18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Zakład bez ryzyka 2022

Masz ochotę obstawić wydarzenie, ale obawiasz przegranej? Bez obaw! Właśnie dlatego wielu bukmacherów oferuje możliwość zakładów bez ryzyka, dzięki czemu możesz zagrać, nie tracąc kasy! Czytaj dalej i dowiedz się jak zagrać i nie stracić.

Gdzie znajdziesz zakład bez ryzyka? Oferty bukmacherów na 2022 rok

BukmacherZakład bez ryzykaKod promocyjnyOdbierz bonus!
STS
 • zwrot 100 PLN
 • obrót: 3x, kurs min. 1.91
BONUS100
Fortuna
 • do 600 PLN
 • obrót: 1x zwrot, bez min. kursu
 • min. depozyt: 1 zł
MAXVIP
Superbet
 • do 3500 PLN
 • depozyt min. 20 PLN
 • graj przez tydzień
 • obrót: 2x
 • kurs min. 1.80
MAXFREE
Betclic
 • zwrot do 200 PLN
 • wypłata jako freebet
 • obrót: 1x kurs min. 2.14
VIPBONUSPL
LV BET
 • zwrot do 333 PLN
 • wpłata min. 25 PLN
 • Odbierz bonus 1%
 • obrót: 1x, kurs min. 1.75
TOPBONUS
forBET
 • zwrot do 1200 PLN
 • Min. wpłata 20 PLN
MAXBET
PZBuk
 • Do 1000 PLN
 • Min. stawka 50 PLN
MAXSPORT
eWinner
 • Zwrot: do 110 PLN
 • Min. stawka 20 PLN
 • Pierwszy zakład za 123.20 PLN
VIPMAX

Zakład bez ryzyka – co to?

Wyobraź sobie, że istnieje taka oferta, w której możesz obstawić wybrane spotkanie i nie obawiać się przegranej. Nie, nie chodzi o ustawiane mecze. Raczej o sytuację, w której w ogóle by tego zakładu nie było. Czy można obstawiać wydarzenia i w przypadku niepowodzenia otrzymać zwrot gotówki? Tak! Bukmacherzy wprowadzili taką ofertę dając graczom możliwość spróbowania swoich sił w typowaniu, a w przypadku przegranej, oddadzą Ci kasę. Oczywiście istnieją pewne warunki, które musisz spełnić, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby odzyskać pieniądze. Takie oferty to zakłady bez ryzyka. Brzmi świetnie, prawda?

Więc zakład bez ryzyka = cashback?

Dokładnie! Wybierasz wydarzenia, które chcesz obstawić. Następnie wpłacasz wymaganą sumę pieniędzy, a także obstawiasz pojedyncze wydarzenia lub AKO (w zależności czego oczekuje buk) i czekasz na rezultaty. W przypadku nietrafienia, otrzymujesz cashback: bukmacher wpłaca pieniądze z powrotem na Twoje konto. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić, czy nie zastrzegł sobie pewnych warunków do spełnienia, jak np. liczba obrotów, czy minimalny kurs za jaki musisz zagrać.

Zakład bez ryzyka a darmowy zakład

Bardzo często cashback (bukmacher oddaje Twoje pieniądze) to inaczej kupon bez ryzyka, bonus bez ryzyka, zakład ubezpieczony lub ubezpieczony zakład. To dość mylące, zwłaszcza, że na rynku pojawią się też oferty darmowego zakładu. Jaka jest różnica między nimi?

Darmowy zakład to sytuacja, w której gracz podczas typowania nie dysponuje bezpośrednio swoim kapitałem, a jedynie środkami wirtualnymi, otrzymanymi od bukmachera. Wygląda to w ten sposób, że np. w STS wystarczy zarejestrować się z kodem i dostajesz 30 zł za darmo. Taka forma zakładu bywa opłacalna, kiedy kursy na dane wydarzenie są wysokie. W przypadku zakładu bez ryzyka, od początku grasz swoimi pieniędzmi, a ewentualna wygrana rozliczana jest tak samo, jak w przypadku standardowego zakładu: stawka + wygrana. Wszystko jasne, prawda?

Zakłady bez ryzyka STS – najszersza oferta na rynku

Jeśli chodzi o cashback, bukmacher stara się Ciebie zachęcić do zagrania i tym samym do zapoznania się z jego ofertą. Jedną z najszerszych propozycji na rynku pod względem zakładów bez ryzyka ma STS.

U tego bukmachera, jeśli chcesz odebrać cashback w maksymalnej wysokości 100 PLN, należy zarejestrować się z naszym kodem promocyjnym, a następnie wpłacić co najmniej 50 złotych. To daje Ci gwarancję, że pierwszy kupon będzie bezpieczny i jeśli nie trafisz w swoje typowania, otrzymasz zwrot postawionych pieniędzy do kwoty maksymalnie 100 PLN. Jeśli chcesz go wypłacić, musisz obrócić nim 3 razy po kursie minimalnym 1.91. Nie zapominaj, że podczas rejestracji konieczne jest wpisanie kodu promocyjnego.

STS

98/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!

Zakład bez ryzyka Superbet – mocny start z bonusem powitalnym

Kolejną ofertą, która prezentuje się niezwykle ciekawie jest możliwość zakładów bez ryzyka w Superbet. Zgodnie z nią możesz zgarnąć cashback do 3500 PLN i wiele bonusów na start. W jaki sposób? Wystarczy, że zarejestrujesz się online z kodem promocyjnym, ponieważ bonusy powitalne zgarniają jedynie nowo zarejestrowani gracze. Po założeniu konta i akceptacji oferty Superbet, możesz przystąpić do gry. Zdeponuj pieniądze na minimalną kwotę 20 PLN – to da Ci bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 PLN. Właśnie ten depozyt aktywuje tzn. “Tydzień bez ryzyka” i przez całe 7 dni możesz grać i nie obawiać się utraty pieniędzy. Po tygodniu, jeśli okaże się, że Twoje typowania nie były trafne – otrzymasz zwrot przegranej kwoty w formie Bonusu do 3500 zł.

Jak większość bukmacherów, również ten wymaga obrotu bonusem przed wypłatą. W tym przypadku (mowa tutaj o bonusie do 3500 PLN) obrót musi być czterokrotny i wymagane są 2 zdarzenia na kuponie z min. kursem 1.30 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.80). Co ważne, zakłady, które postawiłeś za pomocą środków depozytowych i stawki wszystkich kuponów wliczają się do obrotu przed bonusem!

Jeszcze jedno: możesz również obrócić bonusem do 50 zł. Wystarczy jednokrotny obrót i 2 zdarzenia na kuponie z minimalnym kursem 1.30 dla każdego z nich i minimalnym kursem łącznym 1.80). Tutaj także zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (w tym także przegranych) wliczają się do obrotu bonusem. Warto więc się tym zainteresować.

Superbet

90/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

Superbet kod promocyjny MAXFREE

Podaj w Superbet kod promocyjny MAXFREE i odbierz freebet 34 zł, a do tego 3500 zł za depozyty i 20 zł w aplikacji!

Zakłady bez ryzyka LV BET – co chwilę nowe oferty

Jeśli lubisz często korzystać z nowych ofert od bukmacherów, LV BET  na pewno spełni Twoje oczekiwania. W promocji na cashback od LV BET możesz zgarnąć nawet do 333 PLN. Jak go zdobyć? Czytaj uważnie! Wystarczy wpłacić trzeci depozyt w wysokości min. 25 PLN i potwierdzić przyjęcie bonusu w wysokości 1% Twojej wpłaty. Dalej musisz tylko postawić kupon po minimalnym kursie, który w tym przypadku wynosi 1.75. Następnie możesz już postawić zakład na pożądaną stawkę wraz z 1% bonusem. Nie zapomnij aktywować ubezpieczenia! Teraz wystarczy czekać na wyniki spotkania. W przypadku niepowodzenia, otrzymasz od LV BET bonus.

Oprócz opcji cashbacku, LV BET ma w zanadrzu inne smaczki. Przedstawimy te jedne z najciekawszych, gotowy?

Bonus za karnet

Jedną z ofert, która niewątpliwie zwracają uwagę jest ta, w której otrzymasz kasę za to, że posiadasz karnet dla kibiców. Jak to działa? Musisz udowodnić bukmacherowi, że posiadasz imienny karnet na wydarzenie danej drużyny, a bukmacher za podobne upodobania do niego, nagrodzi Cię sowicie.

Cashbacki na każdą okazję

Jeśli powyższa propozycja Cię nie przekonuje, co powiesz na taką, w której masz możliwość rozegrania kuponu, za który stawka – jeśli przegrasz – wróci na Twoje konto? To super okazja jeśli nie masz zbyt dużo wolnych środków i chcesz zmniejszyć ryzyko straty. Co więcej, regularnie z powodu różnych okazji, jak np. wielkich turniejów typu US Open albo finał Ligi Mistrzów, pojawiają się bonusy ze zwrotem stawki. Wystarczy tylko śledzić ofertę.

Bonusy za kupony AKO

LV BET ma też coś dla fanów AKO: specjalny bonus nagradzający powiększoną wygraną za udany kupon akumulowany. W zależności od tego w jakiej ilości obstawisz pojedyncze zakłady na jednym kuponie, tak wysoki będzie przyznany bonus.

Program lojalnościowy

Ten bukmacher nagradza też “długotrwałą relację”. W jaki sposób? Specjalny program automatycznie nalicza punkty każdemu, kto gra na stronie LV BET. To ciekawy dodatek, który daje możliwość uzyskania dodatkowych punktów. Punkty te można wykorzystać podczas typowania. Szczegóły każdej z promocji sprawdźcie na stronie buka.

LVbet

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

LV BET kod promocyjny TOPBONUS

Podaj w LV BET kod promocyjny TOPBONUS i odbierz pakiet na start: freebet 20 zł + bonusy do 3000 zł, a do tego cashback 333 zł.

Znajdź oferty zakładów bez ryzyka także u innych bukmacherów!

Cashback to jedna z popularniejszych ofert. Możesz ją znaleźć praktycznie u każdego bukmachera i wszystkie są godne Twojej uwagi.

Fortuna

Fortuna również kusi graczy obietnicą odzyskania pieniędzy w przypadku błędnego typowania. Tutaj jednak, jeśli chcesz otrzymać kasę na konto, to przed grą należy uwzględnić wartość podatku. Co ciekawe, możesz zagrać nie tylko kasą, którą wpłaciłeś do depozytu, ale także punktami, które zbiera się u tego bukmachera. Szczegóły promocji znajdziesz na jego stronie!

Betclic

Betclick zachęca często najwyższymi stawkami jeśli chodzi o tego typu ofertę. Czy tak jest teraz – koniecznie sprawdź! U tego bukmachera liczy się kod promocyjny wpisywany przy rejestracji i pierwszy depozyt z określoną kwotą i odpowiednio wysokim kursem. Im więcej postawisz, a Twój kupon będzie trafiony, tym więcej możesz wygrać. Zwróć jednak uwagę, na warunki obrotu. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie bukmachera.

forBET

forBET to kolejny bukmacher, który obiecał cashback. W tym przypadku, aby otrzymać zwrot trzeba postawić zakład za min. 20 złotych. Jeśli przegrasz, cashback pojawi się automatycznie na Twoim saldzie bonusowym. Następnie trzeba spełnić warunek obrotu po odpowiednim kursie. Jeśli taka forma zwrotu Cię interesuje, koniecznie sprawdź na ich stronie szczegółowe warunki oferty.

PZBuk

PZBUK nieco inaczej podszedł do tematu. Tutaj aby wziąć udział w tej promocji, musisz się zarejestrować i postawić zakład – a więc bez zmian. Wyjątkowe jest to, że otrzymasz zwrot za pierwszy przegrany zakład, a nie tylko na pierwszy postawiony i nietrafiony. Co to oznacza? Oznacza to, że możesz stawiać zakłady i wygrywać, a jeśli powinie Ci się noga i po jakimś czasie przegrasz – i tak otrzymasz zwrot! Zerknij na stronę tego bukmachera i dowiedz się, jak to działa dokładnie i co w przypadku zakładów AKO. Jaki warunek obrotu musisz spełnić oraz jaki musi być kurs minimalny na kuponie. Taka wiedza na pewno Ci się przyda, nawet jeśli w najbliższym czasie nie planujesz grać u tego bukmachera.

FAQ

Który bukmacher daje najlepszy zakład bez ryzyka?

Wszystko zależy od tego, czego szukasz i jakie są Twoje osobiste preferencje, ale my polecamy ofertę STS - jest naprawdę kusząca!

Czy zakłady bez ryzyka są opłacalne?

Ubezpieczenie kuponu jest zawsze dobrym wyborem; jeśli mądrze wybierzesz ofertę i zaplanujesz grę tak, aby spełniała wszystkie warunki oferty, wszystko będzie dobrze.

Czy stawiając “zakład bez ryzyka” naprawdę nic nie ryzykuję?

Jeśli oferta bukmachera jest hojna i nie wymaga on żadnego obrotu do zwrotu, w zasadzie nie podejmujesz żadnego ryzyka. Pamiętaj jednak, że ostateczna decyzja należy do Ciebie.