18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Superbet: Opinie o bukmacherze, bonusach, kursach, aplikacji

Jakie są o Superbet opinie graczy, a także specjalistów branży hazardowej? W naszej recenzji przedstawiamy wszystko to, co zaprezentował nowy legalny bukmacher. Szczegółowo analizujemy bonusy na start, promocje, zakłady i rynki, kursy bukmacherskie, transmisje wideo, aplikację mobilną, metody płatności oraz jakość obsługi klienta w Superbet. Recenzja nie mogła obyć się bez ocen, a więc rzuć okiem na poniższą tabelę, gdzie oceniliśmy poszczególne elementy w skali od 1 do 5.

Superbet opinieNasza ocena
Oferta powitalna5/5
Rynki i zakłady4/5
Kursy bukmacherskie4/5
Transmisje i zakłady na żywo4/5
Aplikacja mobilna4/5
Metody płatności5/5
Obsługa klienta5/5
Średnia ocena4.5/5
RejestracjaGraj!

Bonusy powitalne: 5/5

Superbet bonus opinie

Bonusy na start są w oczach każdego bukmachera tym, co ma przekonać nowych klientów do przejścia na jasną stronę mocy, czyli w tym przypadku do otwarcia konta w Superbet. Czy nowe zakłady bukmacherskie podołały temu wyzwaniu? Jest naprawdę dobrze – łączna wartość pakietu powitalnego z naszym ekskluzywnym freebetem wynosi aż 3554 zł!

Pakiet powitalny: freebet 34 zł za kod promocyjny MAXFREE

Jeśli chodzi o kod promocyjny Superbet opinie są bardzo dobre, ponieważ bukmacher postanowił przydzielić za niego naszym użytkownikom dodatkowy freebet o wartości 34 zł. To naprawdę duża kwota jak na darmowe zakłady oferowane przez polskich buków! Aby odebrać taki smakowity freebet, wystarczy zarejestrować się przy pomocy kodu promocyjnego MAXFREE, a następnie wpłacić w swoim pierwszym depozycie kwotę co najmniej 40 zł. Warunek obrotowy tego bonusu to tylko jednokrotne obstawienie freebetu po jego kwocie. Liczą się tylko wydarzenia o kursie minimum 1.50 niezależnie od tego, czy na kuponie będzie tylko jedna selekcja, czy więcej.

Pakiet powitalny: 100% do 200 złotych, cashback 3500 zł i bonus mobilny 20 zł!

W przypadku Superbet opinie o bonusach na start są bardzo dobre. Łącznie do wyjęcia są 3554 złote wliczając w to darmowe środki za kod Superbet. Już wiesz, jak działa freebet o wartości 34 zł, a co z pozostałymi bonusami?

Za pierwszym depozytem otrzymać możesz 100% wkładu do 200 złotych. Trochę mało, ale pamiętaj, że to nie jest jedyny bonus do dziabnięcia. Drugi w pakiecie czeka bowiem zwrot za postawione zakłady w ciągu pierwszego tygodnia grania – i tu do odebrania jest aż 3500 zł! Oprócz tego możesz jeszcze odebrać bonus mobilny o wartości 20 zł. Wystarczy w ciągu tygodnia od pierwszego depozytu pobrać apkę i się zalogować.

Kolejny duży plus pojawia się przy przejrzystych, a przede wszystkim nieskomplikowanych do wyrobienia warunkach obrotu. Gracze nie muszą zagłębiać się szczegółowo w każdy bonus od Superbet, bowiem obrót dla każdego z nich jest praktycznie identyczny. Wynosi on jedynie dwukrotność otrzymanej kasy dla bonusu 100% i cashbacku, a jednokrotność dla bonusu mobilnego. Do obrotu bonusem wliczane są zakłady na kuponach z kursem minimum 1.80. W przypadku zakładów akumulowanych, kurs na każdą sekcję nie może być niższy niż 1.50. Na tle konkurencji warunki obrotowe Superbet stoją na naprawdę łatwym poziomie. Pakiet powitalny tego buka wydaje się doskonałym wyborem nawet dla początkujących. Warto zapamiętać, że dla każdego bonusu czas na wypełnienie warunku obrotu to 10 dni.

Aby otrzymać każdy bonus powitalny, musisz wpłacić minimum 20 złotych. Patrząc na rynek bukmacherski, nie jest to ani wadą, ani zaletą. Oczywiście, istnieją bukmacherzy, którzy podwajają już złotówkę, ale są też tacy, którzy wymagają wpłat minimum 50 czy 100 złotych.

Bierz bonus

Rynki i zakłady: 4/5

Kwintesencją każdego bukmachera są zakłady. Możesz otrzymać mnóstwo bonusów, ale nie będziesz usatysfakcjonowany, jeśli nie postawisz zakładów na swoje ulubione rozgrywki, czy zespoły. O bukmacherze Superbet opinie w przypadku dostępnych zdarzeń są całkiem niezłe i poprawiają się z każdym miesiącem działalności bukmachera na polskim rynku, bo oferta wciąż się rozszerza.

Znalazły się tutaj wszystkie najważniejsze sporty, chociaż wśród kilkunastu dostępnych dyscyplin ciężko szukać nieco mniej popularnych sportów. Żeby o Superbet recenzja była kompletna, to przedstawmy na co możesz zagrać:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Hokej na lodzie
 • Siatkówka
 • Baseball
 • Tenis stołowy
 • Rugby
 • Bandy
 • Unihokej
 • Kręgle
 • Boks
 • Mma

Liczba dostępnych rynków na klasyczne dyscypliny jest całkiem w porządku. Dodatkowo należy pochwalić bukmachera za ciągły rozwój, o którym wspomnieliśmy. Zdążył już on na przykład rozszerzyć ofertę o sporo gier esportowych:

 • Counter Strike
 • League of Legends
 • Dota 2
 • StarCraft
 • Rainbow Six
 • King of Glory

Mamy nadzieję, że ta pozytywna tendencja się utrzyma i na stronie Superbet zakłady będą pojawiać się dla coraz to nowszych dyscyplin. Chętnie zobaczylibyśmy jeszcze na przykład rynki na wydarzenia ze świata polityki i kultury.

Superbet – kursy bukmacherskie: 4/5

Kursy bukmacherskie w Superbet są naprawdę dobre na tle konkurencji. Recenzja została przygotowana przez nas bardzo skrupulatnie, wobec czego porównaliśmy różne zdarzenia i możemy stwierdzić, że bukmacher w większości z nich załapał się do czołówki na polskim rynku.

Ponadto zaprezentował też kilka promocji podwyższających kursy, jak na przykład SUPER MECZ. W jej ramach wystawia najciekawsze spotkania dnia bez marży, a wyższe kursy gwarantują, że na każdym meczu możesz wygrać kilka procent więcej.

Żeby jeszcze dokładniej pokazać, jak wyglądają kursy, porównaliśmy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów: Real Madryt – Manchester City. Na zwycięstwo Realu Superbet wystawił kurs 2,70. U dwóch z trzech największych polskich bukmacherów znaleźliśmy kolejno 2,64 oraz 2,78. To idealnie pokazuje, że kursy bukmacherskie Superbet nie są najwyższe na rynku, ale bez problemu stają w szranki z ofertą firm, które już od wielu lat oferują Polakom zakłady.

Transmisje i zakłady na żywo w Superbet: 4/5

Zakłady na żywo obejmują wszystkie spotkania z oferty przedmeczowej, więc tutaj nie ma się co zbytnio rozwodzić. Cieszy za to, że bukmacher już od początku wystartował ze streamingiem.

Transmisje wideo są dostępne na razie w ograniczonej liczbie, ale liczymy, że bukmacher będzie regularnie poszerzał swoją ofertę. W chwili obecnej dominuje przekaz na żywo z tenisa ziemnego. Jest też trochę siatkówki, piłki nożnej i badmintona.

Jeśli na tym byśmy zakończyli, to o Superbet recenzja transmisji wideo byłaby niekompletna. Musimy więc dodać, że przetestowaliśmy, jak to wszystko “śmiga”. Transmisje są darmowe, jakość przekazu przystępna, a przede wszystkim, wszystko działa płynnie. Ofertę live na Superbet oceniamy więc pozytywnie, a idealnie będzie, kiedy pojawi się jeszcze więcej transmisji. Już teraz zdecydowanie nie ma jednak powodów do narzekania. Widać potencjał na naprawdę topową usługę live streamingu.

Superbet aplikacja mobilna: 4/5

No to lecimy dalej. Jakie ma Superbet opinie o aplikacji? Całkiem dobre. Od razu możemy pochwalić bukmachera za szybki rozwój w kwestii oferty mobilnej. (Pewnie już zauważyłeś, że praktycznie co akapit mamy do powiedzenia o Superbet jakieś ciepłe słowo za to, że z miesiąca na miesiąc poprawia się pod praktycznie każdym względem, który tej poprawy wymagał). Jeszcze niedawno aplikacja była dostępna tylko na urządzenia z systemem Android, ale teraz jest już również wersja na iOS. Zniknął więc główny problem aplikacji i spokojnie możemy powiedzieć, że oferta mobilna jest wystarczająca.

Apka jest przystępna i dostarcza wszystkich najpotrzebniejszych funkcji. Z powodzeniem postawisz w niej swoje ulubione zakłady, czy to przedmeczowo, czy na żywo. Do tego można również odebrać bonus mobilny 20 zł za zalogowanie się w apce w ciągu 7 dni od czasu złożenia pierwszego depozytu. Aplikacja Superbet nie jest jeszcze idealna, ale stoi na wysokim poziomie i szybko się rozwija.

Superbet – metody płatności: 5/5

No i znowu mamy znaczącą poprawę. Na początku swojej działalności Superbet nie za dobrze radził sobie z płatnościami, ale w szybkim tempie podpisał umowy z wiodącymi firmami zajmującymi się procesowaniem przelewów i teraz wygląda to o niebo lepiej. Spokojnie można powiedzieć, że oferta metod wpłaty na Superbet wygląda równie dobrze co u większości konkurentów. Oto dostępne metody:

Nazwa metodyMinimalny depozytMaksymalny depozytProwizjaCzas trwania
Tpay1 złbrak limitubrak prowizjiod razu
Karta płatnicza1 złbrak limitubrak prowizjiod razu
Skrill1 złbrak limitubrak prowizjiod razu
Neteller1 złbrak limitubrak prowizjiod razu
paysafecard1 złbrak limitubrak prowizjiod razu
Przelew tradycyjny1 złbrak limitubrak prowizjiod razu

Warto zauważyć kilka cech, które wyróżniają Superbet na tle konkurencji. Po pierwsze, każda metoda płatności ma kwotę minimalną w wysokości 1 zł, nawet Skrill, który u niektórych polskich bukmacherów jest dostępny od 10 zł albo nawet od 20 zł. Po drugie, Superbet nie wprowadził żadnych limitów górnych i można wpłacać ile się chce.

Jeśli chodzi o wypłaty, to podobnie jak u wszystkich innych bukmacherów można niestety tylko przelać sobie kasę na konto bankowe. Tutaj nie ma już jednak co oceniać, ponieważ takie ograniczenie metod wypłaty wynika bezpośrednio z ustawy hazardowej.

Obsługa klienta: 5/5

Tutaj coś, co wygląda bardzo dobrze od samego początku. Czat online na Superbet opinie ma świetne i funkcjonuje wzorowo. Konsultanci są dostępni całą dobę, a czas oczekiwania na operatora nie powinien przekroczyć 2-3 minut. Z pracownikami bukmachera można się również kontaktować przy pomocy maila. A jeżeli lubisz sam szukać rozwiązań dla własnych problemów, to zawsze możesz zajrzeć do FAQ. Sekcja najczęściej zadawanych pytań regularnie się rozrasta i z pewnością okaże się pomocna dla większości użytkowników.

Nasz werdykt: średnia ocena 4,5/5

No i na tyle! Nasza recenzja o Superbet zmierza ku końcowi, a więc czas na małe podsumowanie.

Bukmacher kazał na siebie długo czekać w wydaniu online, stąd też mieliśmy wyostrzone apetyty. I o ile przystawka, czyli jego debiut, smakowała tak nie do końca, to średnie wrażenie zostało przykryte przez doskonały występ kucharza, kiedy na stół wjechało danie główne. Widać, że Superbet opinie użytkowników bierze sobie do serca. W zasadzie w ciągu kilku miesięcy bukmacher poprawił wszystkie znaczące mankamenty i wprowadził kod promocyjny, dzięki czemu można zwiększyć bonus powitalny. Teraz ta marka naprawdę ma szanse na stawienie wyzwania największym konkurentom! Czekamy na jej dalszy rozwój, oby deser był jeszcze pyszniejszy!

Co lubimy w SuperbetCo nam się nie podoba
Obsługa klientaNiepełna funkcjonalność aplikacji
Kursy bukmacherskie 
Transmisje wideo