18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Superbet wpłaty i wypłaty: jak wyglądają płatności u nowego buka?

W Superbet wpłaty i wypłaty możliwe są na kilka sposobów. Metody płatności dla depozytów to karty płatnicze oraz przelewy. Wypłata pieniędzy realizowana jest tylko na rachunek bankowy. Sprawdź szczegóły.

Przewodnik krok po kroku: jak dokonać w Superbet wpłaty i wypłaty?

W branży bukmacherskiej metody płatności są niemal tak ważne, jak same zakłady, czy bonusy. W końcu kto nie chce wygodnie, a przede wszystkim szybko wpłacać i wypłacać pieniędzy?

Jak złożyć depozyt?

Superbet płatności

Żeby móc stawiać zakłady, musisz w Superbet dokonać wpłaty pieniędzy. Zerknij poniżej krok po kroku, jak złożyć depozyt.

  1. Zarejestruj się w zakładach bukmacherskich Superbet (kod promocyjny: MAXFREE)
  2. Zaloguj się na stronie i kliknij żółty przycisk “wpłata”
  3. Wybierz jedną z dostępnych metod płatności
  4. Wprowadź kwotę depozytu i przejdź do realizacji
  5. Rozpocznij stawianie zakładów bukmacherskich!

Pamiętaj, że w zakładach bukmacherskich Superbet czeka na Ciebie bonus powitalny za depozyt. Objęta jest nim zarówno pierwsza, druga, jak i trzecia wpłata. Bonus może łącznie osiągnąć 1554 zł.

Wybierz płatność

Jak wypłacić wygrane?

Celem każdego gracza są wygrane. Warto więc sprawdzić, w jaki sposób może być zrealizowana w Superbet wypłata.

  1. Zaloguj się na konto Superbet
  2. Zweryfikuj swoje dane za pośrednictwem skanów dowodu tożsamości
  3. Kliknij w nazwę użytkownika, a następnie po lewej stronie w przycisk wypłata
  4. Wprowadź kwotę, którą chcesz przelać na rachunek bankowy i zatwierdź wypłatę
  5. Poczekaj 1-2 dni robocze i wypłata wyląduje u Ciebie

Superbet metody płatności

Wiesz już, jakie kroki należy podjąć, aby złożyć depozyt lub wypłacić kasę. Sprawdź teraz jakimi dokładnie metodami płatności realizuje Superbet wpłaty i wypłaty. W poniższej tabeli znajdziesz też informacje odnośnie minimalnego depozytu, prowizji oraz czasu księgowania.

Metoda wpłatyMinimalny depozytProwizjaCzas księgowania płatności
Karta VISA2 złbraknatychmiast
Karta Mastercard2 złbraknatychmiast
Przelew bankowy1 złbrak1-2 dni robocze
Blik1 złbraknatychmiast
Netteler1 złbraknatychmiast
tPay1

braknatychmiast
Paysafecard2 złbraknatychmiast
Wpłata w lokalu2 złbraknatychmiast
Wybierz płatność

Jak widać, w Superbet wpłata może być zrealizowana kartą, przelewem lub w lokalu naziemnym. Niestety tylko karty płatnicze i wpłaty stacjonarne są realizowane błyskawicznie. W przypadku przelewów mamy do czynienia z tradycyjnymi przelewami bankowymi.

Metody wypłatyMinimalna wypłataProwizjaCzas księgowania płatności
Przelew bankowybrakbrak1-2 dni robocze

W Superbet wpłaty i wypłaty możliwe są za pośrednictwem przelewów bankowych. Wypłata jest realizowana tylko w ten sposób, ale zarówno depozyt jak i wypłata za pomocą przelewu księgowana jest jak tradycyjny transfer pieniędzy – w ciągu od 1 do 2 dni roboczych.

FAQ – pytania dotyczące płatności

Czy w Superbet wpłaty i wypłaty objęte są dodatkowymi opłatami?

Bukmacher nie nalicza żadnych opłat ani też prowizji od płatności. Co prawda w przypadku wygranego kuponu możesz zauważyć, że wygrana kwota jest mniejsza niż mnożnik stawki i kursu. Dzieje się tak przez podatek bukmacherski, który wynosi 12% i jest narzucony z góry przez ustawę hazardową.

Jak zweryfikować tożsamość?

Kolejnym wymogiem obowiązującej ustawy hazardowej jest to, że u bukmacherów wypłata wygranych pieniędzy jest dostępna tylko dla zweryfikowanych użytkowników. Kasę wpłacisz i zakłady obstawisz od razu po rejestracji, ale w celu wypłaty musisz potwierdzić bukmacherowi, że Ty, to Ty. Dokonujesz tego poprzez przesłanie skanów dowodu tożsamości. Może nim być dowód osobisty lub paszport. Na weryfikację tożsamości masz 90 dni od zakończenia rejestracji, konieczna jest także przy pierwszej wypłacie pieniędzy.

Jaka jest minimalna kwota w Superbet wpłaty i wypłaty?

Minimalna wpłata to 2 złote. Depozyt możesz złożyć korzystając z kart płatniczych VISA lub Mastercard, przelewu bankowego oraz wpłaty w punkcie stacjonarnym. Bukmacher nie określa jaka jest minimalna wypłata, a kasę możesz podjąć jedynie na osobisty rachunek bankowy.

W jakim czasie realizowane są w Superbet płatności?

Depozyt za pośrednictwem kart płatniczych, czy wpłata w punkcie natychmiast ląduje na Twoim koncie gracza. Wpłata przelewem bankowym jest księgowana w ciągu 1-2 dni roboczych. Wypłata realizowana jest w takim samym czasie, ale przed jej wysłaniem, bukmacher musi zatwierdzić Twoje zlecenie, co wykona maksymalnie w ciągu kilku godzin.

Czy wypłata może zostać przeze mnie anulowana?

Tak. Dopóki bukmacher nie zaakceptował Twojego zlecenia wypłaty, możesz w dowolnej chwili zrezygnować z podjęcia kasy. Jeśli już przelew wyszedł, to niestety, ale nie cofniesz jego realizacji.

Jakie waluty są dostępne na stronie Superbet?

Depozyt, jak i wypłata wygranych realizowana jest tylko w polskich złotówkach. W naszej rodzimej walucie obstawiasz też wszystkie zakłady, czy otrzymujesz bonusy.

Czy można złożyć depozyt przelewem międzynarodowym?

Niestety, ale w Superbet wpłaty i wypłaty można realizować tylko za pośrednictwem polskich rachunków, czy kart kredytowych należących do polskich banków.

Jakie metody płatności dostarcza bukmacher Superbet?

Karty VISA, Karty Mastercard, Blik, Neteller, tPay, Paysafecard, Przelewy bankowe, Wpłata w punkcie naziemnym. Wypłata możliwa jest tylko na konto bankowe.

Superbet Obsługa Klienta: ocena

Superbet obsługa klienta

Jeżeli w Superbet wpłaty i wypłaty sprawiają Ci problem, śmiało możesz poprosić o pomoc konsultantów. Biuro Obsługi Klienta dostępne jest na czacie online, a także w formularzu kontaktowym. Dodatkowo bukmacher Superbet udostępnia dział FAQ, gdzie jako początkujący gracz możesz poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania – w tym także te, dotyczące płatności.

Jeśli chodzi o jakość obsługi klienta, to cieszy, że konsultanci na czacie online dostępni są siedem dni w tygodniu, po 24 godziny dziennie. Średni czas oczekiwania na rozmowę z Obsługą Klienta nie przekracza 2 minut.