18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Tenis stołowy zakłady

Tenis stołowy to jedna z wielu interesujących dyscyplin sportowych – i tylko pozornie niszowych. Bukmacherzy to wiedzą, dlatego zapewniają w swojej ofercie nieliche zakłady na ping pon… tenisa stołowego!

Zakłady na tenisa stołowego - poradnik!

Zakłady na tenisa stołowego

Oczywiście nie będziemy tu udawać, że tenis stołowy jest najbardziej topową dyscypliną. Bo chociaż ten rodzaj tenisa ma stałe miejsce w zakładach, to jednak każdego dnia mamy do czynienia z setkami innych wydarzeń (piłka nożna, tenis ziemny, siatkówka, hokej na lodzie, koszykówka…) i być może nikt nawet nie patrzy w tym kierunku. To wielki błąd, bo tenis stołowy jest bardzo atrakcyjny dla typerów.

Warto robić zakłady na tenisa stołowego – wystarczy tylko trochę rozeznać się w temacie, wybrać bukmachera i dziergać kupony.

Gdzie obstawiać tenis stołowy?

Chcesz obstawiać tenis stołowy? Zakłady bukmacherskie w Polsce dają Ci spore pole do popisu! Kursy na mecze pojawiają się dość wcześnie przed większymi wydarzeniami, ale i bez większego problemu postawisz przedmeczowo także potyczki niższego szczebla. Masz ochotę na zakłady na żywo? Mówisz i masz!

Poniżej przedstawiamy w tabeli najlepszych (naszym zdaniem, oczywiście) bukmacherów online z ofertą na tenisa stołowego. Zakłady warto zacząć właśnie od nich!

BukmacherBonus bukmacherskiGraj!
STS100% do 300 PLN + cashback 100 PLN + 50% do 500 PLN + 50% do 700 PLN + extra 60 PLN
kod: BONUS100
Fortuna20 zł free + cashback 600 PLN
+ 10 PLN + 50% do 200 PLN
Betcliccashback 200 PLN
kod: VIPBONUSPL
eToto200% do 200 PLN

Tenis stołowy w STS

STS to największy bukmacher w Polsce (to nie opinia, to fakt), więc nic dziwnego, że ma w swojej ofercie potężną dawkę rynków i korzystnych kursów. Warto rozpocząć poszukiwania właśnie tutaj, ponieważ oferta powitalna STS może zostać w całości wykorzystana na zakłady na tenisa stołowego! Pamiętaj tylko, że konieczny będzie podczas rejestracji kod promocyjny STS: BONUS100. Bez niego bonus na start będzie dużo niższy!

STS

98/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!

Zakłady na tenisa stołowego w Fortunie

Fortuna to kolejny gigant i zarazem jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce. Możesz na niego liczyć jeśli chodzi o obstawianie tenisa stołowego. Kursy są tu konkurencyjne, a bonusy, które możesz nabyć w e-shopie za punkty można śmiało wykorzystywać na dowolne wydarzenia i dyscypliny sportowe. Także i tenis stołowy!

Fortuna

90/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

Fortuna kod promocyjny MAXVIP

Podaj w Fortunie kod promocyjny MAXVIP i odbierz freebety 10 zł i 20 zł, cashback do 600 zł oraz bonus 50% do 200 zł!

Betclic i tenis stołowy – zakłady

Betclic to marka znana większości typerów na świecie i mamy spore szczęście, że jest to zarazem jeden z legalnych bukmacherów w Polsce. Są tutaj zarówno te najbardziej popularne, jak i rzadziej obstawiane dyscypliny sportowe – w tym oczywiście tenis stołowy. Zakłady na mecze robią robotę, więc koniecznie sprawdź ofertę Betclic!

Betclic

73/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

Betclic kod promocyjny VIPBONUSPL

Podaj w Betclic kod promocyjny VIPBONUSPL i wykorzystaj bonus cashback aż do 200 zł!

Tenis stołowy i zakłady w eToto

eToto nie jest zwykle pierwszym bukmacherem, który przychodzi graczom do głowy w czasie poszukiwań zakładów, a to błąd! Oferta i kursy na tenisa stołowego są tutaj bardzo przyzwoite, a to przecież nie jest to jedyna dyscyplina sportowa, na którą można tutaj stawiać kupony. Zajrzyj, bo warto!

etoto

75/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

eToto kod bonusowy

odaj w eToto kod bonusowy i odbierz od bukmachera mega doładowanie: 200% do 200 zł od pierwszego depozytu!

Co obstawiać? – Tenis stołowy i zakłady bukmacherskie

To, co oferują zakłady bukmacherskie na tenis stołowy jest bardzo do siebie zbliżone, ale to w szczegółach tkwi rakietka. Zwracaj szczególna uwagę na różnice w kursach – stawiaj tam, gdzie kurs na ten sam wynik będzie wyższy! Niemałe znaczenie mają także dodatkowe oferty do wykorzystania w zakładach na tenisa stołowego, np. bonusy powitalne. Być może zdarzy się, że w STS kurs będzie odrobinę niższy, niż w eToto, ale masz tam do wykorzystania darmowy zakład, więc wykorzystując freebet niczego nie ryzykujesz!

Co warto obstawiać?

Początkujący gracze obstawiają zwykle większe wydarzenia – turnieje, w których biorą udział gwiazdy dyscypliny sportowej albo dobrze radzący sobie przedstawiciele ich krajów. I dobrze, na czymś trzeba się uczyć. Takie imprezy, jak Setka Cup, Russian Pro League, FNTR Pro League, czy TT Cup Championship to jedne z tych najbardziej medialnych i najczęściej obstawianych.

Kiedy zechcesz się jednak wybić na nieco wyższy poziom obstawiania i szukania zysków w zakładach bukmacherskich, będziesz musiał przerzucić się na rozgrywki także niższego szczebla. Dlaczego? Ponieważ zainteresowanie nimi jest niższe, a więc i kursy bukmacherskie będą ciekawsze (czyt. wyższe). Warto też sprawdzać częściej typy na tenisa stołowego na zaufanych portalach.

A właśnie…

Typy na tenisa stołowego

To kolejna sprawa warta omówienia. Czy wiesz, co to są typy bukmacherskie? To prognozy wystawiane przez specjalistów dziedziny lub maniaków sportu odnośnie wyników danego spotkania. Możesz więc bez trudu znaleźć w internecie typy na mecze Ligi Mistrzów, finałów Mistrzostw Świata itd., z których dowiesz się, kto najprawdopodobniej wygra i na podstawie zebranych opinii postawić zakład.

Tak samo zadziała to na tenis stołowy. Typy bukmacherskie napisane przez znawców tematu mogą okazać się wręcz bezcenne podczas przygody z obstawianiem tej dyscypliny. Uważaj tylko na cwaniaków i zwykłych cebularzy zgrywających ekspertów. Korzystaj wyłącznie z renomowanych i zaufanych serwisów internetowych oferujących typy na sport. Radzimy natomiast unikać np. dziwnych grup facebookowych.