18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Totolotek nie działa

Bukmacher Totolotek nie działa i nie możesz nic na to poradzić? Bez obaw, pomożemy. Takie rzeczy się zdarzają w branży zakładów, więc nie trzeba się nadto przejmować. Mamy kilka rozwiązań, więc na pewno znajdziesz wyjście z tej sytuacji.

Totolotek nie działa | listopad 2022

Jeśli bukmacher Totolotek nie działa, powodów może być kilka. Właściwie najczęściej chodzi o zwykłe prace serwisowe, które są nieodzowne w przypadku tak dużej grupy użytkowników. Raz na jakiś czas operator musi odświeżyć swój serwis i jeżeli się tu znajdujesz, to prawdopodobnie oznacza, że i na Totolotka przyszła pora. Bukmacherzy z reguły uprzedzają wcześniej o zamiarach przeprowadzenia przerwy technicznej, która uniemożliwi graczom obstawianie zakładów. Możliwe też, że rzeczywiście są problemy z zalogowaniem się na konto gracza, ale i na takie przypadki mamy metody. Co robić, gdy nie można obstawiać?

totolotek nie działa

Totolotek przerwa techniczna | listopad 2022

Każdy bukmacher musi niekiedy zawiesić swoją stronę dla graczy i od tej reguły nie jest wyjątkiem Totolotek. Przerwa techniczna zazwyczaj ma miejsce w godzinach nocnych lub późnym wieczorem, kiedy ruch na stronie nie jest aż tak wzmożony. Najlepiej jeśli zostanie zarządzona poza wysokim sezonem, gdy meczów piłkarskich czy innych wydarzeń sportowych jest naprawdę dużo.

Wszystko dlatego, że przy pracach serwisowych nie mamy zbyt dużego pola do popisu. W takim momencie obstawianie zakładów nie jest dostępne praktycznie dla żadnego gracza, więc jedynym sposobem jest uzbrojenie się w cierpliwość. Jeżeli nie chcesz czekać na wznowienie działalności strony totolotek.pl istnieje jeszcze inna opcja. Chodzi tu o przeniesienie się do innego bukmachera i tutaj przydaje się mieć więcej niż jedno konto do zawierania zakładów.

Co robić, kiedy Totolotek nie działa?

Istnieje kilka działań, które można podjąć, gdy rzeczywiście Totolotek nie działa. Jasne, że nie zawsze przyczyną musi być przerwa związana z pracami serwisowymi. Na takie sytuacje warto znać kilka ciekawych trików. Przede wszystkim warto wyczyścić swoją przeglądarkę internetową z niepotrzebnych plików. Teraz niemal każda witryna przechowuje pliki cookie, a ich nagromadzenie spowalnia nasze surfowanie po Internecie. Wystarczy wejść w ustawienia przeglądarki i wyczyścić pliki cache. Tę opcję znajdziesz w zakładce prywatności i bezpieczeństwa.

Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, możesz też spróbować skorzystać po prostu z innej przeglądarki. Takie rozwiązanie wydaje się jednak bardziej tymczasowe. W przypadku korzystania z aplikacji, najlepszym sposobem będzie jej zrestartowanie, czyli wyłączenie i ponowne uruchomienie. Czasem wystarczy aktualizacja oprogramowania, a w skrajnych przypadkach może być konieczne odinstalowanie apki Totolotka i zainstalowanie jej jeszcze raz. Jeśli żadna z powyższych opcji nie zadziała, mamy jeszcze plan awaryjny.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy Totolotek nie działa?

Jeżeli żadna metoda nie sprawiła, że znów możesz obstawiać w Totolotku, polecamy założenie konta u innego bukmachera. Na polskim rynku mamy więcej niż kilka opcji do wyboru, więc dobrym pomysłem może być skorzystanie z innej oferty. Legalni operatorzy mają często interesujące bonusy powitalne, które warto wykorzystać w trakcie obstawiania zakładów. Jeśli trwa przerwa techniczna w Totolotku, a Ty koniecznie musisz postawić kupon, również nie wahaj się skorzystać z usług innego buka. Poniżej przedstawiamy najkorzystniejsze oferty na start.

STS

Wygryw!
1685 zł
Recenzja
Recenzja Odwiedź STS

Fortuna

Klasyk!
630 zł
Recenzja
Recenzja Odwiedź Fortuna

Superbet

Dobry wybór!
3754 zł
Recenzja
Recenzja Odwiedź Superbet