18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Voucher STS BONUS100

Interesuje Cię voucher STS? Dobrze się składa, bowiem dzięki niemu otrzymasz napompowane jak bicki Hardkorowego Koksa bonusy na start! Żeby nie być gołosłownymi – w pakiecie powitalnym czeka aż do 1504 PLN. Jak je odebrać? To proste!

Voucher STS 2021: BONUS100

Skoro do nas trafiłeś, to zapewne zastanawiasz się, jak działa ta oferta od STS. Voucher to nic innego, jak kod promocyjny STS BONUS100. Użycie go przez Ciebie sprawi, że bukmacher zasypie Cię dodatkowymi bonusami na start. Sprawdź sam w tabeli poniżej i miej na uwadze, że przedstawiona oferta dostępna jest tylko i wyłącznie z voucherem. Jeżeli więc zastanawiasz się, czy odebrać darmowy voucher STS, powiedzmy sobie szczerze: nie masz nad czym myśleć, tylko go bierz!

Voucher STS Bonus za voucher Wykorzystaj
BONUS100 100% do 1200 PLN
30 PLN za darmo
234 PLN ubezpieczenia
2x 20 PLN ubezpieczenia

Jak wykorzystać voucher STS? Rejestracja i bonus

Kod promocyjny STS = voucher dla nowych graczy, czyli takich, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z usług STS. Jeśli się do nich zaliczasz, to śmiało bierz nasz kod i udaj się na stronę bukmachera. Kto by nie chciał darmowego zakładu? No właśnie, jak mawiał klasyk: każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może.

Rejestracja w STS – jak wykorzystać voucher BONUS100

voucher sts

Choć sama rejestracja jest prosta, to na wszelki wypadek zapoznaj się z najważniejszymi krokami, byś wiedział, gdzie i jak użyć voucher. STS dopuszcza rejestrację zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej – i tak naprawdę, nie ma znaczenia, gdzie ją przeprowadzisz. Voucher i bonusy są dostępne w obu tych miejscach. Zrób tak, jak Ci wygodnie, a co!

 • Przejdź na stronę bukmachera (możesz kliknąć w dowolny link przekierowujący na naszej stronie).
 • Kliknij w przycisk “załóż konto”.
 • W formularzu rejestracyjnym będziesz musiał wprowadzić tylko swoje podstawowe dane.
 • Twoim loginem będzie adres e-mail, a hasło do konta zdefiniujesz sam.
 • W pierwszym kroku formularza pamiętaj o zaznaczeniu ptaszkiem “Chcę otrzymać swój bonus startowy! Zgadzam się z zasadami bonusu”.
 • Wprowadź voucher STS: BONUS100 w polu kod promocyjny. Jeżeli przejdziesz na stronę buka od nas, prawdopodobnie voucher pojawi się tam automatycznie. Na wszelki wypadek upewnij się, czy na pewno tak się stało.
 • Po zakończeniu rejestracji otrzymasz SMS z kodem weryfikacyjnym.
 • Potwierdź rejestrację, zaczynaj grę i ciesz się bonusami na start!

Pamiętaj, że od razu możesz też zweryfikować swoją tożsamość (warunek konieczny, aby wypłacać wygrane i otrzymać darmowy zakład za kod – voucher STS!). Załącz skany swojego dowodu osobistego lub paszportu i ciesz się pełną funkcjonalnością konta. Jeśli chcesz rozpocząć od razu grę, możesz pominąć ten krok, ale bukmacher prędzej czy później i tak przypomni Ci o weryfikacji, a Ty zaprzepaścisz szansę na darmową kasę bez depozytu.

Bonusy za voucher STS 2021

sts darmowy zaklad za voucher

W zakładach bukmacherskich STS voucher otwiera przed Tobą drzwi, które dla innych graczy zamknięte są na cztery spusty. Po ich wyważeniu (nie martw się, sam voucher do STS wystarczy, nie będziesz potrzebował łoma) wypadnie worek z bonusami. Łącznie możesz z niego wyciągnąć nawet 1300 PLN. Co znajduje się w środku? Darmowy zakład bez depozytu, trzy ubezpieczenia zakładów oraz klasyczny bonus – 100% od pierwszego depozytu.

Darmowy zakład 30 PLN

Darmowy zakład 30 PLN otrzymasz tylko i wyłącznie, jeśli masz kod. Voucher STS to: BONUS100. Gwarantuje on, że na Twoim koncie pojawi się 30 PLN bez depozytu. Ale heca, co nie? No właśnie. Sam bonus, według regulaminu przyznawany jest do trzech dni od zakończenia rejestracji. Z reguły dzieje się to zdecydowanie szybciej.

Kolejną, fajną informacją jest fakt, że bukmacher nie narzuca Ci, jak masz wykorzystać darmowy zakład (nie obowiązuje jedynie oferta Hit Dnia i MaxiKombi). 30 PLN “wkładasz” w to, co zechcesz. Piłka nożna, tenis, koszykówka, a może esport czy zakłady na gry karciane? Róbta co chceta!

 • Dokonaj pełnej rejestracji konta (z potwierdzeniem tożsamości).
 • Wprowadź w formularzu rejestracyjnym STS voucher: BONUS100.
 • Na Twoim koncie pojawi się darmowy zakład 30 PLN.
 • Postaw na co masz ochotę.
 • Obróć min. 3 razy bonusem, w ciągu 120 dni (kurs min. 1.91).

Musisz jednak pamiętać o warunkach obrotu. Te są nieuniknione i nie ochroni Cię od nich nawet w STS voucher. Jednak nic się nie martw. Na ich spełnienie masz aż 120 dni i prawdę powiedziawszy, zastanawiamy się, ileeeee!? Zwłaszcza, że wymagany obrót to tylko trzykrotność bonusu, a więc łącznie 90 zł po kursie min. 1.91 (SOLO lub AKO). Bułka z masłem, przy odrobinie szczęścia.

100% do 1200 PLN

Jeśli już wykorzystałeś darmowy zakład, to czas na pierwszy depozyt i jakżeby inaczej, otrzymasz od STS bonus. Będzie to 100% Twojej pierwszej wpłaty – maksymalnie do 1200 PLN. Jak łatwo policzyć, wpłacając 1200 PLN, do dyspozycji na zakłady będziesz miał 2400 PLN. Jeśli zdeponujesz nieco lub dużo mniej, nic się nie stanie, a bukmacher i tak podwoi Twoją wpłatę.

Warunkom obrotu podlega sam bonus (a nie bonus + depozyt, jak ma to miejsce u niektórych bukmacherów). Otrzymany bonus musisz obrócić co najmniej trzy razy, na zakładach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91. Czas na obrót to 120 dni.

 • Wpłać swój pierwszy depozyt.
 • Od ręki otrzymasz bonus 100% (max. 1200 PLN).
 • Stawiaj zakłady.
 • Obróć bonus 3x na kuponach z kursem min. 1.91.

Cashback 234 PLN

Wiesz, że warto wykorzystać w STS voucher, ale wiedz też, że nie tylko Robert Lewandowski strzela hat-tricki. STS widocznie pozazdrościł “Lewemu”, bo zaprezentował też trzeci bonus (a to jeszcze nie wszystko!). Jeśli spełnisz warunki promocji cashback, to bukmacher obejmie Twój pierwszy zakład ubezpieczeniem. Na Twoje konto może wrócić maksymalnie 234 PLN.

Postaw swój pierwszy zakład za co najmniej 20 PLN. Jeśli przeszarżujesz lub nie dopisze szczęście, bukmacher rozliczy zakład jako zwrot. Zapewne chciałbyś teraz dowiedzieć się, na jakich warunkach. No właśnie, na jakich? W STS bonus cashback jest objęty warunkami obrotu: 3x zwrot po kursie min. 1.91.

 • Postaw pierwszy zakład za min. 20 PLN.
 • Przegrałeś? Bukmacher zrobi zwrot.
 • Obróć bonus 3x na kuponach z kursem min. 1.91.

Ubezpieczenie 20 PLN na Betgames

Spodobał Ci się voucher STS? Nam też, ale poczekaj jeszcze chwilę. To nie koniec emocji. Bukmacher ma też dwa kolejne bonusy. Pierwszy to cashback 20 PLN na Betgames, czyli zakłady na gry karciane.

Postaw w ciągu jednej doby zakłady na Betgames, a w przypadku niepowodzenia, bukmacher STS zrobi zwrot – maksymalnie 20 PLN. Pamiętaj jednak, że w promocji biorą udział tylko kupony z kursem min. 1.90.

Cashback 20 PLN na Sporty Wirtualne

Podobnie sprawa wygląda w przypadku Sportów Wirtualnych. Bukmacher STS ubezpiecza zakłady zawarte w ciągu pierwszej doby gry. Możesz otrzymać zwrot do 20 PLN. I tak, jak w przypadku Betgames, tak i na Sportach Wirtualnych obowiązuje zasada minimalnego kursu kuponu – 1.90.

Jak postawić zakład za voucher?

kod sts voucher

Jeżeli podczas rejestracji użyłeś kod – Voucher STS: BONUS100, to po weryfikacji tożsamości, bukmacher zamieni go na darmowy zakład 30 PLN. Będą to środki bonusowe, które otrzymasz bez żadnej wpłaty. Będziesz mógł nimi postawić zakład, ale bukmacher zablokuje możliwość ich wypłaty, dopóki nie spełnisz warunków obrotu. Co ciekawe, nie musisz obracać kwoty, którą wygrałeś za darmowy zakład, a jedynie sam bonus 30 PLN. Zobacz szczegóły, jak postawić zakład i jak go obrócić.

 • Zamień Voucher STS na darmowy zakład 30 PLN.
 • Znajdź w ofercie bukmachera interesujące Cię wydarzenie.
 • Kliknij na wybrany zakład (kurs bukmacherski), aby przenieść go do swojego kuponu.
 • Wykorzystaj na kuponie darmowy zakład.
 • Potwierdź wysłanie kuponu.
 • Jeżeli wygrasz – obracasz tylko bonus (nie wygraną!).
 • Na wykonanie obrotu (3x po kursie min. 1.91) masz 120 dni.

Pamiętaj, że w STS Voucher możesz wykorzystać tylko jeden raz – podczas rejestracji, a co za tym idzie, otrzymasz tylko jeden darmowy zakład 30 PLN.

FAQ

 • Czym jest voucher do STS?

Voucher STS: BONUS100 to kod, dzięki któremu otrzymasz darmowy zakład 30 PLN i nie tylko!

 • Rejestracja w STS: gdzie wpisać voucher?

W formularzu rejestracyjnym bez trudu zobaczysz miejsce na kod. Voucher STS możesz użyć tylko jeden raz!

 • Jaki jest w STS bonus za voucher?

Darmowy zakład bez depozytu 30 PLN oraz 1474 PLN w kolejnych bonusach.

 • Jak dostać freebet za voucher STS?

Odpal rejestrację, wprowadź voucher STS, a bukmacher po potwierdzeniu tożsamości zamieni go na freebet 30 PLN.