18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Totolotek bonus: Jak go zdobyć

Stary bukmacher w nowej odsłonie! Koniecznie sprawdź jaką metamorfozę przeszedł Totolotek. Bonus powitalny oczywiście nadal przysługuje każdemu, kto założy konto na jego stronie. Jest to doskonały sposób na zyskanie nowych środków na zakłady. Bukmacher Totolotek posiada jeden z najfajniejszych bonusów na rynku, głównie ze względu na proste warunki przyznawania i wysokość samego bonusu. Zachęcamy Cię do zapoznania się z nową ofertą tego operatora!

Ażeby móc cieszyć się ofertami powitalnymi, kliknij w przycisk poniżej:

Bierz bonus

Totolotek bonus: Jak go zdobyć?

Rodzaj bonusuSuma
 Powitalny bonus100% do 500 PLN 
Bonus za kod promocyjny freebet 25 PLN

Nowy Totolotek

Tak jak już wspomnieliśmy, Totolotek pojawił się odmieniony! W czerwcu 2019 roku dołączył do niemieckiej grupy Gauslemann i rozpoczęło się systematyczne reperowanie wizerunku bukmachera. Czy to zmiana na lepsze? Na razie na to wygląda. Nowa strona internetowa pozytywnie zaskakuje. Udoskonalono system nawigacji umożliwiający szybkie wyszukiwanie zakładów oraz pojawiła się opcja Cashout. Do tego bukmacher chwali się, że udostępni aż 40 tys. zdarzeń live! Co jeszcze na plus? Nowy serwis jest bardziej kompatybilny z wersją mobilną strony, no i mamy dostępną appkę i bonus dla tych, którzy ją pobiorą. Rewolucja nastąpiła również w salonach naziemnych operatora. Pojawiły się terminale samoobsługowe oraz punkty premium, gdzie będzie można obejrzeć wydarzenia sportowe na dużym ekranie oraz napić się darmowej kawy. Widać, że Totolotek ma aspiracje żeby konkurować z najlepszymi w swojej branży. My oczywiście kibicujemy!

Bonus Totolotek na start: aż do 525 PLN

Bonus powitalny Totolotek pozwala na zyskanie nawet 525 PLN dodatkowych środków! Jedyne, co musisz zrobić, to wpłacić pierwszy depozyt, aby dostać 100% od depozytu do 500 PLN. Bukmacher na tym jednak nie poprzestaje! Jeżeli zarejestrujesz się na stronie przy pomocy naszego linka i po założeniu konta wpiszesz nasz kod promocyjny, to do tego otrzymasz jeszcze freebet, czyli darmowy zakład o wartości 25 PLN.

Bonus powitalny 100% do 500 PLN

Jak otrzymać bonus powitalny Totolotek? Tak naprawdę nie ma nic prostszego.  Najlepiej wyjaśnić to w kilku banalnych krokach.

 1. Przede wszystkim należy wejść na stronę bukmachera przy pomocy jednego z linków widocznych w tym artykule i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Podaj w nim wszystkie swoje dane, w polu “Bonus” wybierz “TAK, chcę bonus powitalny!” i zaznacz wymagane zgody.
 2. Zaloguj się na swoje nowo utworzone konto. Dokonaj weryfikacji tożsamości, przesyłając zdjęcie lub skan dowodu osobistego albo paszportu.
 3. Wpisz nasz kod promocyjny, który zobaczysz po kliknięciu w czerwony przycisk w artykule. Za niego dostaniesz freebet 25 zł.
 4. Za pomocą jednej z wygodnych metod płatności wpłać swoje pierwsze środki (min. 20 PLN). Pamiętaj, że wysokość Twojego bonusu Totolotek będzie zależeć od tego, ile środków własnych wpłacisz za pierwszym razem. Bonus zawsze wynosi 100% wartości pierwszej wpłaty, jednak nie więcej niż 500 PLN.

Wszystko odbywa się szybko łatwo i przyjemnie. Nie będziesz musiał wysyłać żadnych maili potwierdzających. Żeby wypłacić bonusową kasę, musisz nią jednak oczywiście obrócić. Warunek bonusu 100% od Totolotka jest następujący: należy po trzy razy obrócić zarówno otrzymanym bonusem, jak i wpłaconym depozytem. Liczą się tylko kupony AKO, na których są co najmniej trzy wydarzenia. Każde z nich musi mieć kurs minimalny 1,35.

Bierz bonus

Regulamin Totolotek bonus powitalny

Zakłady bukmacherskie to w naszym kraju branża, która podlega dość ostrym regulacjom. Nie ma co się dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę to jak głośno było o ustawie hazardowej. Przyjrzyjmy się głównym punktom regulaminu, którym podlega przyznanie Totolotek bonus powitalny 100%.

 1. Żeby otrzymać bonus powitalny 100% musimy mieć ukończone 18 lat i założyć konto na stronie Totolotek.
 2. Każdy, kto chce zarejestrować się u bukmachera, grać u niego i odebrać bonus, musi znajdować się na terenie Polski.
 3. Przyznany bonus podlega trzykrotnemu obrotowi bonusu i depozytu na zakładach AKO o co najmniej trzech selekcjach, gdzie każda musi mieć kurs minimum 1,35.
 4. Żeby być uprawnionym do skorzystania z bonusu nie można podlegać postanowieniom ustawy antyhazardowej. Nie można mieć również sądowego zakazu brania udziału w zakładach wzajemnych.

Poza powyższymi punktami należy również spełniać wszystkie warunki wymagane do rejestracji konta w serwisie Totolotek.pl.

Bonus Totolotek: freebet 25 PLN za kod promocyjny

Na deser od Totolotek bonus za kod promocyjny, czyli 25 PLN freebetu w ekskluzywnej promocji dla naszych użytkowników. Aby otrzymać tę kasę, nie musisz nawet składać żadnego depozytu. Wystarczy, że założysz konto u bukmachera po kliknięciu naszego linka i zweryfikujesz swoją tożsamość. Potem wystarczy już tylko wpisać kod promocyjny, który zobaczysz w naszym linku, a będziesz mógł cieszyć się kasą na wypróbowanie oferty Totolotka w stu procentach! Aby wypłacić pieniądze z tej promocji, wystarczy obrócić kwotą 25 PLN dwukrotnie po kursie co najmniej 2,00.

Bierz bonus

Regulamin bonus freebet 25 PLN

 • Aby otrzymać bonus, musisz założyć konto w serwisie Totolotek po przejściu tam przez nasz link.
 • Po kliknięciu w link zobaczysz kod promocyjny. Musisz wpisać go w odpowiednie pole w menu na stronie Totolotka już po rejestracji w serwisie.
 • Aby wziąć udział w promocji, musisz zweryfikować swoją tożsamość, przesyłając zdjęcie dokumentu jak paszport lub dowód osobisty.
 • Warunek obrotu to kwota freebetu x2 po kursie minimum 2,00.

Kontakt

W razie jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o Totolotek bonus, zawsze możesz skontaktować się z biurem obsługi klienta Totolotek. Bukmacher ten posiada jedne z najlepszych opcji kontaktu klienta z konsultantami. Istnieją trzy główne możliwości, by w razie pytań zasięgnąć informacji. Są to:

 • Czat na żywo
 • Kontakt drogą mailową: [email protected]
 • Biuro obsługi klienta: 22 321 03 40 lub +48 507 002 393 oraz +48 507 002 139

Przetestowaliśmy wszystkie dostępne opcje i okazało się, że obsługa klienta u bukmachera Totolotek stoi na niezwykle wysokim poziomie. W ramach testu dokonaliśmy zapytań na temat Totolotek bonus.

Na pierwszy ogień poszedł czat na żywo. Pisząc na żywo z konsultantem uzyskaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na temat wszystkich bonusów i promocji. Konsultant miał bardzo wysoką kulturę osobistą i było to bardzo sympatyczne doświadczenie. Uzyskane informacje przydały nam się przy pisaniu tego artykułu.

Następnie skorzystaliśmy z usługi mailowej. By było nieco trudniej, napisaliśmy maila po godzinie 22.00. Wyczerpującą odpowiedź uzyskaliśmy kolejnego dnia po godzinie 10.00. Trzeba więc przyznać, że w godzinach pracy specjaliści Totolotek nie próżnują.

Ostatnią testowaną formą kontaktu była infolinia telefoniczna. Po raz kolejny uzyskaliśmy odpowiedź, jednak konsultantka była wyraźnie w kiepskim nastroju, ponieważ nasze kolejne pytania wydawały się ją irytować. Oczywiście rozumiemy, że każdemu się zdarza mieć gorszy dzień.

Ogółem kontakt z BOK Totolotek oceniamy bardzo wysoko. Jest to jedna z największych zalet tego serwisu, dzięki czemu Totolotek wydaje się świetną opcją zarówno dla zaawansowanych jak i mniej doświadczonych użytkowników.

FAQ

Czy bonus na start w Totolotku jest dobry?

W zakładach bukmacherskich Totolotek bonus powitalny to 100% do 500 złotych i jeszcze 25 zł jako darmowy zakład za nasz kod bonusowy. Żeby dostać ten dodatkowy freebet, musisz założyć konto przez nasz link. Wystarczy, że klikniesz któryś z czerwonych przycisków w artykule! Bonus na start jest wysoki kwotowo, a na plus działa też dedykowana promocja dla użytkowników mobilnych.

Czy bonus od Totolotka można dostać kilka razy?

Niestety, ale szczerze mówiąc, byłoby to za proste. W Totolotku bonusy na start odebrać można tylko jeden raz.

Czy w Totolotku znajdziemy freebet?

Tak, za nasz kod promocyjny możesz dostać freebet 25 zł! Po prostu zarejestruj się przez nasz link, a po założeniu konta wpisz kod promo, który zobaczysz w linku.