18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Jak grać w wirtualne sporty Fortuna?

Wirtualne sporty Fortuna to bardzo ciekawa opcja od zaufanego polskiego bukmachera. Ten serwis  internetowy jest zarazem pierwszą firmą na polskim rynku, która wprowadziła tę innowację. Oferta bardzo przypomina gry losowe, które dają graczom szansę na szybkie pomnożenie swoich środków.

Fortuna

90/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 05.10.2022

Fortuna kod promocyjny MAXVIP

Podaj w Fortunie kod promocyjny MAXVIP i odbierz freebety 10 zł i 20 zł, cashback do 600 zł oraz bonus 50% do 200 zł!
Fortuna logo

Jak grać w wirtualne sporty na Fortunie?

Wirtualne sporty? Fortuna ma je w serwisie już od dosyć dawna, ale to nic dziwnego, jeśli jeszcze nie słyszałeś o takiej rozrywce. To nowoczesna i innowacyjna zabawa, którą umożliwiła nam technologia!

Polega ona na obstawianiu wyników spotkań sportowych generowanych za pomocą komputera. Co ciekawe, zdarzenia te generowane są całodobowo i przez siedem dni w tygodniu. To oznacza, że wirtualne sporty są idealnym rozwiązaniem na przerwy w rozgrywkach ligowych i reprezentacyjnych. Nie musisz czekać godzinami czy dniami na kolejny mecz, bo coraz to nowsze pojedynki są rozpisane na całą dobę!

By skorzystać z tej opcji:

 • Przede wszystkim musisz się zalogować i kliknąć w zakładkę „wirtualne sporty” na głównej stronie tego bukmachera.
 • Z listy po lewej stronie możesz wybrać dyscyplinę, która akurat najbardziej Cię interesuje. Przy każdej dyscyplinie znajduje się zegar odliczający czas do rozpoczęcia kolejnego meczu lub wyścigu. Poniżej na głównym ekranie znajdziesz ofertę najbliższych zdarzeń danej dyscypliny.
 • W prawym górnym rogu ekranu znajdziesz zegar, który odlicza czas od rozpoczęcia zdarzenia do jego zakończenia. Z kolei pod ekranem wyświetlającym zdarzenie znajdziesz ofertę najbliższych zdarzeń sportowych. Każde nowe zdarzenie rozpoczyna się równo co 3 minuty
 • Gdy już wybierzesz interesujący Cię zakład, postaw na niego pieniądze i zacznij śledzić przebieg danego zdarzenia.

Pamiętaj, że każdy zakład zostaje zamknięty dziesięć sekund przed rozpoczęciem.

Sporty wirtualne Fortuna: regulamin

Korzystanie z wirtualnych sportów jest niezwykle proste. Ich regulamin jest niezwykle podobny do tego z zakładów sportowych, jednak istnieje pewien haczyk – nie można łączyć zakładów klasycznych ze zdarzeniami z oferty wirtualnych sportów na jednym kuponie.

Oto pozostałe zasady, których należy przestrzegać:

 1. Z wirtualnych zakładów mogą korzystać wyłącznie osoby, które ukończyły 18. rok życia. (Tylko takie osoby mogą otworzyć konto w serwisie).
 2. Minimalna stawka, za jaką gracz może zagrać to 2 PLN. Nie ma ograniczeń dotyczących maksymalnej stawki.
 3. Maksymalna wysokość wygranej to 200 000 PLN.

Wirtualne sporty Fortuna: oferta

W ofercie bukmachera Fortuna virtuale są obecne w formie sześciu różnorodnych dyscyplin. Każda z nich dostępna jest całodobowo dla każdego użytkownika serwisu bukmacherskiego.

Znajdziesz tutaj:

 • piłkę nożną
 • żużel
 • samochody
 • tenis
 • wyścigi konne
 • wyścigi psów

Powyższe dyscypliny możemy podzielić na dwa typy:

 • Sporty wyścigowe: samochody, wyścigi konne i psów oraz wyścigi żużlowe
 • Sporty ruchowe: piłka nożna oraz tenis

W przypadku dyscyplin wyścigowych istnieje możliwość wytypowania zwycięzcy danego biegu lub obstawienie zajętego miejsca.

Natomiast druga kategoria sportów daje graczom możliwość obstawienia wyniku spotkania, liczby zdobytych goli lub punktów. Piłka nożna daje możliwość obstawiania w systemie 1X2 (zwycięstwo gospodarzy – remis – zwycięstwo gości), a tenis zwycięstwa jednego lub drugiego zawodnika.

Ogólnie na serwisie Fortuna wirtualne sporty stoją na naprawdę wysokim poziomie. Różnorodność dyscyplin jest bardzo duża. Jeśli dodamy do tego fakt, że zdarzenia te odbywają się całodobowo, to każdy gracz będzie miał możliwość czerpania rozrywki z tej opcji przez wiele godzin.

Kursy na virtual u Fortuny 

Fortuna sporty wirtualne

Podobnie jak w zakładach sportowych, w wirtualnych sportach obliczanie ewentualnej wygranej odbywa się na podstawie stawek. Są one często bardzo atrakcyjne i dają graczowi szansę na szybkie powielenie swoich środków.

Przykładowo, grając mecz Rosja – Korea Południowa, możesz obstawić różne zdarzenia, np.

 • Zwycięstwo Rosji
 • Remis
 • Zwycięstwo Korei Płd.
 • Dokładny wynik
 • Suma goli

Tak samo jak w prawdziwym sporcie, kursy na wirtualne sporty w serwisie Fortuna są tym wyższe, im mniejsza szansa na zajście danego zdarzenia. W przytoczonym meczu Rosja – Korea Płd., faworytami są Rosjanie z kursem na zwycięstwo 1.81 (Korea Płd.: 4.07), zaś postawienie dokładnego wyniku 2:0 dla Rosji, to kurs 7.40.

Sporty wirtualne Fortuna kursy

Obstawiając virtual, możesz składać kupony z zakładami pojedynczymi i akumulatorami – dokładnie tak samo, jak przy prawdziwych wydarzeniach sportowych. Kursy w każdej wirtualnej dyscyplinie wydają się bardzo wysokie, jednak te na piłkę nożną należą niewątpliwie do najbardziej atrakcyjnych. Pamiętaj jednak, że tutaj nie grają prawdziwi zawodnicy, więc przy typowaniu pod uwagę możesz brać jedynie udostępnione statystyki i wysokość kursów, ponieważ jak wszędzie indziej, tak i u bukmachera Fortuna sporty wirtualne rozgrywane są przez napisany program komputerowy, a nie prawdziwych zawodników, którzy mają lepsze i gorsze dni, a przede wszystkim: myślą samodzielnie.

Bonusy i promocje na Fortunie

fortuna bonus

Oferta tego buka to nie tylko sporty wirtualne. Fortuna oferuje również ciekawe bonusy dla nowych użytkowników serwisu!

Bonus powitalny u tego bukmachera składa się z czterech części: zakład bez ryzyka do 600 PLN, dodatkowe 10 PLN w punktach, bonus od drugiego wkładu do 200 PLN i 20 PLN za darmo w punktach Fortuna Klub Plus. Pamiętaj, aby wykorzystać podczas rejestracji nasz kod promocyjny. Fortuna przyzna Ci niższy bonus, jeśli o nim zapomnisz!

Zakład bez ryzyka do 600 PLN

Pierwszy z bonusów Fortuny to świetna opcja dla osób, które nie lubią ryzyka, gdyż zakład ubezpieczony do 600 PLN pozwala obstawić bez utraty środków w przypadku przegranej. Żeby z powrotem wypłacić zwrócone środki, wystarczy tylko jednokrotnie nimi obrócić. Masz 10 dni, aby postawić swój ubezpieczony zakład! Pamiętaj aby podać nasz kod promocyjny!

Dodatkowe 10 PLN w punktach

Dodatkowo, za rejestrację i pierwszą wpłatę otrzymasz punkty lojalnościowe Fortuna Klub Plus. Od ręki możesz je wymienić na bonus 10 PLN, który użyjesz na własnych warunkach, bez dodatkowych wymogów i obrotu.

Bonus od drugiego wkładu 50% do 200 PLN

Kolejny atrakcyjny bonus otrzymasz po wpłaceniu drugiego depozytu. Maksymalnie można uzyskać nawet 200 PLN!

Żeby go otrzymać, należy zaakceptować bonus od drugiej wpłaty po rejestracji w ciągu 2 dni. Następnie trzeba dokonać drugiego depozytu, a bonusowa kasa zostanie dodana automatycznie.

Bonus nie wymaga żadnego obrotu i nie posiada innych warunków. Wystarczy, że zagrasz otrzymanym bonusem raz na dowolne zakłady, a wygrane będą gotowe do wypłaty.

20 zł bez depozytu w punktach FKP

Jakby zachęt było mało, jest jeszcze jeden specjalny bonus Fortuna: 20 zł bez depozytu w punktach Fortuna Klub Plus. Punkty te zapewniają lepszy start w wyścigu po specjalne nagrody i bonusy w wirtualnym sklepie bukmachera. Jako że możesz za te punkty obstawiać zakłady, to w praktyce Fortuna oferuje po prostu darmowe środki na grę!

FAQ

Ile wirtualnych sportów jest w Fortunie?

Wirtualne sporty Fortuny to: piłka nożna, żużel, samochody, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów.

Jak obstawiać sporty wirtualne?

Sporty wirtualne to rozgrywki w cyberprzestrzeni. Rywalizują tu między sobą wirtualne kluby, czy zawodnicy. Wszystko polega na skomplikowanych algorytmach, które generują też czynnik losowości. Stricte samo obstawianie zakładów nie różni się niczym od tradycyjnych zakładów sportowych. Różnica polega jedynie w czasie rywalizacji. Mecz, czy wyścig sportów wirtualnych trwa maksymalnie kilka minut, a wydarzenia rozgrywają się 24 godziny na dobę. Sporty wirtualne cechują się więc olbrzymią dynamiką, co zachęca graczy do stawiania zakładów.

Czy Fortuna ma bonusy na wirtualne sporty?

Dla naszych czytelników zakłady bukmacherskie Fortuna przygotowały ofertę powitalną. Jest to nawet 830 zł w różnych bonusach, w tym chociażby cashback do 600 zł i 20 zł bez depozytu!