18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Voucher STS BONUS100

Interesuje Cię voucher STS? Dobrze się składa, bowiem dzięki niemu otrzymasz napompowane jak bicki Hardkorowego Koksa bonusy na start! Żeby nie być gołosłownymi – w pakiecie powitalnym czeka aż do 1640 PLN. Jak je odebrać? To proste!

Zakłady sportowe

1500 PLN + 100 PLN BEZ RYZYKA

Bonusy obowiązują w wysokości 100% od 1. wpłaconego depozytu (max do kwoty 300,00 zł), 50% od 2. wpłaconego depozytu (max do kwoty 500,00 zł) i 50% od 3. wpłaconego depozytu (max do kwoty 700,00 zł). Bonus za 1. wpłatę przyznawany jest automatycznie; Bonusy za 2. i 3. wpłatę przyznawane są po dokonaniu obrotu poprzednio odebranego Bonusu. Aby przenieść saldo konta bonusowego na konto depozytowe, musisz dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania dowolnych zakładów za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z kursem całkowitym min. 1.91.

STS bonus code form screenshot

Voucher STS 2022: BONUS100

Skoro do nas trafiłeś, to zapewne zastanawiasz się, jak działa ta oferta od STS. Voucher to nic innego, jak kod promocyjny STS BONUS100. Użycie go przez Ciebie sprawi, że bukmacher zasypie Cię dodatkowymi bonusami na start. Sprawdź sam w tabeli poniżej i miej na uwadze, że przedstawiona oferta dostępna jest tylko i wyłącznie z voucherem. Jeżeli więc zastanawiasz się, czy odebrać darmowy voucher STS, powiedzmy sobie szczerze: nie masz nad czym myśleć, tylko go bierz!

Voucher STSBonus za voucherWykorzystaj
BONUS100100% do 300 PLN
Cashback do 100 PLN
50% do 500 PLN
50% do 700 PLN
2x 20 PLN ubezpieczenia
Bierz bonus

Jak wykorzystać voucher STS? Rejestracja i bonus

Kod promocyjny STS = voucher dla nowych graczy, czyli takich, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z usług STS. Jeśli się do nich zaliczasz, to śmiało bierz nasz kod i udaj się na stronę bukmachera. No właśnie, jak mawiał klasyk: każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może.

Rejestracja w STS – jak wykorzystać voucher BONUS100

voucher sts

Choć sama rejestracja jest prosta, to na wszelki wypadek zapoznaj się z najważniejszymi krokami, byś wiedział, gdzie i jak użyć voucher. STS dopuszcza rejestrację zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej – i tak naprawdę, nie ma znaczenia, gdzie ją przeprowadzisz. Voucher i bonusy są dostępne w obu tych miejscach. Zrób tak, jak Ci wygodnie, a co!

 • Przejdź na stronę bukmachera (możesz kliknąć w dowolny link przekierowujący na naszej stronie).
 • Kliknij w przycisk “załóż konto”.
 • W formularzu rejestracyjnym będziesz musiał wprowadzić tylko swoje podstawowe dane.
 • Twoim loginem będzie adres e-mail, a hasło do konta zdefiniujesz sam.
 • W pierwszym kroku formularza pamiętaj o zaznaczeniu ptaszkiem “Chcę otrzymać swój bonus startowy! Zgadzam się z zasadami bonusu”.
 • Wprowadź voucher STS: BONUS100 w polu kod promocyjny. Jeżeli przejdziesz na stronę buka od nas, prawdopodobnie voucher pojawi się tam automatycznie. Na wszelki wypadek upewnij się, czy na pewno tak się stało.
 • Po zakończeniu rejestracji otrzymasz SMS z kodem weryfikacyjnym.
 • Potwierdź rejestrację, zaczynaj grę i ciesz się bonusami na start!

Pamiętaj, że od razu możesz też zweryfikować swoją tożsamość. Załącz skany swojego dowodu osobistego lub paszportu i ciesz się pełną funkcjonalnością konta. Jeśli chcesz rozpocząć od razu grę, możesz pominąć ten krok, ale bukmacher prędzej czy później i tak przypomni Ci o weryfikacji.

Bonusy za voucher STS 2022

sts kod promocyjny

W zakładach bukmacherskich STS voucher otwiera przed Tobą drzwi, które dla innych graczy zamknięte są na cztery spusty. Po ich wyważeniu (nie martw się, sam voucher do STS wystarczy, nie będziesz potrzebował łoma) wypadnie worek z bonusami. Łącznie możesz z niego wyciągnąć nawet 1640 PLN. Co znajduje się w środku? 100% do 300 PLN, cashback do 100 PLN, kolejne bonusy depozytowe na 1200 PLN oraz dwa kolejne cashbacki do 40 PLN.

100% do 300 PLN od 1. depozytu

Zacznijmy od pierwszego depozytu, bowiem jakżeby inaczej, otrzymasz od STS bonus. Będzie to 100% Twojej pierwszej wpłaty – maksymalnie do 300 PLN. Jak łatwo policzyć, wpłacając 300 PLN, do dyspozycji na zakłady będziesz miał 600 PLN. Jeśli zdeponujesz nieco lub dużo mniej, nic się nie stanie, a bukmacher i tak podwoi Twoją wpłatę.

Warunkom obrotu podlega sam bonus (a nie bonus + depozyt, jak ma to miejsce u niektórych bukmacherów). Otrzymany bonus musisz obrócić co najmniej trzy razy, na zakładach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91.

 • Wpłać swój pierwszy depozyt.
 • Od ręki otrzymasz bonus 100% (max. 300 PLN).
 • Stawiaj zakłady.
 • Obróć bonus 3x na kuponach z kursem min. 1.91.

Cashback 100 PLN

Wiesz, dlaczego warto wykorzystać w STS voucher? Ponieważ to w zamian za voucher, STS dorzuca dodatkowy bonus, którym jest zakład bez ryzyka. Jeśli spełnisz warunki promocji cashback, to bukmacher obejmie Twój pierwszy zakład ubezpieczeniem. Na Twoje konto może wrócić maksymalnie 100 PLN.

Na sam początek zdeponuj min. 50 PLN, a następnie przygotuj dowolny kupon SOLO lub AKO (bez dodatkowych wymagań!). Jeśli przeszarżujesz lub nie dopisze szczęście, bukmacher rozliczy zakład jako zwrot. Zapewne chciałbyś teraz dowiedzieć się, na jakich warunkach. No właśnie, na jakich? W STS bonus cashback jest objęty warunkami obrotu: 3x zwrot po kursie min. 1.91.

 • Zdeponuj min. 50 PLN
 • Postaw dowolny pierwszy zakład.
 • Przegrałeś? Bukmacher zrobi zwrot.
 • Obróć bonus 3x na kuponach z kursem min. 1.91.

Bonus 50% do 500 PLN od 2. depozytu

Po wykorzystaniu bonusu za pierwszy depozyt, możesz wyciągnąć też rękę po bonus od drugiej wpłaty. Tym razem to nie 100%, a 50% do kwoty maksymalnej 500 PLN. Jak łatwo obliczyć, żeby mieć szansę na najwyższy bonus, musisz zdeponować przynajmniej 1000 PLN. Bonus posiada nieco inne warunki, albowiem najpierw wpłacasz kasę, obracasz (3x kurs min. 1.91), a dopiero później, bonus pojawi się na Twoim koncie gracza. Będzie od ręki dostępny do wypłaty. Pamiętaj jedynie, że drugiego depozytu musisz dokonać najpóźniej do 30 dni po rejestracji, a na obrót masz maksymalnie 90 dni.

 • Dokonaj drugiego depozytu.
 • Obróć swoją wpłatą 3 razy po kursie min. 1.91.
 • Otrzymasz 50% bonusu aż do 500 PLN.

Bonus 50% do 700 PLN od 3. depozytu

Niemal identyczne warunki, jak bonus od drugiego bonusu, posiada także bonus od trzeciego depozytu. Za trzecią wpłatę czeka na Ciebie maksymalnie 700 PLN premii. Zasada działania oferty jest dokładnie taka sama. Wpłacasz kasę, obracasz i otrzymujesz bonus. Max. bonus (700 PLN) wpadnie na Twoje konto, jeśli wpłacisz i trzykrotnie obrócisz min. 1400 PLN.

 • Wpłać środki po raz trzeci.
 • Dokonaj 3x obrotu po kursie min. 1.91.
 • Otrzymasz 50% bonusu aż do 700 PLN.

Ubezpieczenie 20 PLN na Betgames

Spodobał Ci się voucher STS? Nam też, ale poczekaj jeszcze chwilę. To nie koniec emocji. Bukmacher ma też dwa kolejne bonusy. Pierwszy to cashback 20 PLN na Betgames, czyli zakłady na gry karciane.

Postaw w ciągu jednej doby zakłady na Betgames, a w przypadku niepowodzenia, bukmacher STS zrobi zwrot – maksymalnie 20 PLN. Pamiętaj jednak, że w promocji biorą udział tylko kupony z kursem min. 1.90.

Cashback 20 PLN na Sporty Wirtualne

Podobnie sprawa wygląda w przypadku Sportów Wirtualnych. Bukmacher STS ubezpiecza zakłady zawarte w ciągu pierwszej doby gry. Możesz otrzymać zwrot do 20 PLN. I tak, jak w przypadku Betgames, tak i na Sportach Wirtualnych obowiązuje zasada minimalnego kursu kuponu – 1.90.

Pamiętaj, że w STS Voucher możesz wykorzystać tylko jeden raz – podczas rejestracji, a co za tym idzie, każdy opisany powyżej bonus jest jednorazowy.

FAQ

Czym jest voucher do STS?

Voucher STS: BONUS100 to kod, dzięki któremu otrzymasz cashback do 100 PLN i nie tylko!

Rejestracja w STS: gdzie wpisać voucher?

W formularzu rejestracyjnym bez trudu zobaczysz miejsce na kod. Voucher STS możesz użyć tylko jeden raz!

Jaki jest w STS bonus za voucher?

Zakład bez ryzyka do 100 PLN oraz do 1540 PLN w innych bonusach (depozytowe + cashbacki).

Jak dostać freebet za voucher STS?

W tym momencie darmowy zakład na start nie jest dostępny.