18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Jak grać na Totolotek Mobile

Totolotek aplikacja mobilna to udana usługa tego bukmachera. Działający na naszym rynku od ponad 20 lat bukmacher stawia na wprowadzanie innowacji, głównie dlatego, że konkurencja również nie próżnuje. W naszej recenzji przyjrzymy się bliżej tej appce i spróbujemy ocenić jej wady i zalety.

 Totolotek Mobile
Pobieranie/wymagania systemowe4,5/5
Bonusy i Promocje w Totolotek Mobile3/5
Funkcje4/5
Opinie4/5
Pobierz terazPobierz aplikację

Totolotek Mobile – Skąd wziąć Totolotek aplikacja

Totolotek mobile: jak pobrać Totolotek aplikacja

Jeżeli chcesz pobrać Totolotek aplikacja  na urządzenia mobilne, najprościej jest zrobić to bezpośrednio ze strony tego bukmachera. Wystarczy więc odwiedzić serwis Totolotek.pl i wejść w zakładkę “Mobile”. Stamtąd mamy do pobrania dwie wersje:

  • Totolotek mobile w Android
  • Totolotek mobile w iOS (dla smartfonów i tabletów marki Apple)

Wybierając Totolotek aplikacja dla Androida zostaniemy przekierowani na podstronę serwisu bukmacherskiego Totolotek, skąd będziemy mogli bezpośrednio pobrać i zainstalować tę aplikację. Z kolei w przypadku aplikacji pod urządzenia z systemem operacyjnym iOS, przekierowani zostaniemy do serwisu iTunes, skąd będziemy mogli darmowo pobrać tę appkę na nasz telefon lub tablet, a następnie ją zainstalować.

Instalacja tej aplikacji jest banalnie prosta i wymaga standardowych potwierdzeń, tuż po jej pobraniu. Jedyną trudnością w przypadku telefonów z Androidem może być potrzeba zezwolenia na pobieranie aplikacji z innych źródeł niż Google Play.

W tym celu, w zależności od systemu Android, należy wejść w Ustawienia, wybrać Więcej, a następnie Bezpieczeństwo lub Ustawienia -> Zabezpieczenia. Znajdziemy tam pozycję “Nieznane źródła”, w której należy zaznaczyć zgodę na instalację aplikacji ze źródeł innych niż Google Play.

Wymagania systemowe i sprzętowe Totolotek aplikacja

Jedną z zalet tej aplikacji są jej niewielkie wymagania, dzięki czemu niewielu użytkowników zostanie wykluczonych z jej korzystania.

  • W przypadku telefonów Apple wystarczy nam telefon z systemem iOS 9.0 lub nowszym.
  • W przypadku telefonów z Androidem nie podano nigdzie jasnych specyfikacji, niemniej aplikacja śmiga nawet na starszych telefonach.

Totolotek bonus mobilny

Kiedyś w tym miejscu znajdował się opis i pochwała bonusu mobilnego Totolotka (freebet 49 PLN), ale niestety bukmacher zrezygnował z tej promocji. Pocieszeniem niech będzie to, że nadal można śmiało korzystać ze wszystkich dostępnych na stronie bukmachera bonusów i dodatków organizowanych sezonowo.

Bonusy i Promocje w Totolotek Mobile

Bukmacher Totolotek lubi zaskakiwać swoich klientów. Nie tak dawno przecież zaprezentował nam się w całkiem nowej odsłonie. Zmieniła się nie tylko jego strona internetowa, ale również sama oferta zakładów oraz bonusy powitalne. Teraz jeżeli zdecydujemy się założyć u niego konto, to będziemy mogli uzyskać bonus powitalny w wysokości nawet 500 PLN na zakłady oraz na deser freebet za 25 PLN!

Co więcej, oferuje on również inne atrakcyjne promocje i nową, rozbudowaną sekcję zakładów live. Sprawdź co jeszcze przygotował dla Ciebie zmodernizowany Totolotek. Wszystko co trzeba zrobić, by móc skorzystać z jego pełnej oferty, to zarejestrować się na stronie internetowej buka i wpłacić pierwsze środki.

Wysokość bonusu uzależniona jest od sumy, którą chcemy wpłacić, nie może jednak w standardowej ofercie przekroczyć 500 PLN. Od tej reguły jest jednak wyjątek, musisz tylko nam zaufać. Jeżeli zdecydujesz się na rejestrację u tego bukmachera, to wpisując nasz kod promocyjny Totolotek  będziesz mógł otrzymać freebet bez depozytu za 25 zł!

Bierz bonus
totolotek bonus powitalny

Nie są to oczywiście jedyne bonusy i promocje dostępne u tego buka. Poza bonusem powitalnym, darmowym zakładem i bonusem mobilnym, korzystanie z aplikacji Totolotek umożliwia udział we wszystkich innych oferowanych promocjach, np.bonus KIng Size lub Lucky Loser. Ażeby uzyskać więcej informacji na temat tych promocji polecamy sprawdzić informacje na stronie internetowej Totolotek.

Funkcje Totolotek aplikacja

Często zadawane pytania:

Jak postawić zakład/Jak grać na Totolotek aplikacja?

Obstawianie zakładów przy pomocy Totolotek aplikacja jest banalnie proste. Wszystko co należy zrobić to wybrać interesujące nas zdarzenia spośród dostępnych w ofercie zakładów LIVE i Prematch. Po wybraniu interesującego nas spotkania możemy zagrać je jako zakład singlowy lub dodawać kolejne spotkania po kliknięciu Dodaj w oknie wybranych przez nas zakładów.
Jeśli uznamy, że nasz kupon jest już kompletny to klikamy Zagraj. Gratulacje! Właśnie udało Ci się wysłać swój pierwszy zakład za pomocą Totolotek aplikacja!

Jak wpłacić depozyt?

Aplikacja Totolotek umożliwia również zasilanie konta środkami. Dostępna jest co prawda tylko jedna metoda, ale za to bardzo skuteczna. Dotpay, bo o nim mowa, to serwis dający możliwość dokonania wpłaty błyskawicznej, dostępny 24/7. Ta platforma płatnicza daje niemal nieograniczone możliwości wpłaty, od zwykłego przelewu, przez płatność kartą, aż po wpłatę za pomocą kodu BLIK. Możliwość wpłaty środków na urządzeniu mobilnym to ogromne udogodnienie, niemniej nie wszyscy bukmacherzy udostępnili taką możliwość w panelach swoich aplikacji mobilnych.

Jak dokonać wypłaty przy pomocy Totolotek aplikacja?

Totolotek aplikacja umożliwia również wypłatę środków. Jedyną opcją w tym przypadku jest skorzystanie ze standardowego przelewu na wcześniej podane konto w banku użytkownika. Nie jest to być może najszybsza możliwa metoda, jednak jest ona z pewnością bezpieczna i bezproblemowa.

Niemniej jest to opcja, nad którą bukmacher Totolotek powinien jeszcze nieco popracować w celu skrócenia czasu przesyłania pieniędzy do gracza. Żyjemy w końcu w XXI wieku, a czas to jak wiadomo pieniądz.

Jak skontaktować się z biurem obsługi klienta?

Kontakt z BOK to jedna z głównych zalet tego bukmachera. To wyboru są aż trzy opcje: Czat na żywo, Kontakt przez adres mailowy: [email protected] oraz Biuro Obsługi Klienta: 22 321 03 40 lub +48 507 002 393 oraz +48 507 002 139.

Wszystkie opcje są sprawne, a konsultanci dobrze wyszkoleni i rzeczowi. Należy jednak uważać, ponieważ czasami niektórzy z nich mają nieco gorszy dzień i zdarzało się, że nie byliśmy najlepiej traktowani. Mimo to jest to opcja, którą należy ocenić bardzo wysoko i możemy być pewni, że w razie problemów nie zostaniemy pozostawieni sami sobie.

Totolotek Mobile opinie

Totolotek Mobile: opinie i recenzja

Mimo iż aplikacja Totolotek dostępna jest na rynku dopiero od roku, to jest to już naprawdę solidny produkt. Warto się nią zainteresować, szczególnie jeśli często podróżujesz i nie lubisz jak uciekają Ci najciekawsze mecze. Aplikacja ma niezłe noty na iTunes i większość użytkowników jest z niej bardzo zadowolona.

Totolotek Mobile – zaletyTotolotek Mobile – wady
Freebet za 25 zł za kod promocyjnyAplikacja dla Apple tylko od iOS 9.0
Fajna szata graficznaOgraniczone możliwości wpłaty i wypłaty środków
Możliwość zakładów LIVEBrak opcji streamingu
Możliwość zlecenia wpłaty depozytu i wypłatyBrak wirtuali

Jak widać Totolotek aplikacja ma więcej zalet niż wad. Jest kilka rzeczy, które jednak wymagają dopracowania, szczególnie w kwestii metod płatności. Jednak to co nam się spodobało najbardziej, to bonus freebet za kod i 100% od wpłaconego depozytu!

Podsumowując. Aplikacja ta jest naprawdę spoko! Pamiętaj, że możesz skorzystać z bonusu powitalnego, korzystając z naszych kodów promocyjnych!

Obstawiaj