co w aplikacji nie da się korzystać z bonusów.

 • Czy bonus powitalny łączy się z innymi promocjami?

Tak.

 • Co zrobić, jeśli mój bonus powitalny nie działa?

Napisz do konsultanta na czacie LIVE.

Superbet wpłaty i wypłaty: jak wyglądają płatności u nowego buka?

Superbet wpłaty i wypłaty: jak wyglądają płatności u nowego buka?

Tekst reklamowy | 18+ W Superbet wpłaty i wypłaty możliwe są na kilka sposobów. Metody płatności dla depozytów to karty płatnicze oraz przelewy. Wypłata pieniędzy…

Czytaj dalej
Superbet: Opinie o bukmacherze, bonusach, kursach, aplikacji

Superbet: Opinie o bukmacherze, bonusach, kursach, aplikacji

Tekst reklamowy | 18+ Jakie są o Superbet opinie graczy, a także specjalistów branży hazardowej? W naszej recenzji przedstawiamy wszystko to, co zaprezentował nowy legalny…

Czytaj dalej
Zakłady Superbet w Polsce

Zakłady Superbet w Polsce

Tekst reklamowy | 18+ Do grona bukmacherów działających na terenie Polski pewien czas temu dołączył kolejny operator – Superbet.  Jest to jeden z czołowych, rumuńskich…

Czytaj dalej
Jak otworzyć konto w Superbet? Rejestracja i bonusy krok po kroku

Jak otworzyć konto w Superbet? Rejestracja i bonusy krok po kroku

Tekst reklamowy | 18+ Jeżeli szukasz informacji, jak otworzyć konto w Superbet, to lepiej trafić nie mogłeś. Zapoznaj się z naszym tekstem i sprawdź, jak…

Czytaj dalej
Superbet bonus Euro 2020

Superbet bonus Euro 2020

Tekst reklamowy | 18+ Chcesz wiedzieć, jaki jest na Superbet bonus Euro 2020?  Mistrzostwa Europy to dla wielu świetna okazja do typowania zakładów. Jeśli jesteś…

Czytaj dalej
Superbet bonus 2021 na start

Superbet bonus 2021 na start

Tekst reklamowy | 18+ W Superbet bonus to atrakcyjna oferta dla nowych graczy i dla stałych bywalców. Darmowy zakład, Bonus 100%, bonus mobilny i zakład…

Czytaj dalej
Superbet sporty wirtualne

Superbet sporty wirtualne

Tekst reklamowy | 18+ Jeśli jesteś fanem wyścigów i chcesz obstawiać sporty wirtualne, Superbet może być dla Ciebie bardzo dobrym wyborem. Sprawdzamy, jakie dyscypliny są…

Czytaj dalej
18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci