18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

TOTALbet nie działa

Dlaczego Totalbet nie działa? Bukmacherzy online zwykle nie mają problemów z obsługą zakładów, ale czasami mogą pojawić się chwilowe kłopoty. Co robić? O tym piszemy w tym artykule. Co, jeśli przerwa trwa zbyt długo?

TOTALbet nie działa | listopad 2022

Bukmacher Totalbet działa online i w punktach stacjonarnych. W internecie firma ta powinna być dostępna przez całą dobę. To wynika ze specyfiki bukmacherów online. W Totalbet przerwa techniczna może mieć jednak miejsce, a wtedy nie będziesz mógł skorzystać z zakładów u tego bukmachera. Najczęściej tego rodzaju prace związane są z konserwacją serwera lub wdrożeniem dużej nowości do zakładów. Po chwili oferta Totalbet powinna zostać przywrócona.

Co robić? Czasami wystarczy odświeżyć serwis, a Totalbet ponownie będzie dostępny. Rozwiązanie zależy od rodzaju problemu. Jeśli to awaria, to bukmacher może potrzebować więcej czasu na wznowienie zakładów. Wówczas musisz uzbroić się w cierpliwość lub skorzystać z oferty innego bukmachera, o czym piszemy w dalszej części artykułu.

TOTALbet przerwa techniczna | listopad 2022

Jeśli to tylko przerwa techniczna, to zwykle sytuacja powinna wrócić do normy po krótkim czasie. Totalbet z dużym wyprzedzeniem planuje pewne zmiany techniczne w serwisie, które mogą powodować braki w dostawie oferty. W takiej sytuacji zwykle dzień przed konserwacją pojawia się komunikat na stronie totalbet.pl o tym, że za jakiś czas zakłady mogą być niedostępne. Zwykle bukmacher informuje o dokładnej godzinie, w której nie będziesz mógł zrealizować swoich typów. Najczęściej tego rodzaju prace prowadzone są wczesnym rankiem lub późnym wieczorem. Wtedy, gdy jak najmniejsze grono użytkowników obstawia mecze.

Problem z Totalbet może pojawić się też w aplikacji mobilnej. Bukmacher ten pozwala obstawiać zakłady w urządzeniach z systemem iOS i Android. Jeśli apk nie działa, to możesz sprawdzić aktualizacje systemu i Totalbet mobile. Gdy to nie pomaga, to bukmacher w sporadycznych przypadkach rekomenduje odinstalowanie aplikacji i ponowne jej zainstalowanie.

totalbet nie działa

Co robić, kiedy TOTALbet nie działa?

Czy możesz sam naprawić Totalbet? Oczywiście, jeśli problem jest po stronie bukmachera, to niezbyt wiele możesz zrobić. Inaczej wygląda sytuacja, jeśli to u ciebie jest kłopot. Co może go powodować? Powód może wynikać z błahostki, czyli braku połączenia z internetem. Jeśli połączenie będzie miało przerwy, to wtedy bukmacher nie działa poprawnie tj. może odrzucać przyjęcie zakładu. Warto upewnić się, że z twoim internetem jest wszystko w porządku. Co jeszcze? Wyczyszczenie pamięci podręcznej, czyli plików cache i cookies również może wpłynąć na poprawne działanie strony totalbet.pl.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy TOTALbet nie działa?

W Polsce poza Totalbet działają też pozostali bukmacherzy. Jeśli bukmacher ten zbyt długo nie odpowiada, a ty chcesz zrealizować swój kupon, to możesz sprawdzić oferty innych operatorów. Nowe konto otworzysz u nich w kilka minut, a za rejestrację otrzymasz bonusy powitalne. Poniżej prezentujemy listę aktywnych bukmacherów:

 1. STS

  Bonusy do 1500 zł + 125 zł w cashbacku + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; Cashback 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x3 po 1.91 Pełen reg
 2. Fortuna

  Freebet 20 zł + 10 zł + cashback do 600 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  - Freebet 10 zł: bez obrotu!; - Freebet 20 zł: obrót x1; - Cashback 600 zł: depozyt min. 1 zł; obrót: bonus x1 Pełen reg
 3. Superbet

  Freebet 34 zł + bonusy 3500 zł + 20 zł mobile
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  - Pierwszy depozyt min 20 zł na bonus 100%; - Obrót: x4; 2 zdarzenia na kuponie (z min. kursem 1.30 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.80). Pełen reg